Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
22. nov 2009

ďakujem 🙂

ešte sa mi má ozvať jedna z koníka čo predávala origoš tie pre maličké deti, ak by ešte mala tak kúpim tie 😉

bejca
autor
22. nov 2009

no tak ale ja si myslim ze aj tieto su take pre malinke nie ??? a hlavne ta cena ze 1,80 euro 😉

amadora
22. nov 2009

cena je super, to je jasné, ale tie junior sa mi páčia aj v tých predkreslených obrázkoch takých jednoduchých, aj dierky aj klobúčiky sú väčšie, proste je to tak viac pre nich. tak ak zoženiem radšej kúpim tie, viac sa mi páčia, keď aj sú drahšie, čert to ber!

amadora
22. nov 2009

idem ja spať, bolí ma hlava už druhý deň 😝 dobrú noc

mm1
23. nov 2009

Čaute babulky pekné ránko......... nejdem vás ani čítať, nemám šancu možno neskôr.... v piatok som mala dovolenku a dnes ma tu od rána čaká materiál na pripomienkovanie. len som vas chcela pozdraviť...

Ami máš IPčko. 🙂

amadora
23. nov 2009

Ahojte, ja som od rána bez nálady, muž bol "dlho" dobrý tak dnes pokračujeme... ☹

Inak dnes začínam držať tú diétu s jablčným octom tak mi držte palce nech to zvládnem a nech je dáky úspech 😉

Ozaj čo sa otca týka, tak som sa včera definitívne rozhodla že v tom nebudem konať... nikto by ma v tom nepodporil z rodiny, dokonca aj moja mamina ktorá má rovnaký názor na to mi hovorila že nemám byť protivná a mám mu dopriať nech je šťastný, viem že brat sa na to díva rovnako, tak nebudem ja za blbca, už mi je to jedno, nech si robí kto chce čo chce... 😔

mm1
23. nov 2009

Ami, je to tvoje rozhodnutie, ale pokiaľ nemáš mať u nikoho podporu, tak ťa i chápem......

Inak účes sa vydaril..... musím pochváliť, si kočka.

a chlapi???? no škoda slov......

amadora
23. nov 2009

Megi ďakujem,za všetko 🙂

Môj chlap mii aspoň tie čižmy dnes kúpil, sú krásne, tak mám radosť 🙂 Aj keď povedal že ich dostanem až na vianoce 🙄 😢

amadora
23. nov 2009

A ozaj, za chvíľu ide na pracovný pohovor, volali mu z jednej firmy že má prísť, tak som zvedavá...

mm1
23. nov 2009

no vidíš 🙂 tak mu budeme držať palčeky.... 🙂
hoď fotečku čižiem,nech závidím....v dobrom 🙂

danka.k
23. nov 2009

beji dopadlo to tak ze zaspal maly o siestej sa zobudil a potom este o jedenastej šaškoval 😀 😀

a chory nejde byt, on ma niekedy take noci ze musi byt natlaceny na mne a nesmiem sa ani otocit... 😉

ami pekne veci ste pokupili 😉

a na ocina kasli kym na to sam nepride by si bola zla este aj ty pre neho..

mm1
23. nov 2009

PRIDALA SOM NOVE FOTEČKY DO ALBUMU 🙂

danka.k
23. nov 2009

mm krasne foto, keby si aj nas maly chcel tak zuby umyvat 😀

mm1
23. nov 2009

Dani, ale Natali tu pastu skôr papa ako zuby myje. to jej musím ja.... 🙂

danka.k
23. nov 2009

mm moj maly si zuby pekne umyval kym nemal pastu, raz mu tam dal muz pastu a odvtedy kefku do ust neda 😀

amadora
23. nov 2009

Megi krásne fotky 🙂

Danka ďakujem 🙂

Dnes ideme poobede konečne pozrieť malého Tomáška, sa neviem dočkať 😵

danka.k
23. nov 2009

ami kto je tomasko??? 😉

amadora
23. nov 2009

Danka čo som tu písala minule že máme prírastok do rodiny, sesternici sa narodil synček, Tomáško 😉

Pridala som foto čižiem

danka.k
23. nov 2009

ami krasne foto...

a o tomaskovi si nepamatam... 😀 ale tak ho pozdrav od nas a vela zdravicka ze mu posielame.. nech mame a tatovi robi len radost 😉

danka.k
23. nov 2009

ozaj a bzucinka ako?? stale ju tam drzia?? ☹

amadora
23. nov 2009

Danka ďakujem 🙂 O Bzucinke neviem, teraz sme spolu nehovorili, ale zajtra jej cinknem tak dám vedieť.

Tak tatko má od 1.1. novú prácu... väčší plat, menej doma... mám zmiešané pocity

mm1
23. nov 2009

Dani a dali ste mu detskú????? inak Natali veľmi detskú nechce, chce moju Elmexu..... 😀
ona má vôbec super chute. Má rada zavináčov, cesnakove veci......

idem kuk čižmy......

a neviem či by som sa tešila z novej práce, keď bude menej doma, ale zasa korunky treba....

mm1
23. nov 2009

pekné čižmule.... ja som si kupila také nižšie....

danka.k
23. nov 2009

ami tak to je super.. a ze bude menej doma dako zvladnete.. zvladli ine, zvladnete aj vy 😉

mm kupili sme mu perlicku, tu nechcel, tak detsku elmex tu tiez nechce.. teda teraz uz nechce ani cistu kefku 😀

mm1
23. nov 2009

Dani skús mu dať normálnu dospelácku pastu... a spolu s tebou, aby videl, že aj ty si ideš čistiť zubky.

ciarka
23. nov 2009

Ahojky.

Ami- cizmicky su super, a veci ste myslim dost kupili za 60e.
Beji- prid aj k nam ozehlit.
megi- Nati je zlat, ked si umyva zubky.

Beji- a dakujem zato, aby sme si uzili ten sobotnajsi vecer. V sobotu sme mali jednu navstevu my a na druhej navsteve sme boli. V nedelu sme tiez boli na dvoch navstevach. Tak sme zbrilali.
Teraz by som mala ist zehlit, umyt kupelku a utriet riad. Nechce mi niekto pomoct?Podelim sa.
A konecne idem vecer na aerobik. Sa tesim.

mm1
23. nov 2009

Tak babulky idem sa zbaliť a padam domov....
musím niečo uvariť na zajtra. Vymyslela som Brokolicovu polievku, ale neviem čo k nej..... hmmmm možno granatír...

martina1982
23. nov 2009

Ahojte ,
Pridala som foto torty mala byt ina ,ale je taka detska 😀 vecer prdem a potom si Vas precitam 😉

martina1982
23. nov 2009

Vecer pridem tam malo byt 😀

amadora
23. nov 2009

ďakujem za pochvalu čižmičiek 🙂

čo sa tatkovej práce týka, on má zmluvu tu len do konca roka a tiež už teraz robia po biede kvôli počasiu, takže už dlhší čas niečo hľadal a neúspešne. tak sme radi že sa toto našlo a podľa toho čo mu sľúbili by mal perfektne zarábať a mal by byť väčšinu víkendov doma. nechcem byť bez neho, bojím sa toho, ale peniaze treba, ešte stále máme dáke dlhy čo bol PN tak dlho a už nám bolo všelijako ako sa koniec roka blížil... tak uvidíme... hlavne keby sa dáke postavíme na nohy...

Maťka tortička je veľmi krásna 🙂 Juj plnú pusu slín som mala ako som na ňu kukala 😀 Hlúpa diéta, bolo mi to treba?! 😀

Ozaj, ja mám objednávku na tortu, na 5.12. mám niečo piecť jednej panej od nás z dediny pre syna na 30-tku, ešte sa príde dohodnúť akú chce, tak som zvedavá 😅

A boli sme pozrieť Tomáška, ľudia, taký je zlatučký, spapala by som ho 😵 Bolo perfektne, Majko sa tak vybláznil s ich starším synom Lukáškom (7 rokov), spokojný tam bol, my sme zatiaľ pokecali, poobdivovali drobca... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre