• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

dobru nocku :pensive:
13. nov 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ale pekne tí vaši drobci vystrájali, beji, ami.

beji a tiež nechápem, čo tým chcela tá predavačka povedať :confused: však si super mama, vôbec nemusíš mať výčitky. všetky deti milujú blato a vodu. ja tiež len krik robím, ale o to viac ju to priťahuje :grinning:

ema ma má takisto na háku. dobre rozumie, že jej volačo zakazujem, ale najust to robí a minule ma dorazila. hrešila som ju - už ani neviem za čo - a ona na mňa tak nevinne pozrie a pýta sa : vážne? a do smiechu. a ja tiež :grinning:

ajka, ja len ústa otváram, že to kedy stíhaš ? nádherné, talent máš neskutočný. stále ľutujem, že bývaš tak ďaleko, dala by som ti zarobiť. :wink:

tu môžte pozrieť, tortu, čo mala naša kika na 18 http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/458/images&page=2
baletka bola porcelánová, to má na pamiatku odo mňa.

viac nestíham reagovať, tak sa ospravedlňujem. krásný víkend si užijte.
14. nov 2009 o 01:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Ďalšia katastrofálna noc za nami :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale aspoň sme spali do 7:30...

Maťka tak ešte nemáme všetky, ale je to na dobrej ceste :slight_smile: A naša suseda otehotnela práve cez menzes :wink:

Izka krásnu tortu mala Kika :slight_smile:
14. nov 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mňa už asi fakt rozhodí :rolling_eyes: Tak svokor tu je vycapený už od 8:00, ja som bola ešte v pyžame, akurát som raňajkovala, ani si poupratovať, nič, lebo som taká nechcela vychádzať z obývačky, ani do sprchy ísť (večer mi muž minul všetku teplú vodu tak ráno mal postrážiť malého kým sa zmyjem - čakám doteraz). Hlavne že on si kúpil luk a môj muž mu ho pomáhal skladať a ja môžem čakať aj na tú sprchu, aj kým pôjdeme na nákup, obed variť akože neviem kedy mám stihnúť... a k tomu všetkému sa pozriem do kuchyne a Majko pobehuje so šípom v ruke. Skoro som ošedivela, som tam dobehla reku Majko čo ti šibe, s tým sa nesmieš hrať... a svokor vraví že to som mu ja dal lebo si to pýtal... som musela vypadnúť sa zavrieť do spálne lebo už by som vybuchla :pensive:
14. nov 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dobre, dnes si tu píšem sama :rolling_eyes:

Bzucinka je v nemocnici zase :frowning2: Že v pondelok schudla zase 0,5 kg tak v utorok už volal jej muž doktora a je v nemocke :unamused:
14. nov 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

My sme sa boli kupat v Turcianskych Tepliciach.Bolo super Stevko si vodu uzival.

Dnes vobec nespal cez obed neviem co mu bolo taka som bola nasrata ,ze som sa ja pohadala s muzom :angry: a ked sme prisli domov bol ako cert co chcel ist uz spat .

Bzucinky mi je strasne luto :frowning2: Co s nou nic nerobia vsak tak nemoze chudnut :frowning2: Posielam vela sil !!!

Ami ,na svokra uz nemam slov co Vam neda uz pokoj !!!
14. nov 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka aj mňa to hrozne trápi že si chudiatko musí toľko vytrpieť s bobáčikom :frowning2: A k svokrovi sa už nevyjadrujem... aspoň že zajtra ide do roboty! Len keby ho nemusel ísť muž zaviezť :unamused:

Zajtra máme hody u babky tak sa teším :slight_smile:
14. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami, tak sa napraskate :grinning:
14. nov 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka že či, neviem sa dočkať :grinning:
14. nov 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

den sme mali fajn , darceky mame uz skoro vsetky pokupene len muzikovi neviem stale co .... ale tak pohoda nieco hadam este mi " crnkne " do nosa ...

nemam naladu na nic :frowning2: mam krstnu mamu v nemocnici je na tom dost zle .... ach yo :frowning2:
14. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji to ma mrzí :frowning2: Ale hádam bude všetko ok, držíme palce!

A darčeky aj my máme ďalšie, boli sme dnes v Tescu a kúpili sme tie uteráky pre babky tak sa nám to pekne "kompletizuje" :slight_smile:
14. nov 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tiez kupila babkam a aj dedovi uteraky + osusky , mojej mame k tomu este aj deku a take srdco z mydiel - tie lupene sa davaju do kupela , svagrinam tiez tie srdca mydlove + taku tu hupku na umyvanie k tomu dostanu a este neteram a synovcom nejaku drobnost svagrom nejaky sprej a uz len ten moj muz :wink: a mojemu krstn iatku mam taku sportovu tasku a par somariniek z kozmetiky ...

Ami dakujem :frowning2: mne je zasa luto ako ten svokor vyuziva toho tvojho muza :frowning2: a teda asi by som ja nevedela len tak prehltnut ja by som mu svoje povedala ....

a krstna to je ta co som v septembri spominala ze mala mozgovu a teraz znovu :frowning2: vraj aj bluzni tak neviem :frowning2:
14. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji tak si parádne pokúpila, super :slight_smile: Ja sa najviac teším na to ako pôjdeme nakupovať hračky pre Majka :dizzy_face:

Aj mňa to hrozne štve že ho využíva a ešte viac že to moje trdielko mu to veľkodušne dovolí :frowning2: A ver že to že mlčím tak to je len kvôli mužovi lebo jemu by to ublížilo viac ako svokrovi keby vybuchnem. Ale dnes mi chýbal len kúštiček :unamused:

Och, to je fakt blbé že už druhá :frowning2: Ale snáď to bude v poriadku, dnešná medicína už také veci dokáže prekonať...
14. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako citam tak vymyselnikov mame asi vsetky teda poriadnych :wink:

a aj darceky uz mame viacere dost pokupene super :dizzy_face:

Izka ta torta bola nadherna :dizzy_face:

Bzucinka zlatko moje drzkaj sa a hladkaj babulku je mi to velmi luto ze musis takto trpiet :frowning2: posielame vela pusiniek :dizzy_face:

Ami ak budes s Bzucinkou pozdrav ju a ze jej posielame energiu a ja aj par kil na viac :wink: nech sa nam cim skor vrati :wink:

Martinka fajn ste si uzili dnesny den :dizzy_face: a ako maly uz dufam davno spinka :wink:

Ami a zajtra sa poriadne " prežer " :wink:
14. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som tak rada išla za ňou už dávno,ale najprv bol chorý Majko,teraz ja a nechcem aby sme ju k tomu všetkému ešte aj nakazili,tak musíme počkať,ale hádam to bude čím skôr :slight_smile:

A neboj,určite prežerem :grinning:
14. nov 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, Majko si dnes rozťal bradu :frowning2: šmykol sa na podlahe v spálni a padol na roh postele. tiekla mu aj krv. ale našťastie to nemal veľmi hlboké
14. nov 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my uz hracky mame aj ked stale nieco dokupujem :wink: dnes som mu kupila ten skrutkovac co gula ocami + sa vydava zvuky vrtania a nieco vykrikuje :wink: a taky kamion a prevaza 4 auticka :wink:

Ami no ja viem ze je to tazke ale ja by som to nevydzala a aspon tak nejako by som mu povedala ze si nezelam aby mu take sprostosti daval do ruk !!!

a krstna no neviem ci to bude lepsie :frowning2: ona mala aj rakovinu prsnika a aj jej odrezali prsnik :frowning2: a bude mat v januari 75 rokov .......ale jasne ze dufam ze sa z toho dostane a bude oki :dizzy_face:
14. nov 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chuda MAjko :( posielame pusinky na boliestku :wink:

mne tak Petko v piatok rano sa potkol a padol s celom rovno na ten falc na dverach tak ma dve ciary - modriny - na cele odtlacok :sweat_smile: tych dveri :sweat_smile: no plakal ale teda strasne ... najprv som myslela ze si rozcesol aj nad obocim ale nastastie len teda kvalitne ale len modriny :sweat_smile:
14. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťko bude mať bohatého ježiška :slight_smile:

ja som len zašomrala že to že si niečo malý pýta neznamená že mu to musí dať a odišla som lebo by som neostala iba pri tom :rolling_eyes:

viem že tak či tak to bude pre vás ťažké, tak želám veľa síl :pensive:
14. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a co sa Petka tyka uz dumam ze niektore veci necham az na narodky :wink: a este nieco musim dat aj k svokre dala peniazky takze to aj tam musim podelit :wink:

a svokrovi si dobre zasomrala :wink:

dakujem ti :pensive:
14. nov 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme za pusky a tiež Peťkovi posielame :wink: zlé sa rýchlo stane, chudiatka naše...
14. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak som spominala ze ma vcera bolela ta hlava .. no a v noci okolo 2,30 som mala taku bolest za lavym okom + mi to tlacilo do cela a bolo mi az na vracanie ... musea som ist do kuchyne otvorila som balkom a stala a chladila som sa :sweat_smile: nepomohlo ..musela som si dat dalsiu tabletku .. a des cely den ma hlava boli :frowning2: a asi si dam aj teraz vecer znovu dalsiu nech mi neni v noci zle ....

Izka prosim daj do IP ten nazov tych homeopatik prosim ta na tu migrenu . dakujem
14. nov 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji teda to nie je ktovie čo taká bolesť :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ten názov som ti poslala v IP :wink:
14. nov 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj my dakujeme za pusinky :dizzy_face: a veru zle sa stale hned ....
14. nov 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami dakujem :dizzy_face:
14. nov 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som začala pomaly vysadzovať tie tabletky na migrénu :wink:
14. nov 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
supeeeeeeeeeeeeer :dizzy_face: takze sa bude pomalu aj pracovat na Majkovom surodencovi teda na Dianke :wink:
14. nov 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keď ich vysadím úplne tak začnem aspoň mesiac brať vitamíny pre tehuľky nech sa telo trochu očistí od liekov a pripraví na bábo a potom sa do toho pustíme, neviem sa dočkať :dizzy_face:

no idem ja búvať, lebo tatko ráno skoro vstáva tak nech neponocuje :slight_smile: dobrú noc
14. nov 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja tiez berem kyselinu listovu :wink: a teda drz sa a dobru chut k vitaminom ti prajem :wink:

a dobru nocku :dizzy_face:
14. nov 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem :slight_smile: a ja viem že čakáš na mňa a potom otehotnieme spolu, tak sa poponáhľam :wink: :grinning:

dobrú :slight_smile:
14. nov 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok