Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
3. dec 2009

Ami neboj , nemysli si ze mam vsetko uz tak ako to bude pred Vianocami to len tak ako aby sme aspon trosku zacali vnimat ze idu vianoce 😉 co sa Petka tyka tak to pjepac hovori a aj place pri tom ☹ a nebojkaj aj MAjusko co chvilka zacne brblat o 106 😉 cakam na fotecku torticky 😵

Megi super ze si tak dobre nakupila a ze ma segra radost z tricka 😉 a krasnu torticku si spravila maminke 😵

DAnka teeeeeda tak ty si behas po Polsku a na nas " kasles " 😉 a upratat mozes prist aj k nam 😵 a cakam teda na podrobny popis nakupu 😉

amadora
3. dec 2009

Tak my sme sa dnes s tatkom aj trochu pustili do upratovania, som rada 🙂 Ale unavená som ako stádo volov, ešte som si od rána nesadla a kríže ma fest bolia 😝

Nakúpili sme aj sladkosti na Mikuláša, idem akurát robiť balíčky pre Majka aj Majku 😵

Beji super že ti prišli darčeky 🙂

bejca
autor
3. dec 2009

no teda tak ste pripravení 😉 ja tiez pomalicku co to porobim ale neprehanam to 😀 a krize bolia aj mna ako kona 😝 inak mate uz tu kombinezu pre Majka ????

danka.k
3. dec 2009

baby mne maly este staaaaale nespi.. teda uz spal a uz aj vstal po 15 minutovom spanku 😀 😀 😀 😀

amadora
3. dec 2009

juj,super Beji,ďakujem 🙂

bejca
autor
3. dec 2009

Ami ak by si ju chcela vydrazim ti ju 😉 za chvilku to konci a je tam super cena 🙂

amadora
3. dec 2009

Beji ak sa ti dá, poprosila by som ťa. Som tam síce registrovaná ale neviem ako sa to robí 😅

bejca
autor
3. dec 2009

Ami ja ti ju vydrazim a dam potom vsetky udaje na teba a ty si to uz potom vybavis 😉

amadora
3. dec 2009

super 🙂

pridala som dáke videá na FB

bejca
autor
3. dec 2009

aj toto je super suprava 🙂 keby nemam adidasovu tak ju kupim a ma super cenu tiez 🙂 ja jar az jesen uzasne 🙂 ak chces aj tu ti vygdrazim 😉

bejca
autor
3. dec 2009

takze ti mam tu kombinezu vydrazit ?? hej ................

bejca
autor
3. dec 2009

Ami tu kombinezu uz drazim .......................

bejca
autor
3. dec 2009

Ami je tvoja 🙂 teda vasa 🙂 teda Majkova 😀

amadora
3. dec 2009

júúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj hrozne sa teším 😵 😵 😵 😵 😵 za čo sa ti podarilo?

bejca
autor
3. dec 2009

no ved za 13 euro + postovne 😉

bejca
autor
3. dec 2009

inak ak ti pravdu poviem aj ja sa tesim lebo je krasna sa mi velmi paci 🙂 Majko bude krasnucky 🙂 😵 cmuk 😉

amadora
3. dec 2009

poviem mu že to má vianočné od tety Beji 😉 hrozne sa teším, veľmi veľmi veľmi ti ďakujem 😵

bejca
autor
3. dec 2009

NEMAŠ za co 😉 ja som velmi rada ze si spokojna 🙂 a inu som ani nenasla .... a predtym ked som chcela Petkovi kupit tak mali sice lacnejsie ale vsade uz bolo co to roztrhnute a pod ... tato vyzera super a aj pise ze malo ju nosili takze ani nemusis hovorit ze si ju kupila lacnejsie 😉 a to nemozes povedat ze vianocne to by musela teta Beja aj zaplatit 😉 😀 jaaaaaaaaaj taka som rada ze sa tesis 🙂 😵

danka.k
3. dec 2009

ami tesim sa s tebou

a maly stale nespi.. pytam sa ho ideme buvat a on krici NIE NIE a utecie prec 😀

amadora
3. dec 2009

akurát dnes sme sa rozprávali o tom že kde kúpime a tak, aj mamina hovorila že by mu kúpila ale že to bez neho si netrúfne, už som bola nešťastná, spravila si mi predčasné vianoce moja 🙂

bejca
autor
3. dec 2009

jaaaaaaaaaj DAnka ja sa ho nepytam lebo to by tiez este nespal 😀 ja ho proste kazdy den o podobnej + - hodine ulozim a hotovo a on zaspi aj ked stale krici ze nie a nie 🙂 😉

amadora
3. dec 2009

Danka ďakujem 🙂 A Rastíka sa nepýtaj a šupni ho do postele 😀

amadora
3. dec 2009

Beji čítaš mi myšlienky 😀

bejca
autor
3. dec 2009

a pamatate si toho macka pooh co som kupila ??? teraz tam je tiger nechcete ?? super velkost je 25 cm a ked stalcite vankus tak chrape 🙂

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1584456

a cena je uzasna 😀

danka.k
3. dec 2009

baby on uz spal ale drzo sa zobudil 😀 a keby ze ho dam spat ked nechce tak mi tam vrieska 😀 tak nech sa hra

amadora
3. dec 2009

Beji nedrááááááááááááááždi 😉 😀

bejca
autor
3. dec 2009

jaaaaaaaaaj na teda fakt som rada ze si taka spokojna a stastna 😵 a ze teda mas fakt taku radost a " padol " ti kamen zo srdca 🙂 a mame veru podobny nazor na spanie 😀

bejca
autor
3. dec 2009

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre