Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
27. nov 2009

haloooooooooooooooooooou 😵

fantomas je zde 😀

neviem kolko mi ten crep pojde 😝 ale zatial idem citat 😉

my sme klop klop v pohode 😵 brat by mal dnes meniny ☹ boli sme mu zapalit sviecku na cintorine 😔 veeeeelmi mi chyba ☹ ako aj ocko ☹ ved to poznate ako to je ☹

no ale v nedelu je prva adventna nedela 😵 a v stredu spravim asi vyzdobu 😀 juchuchu juchuchu budu vianoce 😵 xixixiixixixix a na Luciu budeme piect 😵 😉

amadora
27. nov 2009

ja len na rýchlo, krpec nechce spať, ako som ho dala do postieľky jačal ako tur. to isté bolo na obed ale som si myslela že sa mu len nechce, lebo si zdriemol predtým doobeda pol hodinu v kočíku. ale asi to bude niečo iné... ja už neviem čo je s ním, v poslednej dobe je aj hrozne bojazlivý, netuším čo sa mu stalo ☹ mám nervy v ťahu...

Beji to ma mrzí že ti je ťažko... lubkáme ťa!

aj ja sa teším na vianočné prípravy, len ešte musím dokončiť veľké riadenie keď bude tato doma na mikuláša môžeme zdobiť 😵

bejca
autor
27. nov 2009

Izka mas super rodinku 😵 vzdy rada citam tvoje prispevky cele a jednym dychom 😉 vsetkym vam drzime palce aj na zavody aj na zabavu a Emke letia bozteky nech zubky vidu a pekne spinka 😵 cmuuuuuuuuuk 😉

Ami ja by som tie sopliky neriesila pokial su neni zlte alebo do zelena 😅 ved robis vsetko ako treba 😉 mozno ako je teraz vlchko tak mu tie sopliky tecu 😉 aj my mavame obcas sviecku pod nosom 😉 a tiez sa mi zda nad ranom ze ma plnsi nostek 😉 a s tym PC veru nezartujem ☹ niekedy ho aj vyse hodiny startujem ☹ a lekarnicky boli zlate 😉 Majko musel byt zlaty s takou super zabavkou 😉 nas si tak " tvori " vlacik z cohokolvek co sa da potrhat aj s rozka 😀 😉

Martinka dakujem 😵 uzite si tyzden v Michalovciach budes nam tu chybat 😉 ja som vcera pisala ze aj ja uspavam Petka tak ako kedysi musim ho drzat za ruku 😅 asi maju take nejake obdobie 🙂 ale ved to prejde budme radi pokial nas potrebuju pri sebe 😵

Ciarka uzite si to a fot 😉 tesim na fotky 😵 inak dnes som pozerala par fotiek v PC a nasla som z porodnice - Petko + Sabinka spolu vedla seba 😀 juuuuuuuuuuuuuuj to uz bolo davno 😅 😉

DAnuska 😕 juuuuuuuuj RAstikovi letia pusinky som rada ze nic vaznejsie sa mu nestlo , veru su vymyselni ti nasi chlapci 😅 nas tiez tak skace odvsadial a rehoce sa tomu ako divy ...ale dokedy ze 😅 a pocitacu teda poviem nech sa pokazi nacisto aby ste prisli 😉 😵

danka.k
27. nov 2009

beji a potom sa budes modlit aby sme uz odisli 😀 😀 😀 😀 😀

ami mozno mu zubky idu.. alebo ho hnevaju tie sopliky. ci uz nema???

bejca
autor
27. nov 2009

a dnes mi Petko pri papani povedal AUUUUUUUU ked kusal vzadu - tak asi mu ide predsa ta stolicka v zadu ...😅

Ami dakujem 😵 ved aj ja vas lubim 😵

a ja vyzdobu uz pred mikulasom musim mat 😀 ja som taka opica 😀 dohodnes sa s krstnou Petkovou a uz aj ho bere a ja riadim 😀

bejca
autor
27. nov 2009

Danka no ved ked pridete uvidime 🙂 😵

danka.k
27. nov 2009

som si chcela kupit adventny vencek a zabudla som ☹ ale ked si spomeniem na to ze su tam 4 sviecky a nas maly mi ich bude kazat stale zapalovat tak ho uz asi ani nechcem 😀 😀 😀 😀

bejca
autor
27. nov 2009

ja som nekupovala ,a ani nebudem .. a ani sviecky momentalne nezapalujem lebo ten nas chrust ma prsty vsade 😅 ale kupila som taky ako keby stojancek na 4 sviecky , trosku to prizdobim a na stedry den to dam na stol a potom uz niekam mimo 😀

bejca
autor
27. nov 2009

ale mam na strop na zavesenie jaslicky a na konci je na cajovu sviecku to mi hori cele vianoce tam nedociahne 😀

danka.k
27. nov 2009

beji my musime kazdy den zapalovat a sfukovat sviecku... moja maminka ho takeho kraviny uci 😀

bejca
autor
27. nov 2009

no tak aj nase babičky by radi ho take dobre veci ucili ale obcas ich " usmernim " 😉

alex21
27. nov 2009

Ahojte 😉
Danka Rastikovi posielame cmuk na bolacko
ami dnes som v kauflande videla taku mozaiku ako chces kupit Majkovi za 8,- EUR. Neviem ci to bola mansia alebo vacsia a ani neviem aka je to cena. Akurat tam bolo napisane, ze je to tusim 38% zlava a ma mat nejakých 300 ks. To len pre info, ak si este nekupila tak mozes kuknut. Inak neviem ako to bude bavit Majka, ja som to ako dieta mala ale velmi ma to nebavilo.
Bzuci posielam vela energie a zelam ti aby ti uz konecne prestalo byt zle a zacala si si uzivat tehulkovanie.
😉

alex21
27. nov 2009

a s tym quelle nastvali aj mna. Mam tam objednany kostym aj s bluzkou co som chcela mat na buduci tyzden na 50-tku a uz ho mat asi nebudem. 😠 Najhorsie je, ze si nemam co obliect lebo do svojich kostymov sa nezmestim. 😖

martina1982
27. nov 2009

Ami,Beji dakujem uzijem si to v Michalovciach 😉

Beji,Vv Michlovciach mame net tak ak bude cas pridem sem kuk 😉 Nebud smutna moja.

Danka ,ja som si zobrala cierny ponukal mi aj strieborny ,ale na tom by bolo vidno skrabance.Chudiatko Rastik posielam pusinky na bobeno 🙂

Inac Stevko aj vecer aj cez den dobre zaspinkal,ale spolu so mnou .Som mu povedala ,ze ho dam do postielky ,alebo pride tato tak si vyber ako chces spinkat tak si lahol a bolo ticho 😀

martina1982
27. nov 2009

Alex ,tak to potesi ked sa clovek na to spoliehal 😠

martina1982
27. nov 2009

veci mam uz pobalene este par veci dam do kufra bude uz nech sme tam 🙂

bejca
autor
27. nov 2009

Alex asi by ma natiahlo 😠 😖 a neda sa ti niekam vybehnut pozriet ?? alebo pozicat nieco v salone ?? 😉

MArtinka som rada ze sa mozes pripojit 😉 a super ze ste dobre spinkali 😵

amadora
27. nov 2009

Beji ďakujem za upokojenie, si zlatá 🙂

Danka pred spaním mu vždy dám kvapky aby sa mu dobre spalo takže soplíky určite nie 😒

V Lidli majú teraz toľko krásnych vecí na Vianoce, sviečky, obrázky na okná a podobne, ja len bežím odtiaľ 😀

Alex Kaufland máme najbližšie v LV... nevieš mi povedať či je to od 2 rokov alebo viac? Cena je super!

Tato išiel skúsiť uložiť malého... ha ha, si trúfa 🙄

danka.k
27. nov 2009

martinka a kedy idete??? myslim o ktorej?

a dakujeme za pusinky na bolacku 😉

martina1982
27. nov 2009

Danka ,podla toho kedy Stevko vstane a napapame chcela by som tak o 9hod. vypadnut z domu ak by sa dalo aj o 8hod. ale to nehrozi 😀

Ami, nebolia Majka zubky ?

danka.k
27. nov 2009

martinka tak potom prijemnu cestu 😉

alex21
27. nov 2009

Beji ak poziciavaju tak vacsinou len spolocenske saty o kostymoch neviem a ta 50-tka bude mensia oslava. Spolocenske saty by neboli az take vhodne. V Qeuelle mali kostymi za dobru cenu. U nas maju len drahe a nechcela som vela investovat ked budeme chciet dalsie dieta a este neviem kolko zas priberiem 😅 😝 Sama neviem co este urobim. Snad este do piatku nieco objavim.
Ami bolo tam od 3 rokov. A aka to bola znacka netusim.

alex21
27. nov 2009

Matka stastnu cestu 😉

bejca
autor
27. nov 2009

ja som si kupila take drevenne vyrezavane ozdoby na stromcek v Lidli 😉 a veru tam maju vseeeeeeeeelico 😵

bejca
autor
27. nov 2009

co sa tyka nieco pekne na seba kupit ani tu neni moc na vyber ..jedine take drachsie vselijake veci .. ja ked sme mali posedenie ked mal Petko uvitanie tak som si na gate dala gumicku 😀 a kupila som si len top novy 😀 a sako ma sice neobciahlo ale nikto si to ani nevsimol nakolko som ho mala stale odopnute 😀

alex21
27. nov 2009

No mne by gumicka nepomohla 😀 😅
Kocky zelam pekny vikend 😉

martina1982
27. nov 2009

Alex, Danka dakujem 😉

Dobru nocku

bejca
autor
27. nov 2009

Alex no tak potom jedine zainvestovat 😉 😅

MArtinka dobru nocku a statsnu cestu 😵

Ami no ako ??? tusim uspavas ty 😀

bejca
autor
27. nov 2009

no ako vzdy zasa som tu sama ☹

tak dobru a pekny vikend

amadora
28. nov 2009

Dobré ránko!

Takže dopadlo to tak že tatko to po 5 minútach vzdal a dal ho ku nám do postele a museli sme si ísť s ním ľahnúť 🙄 Darmo som mu hovorila že to nie je dobré, že teraz to bude robiť každý večer aby mohol spať s nami 😒 Ešte sme sa pohádali a zlá som bola ja 😠

Maťka netuším či to bude zúbkami alebo nie. Jemu chýbajú už len tie 4 posledné stoličky vzadu, tak neviem či mu môžu ísť tie a on si pozrieť nedá 😒

Alex tie od 3 rokov sú už tie menšie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre