Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

martina1982
13. nov 2009

dobru nocku 😔

izka
14. nov 2009

ahojte, ale pekne tí vaši drobci vystrájali, beji, ami.

beji a tiež nechápem, čo tým chcela tá predavačka povedať 😕 však si super mama, vôbec nemusíš mať výčitky. všetky deti milujú blato a vodu. ja tiež len krik robím, ale o to viac ju to priťahuje 😀

ema ma má takisto na háku. dobre rozumie, že jej volačo zakazujem, ale najust to robí a minule ma dorazila. hrešila som ju - už ani neviem za čo - a ona na mňa tak nevinne pozrie a pýta sa : vážne? a do smiechu. a ja tiež 😀

ajka, ja len ústa otváram, že to kedy stíhaš ? nádherné, talent máš neskutočný. stále ľutujem, že bývaš tak ďaleko, dala by som ti zarobiť. 😉

tu môžte pozrieť, tortu, čo mala naša kika na 18 http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/458/images&pa...
baletka bola porcelánová, to má na pamiatku odo mňa.

viac nestíham reagovať, tak sa ospravedlňujem. krásný víkend si užijte.

amadora
14. nov 2009

Dobré ránko!

Ďalšia katastrofálna noc za nami 😝 Ale aspoň sme spali do 7:30...

Maťka tak ešte nemáme všetky, ale je to na dobrej ceste 🙂 A naša suseda otehotnela práve cez menzes 😉

Izka krásnu tortu mala Kika 🙂

amadora
14. nov 2009

Baby mňa už asi fakt rozhodí 🙄 Tak svokor tu je vycapený už od 8:00, ja som bola ešte v pyžame, akurát som raňajkovala, ani si poupratovať, nič, lebo som taká nechcela vychádzať z obývačky, ani do sprchy ísť (večer mi muž minul všetku teplú vodu tak ráno mal postrážiť malého kým sa zmyjem - čakám doteraz). Hlavne že on si kúpil luk a môj muž mu ho pomáhal skladať a ja môžem čakať aj na tú sprchu, aj kým pôjdeme na nákup, obed variť akože neviem kedy mám stihnúť... a k tomu všetkému sa pozriem do kuchyne a Majko pobehuje so šípom v ruke. Skoro som ošedivela, som tam dobehla reku Majko čo ti šibe, s tým sa nesmieš hrať... a svokor vraví že to som mu ja dal lebo si to pýtal... som musela vypadnúť sa zavrieť do spálne lebo už by som vybuchla 😔

amadora
14. nov 2009

No dobre, dnes si tu píšem sama 🙄

Bzucinka je v nemocnici zase ☹ Že v pondelok schudla zase 0,5 kg tak v utorok už volal jej muž doktora a je v nemocke 😒

martina1982
14. nov 2009

Ahojte,

My sme sa boli kupat v Turcianskych Tepliciach.Bolo super Stevko si vodu uzival.

Dnes vobec nespal cez obed neviem co mu bolo taka som bola nasrata ,ze som sa ja pohadala s muzom 😠 a ked sme prisli domov bol ako cert co chcel ist uz spat .

Bzucinky mi je strasne luto ☹ Co s nou nic nerobia vsak tak nemoze chudnut ☹ Posielam vela sil !!!

Ami ,na svokra uz nemam slov co Vam neda uz pokoj !!!

amadora
14. nov 2009

Maťka aj mňa to hrozne trápi že si chudiatko musí toľko vytrpieť s bobáčikom ☹ A k svokrovi sa už nevyjadrujem... aspoň že zajtra ide do roboty! Len keby ho nemusel ísť muž zaviezť 😒

Zajtra máme hody u babky tak sa teším 🙂

martina1982
14. nov 2009

Ami, tak sa napraskate 😀

amadora
14. nov 2009

Maťka že či, neviem sa dočkať 😀

bejca
autor
14. nov 2009

ahojte

den sme mali fajn , darceky mame uz skoro vsetky pokupene len muzikovi neviem stale co .... ale tak pohoda nieco hadam este mi " crnkne " do nosa ...

nemam naladu na nic ☹ mam krstnu mamu v nemocnici je na tom dost zle .... ach yo ☹

amadora
14. nov 2009

Beji to ma mrzí ☹ Ale hádam bude všetko ok, držíme palce!

A darčeky aj my máme ďalšie, boli sme dnes v Tescu a kúpili sme tie uteráky pre babky tak sa nám to pekne "kompletizuje" 🙂

bejca
autor
14. nov 2009

ja som tiez kupila babkam a aj dedovi uteraky + osusky , mojej mame k tomu este aj deku a take srdco z mydiel - tie lupene sa davaju do kupela , svagrinam tiez tie srdca mydlove + taku tu hupku na umyvanie k tomu dostanu a este neteram a synovcom nejaku drobnost svagrom nejaky sprej a uz len ten moj muz 😉 a mojemu krstn iatku mam taku sportovu tasku a par somariniek z kozmetiky ...

Ami dakujem ☹ mne je zasa luto ako ten svokor vyuziva toho tvojho muza ☹ a teda asi by som ja nevedela len tak prehltnut ja by som mu svoje povedala ....

a krstna to je ta co som v septembri spominala ze mala mozgovu a teraz znovu ☹ vraj aj bluzni tak neviem ☹

amadora
14. nov 2009

Beji tak si parádne pokúpila, super 🙂 Ja sa najviac teším na to ako pôjdeme nakupovať hračky pre Majka 😵

Aj mňa to hrozne štve že ho využíva a ešte viac že to moje trdielko mu to veľkodušne dovolí ☹ A ver že to že mlčím tak to je len kvôli mužovi lebo jemu by to ublížilo viac ako svokrovi keby vybuchnem. Ale dnes mi chýbal len kúštiček 😒

Och, to je fakt blbé že už druhá ☹ Ale snáď to bude v poriadku, dnešná medicína už také veci dokáže prekonať...

bejca
autor
14. nov 2009

ako citam tak vymyselnikov mame asi vsetky teda poriadnych 😉

a aj darceky uz mame viacere dost pokupene super 😵

Izka ta torta bola nadherna 😵

Bzucinka zlatko moje drzkaj sa a hladkaj babulku je mi to velmi luto ze musis takto trpiet ☹ posielame vela pusiniek 😵

Ami ak budes s Bzucinkou pozdrav ju a ze jej posielame energiu a ja aj par kil na viac 😉 nech sa nam cim skor vrati 😉

Martinka fajn ste si uzili dnesny den 😵 a ako maly uz dufam davno spinka 😉

Ami a zajtra sa poriadne " prežer " 😉

amadora
14. nov 2009

Ja by som tak rada išla za ňou už dávno,ale najprv bol chorý Majko,teraz ja a nechcem aby sme ju k tomu všetkému ešte aj nakazili,tak musíme počkať,ale hádam to bude čím skôr 🙂

A neboj,určite prežerem 😀

amadora
14. nov 2009

ozaj, Majko si dnes rozťal bradu ☹ šmykol sa na podlahe v spálni a padol na roh postele. tiekla mu aj krv. ale našťastie to nemal veľmi hlboké

bejca
autor
14. nov 2009

my uz hracky mame aj ked stale nieco dokupujem 😉 dnes som mu kupila ten skrutkovac co gula ocami + sa vydava zvuky vrtania a nieco vykrikuje 😉 a taky kamion a prevaza 4 auticka 😉

Ami no ja viem ze je to tazke ale ja by som to nevydzala a aspon tak nejako by som mu povedala ze si nezelam aby mu take sprostosti daval do ruk !!!

a krstna no neviem ci to bude lepsie ☹ ona mala aj rakovinu prsnika a aj jej odrezali prsnik ☹ a bude mat v januari 75 rokov .......ale jasne ze dufam ze sa z toho dostane a bude oki 😵

bejca
autor
14. nov 2009

chuda MAjko :( posielame pusinky na boliestku 😉

mne tak Petko v piatok rano sa potkol a padol s celom rovno na ten falc na dverach tak ma dve ciary - modriny - na cele odtlacok 😅 tych dveri 😅 no plakal ale teda strasne ... najprv som myslela ze si rozcesol aj nad obocim ale nastastie len teda kvalitne ale len modriny 😅

amadora
14. nov 2009

Peťko bude mať bohatého ježiška 🙂

ja som len zašomrala že to že si niečo malý pýta neznamená že mu to musí dať a odišla som lebo by som neostala iba pri tom 🙄

viem že tak či tak to bude pre vás ťažké, tak želám veľa síl 😔

bejca
autor
14. nov 2009

no a co sa Petka tyka uz dumam ze niektore veci necham az na narodky 😉 a este nieco musim dat aj k svokre dala peniazky takze to aj tam musim podelit 😉

a svokrovi si dobre zasomrala 😉

dakujem ti 😔

amadora
14. nov 2009

ďakujeme za pusky a tiež Peťkovi posielame 😉 zlé sa rýchlo stane, chudiatka naše...

bejca
autor
14. nov 2009

inak som spominala ze ma vcera bolela ta hlava .. no a v noci okolo 2,30 som mala taku bolest za lavym okom + mi to tlacilo do cela a bolo mi az na vracanie ... musea som ist do kuchyne otvorila som balkom a stala a chladila som sa 😅 nepomohlo ..musela som si dat dalsiu tabletku .. a des cely den ma hlava boli ☹ a asi si dam aj teraz vecer znovu dalsiu nech mi neni v noci zle ....

Izka prosim daj do IP ten nazov tych homeopatik prosim ta na tu migrenu . dakujem

amadora
14. nov 2009

Beji teda to nie je ktovie čo taká bolesť 😝 A ten názov som ti poslala v IP 😉

bejca
autor
14. nov 2009

aj my dakujeme za pusinky 😵 a veru zle sa stale hned ....

bejca
autor
14. nov 2009

Ami dakujem 😵

amadora
14. nov 2009

ja som začala pomaly vysadzovať tie tabletky na migrénu 😉

bejca
autor
14. nov 2009

supeeeeeeeeeeeeer 😵 takze sa bude pomalu aj pracovat na Majkovom surodencovi teda na Dianke 😉

amadora
14. nov 2009

no keď ich vysadím úplne tak začnem aspoň mesiac brať vitamíny pre tehuľky nech sa telo trochu očistí od liekov a pripraví na bábo a potom sa do toho pustíme, neviem sa dočkať 😵

no idem ja búvať, lebo tatko ráno skoro vstáva tak nech neponocuje 🙂 dobrú noc

bejca
autor
14. nov 2009

ja tiez berem kyselinu listovu 😉 a teda drz sa a dobru chut k vitaminom ti prajem 😉

a dobru nocku 😵

amadora
14. nov 2009

ďakujem 🙂 a ja viem že čakáš na mňa a potom otehotnieme spolu, tak sa poponáhľam 😉 😀

dobrú 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre