Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bzucinka2
2. dec 2009

ami, ze ostary 😀 😀 😀
ciarka, uz sa to trosku zlepsilo a nieco robit musim, nemozem cele dni hnit v posteli 🙂

amadora
2. dec 2009

Bzuci to je super že ti je lepšie 🙂 Ty ozaj asi ani nevieš... budem mať macochu, otec sa ide ženiť 😔

amadora
2. dec 2009

Kočky dnes večer tu nebudem, idem si robiť ozdoby na tortu a ešte musíme dopozerať to DVD zo svadby lebo zajtra ho máme vrátiť, takže vám už teraz želám dobrú noc 🙂

A Beji ty si kde stále? Nestraš nás 😕

bejca
autor
2. dec 2009

ahojte 😵

vcera som bola mimo ....a aj dnes som trochu ale uz nie az tak 😉 citala som par nieco do zadu budem reagovat za chvilku 😵

mame sa fajn , dnes tu bola Petkova krstna tak si zobrala Petka a isli do Maxu tam sa hrali ja som umyla okna oprala zaclony takze mame vyzdobu vianocnu , Petko len jejejejekal 😀 a pozeral s otvorenou pusinkou 😵 zlatko moje krasne 😵

posledny tyzden akosi place - vresti ked ho vyberem z vody a chcem ho utierat , a aj ked mu cistim nos a usi ... 🙄 😒 neni to pravidelne ale sem tam .... a potom ma objime a hovori : pjepac / prepac 😅 😕 / tak ja ho tiez lubim bozkam a hovorim mu ze nemusi hovorit prepac ze ved nic neurobil ... neviem co to je 😅 snad to coskoro prejde ....

v nedelu k nam pride Mikulas - osobne 😀 tak sa tesim - kupili sme oblecko v Tescu tak svagor spravi Mikulasa 😵 juuuuuuuuuuuj to bude radosti 😀 😉

Izka gratulujeme k uspechom a tesim sa ze ste sa super bavili 😵

Bzucinka super spravicky 🙂 😵 uz sa tesim na fotecku malej kocky 😵 jaaaaaaaaaaj same dobre spravy pises len dufam ze ti je uz lepsie 😉 a snz mam prec lebo naco dopredu ked sa nedari ...ved ked to pride nabehne tt 😉

Ami som rada ze Majko je oki , neboj vysledky budu v poriadku 🙂 super ste sa napapali a to vysetrenie teda ti nezavidim nevedela by som si to ani predstavit sama tiez ... ale zvladla si to na jednotku 😵 posielam ti vela pusiniek ze som ti chybala 🙂 ale ver ze aj vy mne 😉

Ciarka ty napises nenakupujte a pritom isto toho mate najviac 😉

bejca
autor
2. dec 2009

a idem ja teda objednat nejake fotky cez fotolab 😉 pekny vecer zajtra hadam nastartujem kobylu 😅 😉 - teda PC 😀 xixixi paaaaaaaaaaaaaaaa

bejca
autor
2. dec 2009

Danka som rada ze ti je uz dobre alebo teda lepsie 😉 😵 cmuk 😉 😉

amadora
2. dec 2009

no dala som si trochu pauzu, mám spravenú polovicu kvietkov, ešte tú druhú 😝 😀

Beji som rada že ťa PC nezradil a prišla si nás pozrieť 😵 Tú vianočnú výzdobu ti závidím, aj ja už chceeeeeem 😵 Len nemám dáko kedy riadiť, aj dnes som mala toľko toho na pláne a všetko padlo za to behanie po doktoroch. S tým že Peťko mrnká si nelám hlavu, podľa toho čo píšu baby asi majú všetky dáke zvláštne obdobie 😒 Ale to ako ti potom povie pjepáč nemá chybu, normálne som sa rozcítila ako som to čítala, hrozne milé 🙂 Takéto dačo mi hrozne chýba za to že nehovoríme keď čítam o tých vašich detičkách ☹ A Mikuláša teda budete mať super! A moc ti ďakujem za podporu aj za pochvalu, si zlatá 🙂

amadora
3. dec 2009

Dobré ránko!

Megi kde si? Zase dovolenka? 😕

mm1
3. dec 2009

Ahoj Ami, nieeeeee, tu som, len som čakala kým príde mužík z robotky.... Idem ti napísať IPčko.... 🙂

mm1
3. dec 2009

a ozik, tak včera sme boli so segrou v tom obchodíku, tak kupila si presne to tričko čo som jej akože ja predtym vybrala, je strašne šmrncovne, aj keď je čierne a je pekne zdobené s flitrami, tak som rada, mám už aj ju vybavenú. Ešte jej dokupim nejakú maličkosť a bude to.......

A Natali bola už v pohode včera... fakt zlatá... asi jej naozaj chýbalo to, že nebola deň pred tým vonku s maminou...

A oprala som obliečky Macka Pu aj som ich ožehlila.... mala som trošku malú dušičku či to nezapustí, ale nie... sú krásne....

Ami chceš tú plnku??????

mm1
3. dec 2009

AMIIIIIII? Teraz tu zasa nie si ty!!!!!! 😵

amadora
3. dec 2009

Megi tu som 😀 Dnes som si spravila akosi veľa plánov tak neviem kam skôr 😅 Super že ste kúpili to tričko, aj že Natali už bola v pohode včera 🙂

mm1
3. dec 2009

Chceš ešte tú plnku, alebo pri tvojej šikovnosti to už isto máš????? 🙂

amadora
3. dec 2009

Megi ešte to nemám 😀 Ale už sa na tom popravde pracuje 😀 Idem robiť tú nugátovú čo si mi včera písala 😉 Máš ju odskúšanú? Je dobrá?

mm1
3. dec 2009

nie nemám, bohužiaľ len som to mala medzi receptami, ale kolegyna robila a vraj jej chutila....

mm1
3. dec 2009

a akú ideš piecť tortu tentokrát??????

mm1
3. dec 2009

Ešte som ti zabudla poslať postup....

POSTUP PŘÍPRAVY*

Žloutky, vejce, cukr a kakao šleháme v misce (používám misku z ohnivzdorného skla) vložené do horké vodní lázně. Po určité chvíli provedeme zkoušku - hmota musí pálit na prstu. Potom vložíme do studené vodní lázně, šleháme a po mírném zchladnutí přidáme pokrájené máslo, nejlépe pokojové teploty, šleháme dále do zhoustnutí.

amadora
3. dec 2009

no hádam to zvládnem 😅 ďakujem! a ako myslíš akú?

mm1
3. dec 2009

no stále niečo vymýšľaš, hasičské auto a tak. tak že teraz akú????

amadora
3. dec 2009

takú viac-menej klasickú, okrúhlu s bielymi a modrými kvetmi. to chce mama pre syna na 30-tku takže žiadna recesia 😀

mm1
3. dec 2009

pridam na chviľku do albumu moju, čo som robila maminke, čo som spomínala,,,, ale od vašich je na míle vzdialená....

amadora
3. dec 2009

Megi nádherná je!!! A hlavne vidno že robená z lásky 😉

Ja som upiekla korpus, medzitým mi Majko prevrátil dom hore nohami, potom sme bežali na poštu pre tú mozaiku a využila som že tatko nie je so mnou (píli drevo) a kúpila som mu mikulášové 😀 a potom rýchlo domov navariť obed, popri tom upratať ten bordel, najesť, uložiť Majka a teraz môžem plniť 😝 Mám toho celkom aj dosť 😝 😀

mm1
3. dec 2009

tak to verím.........že máš toho dosť....
bola hlavne chutná a robená z lásky to áno,veď bola pre maminku....
Stale som totiž nenabrala odvahu na poťahovanie..... ☹

čo dostane tatino na Mikuláša? ten náš kešu oriešky.....

🙂

danka.k
3. dec 2009

ahojte babulky.. tak ako??

vcera som nestihla dojsst, boli sme doobedu na nakupoch v polsku, poobede som sla na anglictinu, potom k nasim, prisla som domov isla som dat maleho spat a zobudila som sa o pol jednej prezliekla do pyzama a pokracovla v spanku 😀 😀

dnes si riadim obyvacku, a tak mam teraz pauzu 😀

vecer vas docitam

mm1
3. dec 2009

DANI???? a pochvala čo si nakúpila??????

amadora
3. dec 2009

Megi kúpila som mu maškrty čo má rád, tribitku, banánky, slané arašidy, sójovú tyčinku a ďalšie fajnové veci 🙂

Danka príď aj ku nám poriadiť 😀 Ja som sa chystala dnes ale asi nestihnem, zajtra je tu ocino, už asi len v sobotu ak bude čas 😒

mm1
3. dec 2009

Tak ja riadim komplet v sobotu a v nedeľu.... budeme bez malej.... ide s našimi na chalúpku. V sobotu bude pomáhať aj tatino a v nedeľu som sama...
a v pondelok? isto sem prídem ako zbitý pes s dobrým pocitom, že som všetko stihla a veľa ešte nestihla. 😀

danka.k
3. dec 2009

no prave som vas docitala skoro, ale volal mi muz KONECNE tak ideme uz prec.. takze odpisem zajtra...

mm1 nic take sme nekupovali, len malemu som chcela kombinezu a bundu, nakoniec sme kupili take oteplovacky na traky a bundu, potom som mu obliecky Disney macko Pu a aj tie ostatne postavicky su tam, a ja som si chcela rifle ale predali mi ich 😀 😀 😀 tak som si take pekne svetielka na okna kupila...

na ostatne reagujem vecer.. papapap 😀

mm1
3. dec 2009

no super nákup Dani. 🙂

bejca
autor
3. dec 2009

heloooooooooooou 😵

taaaaaaaaaak dnes prislo srdiecko pre krstniatko 🙂 aj vlacik pre Petka 😉 este macko pooh pride a mozu byt vianoce 😀 len pre muza stale nic nemam ...inak mam vybavenych vsetkych 😉

idem citat 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre