• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

autor
Adri super ze si stavila som rada ked tu vidim zname tvare :dizzy_face: a byvate super ked si rozumiete s maminkou vsetko je oki :dizzy_face:

DAna Rastikovi cmuky cmuk na bolacko a teda vymyselnik tiez riadny :grinning: skusaju nas tie nase deti :grinning:

Ami je mi luto ze ste znovu sami :frowning2: ale neboj ubehne to sup sup a super prekvapko chystas :dizzy_face: a co si das urobit ???
16. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji skusaju a riadne :grinning:
16. nov 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi nemáš za čo :slight_smile: A máš pravdu s tým Benom :wink:

Beji ďakujem :slight_smile: Chcem dať skrátiť vlasy tak o 15-20cm, zmeniť účes a melír spraviť.
16. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem melir... ale muz by ma zniesol z tohto sveta keby som sa nafarbila... :grinning:
16. nov 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami uz sa tesim na fotto a teda myslim ze asi radikalna zmena :wink:

Danka no ale ved maju na kom :grinning:

Ajka ved uvidime kto nakoniec vyhra som zvedava :sweat_smile:
16. nov 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
DAnka precooooooooooooooo ????????? ja sa na vlasy nepytam :sweat_smile: a kolko krat ani na ine veci :sweat_smile: chcem si napr kupit cizmy a cely vecer dumam ci sa ho mam opytat alebo si ich rovno kupim :sweat_smile:
16. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji no chcem niečo čo si všimne aj chlap :grinning: Ale nie, dlho som nebola u kaderníčky a potrebujem zmenu ako soľ lebo sa necítim dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A ozaj, Maťka alebo kto viete, chcela som sa opýtať na tú diétu s jablčným octom... kde sa dá ten ocot kúpiť?
16. nov 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami to poznam :wink: aj ja potrebujem obcas zmenu :wink:
16. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami-moja sestra drzala dietu s jablcnym octom a kupovala ho v obchodoch so zdravou vyzivou :wink:
16. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji ja sa ho nic nepytam.... ale keby som si spravila daco s vlasmi tak amen tma.. nebavi sa so mnou
16. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aspon by si mala klud chvilku :wink:
16. nov 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aďka no také niečo u nás nenájdem na lazoch :grinning:

Danka mne do farby nekecá, viac - menej ani do strihu, len sa mu páčia dlhé vlasy :slight_smile:
16. nov 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami vraj naco sa budem farbit ked mam peknu farbu.. a ma pravdu...

babulky idem od vas, idem si pouctovat faktrurky lebo som to akosi flakla a mam toho moc.. takze bruu noc vam prajem vsetkym
16. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka pa pa :slight_smile:
16. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved ked si spokojna s vlasmi tak nevymyslaj a dobru :dizzy_face:

ved aj ja uz pojdem :wink: dobruuuuuuuuuuuuuuuuu
16. nov 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú Beji
16. nov 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Spinkali sme super, síce v noci stál v postieľke, ale dala som mu dudky do rúk a položila ho naspäť a pekne búval, aj keď som hneď na to išla na WC, tak ho to netrápilo a pekne ležkal. Búvali sme zase do 7:20 :slight_smile:

A ráno nemal vôbec plný noštek, tak zatiaľ to (klop klop klop) vyzerá že by nás to mohlo obísť :slight_smile:
17. nov 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :wink:

jablcny ocot maju u nas bezne v potravinach pri octoch :wink:
17. nov 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aji fakt? To musím pozrieť :wink:

Inak som zabudla včera napísať, Majko včera zobral vreckovku a začal si sám smrkať noštek :dizzy_face: Nie je to ešte dokonalé, viac je toho pod nosom ako vo vreckovke :grinning: ale to sa ešte dotiahne :wink: :slight_smile:

Teraz pred chvíľou mi stiahol z poličky kvet, mala som ho v pohári vo vode nech mi pustí korene, voda všade :rolling_eyes: Tak som narobila krik a že sa môže hanbiť a on sa zobral, otvoril si dvere do chodby, postavil sa za ne ako keď robí zle a ho tam vyšikujem nech o sebe rozmýšľa a čakal kým za ním prídem zavrieť :grinning: A potom sa na neho hnevaj! :grinning:
17. nov 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami sikovny je majko... no a ked siel za dvere :grinning: :grinning: :grinning: ja som dnes vysavala a kym som schovala vysavac pridem do obyvacky, tak popol z krbu von, drevo von... reku naco by mala mama lezat ked moze zasa vysavat :grinning: :grinning: :grinning:
17. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka tak ťa riadne trénuje Rastík :grinning: Aby mala mama kondičku :grinning:
17. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami ako sa ma bzucinka??? nevies??
17. nov 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odkaz od Bzucinky:

Ahoj, všetky vás pozdravujem a ďakujem za cmuky. Stále som tu, stále vraciam, ale menej ako doma. Domov je v nedohľadne :frowning2:
17. nov 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky babulky,

Adri- vitam ta tu po dlhej dobe, a tiez si mi zdvihla naladu ked si sem prisla.

No k tomu jedeniu Tami- ty sa vobec netrap, to keby si mala Sabi namiesto Emky asi ta porazi. To jedenie ake je teraz u Emky u nas bezne uz dlho a nie je to zubami. U nas aj neolovrantuje.

My ranajkujeme 120ml mlieka, okrem toho uz ani kvapku za cely den. Potom desita suchy rozok. Obed polievka, niekedy aj druhe. Napr. dnes zeleninova polievka a trochu rybky, olovrant vacsinou nic, vecera- trochu ovocia ako kedy, al. rozok, al. cestovina ale sucha. Mlieko nepije. Inak posledne 2 dni si dala kravske nizkotucne asi 3dcl, ale mozno to je vynimka.

U nas je oblubeny obed- sucha cestovina, a to by mohla jest cely den.Inak ovociu tiez neda, tak jej davam Cbion.

Bzucinku- pozdravujem, nech ju vracanie obchadza.

Superstar ja moc nesledujem, je mi to jedno.

Ami- aj ja sa tesim na novy uces, a nechaj ho v albume aspon do polnoci, aby som si ho stihla pozriet.

Beji- nove byvanie som aj ja pozerala, a teda videla som kusok z tvojho zivota. Neterka bola sympaticka.
17. nov 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciarka podľa mňa to Sabi papá dosť :confused: Náš Majko tiež podľa mňa nepapá dáko viac. Dnes ráno mlieko, na desiatu poprplil puding, potom v obchode pravdaže rožek - zjedol asi polovicu, na obed zemiaky a kurací rezeň a teraz na olovrant dve jabĺčka zatiaľ.
17. nov 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :wink:
Co tu mate nove. Ziadna nova tehulka na obzore. :dizzy_face:
Bzucinke posielame vela energie a pozdravujeme ju :slight_smile:
17. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

hodinu som startovala PC :angry: takze ak nahodou niekedy nepridem myslite na mna a ja sa mozno niekedy znovu ukazem :sweat_smile: teraz som bola nervozna ze co ak nenastaruje a nie to este nejaku tu dobu bez vas :confused: :sweat_smile: no ale co uz ....

aj ked nikto nereagoval ale tortu som upiekla , zajtra dokoncim ideme Julianke hgratulovat k rociku tak hadam nam bude fajn , mna hrdlo stale pobolieva a teda necitim sa stale nic moc ... no ale hadam bude lepsie ...

dufam ze sihnem precitat aspon a reagovat :sweat_smile:
17. nov 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji no ešte pouvažuj nad tým či počkáte až do nového roku a nenapíšete ježiškovi :grinning: ale nie, fakt, čo mi tu bez teba? :confused:
Zajtra dúfam hodíš foto torty :wink:
A rýchlo sa vylieč moja :slight_smile: Viem ako ti je, ja už som bola na nervy z toho, nie a nie to prejsť :unamused:
17. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som vam odpisala a zasa mi to padlo :angry:
17. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takze :

Ami super spanok :slight_smile: Majko je sikulka :dizzy_face: a gratulujem k smrkaniu :slight_smile:

Bzucinke púosielame pusinky :slight_smile: mrzi ma ze je stale v nemocke ale hlavne aby jej pomohli aby uz nevracala velmi jej to zelam

Ciarka dakujem :slight_smile: a podla mna Sabi celkom pekne papa :dizzy_face:

trvanlive mlieko pijeme aj my a obcas mu robim kakao alebo s jahodove :slight_smile: smrkame aj my do servitka + sa sam vyzlecie ked prideme z vonku + si sam obuje topanky a ked prideme domov tak si sam vyzuje topanke :dizzy_face:

DAnka Rastik je sikulka :dizzy_face: a asi ti chcel dat najavoi ze si krb neupratala :slight_smile: :wink:

Alex o ziadnej tehulke neviem bonzni nejaku :wink: ak vies :dizzy_face:
17. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok