Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

mm1
4. dec 2009

tak to poznam.... aj Natali s tatišom besní o sto dvesto.....

Tak babulky padám za tými mojimi láskami.... Pekný víkendík.... Ja budem makať ako včielka.....

V pondelok.

páááááá

mm1
4. dec 2009

a nezabudnite si vyčistiť čižmičky 🙂🙂🙂🙂🙂🙂

danka.k
4. dec 2009

baby a hlasim ze maly sa pyta cikat uz aj ked ma nahodou plienku a niekde sme.. doma plienka ziadna, teraz spi bez plienky.. uvidime ci sa pocika

ciarka
4. dec 2009

caute babule,

mm-cistime cizmicky
danka-Rastik je sikula,to u nas vobec nehrozi.

My ideme zajtra na Mikulaska z tatinovej roboty,som zvedava co bude. Minuly rok si to este tak neuzila mala 9 mes.aj kusok,teraz to bude asi ine.Drzte palce.

amadora
4. dec 2009

Danka Rastík je šikovný 🙂

Ciarka užite si Mikuláša 😉 My ideme v nedeľu o 16:00 🙂

Zajtra príde mamina s nevlastným otcom, Majko bude mať balíčkov a balíčkov 😀

Dnes som si kúpila prekrásne údené! Síce bolo drahé ako sviňa ale ukážkovo krásne a pekný 2kg kúsok 😀

Ozaj, dnes sme boli oficiálne pozvaní v lete na Malorku 😵 Síce skôr nepôjdeme ako pôjdeme, ale dobre sa to aspoň predstavuje 😅

Tak tie siamské dvojičky zomreli... ale asi je to tak lepšie 😔

amadora
4. dec 2009

môj chlap išiel do krčmy... normálne som v šoku, to sa mi ešte nestalo 😕

danka.k
4. dec 2009

ami videla som to na markize smutne ☹ ☹ ☹ ☹

a kto vas pozval na malorku?? pojdem ja ked vy nechcete 😀 😀 😀

a muza nechaj ved raz za cas moze ist 😉

bejca
autor
4. dec 2009

Halooooooooooooou 🙂

fantomas je zde 😵

Megi je mi luto ze az teraz ale nebola som tu cely den ... konci to v nedelu 😉

idem citat 😵

danka.k
4. dec 2009

beji mas novy uces??? waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau

bejca
autor
4. dec 2009

no nebolo toho moc 😀

Megi uzite si vikend 😵 a stou aukciou je mi velmi luto 😅

Ami no tak ty si uz dobre vybavena na Vianoce 😵 a na Mallorku preco nepojdes ?? ja by som isla 😀 ked niekto plati 😀 a chlapa nechaj nech aj raz on ide 😀 moj bol naposledy tusim minuly rok na Vianoce 😀 😉

Danka teeeeeeeeda RAstik aky sikula 😵 gratulujeme a ako ?? pocikal sa ked spinkal ci nie ?? posielam pusinky 😵

a no nemam novy uces uz davnejsie ho mam ale to som len dala tak ze ake to je lebo vtedy davnejsie som sa fotila v kupelke a tam to nebolo dobre vidiet 😅 no ale farba tam aj tak neni dobre vidiet ...ale dakujem si zlata 😵

bejca
autor
4. dec 2009

a ozaj toho oslika nikto nechce ???? taky je krasny 🙂 a lacny + chrape 😀

Ami ta pani sa mi este neozvala tak cakam 😉

danka.k
4. dec 2009

beji posli aj toho tvojho. ja som mojho minule poslala a prisiel o 10 minut domov, lebo mu to bolo cudne preco som ho poslala 😀

no a maly spal skoro hodinu a pol a vobec sa nepocikal.. krasavec 😉

danka.k
4. dec 2009

ami a kde si ked nemas tata doma???

bejca
autor
4. dec 2009

juuuuuuuuj DAnka teda to je fakt ze sikulka 🙂 a to sa ti fakt zacal z nicoho nic pytat ci to si ho davala predtym casto na nocnik ????

Ciarka uzite si Mikulasa 😵

my ideme zajtra na namestie k radnici tam bude Mikulas a v nedelu pride k nam Mikulas s certom 😀 a aj krstna 😵

muzik ide zajtra do prace 😒 tak asi doobeda behnem k mame pre Mikulasske 😀 😉

bejca
autor
4. dec 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1592442

tak nikto ho nechce ??? 😀 😀

danka.k
4. dec 2009

my ideme zajtra na mikulasa k segre a v nedelu je u nas... 😉

beji tato mu ukazal uz davnejsie ako sa cika a on odvtedy chodi.. len som sa ho casto pytala ci ide cikat a bud povedal ze hej alebo nie a odvtedy si pamata ze sa ma pytat... a to ze sa nepocikal ked spal som strasne prekvapena 😉

bejca
autor
4. dec 2009

a to chodi cikat po stojacky ??? 😕

danka.k
4. dec 2009

beji hej.. postavi sa na stolcek a ideeee 😀

amadora
4. dec 2009

už som tu, ešte som kúpala a ukladala malého 🙂

ja by som na Malorku išla hneď, ale ak budem v lete tehu tak asi ísť nebudem môcť 😉

a môj chlap nikdy do krčmy nechodil, poprvé nepije a podruhé keď sme išli von tak vždy spolu... a ja na MD sedím doma a tiež by som niekde išla 😠 navyše celý deň štiepa drevo a keď môžeme byť spolu ide do krčmy... chlapi 🙄

danka.k
4. dec 2009

ami ale tak ked nechodi v kuse tak raz moze...

a prečo nemozes tehu na malorku?? ved tam budes len oddychovat.. nemusis sa opalovat

bejca
autor
4. dec 2009

Danka no teda to musi byt uzasny 🙂

Ami no ale ved aj tehu mozes ist nie ?? 😉 a z muzika si nic nerob 😉 ale aj ja by som niekam obcas na chvilku uz vyrazila 😉

bejca
autor
4. dec 2009

DAnka nepis to co ja 😀 😀 😀 😀

danka.k
4. dec 2009

beji 😀 😀 😀

danka.k
4. dec 2009

beji nabuduce ti IP napisem ze co ides napisat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

amadora
4. dec 2009

no neviem či by som mohla letieť, navyše s rizikovým tehu...

a nie, nedoprajem mu ani raz, ja nechodím tak prečo má chodiť on 😀 ale zajtra ak sa podarí mu to vrátim... 😀

danka.k
4. dec 2009

ami prepac ale v tomto si sebecka... ved kludne sa moze stat o dva tyzdne ze ti daka kamoska zavola a pojdes ty a on bude doma s malym

danka.k
4. dec 2009

a ako vies ze budes mat rizikove tehu?

amadora
4. dec 2009

Danka ty prepáč ale ty si pred pár mesiacmi soptila pre to isté... a nemyslím si že som sebecká

danka.k
4. dec 2009

ako chces tak sa s nim nebav.. lenze moj muz nechodi raz za rok.. on chodil az moc casto preto som sa hnevala... ked ti vadi jeden krat ked ide tak potom....

amadora
4. dec 2009

nechápem kde berieš že by som sa s ním nemala baviť alebo že som na neho naštvaná... tak prečo súdiš? len hovorím že proste vždy sme mali na to ten názor že keď niekam ideme tak spolu, prečo by mal jeden sedieť doma a nudiť sa, mne by to nedalo... ja tiež potrebujem vypadnúť von a bez neho nechodím... ale tak ty to nepochopíš keď to chlapovi toleruješ že chodí po krčmách

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre