Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
5. dec 2009

no ved ja som jej tiez pisala ale ved si to iste citala aj ty 😉 a ja si myslim ze by jej to nemalo vadit 🙂 zda sa prijemna 😉

a teda nazdravie 🙂

bejca
autor
5. dec 2009

jaaaaaaaaaaj no teda budete mat krasne 😵 zavidim 🙂

a ja som tiez fotila len doma 😉

amadora
5. dec 2009

však aj ty máš už výzdobu, nie? či čo myslíš? 😕

a ďakujem, máme z francúzska od rodiny šampus, jaj fajný je 🙂 ale chytá... 😀

danka.k
5. dec 2009

beji ja pravidelne vecieram takto neskoro.. viac mi chuti 😀 😀 😀

ami nazdravie 😉

amadora
5. dec 2009

Danka aj ja, vtedy nás chytá najväčší hlad aj s mužom 😀 A ďakujem 😉

Beji fotky sú krásne, vôbec nie sú tmavé či rozmazané 😉 A vidno na nich ako sa Peťko teší 🙂

bejca
autor
5. dec 2009

pridala som 5 fotiek aj ked su trochu na figu ☹ 😉

bejca
autor
5. dec 2009

Ami ved nalej 😀 😉 a mam vyzdobu ale pisala som ze este to neni to prave orechove 😀 😉 a ty si rychla 😀 dakuýjem za pochvalu 🙂

ja vam tak zavidim to jedenie 😀 ja by som si tiez dala ale fakt by som sa asi uz do nicoho nezmestila .....

bejca
autor
5. dec 2009

ja som si prave dala milky way minute 😵

danka.k
5. dec 2009

beji krasne foto 😉

babulky ja sa dnes poberiem.. idem dospavat moje prebdene noci.. posledny tyzden som chodila spat po pol noci.. tak bruuu

amadora
5. dec 2009

Beji ale určite vymýšľaš a je to dokonalé 😉

bejca
autor
5. dec 2009

DAnka dakujem 😵 a ja tiez chodim tak neskoro akosi nemozem spavat 😅 dobru nocku ti 😵

Ami teraz neviem ja co myslis 😀

amadora
5. dec 2009

Danka dobrú noc 🙂

Beji tvoju výzdobu 😉

bejca
autor
5. dec 2009

😀 jaaaaaaaaaaj no tak ja mam rada cecinu a ked to tu vonia ..ale akosi pri Petkovi sa neda 😀 takze asi ani nebude nic take len par drobnosti 😉 ale stromcek bude voniat a ja mam radost ked mam par drobnosti v byte co pripomina ze idu vianoce 😵

amadora
5. dec 2009

Beji mi čečinu mávame každú rok, ale až tesne pred vianocami, tak jeden - dva dni, dám ju do veľkej vázy a tiež ozdobím 😵 A stromček mávame umelý ale tento rok by som hrozne chcela živý 🙂

bejca
autor
5. dec 2009

my mame umely stromcek uz asi 10 rokov v pivnici 😀 a vzdy mame zivy 🙂 😉 preto teraz uz cecinu nedam ..ale mam taky maly svietnik na 4 sviecky tak ten omotam nejakymi vetvickami do kuchyne nech tu mam trochu čečinky 😉

amadora
5. dec 2009

to mi pripomenulo detstvo... môj ocino ešte za mlada pozváral s takých kovových krúžkov svietnik v tvare trojuholníku a vždy na vianoce sme cez tie krúžky poprepletali čečinu, bolo to krásne 😔

inak som zvedavá ako stromček prežije Majka, boli sme v lekárni a tam mali postavený stromček a drobec ho už kmásal 😅

bejca
autor
5. dec 2009

no tak to su krasne spomienky 😉

a aj ja som zvedava ako to dopadne 😀 tak tento rok dam len take slamenne a par nerozbitnych ozdob na stromcek 😉 a jasne ze cokoladove vselijake farebne a nech si Petko s tatinkom a sem tam aj mamima / tak mi Petko hovori 😀 / mozu otrhat 😉

bejca
autor
5. dec 2009

my sme ked sme boli mali tiez tak v noci chodili trhat 😀 ale aj cez den 😀

amadora
5. dec 2009

juj teším sa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 aj medovníčky budem piecť o týždeň 🙂 začala by som aj skôr ale na budúcu nedeľu mám robiť tortu tak nebude kedy

bejca
autor
5. dec 2009

ja tiez budem az potom piect inak sa snazim vzdy na Luciu ...ale krstniatko nemoze tak sa musime dohodnut na inokedy ...inak na Luciu by mal brat narodky ☹ no co uz ....

idem ja hajuskat 😵 dobru nocku 🙂

amadora
5. dec 2009

Beji ☹ a dobrú noc ti! Inak mohli by sme sa ešte pred vianocami stretnúť ak sa podarí 😉 Možno aj budúci víkend ak budete doma 🙂

amadora
6. dec 2009

Dobré ránko!

Tak večer sme vyložili všetky dobroty Majkovi do topánočiek a ráno len čo sme vstali sme ho k tomu zaviedli. Najprv si nevšimol a potom keď to zbadal tak zhíkol a rozbehol sa k tomu poobzerať čo všetko mu Mikuláš doniesol 😵 Normálne som mala slzičky na krajíčku čo som bola dojatá 😔 😅

Beji písala mi tá pani, že to nie je problém že je to pre mňa a že keďže mám tiež VÚB banku a budem jej to posielať prevodom hneď v pondelok tak ona mi tú kombinézu tiež hneď v pondelok pošle aby sme sa z nej mohli čím skôr tešiť 🙂

Krásny Mikulášsky deň všetkým 🙂

amadora
6. dec 2009

Šľak ma ide trafiť! Pustili sme sa do toho upratovania. Vravím mužovi čo má robiť, pravdaže že robí niečo úplne iné a nepodstatné 🙄 Začal umývať dvierka na linke, umýva ju už hodinu! Ja som si zatiaľ vyriadila na komplet obývačku! A to nehovorím že to robil rovno nad čistým riadom (kde by ho napadlo že ho treba najprv odložiť) a môžem ho znovu pooplachovať. A to som mala v pláne to doobeda postíhať 😠

tami712
6. dec 2009

ahojte 🙂
krásneho Mikuláša všetkým 😵 😵 😵

ami to sú chlapi 😀 ja som môjho vyhnala s Emou trošku vonku, tak mám veget, lebo nemusím ani variť, máme ísť k svokre 😉

aj Ema sa ráno strašne tešila s Viktorom keď si našli Mikuláša, Viktor jej včera vyčistil čižmy a dal jej ich na okno do jeho izby, lebo vraj aby ju v noci mikuláš nezobudil keď bude chodiť 😀 no a nechápala že dostali toľko sladkostí, chcela všetko otvárať a jesť, tak hneď ako dopila mlieko si dala malú kinder čokoládku 🙂

a my sme si včera urobili výletík s mužom aj našimi kamarátmi sme boli pozrieť vianočné trhy vo Viedni, bolo super, pochodili sme toho veľa. Tak som trošku vypla od stereotypu 😵

danka.k
6. dec 2009

tami na tie trhy raz aj ja pojdem 😀 ale to az ked vyrastiem 😀 😀

ami ja byt tebou muza poslem von s malym a poriadim si sama.. ja som si tak poriadila.. ich som vyhnala a v klude som si.. lebo chlap to aj tak nevie poriadne 😀

super ze sa vase deturence tesili z mikulasa... to len my sme zas iny 😀 😀 😀 ale tak dnes pojdeme zasa na Mikiho tak dufam ze uz sa potesi trosku 😀

amadora
6. dec 2009

Nie Danka, ja to vraj neviem poriadne... prídem do obývačky a on umýva ten istý stolík ktorý som umyla ja. Hovorím že už to je, že obývačka je celá vyriadená. A on na to "ale ako..." 😔 Mám ho dosť, pretiekla posledná kvapka. Zajtra s malým odchádzam preč...

danka.k
6. dec 2009

ami prestan... ved to su chlapi.. mna tiez muz provokuje ze je to zle urobene.. ale nevsimam si ho lebo viem ze to urobi naschval.. a kam chces odist?? pekne tam ostan

amadora
6. dec 2009

Danka ďakujem 😔 Už ma to prešlo ale tak ma dnes vytočil... najprv ráno miesto ďakujem za balíček na mňa vybehol že prečo mu to robím, že on pre mňa nič nemá a podobne, už to mi bolo všelijako. A potom toto! A ešte mi povedal že on mal aj inú robotu a láskavo mi pomáha s upratovaním 😒 Ja nemôžem za to že máme malé dieťa a sama to nespravím pri ňom! A podruhé okná musí umývať on lebo máme také staré, dvojité plus vyklápacie nad nimi, ja tam proste nedočiahnem to umyť. Neviem čo je v poslednej dobe ako osa 🙄 Ale fakt niekedy premýšľam nad tým že si zbalím kufre a nech o sebe rozmýšľa 😝

izka
6. dec 2009

ami, zlatko, sú to jednoducho chlapi. danka má pravdu. ber to z tej lepšej stránky - aspoň ti pomáha. a je od neho milé, že je smutný, že pre teba nič nemá.

moj mi v živote nič v domácnosti nepomohol, ani darčeky ho netrápia. ja dávam len deťom.
zo začiatku manželstva som tiež mala romantické predstavy a snažila som sa presne ako ty, ale bez odozvy. postupne som pochopila, že ho neprerobím a tak na neho neplytvám energiou.
snažím sa hľadať iné jeho prednosti, ale priznám sa, že to ide čím dál ťažšie.

ja už som tisícrazy chcela odísť a vidíš, stále tu trčím 😖
dnes je asi niečo vo vzduchu. už u nás bol celkom klídek, ale dnes zas len vyrýva a frfle a hundre. 😠
radšej ho nepočúvam a neodpovedám, lebo sa mi nechce vadiť sa 😝 🙄

neboj, všetko bude dobré. vy dvaja sa ľúbite, to je vidno 😉

izka
6. dec 2009

emke sa mikuláš páčil, ale viac ju zaujímali ostatné detičky. pekne sa s nimi hrala, ani domov sa jej nechcelo 🙂
aj čokoládka jej chutila, tak bola spokojná.

ale dnes je od rána umrnčaná. vyzerá to, že sa od joja nakazila. najviac sa ľúbia, keď sú chorí. a už má také sklenné unavené očká. 😨 teraz mi spí na rukách, ale akonáhle ju chcem položiť. okamžite je hore. tak som tu pripútaná 😎 aspoň nemusím nič robiť. len som hladná 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre