• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

Beji tak je tu už dobrých pár dní, cez deň som tu len ja, v týždni Megi a niekedy Danka napíše. Inak sa tu na hodinu zastavíš ty večer a občas niektorá iná baba :unamused:
Pekný dník ste mali :slight_smile:

Ja som dnes celý deň upratovala, uťahaná som ako kôň :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bzucinku pozdravujem stále, keď s ňou volám alebo píšem tak vždy hovorím za nás všetky :wink:
20. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaaaj este ze ta mame :wink:

no ja viem ze som tu uz len vecer ale ja proste cez den nemam kedy :frowning2: a aj keby ze zapnem PC tak Petko mi tu pozapina a postlaca vsetko mozne aj nemozne :sweat_smile: on na nom tuka aj ked je vypnuty :grinning: no a vecer som tu pokial vladzem pozerat na obrazovku :wink: aj teraz mi uz slzy tecu :sweat_smile: :grinning:

co sa tyka navstevnosti nahodou posledne dni sommala celkom co dost vecer citat :wink:
20. nov 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v nedeľu asi ideme do BB, malého necháme u mojej mamini a pôjdeme pokúpiť darčeky pre Majka :dizzy_face: hrozne sa teším
20. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak to ti verim ze sa tesis :slight_smile: ja tiez rada nakupujem Petkovi a asi aj mam vacsiu radost z toho ako on :grinning: :wink:
20. nov 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja by som chcela este nejaky vlacik mu kupit :wink:
20. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď na tie jeho darčeky sa teším úplne zo všetkého najviac :slight_smile: jaj už nech sú vianoce :grinning: a aj medovníky už chcem piecť :grinning:
20. nov 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja sa tesim na pecenie :slight_smile: a stale neviem co muzovi ... ale ved hlavne ze pre Petka mam plnu skrinu :grinning: ale fakt uz mam vsetkym aspon co to len muzovi nemam nic - teda v utorok budem mat ciapku + sal :sweat_smile: ale inak vobec netusiim co by som mu kupila :sweat_smile:
20. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak v Lidli budú mať od budúceho štvrtku dáke hračky, sa mi celkom páčili, hlavne rozmýšľam o bábike pre švagrinkú, také miminko s taštičkou, fľaškou, tanierikom, príborom a neviem čím ešte, za 14 euro
20. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
niekedy sa da narazit na dobre hracky ale vacsinou ako vieme nemaju :angry: alebo ked pozres tak to neni taka ako na obrazku :unamused: a pre dievcatka maju toho o vela viac :wink:
20. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no idem ja hajat :dizzy_face: dobru nocku :wink:
20. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to máš pravdu že pre dievčatá toho mávajú viac :unamused:

ja som si hodila sprchu a môžem pozerať telku a pchať do seba granko :grinning: bože keby mi mal kto uvariť krupicovú kašu... :grinning:

tak dobrú noc Beji :slight_smile:
20. nov 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ,

Tak sa hlasim po dlhej dobe Ospravedlnujem sa ,ze som Vas zanedbavala

V nedelu ma svokor narodeniny tak vcera som si upiekla korpusy a dnes som ich naplnila a zajtra to potiahnem .Cez tyzden sme boli dokupit darceky.Este potrebujeme pre Stevka a mojho muza musim kupit.Telka sa nam pokazila ,tak sme si zobrali na splatky.Keby ste videli ako Stevko plakal ked mu dedko s tatkom davali prec telku .Stredu som bola na gynde na preventivke fuj mam to zasebou :grinning:

Ami ,super uces velmi sa ti to hodi .S ocinom ma to mrzi ,ze sa ide zenit :frowning2: ja by som sa s nim porozpravala aspon za pokus to stoji .

Beji , to je super ,ze mas pre Petka tolko darcekov nakupenych.Torticka krasna .este na nieco som chcela reagovat uz neviem :frowning2:
20. nov 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac ked sme boli na nakup v tescu tak sme dali Stevka do detskeho kutika vobec neplakal ked sme odisli aj nam povedal papa :grinning: a potom sme ho nevedeli z tade dostat.

ami, a Bzucinku kedy pustia ?

Prepacte ked som na nieco nereagovala.

Na buduci tyzden idem do Michaloviec tak sa strasne tesim :slight_smile:
20. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka ďakujem pekne za pochvalu aj za toho ocina...
O Bzucinke som písala, neviem či si čítala či nie, stále je jej rovnako zle takže vraj tak skoro domov nehrozí :frowning2:
No nám keby sa pokazí telka tak Majko má normálne absťák hádam :grinning:
A dúfam že nám pofotíš Ninku v Michalovciach :wink:
20. nov 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami ,urcite pofotim Ninku ideme tam na tyzden tak urcite bude cas :grinning: Dozvedela som sa ,ze Ninuska zaspava s prstikom v pusinke :grinning: Bzucinky je mi strasne luto :frowning2: uz nech ide domkov keby sa to dalo tyzden by som za nu grcala.
20. nov 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Dnes sme potiahli do 7:45 :grinning: A tatko mi práve robí praženicu na raňajky. To je organizácia :grinning:
21. nov 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

tak nas tato v robote :frowning2: Petko spinka a ja letim za nim :wink: len som vas prisla kuk :dizzy_face:

vcera som spominala vlacik tak som kupila :wink: aha :

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1545324

Martinka hej pokupene mame dost pre Petka :dizzy_face: dik za pochvalu :wink: a moc nas nezanedbavaj :angry: :wink: :dizzy_face: cakam na fotto tvojej torty :slight_smile: vy si to uzite v Michalovciach a ako Ami pise len fot a fot a fot :wink: uz sa tesime na fotecky :dizzy_face: Stevko je uz velky chlap ked bol v pohode v detskom kutiku :dizzy_face:

Ami tak vy ste tiez super spinkali :dizzy_face: a mas doma super servis :grinning: :wink:

vecer pridem kuk :slight_smile: paaaaaaaaaaaa a dobru noc :grinning:
21. nov 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zelam vam pekny vikend.

Ami- uces aj melir ti pristanu!Na ocina nemam slov....Vela sa tu o tom popisalo, kazdopadne sa s nim v klude porozpravaj.Drzim palce.

Bejci- ty uz asi snivas, tak dobru noc. A aj ja sa tesim z darcekov pre Sabi, uz som mala velakrat chut jej daco rozbalit a dat, som ako male dieta.

Martinka- tak si to uzi v Michalovciach a fot!

Ja by som mala zehlit, ale nechce sa mi. Navecer ideme kamoske tak sa tesim.
Majte sa zatial.
21. nov 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji vláčik vyzerá super, Peťko bude mať radosť :slight_smile:

Ciarka ďakujem za pochvalu aj za tie palce :slight_smile: A ja som nikdy nemala problém udržať tajomstvo s tým čo som komu kúpila ale tento rok sa tak teším na vianoce že mám na mále :grinning: A tiež by som už najradšej rozdávala aj Majkovi hneď ako mu kúpime :slight_smile:

Ja mám od rána hroznú chuť na pečenie, tak robím bábovku, len som zvedavá čo z toho bude lebo som skombinovala dokopy dva recepty :sweat_smile:

Inak som naštvaná na muža, lebo v poslednej dobe keď je doma je buď na dvore a tam robí okolo domu alebo keď je dnu tak sedí za PC aj celé hodiny. Keby mám s kým tak sa dnes zoberiem večer niekam do baru a nech sedí doma za tým svojim notebookom sám :angry:
21. nov 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..

tak nakoniec sme sa boli vcera kupat a maly siel spat potom ku starkej, mysleli sme si ze bude unaveny z bazenov a ze im zaspi hned, urcite, hral sa do pol jedenastej :grinning: :grinning:

my sme boli u kamarata, stara dobra partia sme sa zisli, bolo fajne, len som neskutocne unavena.. :grinning:

dnes bol krasny den, tak som sla s malym vonku ze v kociku zaspi.. no jasne ani oko neprivrel, bolo na nom vidno ako sa mu chce strasne spat ale vydrzal, az doteraz a uz odfukuje :wink:
21. nov 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vseeeeeeeetky??? :frowning2:
21. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka super že ste boli nakoniec :slight_smile: A teda Rastík dal starkovcom zabrať :grinning:
21. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami ale vraj sa pekne hral... a pospal rano do pol desiatej :grinning:
21. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halooooooooooooooooooooooooooooooou :grinning:

uz sem zde fantomas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

iidem citat :wink:
21. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fantomaseeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co je co je ty nevernica nasa co nas tu zanedbavas :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
21. nov 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, neignorujte ma aj vy, stačí že ma ignoruje manžel, hej? :angry:
21. nov 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ciarka to uz som bola cca hodku hore :wink: a uzite si dnesny vecer :dizzy_face:

Ami jaaaaaaaaaaaaaj no tak to by si mala obcas vidiet u nas -D ja tu a muz vzdy pri telke v obyvacke :grinning: :wink: ale to uz je asi aj casom a vekom :grinning: :wink: a sme radi ze mame pokoj a klud :wink: ale my uz sme si tak akosi zvykli :sweat_smile: a s tym pecenim som ta nenavnadila nahodou vcera ja s tym balesom a buchtami ?? :grinning: :wink: a dakujem za pochvalu :dizzy_face:

DAnka tak super ze ste mali krasny den vcera a aj vecer :dizzy_face: RAsstik je sikulka on vie ze u starkych moze buntosit a doma vie ze musi pekne spinkat aby maminku nechcal nam aby sme popismenkovali :wink:
21. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami to by som si ja v zivote nedovolila :wink:
21. nov 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji dobre, tak nech serie na mňa, mne je jedno, ale má aj syna ktorému sa treba venovať...
21. nov 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok