Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
20. nov 2009

Beji tak je tu už dobrých pár dní, cez deň som tu len ja, v týždni Megi a niekedy Danka napíše. Inak sa tu na hodinu zastavíš ty večer a občas niektorá iná baba 😒
Pekný dník ste mali 🙂

Ja som dnes celý deň upratovala, uťahaná som ako kôň 😝

Bzucinku pozdravujem stále, keď s ňou volám alebo píšem tak vždy hovorím za nás všetky 😉

bejca
autor
20. nov 2009

jaaaaaaaaaj este ze ta mame 😉

no ja viem ze som tu uz len vecer ale ja proste cez den nemam kedy ☹ a aj keby ze zapnem PC tak Petko mi tu pozapina a postlaca vsetko mozne aj nemozne 😅 on na nom tuka aj ked je vypnuty 😀 no a vecer som tu pokial vladzem pozerat na obrazovku 😉 aj teraz mi uz slzy tecu 😅 😀

co sa tyka navstevnosti nahodou posledne dni sommala celkom co dost vecer citat 😉

amadora
20. nov 2009

v nedeľu asi ideme do BB, malého necháme u mojej mamini a pôjdeme pokúpiť darčeky pre Majka 😵 hrozne sa teším

bejca
autor
20. nov 2009

no tak to ti verim ze sa tesis 🙂 ja tiez rada nakupujem Petkovi a asi aj mam vacsiu radost z toho ako on 😀 😉

bejca
autor
20. nov 2009

ja by som chcela este nejaky vlacik mu kupit 😉

amadora
20. nov 2009

veď na tie jeho darčeky sa teším úplne zo všetkého najviac 🙂 jaj už nech sú vianoce 😀 a aj medovníky už chcem piecť 😀

bejca
autor
20. nov 2009

aj ja sa tesim na pecenie 🙂 a stale neviem co muzovi ... ale ved hlavne ze pre Petka mam plnu skrinu 😀 ale fakt uz mam vsetkym aspon co to len muzovi nemam nic - teda v utorok budem mat ciapku + sal 😅 ale inak vobec netusiim co by som mu kupila 😅

amadora
20. nov 2009

inak v Lidli budú mať od budúceho štvrtku dáke hračky, sa mi celkom páčili, hlavne rozmýšľam o bábike pre švagrinkú, také miminko s taštičkou, fľaškou, tanierikom, príborom a neviem čím ešte, za 14 euro

bejca
autor
20. nov 2009

niekedy sa da narazit na dobre hracky ale vacsinou ako vieme nemaju 😠 alebo ked pozres tak to neni taka ako na obrazku 😒 a pre dievcatka maju toho o vela viac 😉

bejca
autor
20. nov 2009

no idem ja hajat 😵 dobru nocku 😉

amadora
20. nov 2009

to máš pravdu že pre dievčatá toho mávajú viac 😒

ja som si hodila sprchu a môžem pozerať telku a pchať do seba granko 😀 bože keby mi mal kto uvariť krupicovú kašu... 😀

tak dobrú noc Beji 🙂

martina1982
20. nov 2009

Ahojte ,

Tak sa hlasim po dlhej dobe Ospravedlnujem sa ,ze som Vas zanedbavala

V nedelu ma svokor narodeniny tak vcera som si upiekla korpusy a dnes som ich naplnila a zajtra to potiahnem .Cez tyzden sme boli dokupit darceky.Este potrebujeme pre Stevka a mojho muza musim kupit.Telka sa nam pokazila ,tak sme si zobrali na splatky.Keby ste videli ako Stevko plakal ked mu dedko s tatkom davali prec telku .Stredu som bola na gynde na preventivke fuj mam to zasebou 😀

Ami ,super uces velmi sa ti to hodi .S ocinom ma to mrzi ,ze sa ide zenit ☹ ja by som sa s nim porozpravala aspon za pokus to stoji .

Beji , to je super ,ze mas pre Petka tolko darcekov nakupenych.Torticka krasna .este na nieco som chcela reagovat uz neviem ☹

martina1982
20. nov 2009

Inac ked sme boli na nakup v tescu tak sme dali Stevka do detskeho kutika vobec neplakal ked sme odisli aj nam povedal papa 😀 a potom sme ho nevedeli z tade dostat.

ami, a Bzucinku kedy pustia ?

Prepacte ked som na nieco nereagovala.

Na buduci tyzden idem do Michaloviec tak sa strasne tesim 🙂

amadora
20. nov 2009

Maťka ďakujem pekne za pochvalu aj za toho ocina...
O Bzucinke som písala, neviem či si čítala či nie, stále je jej rovnako zle takže vraj tak skoro domov nehrozí ☹
No nám keby sa pokazí telka tak Majko má normálne absťák hádam 😀
A dúfam že nám pofotíš Ninku v Michalovciach 😉

martina1982
20. nov 2009

Ami ,urcite pofotim Ninku ideme tam na tyzden tak urcite bude cas 😀 Dozvedela som sa ,ze Ninuska zaspava s prstikom v pusinke 😀 Bzucinky je mi strasne luto ☹ uz nech ide domkov keby sa to dalo tyzden by som za nu grcala.

amadora
21. nov 2009

Dobré ránko!

Dnes sme potiahli do 7:45 😀 A tatko mi práve robí praženicu na raňajky. To je organizácia 😀

bejca
autor
21. nov 2009

ahojte 🙂

tak nas tato v robote ☹ Petko spinka a ja letim za nim 😉 len som vas prisla kuk 😵

vcera som spominala vlacik tak som kupila 😉 aha :

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1545324

Martinka hej pokupene mame dost pre Petka 😵 dik za pochvalu 😉 a moc nas nezanedbavaj 😠 😉 😵 cakam na fotto tvojej torty 🙂 vy si to uzite v Michalovciach a ako Ami pise len fot a fot a fot 😉 uz sa tesime na fotecky 😵 Stevko je uz velky chlap ked bol v pohode v detskom kutiku 😵

Ami tak vy ste tiez super spinkali 😵 a mas doma super servis 😀 😉

vecer pridem kuk 🙂 paaaaaaaaaaaa a dobru noc 😀

ciarka
21. nov 2009

zelam vam pekny vikend.

Ami- uces aj melir ti pristanu!Na ocina nemam slov....Vela sa tu o tom popisalo, kazdopadne sa s nim v klude porozpravaj.Drzim palce.

Bejci- ty uz asi snivas, tak dobru noc. A aj ja sa tesim z darcekov pre Sabi, uz som mala velakrat chut jej daco rozbalit a dat, som ako male dieta.

Martinka- tak si to uzi v Michalovciach a fot!

Ja by som mala zehlit, ale nechce sa mi. Navecer ideme kamoske tak sa tesim.
Majte sa zatial.

amadora
21. nov 2009

Beji vláčik vyzerá super, Peťko bude mať radosť 🙂

Ciarka ďakujem za pochvalu aj za tie palce 🙂 A ja som nikdy nemala problém udržať tajomstvo s tým čo som komu kúpila ale tento rok sa tak teším na vianoce že mám na mále 😀 A tiež by som už najradšej rozdávala aj Majkovi hneď ako mu kúpime 🙂

Ja mám od rána hroznú chuť na pečenie, tak robím bábovku, len som zvedavá čo z toho bude lebo som skombinovala dokopy dva recepty 😅

Inak som naštvaná na muža, lebo v poslednej dobe keď je doma je buď na dvore a tam robí okolo domu alebo keď je dnu tak sedí za PC aj celé hodiny. Keby mám s kým tak sa dnes zoberiem večer niekam do baru a nech sedí doma za tým svojim notebookom sám 😠

danka.k
21. nov 2009

ahojte..

tak nakoniec sme sa boli vcera kupat a maly siel spat potom ku starkej, mysleli sme si ze bude unaveny z bazenov a ze im zaspi hned, urcite, hral sa do pol jedenastej 😀 😀

my sme boli u kamarata, stara dobra partia sme sa zisli, bolo fajne, len som neskutocne unavena.. 😀

dnes bol krasny den, tak som sla s malym vonku ze v kociku zaspi.. no jasne ani oko neprivrel, bolo na nom vidno ako sa mu chce strasne spat ale vydrzal, az doteraz a uz odfukuje 😉

danka.k
21. nov 2009

kde ste vseeeeeeeetky??? ☹

amadora
21. nov 2009

Danka super že ste boli nakoniec 🙂 A teda Rastík dal starkovcom zabrať 😀

danka.k
21. nov 2009

ami ale vraj sa pekne hral... a pospal rano do pol desiatej 😀

bejca
autor
21. nov 2009

halooooooooooooooooooooooooooooooou 😀

uz sem zde fantomas 😀 😀 😀 😀

iidem citat 😉

danka.k
21. nov 2009

fantomaseeeeeee 😀 😀 😀 😀

bejca
autor
21. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 co je co je ty nevernica nasa co nas tu zanedbavas 😀 😀 😀 😉 😉 😉

amadora
21. nov 2009

hej, neignorujte ma aj vy, stačí že ma ignoruje manžel, hej? 😠

bejca
autor
21. nov 2009

Ciarka to uz som bola cca hodku hore 😉 a uzite si dnesny vecer 😵

Ami jaaaaaaaaaaaaaj no tak to by si mala obcas vidiet u nas -D ja tu a muz vzdy pri telke v obyvacke 😀 😉 ale to uz je asi aj casom a vekom 😀 😉 a sme radi ze mame pokoj a klud 😉 ale my uz sme si tak akosi zvykli 😅 a s tym pecenim som ta nenavnadila nahodou vcera ja s tym balesom a buchtami ?? 😀 😉 a dakujem za pochvalu 😵

DAnka tak super ze ste mali krasny den vcera a aj vecer 😵 RAsstik je sikulka on vie ze u starkych moze buntosit a doma vie ze musi pekne spinkat aby maminku nechcal nam aby sme popismenkovali 😉

bejca
autor
21. nov 2009

Ami to by som si ja v zivote nedovolila 😉

amadora
21. nov 2009

Beji dobre, tak nech serie na mňa, mne je jedno, ale má aj syna ktorému sa treba venovať...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre