Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
18. nov 2009

Beji šľahačku nesmieš dávať pod nič lebo šľahačka tečie 😒 Za to sa mne nepáči ani ako plnka zo šľahačky lebo sa roztečie a vpije do korpusu a nie je ju potom cítiť

bejca
autor
18. nov 2009

no ja nemam problem ze by sa slahacka stiekla alebo ze by sa vpila do korpusu este ani raz sa mi to nestalo len ten marcipan sa na nej topi 😅 ale uz ho tam nikdy nedam 😉

amadora
18. nov 2009

hm, ani pod cukríkovú nesmie ísť šľahačka

bejca
autor
18. nov 2009

a Ami Majko je podareny na tom videu 😵 cmuk 🙂

nas Petko mal takych kamionon ale 6 a uz ma len jeden vsetky dolamal ☹ kazisvet maly 🙂 a hovori im mamion 😀 ale pritom K povie pekne napr : oko , kako ......

danka.k
18. nov 2009

beji no fakt som nevedela o tom ze si ty fajcila... 😀 ale ked tak kukam na tvoje foto a hlavne na teba, tak mi pripadas ako velka zastankyna fajcenia 😀 😀 😀

bejca
autor
18. nov 2009

qa prisli sme domov z " oslavy " a hned - hu hu .. vlačik - ekpes 😀 tak som musela pustit polarny expres 😀

danka.k
18. nov 2009

a my tiez vzdy taky kamion dolameme... ale oni to asi naschval take labilne vyrabaju

bejca
autor
18. nov 2009

DAnka a na to si ako prisla podla fotky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kuwa to by ma zaujimalo 😀 😀 😀

danka.k
18. nov 2009

neviem pripadas mi tak 😀

amadora
18. nov 2009

Beji ďakujem 🙂 No našim kamiónom tiež už chýbajú nárazníky, stojany na návesy, zrkadlá a podobne ale ešte fungujú 😀
A kedy my začneme hovoriť som zvedavá, lebo on vôbec nezopakuje nič čo ho učím ☹

danka.k
18. nov 2009

beji a ked mi podla amadory prispevku napadne ze som zabudla zjest cokoladu tak sa necuduj ked mi podla foto taka pripadas 😀 😀 😀 😀 ja nie som normalna 😀

bejca
autor
18. nov 2009

ale ja som ani nevidela ze by take predavali 😕 vsetky co sme mali som mala z roboty take reklamne : andaco , coca cola , jojo - cukriky ......kde ich kupujete ??? ja by som ich kupila ale neviem kde 😅

danka.k
18. nov 2009

beji my sme v tulipe v martine kupili v all toys

bejca
autor
18. nov 2009

Danka 😀 😀 😀 😀 no tak niekto musi byt aj trosku mimo 😉

Ami nebud smutna 😉 nasa Nikolka - uz ma 14 😉 zacala kecat az po dvoch rokoch 😉 dovtedy ani muk ... a teraz sa jej " huba " nezavre 😀 a tu v cinziaku nasi susedovci maju chlapca a uz isiel do skolky a nechcel rozpravat 😉 len ukazoval ....

amadora
18. nov 2009

Beji aj na benzínkach také predávajú, v Tescu napríklad, všade možne 😉

danka.k
18. nov 2009

ami a ja som zacala rozpravat som mala mozno tri roky.... no ked nebolo o com 😀 😀 😀 😀 a teraz sa mi usta tiez nezavru 😀

danka.k
18. nov 2009

a mame nove slovo: hapta - kečup 😀

bejca
autor
18. nov 2009

v Tescu som pozerala 😅 a nevidela 😅 aj v draciku ... ak by sme isli do BA tak pozrem v all toys dik 😉 a poviem muzikovi nech pozre na pumpe 😉

ozaj inak ja sa cudujem aku pamat ma nas Petko 😅 on si baby fakt tolko pamata ze to neni mozne .. raz v lete mozno v juli som nam kupila -mne a Petkovi nez muz tankoval nanuky a on vzdy ked ideme okolo tej pumpy krici : nanuk ..... alebo ked nieco dostal tak pekne ukaze a povie meno toho kto mu to dal - ked nevie meno tak povie teta alebo ujo ...... 😅 😕

bejca
autor
18. nov 2009

DAnka zaujimave ze hapta 😀 podareny 😀

danka.k
18. nov 2009

beji nas rastik je presne taky isty.. vsetko do bodky si zapamata.. kamoska sa ho vcera spytala ze kde si urobil hrcu na hlavne tak jej presne ukazal co sa mu stalo.. ze siel na postel a spadol po postel 😀 😀 😀 a tiez vsetko ukazuje co kde bolo

amadora
18. nov 2009

ale ja nechcem aby začal rozprávať až v troch rokoch hoci potom by aj kecal dni a noci v kuse 😀 ja chcem teraz!!! 😀

Beji aj mňa Majko prekvapuje akú má pamäť 🙂

danka.k
18. nov 2009

ami ved ale nas maly tiez nerozprava.. na vsetko len ukazuje a povie to v svojej japoncine... je len par slov ktore povie

bejca
autor
18. nov 2009

ale baby ked si to zoberiete neni to zaujimave na take male deti ??? kuwa ved ja si nepamatam co bolo pred tyzdnom 😀 😀 😀

Ami podarena si 😀

amadora
18. nov 2009

Danka ale my ani to nie, ani len tie najjednoduchšie slová nezopakuje ☹

bejca
autor
18. nov 2009

Petko sa snazi opakovat vsetko ale teda nie vsetko povie tak ako ma 😉

ozaj co to hlasili ze " BAjzova " konci v Panelaku ?? neviete preco ???

danka.k
18. nov 2009

beji u nas zopakuje pekne len par slov.. ostatne su hatlaniny matlaniny 😀

ami neboj sa majko sa naraz spusti ani nebudes vediet ako 😉

a o bajzovej neviem nic, panelak nekukam. takze fakt netusim

bejca
autor
18. nov 2009

presne Ami nebojkaj ved on ti to neskor vynahradi a aj v noci bude s tebou vykecavat 😀

Petko ma teraz najvacsiu radost ked sa vonku zapnu lampy 😀 tak len chodi nakukat a krici : " lampy 😀 lampy 😀 " a tak krasne pri tom spuli pusinku 😀 no zozrala by som ho 😀

danka.k
18. nov 2009

aj nas vykrikuje na lampy.. ale iba z auta a v tej japoncine a ak niektora nesvieti tak sa uzasne rozculi 😀

amadora
18. nov 2009

Beji veru prekvapuje ma to každý deň, že taký rozumček malý a stačí že raz niečo len medzi rečou poviem a on si to zapamätá aj o pár dní keď to zopakujem 🙂
Len on sa ani len nesnaží zopakovať, keby aj hatlaninu povie ale že vidím že má snahu 😒
O Bajzovej som nepočula 😕

Dobre kočky, opúšťam vás, idem búvať. Dobrú noc 🙂

bejca
autor
18. nov 2009

ked nesvieti tak povie : neni 😀 a potom : tma 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre