• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

autor
Ami neboj , nemysli si ze mam vsetko uz tak ako to bude pred Vianocami to len tak ako aby sme aspon trosku zacali vnimat ze idu vianoce :wink: co sa Petka tyka tak to pjepac hovori a aj place pri tom :frowning2: a nebojkaj aj MAjusko co chvilka zacne brblat o 106 :wink: cakam na fotecku torticky :dizzy_face:

Megi super ze si tak dobre nakupila a ze ma segra radost z tricka :wink: a krasnu torticku si spravila maminke :dizzy_face:

DAnka teeeeeda tak ty si behas po Polsku a na nas " kasles " :wink: a upratat mozes prist aj k nam :dizzy_face: a cakam teda na podrobny popis nakupu :wink:
3. dec 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my sme sa dnes s tatkom aj trochu pustili do upratovania, som rada :slight_smile: Ale unavená som ako stádo volov, ešte som si od rána nesadla a kríže ma fest bolia :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nakúpili sme aj sladkosti na Mikuláša, idem akurát robiť balíčky pre Majka aj Majku :dizzy_face:

Beji super že ti prišli darčeky :slight_smile:
3. dec 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no teda tak ste pripravení :wink: ja tiez pomalicku co to porobim ale neprehanam to :grinning: a krize bolia aj mna ako kona :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak mate uz tu kombinezu pre Majka ????
3. dec 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. dec 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne maly este staaaaale nespi.. teda uz spal a uz aj vstal po 15 minutovom spanku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj,super Beji,ďakujem :slight_smile:
3. dec 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami ak by si ju chcela vydrazim ti ju :wink: za chvilku to konci a je tam super cena :slight_smile:
3. dec 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ak sa ti dá, poprosila by som ťa. Som tam síce registrovaná ale neviem ako sa to robí :sweat_smile:
3. dec 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami ja ti ju vydrazim a dam potom vsetky udaje na teba a ty si to uz potom vybavis :wink:
3. dec 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super :slight_smile:

pridala som dáke videá na FB
3. dec 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj toto je super suprava :slight_smile: keby nemam adidasovu tak ju kupim a ma super cenu tiez :slight_smile: ja jar az jesen uzasne :slight_smile: ak chces aj tu ti vygdrazim :wink:
3. dec 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takze ti mam tu kombinezu vydrazit ?? hej ................
3. dec 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. dec 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami tu kombinezu uz drazim .......................
3. dec 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami je tvoja :slight_smile: teda vasa :slight_smile: teda Majkova :grinning:
3. dec 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj hrozne sa teším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: za čo sa ti podarilo?
3. dec 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved za 13 euro + postovne :wink:
3. dec 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak ak ti pravdu poviem aj ja sa tesim lebo je krasna sa mi velmi paci :slight_smile: Majko bude krasnucky :slight_smile: :dizzy_face: cmuk :wink:
3. dec 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poviem mu že to má vianočné od tety Beji :wink: hrozne sa teším, veľmi veľmi veľmi ti ďakujem :dizzy_face:
3. dec 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
NEMAŠ za co :wink: ja som velmi rada ze si spokojna :slight_smile: a inu som ani nenasla .... a predtym ked som chcela Petkovi kupit tak mali sice lacnejsie ale vsade uz bolo co to roztrhnute a pod ... tato vyzera super a aj pise ze malo ju nosili takze ani nemusis hovorit ze si ju kupila lacnejsie :wink: a to nemozes povedat ze vianocne to by musela teta Beja aj zaplatit :wink: :grinning: jaaaaaaaaaj taka som rada ze sa tesis :slight_smile: :dizzy_face:
3. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami tesim sa s tebou

a maly stale nespi.. pytam sa ho ideme buvat a on krici NIE NIE a utecie prec :grinning:
3. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát dnes sme sa rozprávali o tom že kde kúpime a tak, aj mamina hovorila že by mu kúpila ale že to bez neho si netrúfne, už som bola nešťastná, spravila si mi predčasné vianoce moja :slight_smile:
3. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaaaj DAnka ja sa ho nepytam lebo to by tiez este nespal :grinning: ja ho proste kazdy den o podobnej + - hodine ulozim a hotovo a on zaspi aj ked stale krici ze nie a nie :slight_smile: :wink:
3. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka ďakujem :slight_smile: A Rastíka sa nepýtaj a šupni ho do postele :grinning:
3. dec 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji čítaš mi myšlienky :grinning:
3. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a pamatate si toho macka pooh co som kupila ??? teraz tam je tiger nechcete ?? super velkost je 25 cm a ked stalcite vankus tak chrape :slight_smile:

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1584456

a cena je uzasna :grinning:
3. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby on uz spal ale drzo sa zobudil :grinning: a keby ze ho dam spat ked nechce tak mi tam vrieska :grinning: tak nech sa hra
3. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji nedrááááááááááááááždi :wink: :grinning:
3. dec 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaaaj na teda fakt som rada ze si taka spokojna a stastna :dizzy_face: a ze teda mas fakt taku radost a " padol " ti kamen zo srdca :slight_smile: a mame veru podobny nazor na spanie :grinning:
3. dec 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. dec 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok