Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
17. nov 2009

Beji ja zemiakový paprikáš 🙂

Alex dobrú noc 🙂

Ja idem do tej sprchy, dúfam že čudo-judo bude ticho 😔

bejca
autor
17. nov 2009

xixix ze cudo judo xcxixixiixixixixi sa tu smejem 😉 len by ta ten tvoj krasny chlapec pocul 😉 by ti povedal ty mama jedna 😉 a ozaj kedy to ides k holicovi ????

bejca
autor
17. nov 2009

no idem hajuskat 😵 paaaaaaaaaaaaaaa

amadora
17. nov 2009

Beji on je zvyknutý, ja mu dávam toľko prezývok od mojej žubrienky, kačičky, krtka, dubáčika až po čudo-judo 😀 A ku kaderníčke idem vo štvrtok 🙂

tak dobrú nôcku 🙂

alex21
17. nov 2009

Dufam, ze som vas nevyhnala ja spat. Este ste mohli pisat. 😅 Ja som este tu 😝, mohol by tu byt niekto kto ma vyzenie spat 😀

izka
18. nov 2009

no čaute kočky.
danka, neviem, čo sa sťažuješ ? my ešte nespíme 😀 😝 😨

a k tomu je otravná 😖 ale zapla som jej druhý nb a tam kuká babaky= fotky bábatiek na mk. 😵
a ja spomínam na mladosť pri koncerte, čo dávajú na čt - starý dobrý underground - ja milujem tonyho ducháčka, ale to vy asi nepoznáte 😎 .
my sme s mužom také revolučné manželstvo 😉 vtedy sme boli na vš a počas tých demonštrácií sme sa dali dokopy 😵 bola riadna kosa a tak ma zohrieval 😉 , že som si ja radšej teplý kabát nekúpila 😀
ale sú to pekné spomienky. 😵

izka
18. nov 2009

čo sa jedenia týka, tak ema papá stále niečo a s každým všetko. zato sa čudujem, že koľko toho poje a nič nepriberie, ledva sme sa dostali na tých 10 kg 😀
ale ako som už spomínala, ona má trávenie po mužovi 😉
čaju vypije tiež veľa. ani variť nestíham. robím jej aj granulované aj detské sáčkové. to má zas po mne, ja som čajová - ľúbim bylinkové, ovocné, roiboos, zelený, iba čierny neznášam.
a mlieko ja nedávam, lebo ju zahlieňuje. miesto toho papá jogurty a miláčiky. plus stále kojím 😉

beji, niesom si istá, ale zdá sa mi, že lipový čaj nieje vhodný pre deti. len neviem prečo, iba toto som si zapamätala.

izka
18. nov 2009

som sa inak nasmiala, čo ste popísali.

úplne súhlasím s ajkou, čo sa týka superstar. mne sa ľúbi bendig, ale inak to až tak neprežívam. však všetci by mohli byť mojimi deťmi 😎

beji, my máme doma už 4 NB. najlepší, ale aj najdražší je SONY. chlapci majú Lenovo, ten je v pohode, aj cena bola dobrá. klára má Acer a to je najväčšia šunka, je najpomalší a bez kábla sa batéria hneď vybije. Kika teraz dostala od mojho otca Toschibu a ten je dobrý, rýchly, ale neviem ako cenovo.

ema konečne zaspala 😵 predtým sa stihla trošku ocikať, ako zaujato sledovala telku a dobehla, že fuj,došťatá ema. 😀 ešteže to vie. pak sa sama obliekala a pchala obe nohy do jednej nohavice. taký krik spustila, že pomóc, pokazené! 😀 no sranda, ani si všetko nepamätám, čo natára.

ami, som sa pobavila, ako išiel majko za dvere. múdry je, zlatínko 🙂
danka, ten tvoj rastík je tiež pekný výmyselník. ale však , čo budeš oddychovať 😉
bzučinka, želám nech ťa v nemocke dajú trocha do poriadku a čím skôr sa dostaneš domov. ale zas, ak ti má byť stále zle, tak radšej nech si pod dohľadom. hlavne, že bábatinko je ok.

izka
18. nov 2009

beji, čo si sa pýtala na tie homeo, tak tebe by pekne pasovala čisto SPIGELIA 5CH -ľavostranná bolesť hlavy ,zhoršenie hlukom, na čerstvom vzduchu- v akútnom stave 5 granúl po 20 minutách.
alebo BRYONIA 5CH - bolesť nad ľavým okom, zlepšenie tlakom, chladným obkladom, zhoršenie pohybom.

ja som to začala študovať a som z toho nadšená. takú mám radosť, keď to pomôže. našej úradníčke som poradila pre chlapca na kašel, čo sa trápili niekoľko mesiacov a hovorila, že zrazu zbadali, že chlapec už niekoľko dní nekašle. 😉

už vážne idem. všetkým vám želám, nech ste zdravé a aj detičky. majte sa krásne.

amadora
18. nov 2009

Dobré ránko!

Haló, kedy už vstanem ráno a bude vonku pekne a nie dážď a hmla?! 🙄

Izka teda vy ste mali s mužom romantické zoznámenie 😵 Pre vás má tá revolúcia tým asi aj úplne iný rozmer,čo? Aj keď sú možno búrky teraz ale na také človek rád spomína 😉
S čajom je to aj u nás tak že nestíham variť a v lete ani nehovorím 🙂
Notebook my máme DELL.
Emka musí byť ohromná keď tak kecká a podaria sa jej také "perly" slovné 😀
A ďakujem za pochvalu Majka 🙂
S tými homeopatikami je super že sa máme na koho obrátiť, že sa vyznáš 😉 A ten homeokomplex SPIGELIA čo si písala mne je na akú bolesť?

Inak včera pozerali vaše detičky v telke Madagaskar? Majko bol ako priklincovaný, chichotal sa a vykrikoval "tam, tam" a ukazoval na telku 😵 Teraz sleduje Toma a Jerryho 🙂

mm1
18. nov 2009

Ahojte babulky, vôbec Vás nestíham čítať........ a na Madagaskar som fňuk zabudla.....!!!!!!!!!!!

mm1
18. nov 2009

fakt nemam šancu vás prečítať, po toľkých dňoch, tak vám idem aspon napísať....

Takže v pondelok som mala dovolku, a včera sme si spravili výlet do Rak. Bolo celkom fajn, boli sme na dámskej jazde, mamine sme kúpili krásnu vetrovku, segra si kupila košelu, ja pulover a Natali nohavice... obuchali sme prašulky, ale veď aj my si môžeme spraviť niekdedy radosť no nie???? a preto sme vlastne nestihli ani Madagaskar,ale ja koza som si ho chcela nahrať, lenže som nenaprogramovala video. 😠 no čo už stárnem.,.....

Natali v pohode... včera po všetkých vykrikovala a nechápala, prečo sa jej prihovárajú po nemecky... a ked konečne natrafila na Slováka, tak bola celá happy.....

Ami dúfam, že tá obálka ti už dorazila????????????

Včera som zasa do polnoci vyšívala, ale konečne som o kus ďalej....

A Danka, na tvojom prianí začínam pracovať od budúceho týždňa, tak dúfam, že do januára, kedy má Rastík sviatok to budem mať....

a natrafila som na krásnych anjelov na plastovej kanave, tak som si ich musela kúpiť. Neviem, kedy sa k nim dostanem, ale neodolala som........ 🙂

amadora
18. nov 2009

Megi písala som ti v pondelok ráno 😉

amadora
18. nov 2009

amadora • 1d • 16. nov 2009 o 10:37
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
A ozaj, Megi v piatok prišli tie rúška, veľmi pekne ti za ne ďakujem, si ma hrozne potešila aj tým odkazom, aj pekným oslovením Len si mi nenapísala tvoju spiatočnú adresu, tak mi pošli do IP, aj mi napíš čo som ti dlžná

mm1
18. nov 2009

Ami nie si mi dlžná nič, oki????????????,hlavne že ti prišli, ale som rada, že ti je už lepšie a možno ich ani nebudeš už potrebovať... ale zídu sa neskôr....

čo je to na začiatku tvojej správy... ktoré pravidlá porušuje: !zruš....?

v pondelok som mala dovolenku

mm1
18. nov 2009

Inak mám dosť blbu naladu kočky..pohadala som sa s kamarátom.... a je to pre nedorozumenie a dost ma to mrzí..... ☹

aja7
18. nov 2009

Ahojte 🙂

Ami, musela by si sa zobudit vo Svite 😀 u nas konecne svieti slnko 🙂 tiez som bola prekvapena, po tych dazdivych dnoch 🙂

amadora
18. nov 2009

Megi pošli mi tú adresu, tak aspoň Natali pošlem dáku drobnosť 😉 A to napíše tam keď skopíruješ dáky príspevok.
S tým kamarátom ma to mrzí, hádam si to vysvetlíte čím skôr 😒

Ajka veď aj muž mi vravel že na východe je pekne, tak som sa čudovala. Ale už aj tu sa začína vyčasovať 🙂

mm1
18. nov 2009

Ami, len pekne nič neposielaj, jo? to fakt nestálo za reč....... 🙂
Neviem, dosť sme sa posekali za kravinu.... a je to jeden z mojich dobrých priateľov, poznáme sa veľmi dlho a preskákali sme spolu čo to..... ☹

Aj ja chcem pekné počasie aby sa mi zlepšila nálada...... ☹

amadora
18. nov 2009

Megi ak mi ju nepošleš tak sa pohádaš aj so mnou dnes 😉 😀
Neboj sa, keď je to dobrý priateľ tak sa to rýchlo dá do poriadku, určite si to vysvetlíte 🙂
A pekné počasie asi ide z východu, aj u nás je už krásne, tak chvíľu počkaj a pošlem ti kúsok slniečka aj do BA 😉

mm1
18. nov 2009

Aminka, ty si fakt ťukinko, to fakt nestoji za reč..... hmmmm? ale poslem vam pohladnicu na Vianoce.... 🙂
a necem sa hádat, aj tak mam zlu naladu.... ☹
dost ma to vykolajilo ta hadka..... a je to tvrdohlavec, tak neviem, ci ma vypocuje.... ale sme kamosi 15 rokov....a ja to neviem resetovat a tvarit sa, ze oK stretneme sa na ulici a nepozname sa....

a slniecko ceeeeeeem tu je skaredo stale..... ☹ ach jaj

aja7
18. nov 2009

tak....a zmlatila som Adama! uz aj moja trpezlivost ma svoje medze!! inac to s nim nepojde, bohuzial 😢 😢 😢 😢

prvykrat, odkedy je na svete....a nie je mi to ani luto.....som hrozna matka, ale co uz! 😠

mm1
18. nov 2009

Aji a čo vyviedol????????

amadora
18. nov 2009

Jaj Megi, teraz sa budem zle cítiť, si si so mnou robila starosti 😔 Ešte raz ti veľmi pekne ďakujem teda! A tú pohľadnicu budeme čakať 😉
Za tým priateľom skoč, ak bude tvrdohlavý a nebude chcieť počúvať tak mu povedz že nech ťa láskavo neprerušuje, že mu povieš svoje a potom nech si hovorí čo chce. A začni tým že sa poznáte tak dlho a ťa to mrzí že ste sa pohádali a práve kvôli somarine, že že nevieš len tak prežrieť a ide sa ďalej... držím palce!

Ajka čo sa stalo? 😕

Inak aj ja som narobila hrozný krik teraz, aj bitka bola 😔 Tak hodinu a pol sme boli v meste, chodili sme peši aby sa aj prešiel a prídeme domov a on nervy že už ideme dnu, len vrešťal ako pavián, darmo som ho skúšala ukľudniť aj po dobrom aj po zlom, nič nezaberalo. Jasné že mal potom plný nos tak som mu musela dať kvapky a to už chytil normál hysák, začal ma kopať a trapať sa ako by mal epileptický záchvat 🙄 To už som nevydržala, dostal poriadnu bitku a krik som robila že hádam aj susedia počuli 😅 Dofrasa tak sa snažím nerobiť na neho krik, prežrela som aj to že mi dnes celý dom popolieval octom 😒 Ani slovo som nepovedala. A potom ma takto vytočí ☹

A v meste som si v lekárni kúpila tabletky jablčný ocot tak v pondelok idem na to 😀

A na pošte mali také drevené darčeky všelijaké a sa mi tam hrozne páčila taká zvonkohra, drevená podložka v tvare macka alebo húseničky, stálo to 8 euro, tak rozmýšľam že mu kúpim na vianoce 🙂

mm1
18. nov 2009

Aminka, nerobila som si žiadne starosti, jo? 🙂

Presne to mam v pláne. ja neviem resetovat nase kamaratstvo dlhoročne, len pre somarinu... aj mužík povedal, nech si to vydiskutujeme.... že to bola blbosť na kvadrát sa tak pohádať.....

Inak tie deti strašne začínajú skúšať kočky... asi sú teraz v takom období. Včera Natali. chodila po byte s buginkou a z ničoho nič s ňou začala trieskať. tak jej najskor pekne vravím, nerob to, babiku to bolí... a ona? pozrela na mna a este viac... Potom muž, to isté.... a scenár sa zopakoval... tak sme si ju jednoducho prestali všímať a ona prestala tiež,,,, ale ešte pozerala a chvíľu pokračovala, či niekto ešte zareaguje....

vravím jej, pod sa obliecť, ideme von. Ona ze nie!!! asi 300 krat to zopakujem, nič, začnem sa obliekať, tak pribehne.... a je ako anjel... trva to asi dve minuty a zasa skusa nieco ine....

Ami na čo tabletky??? veď si chudá!!!!!!!!

amadora
18. nov 2009

Megi budem držať palce a potom daj vedieť ako to dopadlo 😉

A u nás je presne to isté, len my hádžeme autíčka o zem. Poviem mu nono a on sa mi pozrie do očí a hodí ďalšie 🙄 A to sú len tie menšie výčiny čo stvára.

Megi chcem skúsiť tú diétu s jablčným octom, len som si ich kúpila v tabletkách a nie tekutý. A chudá teda nie som 😀 Mám dobrých 10kg nadváhu a bežné pokusy o chudnutie nezaberajú, tak chcem skúsiť toto.

aja7
18. nov 2009

ami, mm

1.Rano....natretym chlebom so syrom ponatieral stenu v kuchyni pri stole, na ktoru najskor nakreslil travicku pastelkou....

ok, moja vina, nemala som robit caj chrbtom k nemu a dovolila som si aj kavu zaliat!!!
nevadi, stenu som utrela, travicka ostala

2. Opeceny, vychladeny korpus mi na mrte rozmrvil vo verande, kde sa chladil

ok, moja vina, dovolila som si sediet na WC a mat desne krce a zabudla som zamknut

3. Nasypal plny davkovaci poharik Rexu na farebne pradlo do 2tyzdne nalozenej kyslej kapusty, kym ja som si dovolila cca 5Ocm od neho vesat vyprate pradlo na susiak

nevadi, okamzite som vyhodila vrchnu kapustu, ponahlala som sa, aby ten prasok nezacal reagovat a nedostal sa hlbsie

4. Kym som sa snazila zachranit kapustu, odtrhol dvierka na skrinke na topanky, sice drzali len na jednom pante, ale uz nedrzia vobec

5. V obchode tresol o zem jogurt,lebo chcel Monte.... nevadi, predavacka zem zmyla, mama jogurt zaplatila

6. Nakup sme odniesli domov, cestou som ho musela tahat, lebo chcel ist naspat behat cez dvere na fotobunku.

7. Cestou domov tresol cca 3X susedovou branickou, ale tak, ze sa Bata v hrobe obratil, dostal symbolicky po rukach.

8. Isli sme do Lidla, chcel pokracovat v trieskani vsetkych braniciek, ktore mame po ceste, chytila som ho za ruku a nasilu tahala mojim smerom.

9. Zacal vrieskat, musela som ho pustit, rozbehol sa do prvej mlaky, klakol do nej na kolena a oboma rukami zacal plieskat tu spinavu vodu.

10. Ok, zobrala som totalne spinave, vrestajuce decko na ruky (uz som bola spinava aj ja) a vratili sme sa domov.

Vyzliekla som ho, aj seba...kym som davala vo verande veci do poriadku, stiahol na seba zeleninove rizoto....

Bodka...zmlatila som ho a zaremencovala do papacej stolicky...Uz mi fakt prasli nervy!

danka.k
18. nov 2009

cafte... som citala 😀 😀 😀 😀

my sme davali tiez tie caje hipp, ale dosli, v obchode vzdy zabudnem kupit 😀 tak pije normalne, najcastejsie prieduskovy, alebo cierny citronovy mu strasne chuti

mmy mame notebook hp a celkom je v pohode..

maly zaspal nakoniec o jedenastej 😠 a spal do deviatej... zbojnik maly...

ajka tak toto keby robil maly tak urobim presne to iste ako ty... len by som ho nemala kde zaremencovat....

ami majko tiez dobre skusa tvoje nervy...

nam prisiel tato dnes domov a nechal si tasku na skrinke v obyvacke a ja som sla umyvat riad, tato cosi vonku a maly sup na skrinku do tasky.. a nasiel mu tam cigarety.. vseeeeeeeeeeeetky ich polamal 😀 😀 😀 uz dieta vie ze tato nema fajcit len tato to stale nechape 😀

a u nas je dnes konecne tiez krasne.. slniecko svieti, a aj teplo je celkom..

jankapardon
18. nov 2009

aji...máš doma proste šikulu 😵 😵 😵
toto si vytlač a odlož, ukážeš to adamkovi, ked bude vačší,prepáč, ale som sa na tom dobre pobavila 😀 😀 😀 ,
no byt na tvojom mieste by som v tej chvili nechcela....

tami712
18. nov 2009

ahojte 🙂

ajka supeeeeeeer deň teda máš 😀 😀 😀 😀 😀
nezávidím a také kúsky ako Adamkovi sa teda ešte Eme nepodarili 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre