• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

Izka ďakujem ti veľmi pekne! Si hrozne zlatá :slight_smile: Ja ho veľmi ľúbim, len chvíľu nám je úplne fantasticky, dokazujeme si ako sa máme radi a za chvíľu sa vadíme ako kone a mám chuť ho zabiť :sweat_smile:

Tak my sme dnes vyriadili celý dom, aj vianočnú výzdobu som spravila (na dvere som zavesila veniec, okolo zárubni som dala reťaz so zvončekmi, na okná tie nálepky so snehuliakmi a v obývačke na stenu som dala mikulášsku čižmu :slight_smile: ) a tatko vonku na prístrešok povešal tie blikacie farebné sviečky, tak sa vytešujem. A Majko bol úplne nadšený, všetko obzeral a najviac sa mu páčili svetielka, stál pod prístreškom a 10 minút s hlavou hore robil "jejejejejej" :grinning:

A na Mikulášovi bolo fantasticky! Hneď ako sme prišli sme stretli 16-ročnú sestru našej kmotry, zavesil sa na ňu a dovi rodičia :grinning: S ňou tam behal kým to začalo aj jej potom sedel na kolenách kým bolo vystúpenie. A potom tam pobehoval celý šťastný medzi deťmi, žiadne že by sa hanbil alebo bál že nie sme s ním. Len keď si mal ísť pre balíček tak zabrzdil meter od Mikuláša, zoprel sa do zeme a ani bohovi ďalej :grinning: Ale potom keď dostal balík tak tam pobehoval okolo Mikuláša akoby čakal na ďalší. No super bolo :dizzy_face:
6. dec 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nejak nemam cas sem ani mrknut, dnes som konecne po 3 dnoch urobila minivianocnu vyzdobu aspon v kuchyni a trosku v detskej :sweat_smile:
mikulas sa mu pacil ani nedychal, ked ho videl :slight_smile: strasne bol zlatucky, do vsetkeho zahryzol, ochutnal a nechal tak :slight_smile: ale je vidno, ktore sladkosti pozna a ktore nie, na tie co poznal sa hned vrhol a ostatne ho nezaujalo, iba chodil a pytal sa coto je? :slight_smile:
6. dec 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nam sa na mikulasoch pacilo.. :grinning: a dali mu dobre cokoladky ktore skoro hned zjedol :grinning:
6. dec 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

tak :grinning: vsetko dopadlo tak ako sme si mysleli :grinning: prisla krstna s mamou svojou tak sa tesil kolko dostal Mikulasskeho cvo to aj okostoval :grinning: ale zistili sme ze lentilky nas este neoslovili :grinning: no a potom prisla svagrina s dcerou a Mikulas :grinning: toho sme nechali vonku cakat :grinning: no a potom " zazvonil " a isiel Petko otvorit :grinning: ale prchal ako aceton a aj ked prisiel Mikulas dnu aj tak stale utekal prec ale balicky si zobral :grinning: no tak potom odisiel Mikulas / v spalni sa vyzliekol / a prisiel " Jajo " / Jarko - tak sa Petk tesil :grinning: ale teda Mikulasa sa bal :wink:

idem si vas citat :dizzy_face:
6. dec 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a vymazali mi moje fotky kde som mala uces + Benika ................. nekomentujem ...........
6. dec 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuci keď vám nechutí, pošlite sem :wink: :grinning:

Beji som sa nasmiala že prchal ako acetón :grinning: Zlatý musel byť :slight_smile:
6. dec 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji :grinning:

a to ze ti vymazali uces chapem.. ale preco aj benika to nechapem.. :angry:
6. dec 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji a ja som nevidela tvoj účes :confused:
6. dec 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami velmi rada by som na buduci vikend ale asi budeme piect s ktrstnou Petkovou :sweat_smile: je mi to luto :frowning2: ale ved isto dame stretko v najblizsej buducnosti tomu verim :dizzy_face: z tej kombinezy sa velmi tesim ze vam to tak super pride :dizzy_face: a mala som hned dojem ze je to super mila pani :dizzy_face: a verim ti ze si mala slzy na krajicku z radosti z Majka :slight_smile: a chlapi su extra trieda :wink: :dizzy_face: cmuk nejeduj sa :dizzy_face: a teda super Mikulasa ste si uzili :dizzy_face:

Tami my sme tiez isli k svokre na obed :dizzy_face: potesi raz za cas :dizzy_face: :wink: a teda musel byt Viktor zlaty ked je taky ohladuplny :dizzy_face: a verim ti ako sa museli tesit :dizzy_face: my sme tiez vela veci okostovali :wink: a teda super vybehnutie zo stereotypu :wink:

DAnka :grinning: ze aj ty pojdes ked vyrasties :grinning: aj ja to tak hovorim :grinning: :wink: a ja nechapem preco uces vymazali lebo na nom som ja a nemozu bez popisu dolu vediet ze ci som alebo neni som tehu .. a skor Benika chapem .....

Izka teba velmi obdivujem :slight_smile: a teda neviem kedy sa naucim to co popisujes .... akosi som asi z ineho cesta ...ale radsej by som si kusla tiez niekedy niekam .... no ale co uz ked mi to nejde :frowning2: :unamused: a Emka je teda velka sikulka a straaaaaaaasne zlatucka :dizzy_face: posielam jej pusinky aby bola rychlo fit :dizzy_face:

Bzucinka :slight_smile: teda Alexik velky fiškus ked si vie vybrat co mu chuti a co pozna :wink: ale tie nase dtei asi vsetky uz vedia co maju radi - lepsie povedane na co sme ich naucili :wink: :grinning:

dakujem vam za usmev na tvari ale naozaj bol Petko uplne ako v tranze a prchaaaaaaaaaaaaaaaal co najdalej :grinning:
6. dec 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tami je tam ale rychlo pokial nezmazu :grinning: :wink:
6. dec 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji na kazdu uzivatelku maju iny meter.. jedna smie a druha nie :angry:
6. dec 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji už som kuk :grinning: a super kočka :dizzy_face:
aj Peťko je zlatučký :slight_smile:
6. dec 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Danka ja to neriesim a nech si vymazu znovu :grinning: :wink: ale mas pravdu .. lebo mne stale vypisovali ze nemozem mat ten pocitac kolko sme spolu a kolko ma mesiacov Petko a ine to tam mozu mat .... :unamused:

TAmi :grinning: dakujem :dizzy_face:
6. dec 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale mrzi ma ze Petko sa neche dat vobec fotit ............... vzdy sa otoci alebo skloni hlavu a pod :unamused:
6. dec 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si teraz parky varim :grinning: som strasne hladna a to sme prisli z oslavy kde sme sa napucili :grinning:
6. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mnam ja som hladna tusim :grinning: idem nieco jest aj ja :grinning: a tebe dobru chut :wink:
6. dec 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji som ta nakazila??? :grinning: tak aj tebe dobru chut
6. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: dakujem :wink: prave tlacim šniclu s chlebom a uhorkou :grinning: :grinning: :grinning:
6. dec 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambule pozdravujem Vás
cmuk :wink:
6. dec 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo mi vymazali foto? :angry:
beji mnaaaaaaaaaaam :grinning:

ahoj jerry...
kočky dostali toooľko Mikuláškeho, že majú asi do budúcoročného
6. dec 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj Petko tolko dostal ze asi aj ja priberem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no dotlacim šniclu a idem hajat :wink:

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
6. dec 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja zdrhnem k pc aby som furt čosi nevyžierala a vy sa tu napchávate no teda :fearful:
jerry tu stale akosi len jeme :grinning:
kočky viete nejaké dobré stránky na lacné nákupy? detské oblečko hlavne? kujeeeem
6. dec 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry ja neviem.. takze asi moc neporadim :frowning2:
6. dec 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerala som tu na koníku bazár, celkom dobrý výber aj ceny celkom no len smola, že to len tak väčšinou n malinké detičky

booože Bendig a Titanik ja snáď dostanem cukrovku z neho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dec 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetky sedíte pred telkou?

danka ty si tu určite častejšie ako ja neprezradíš mi nejaké pikošky prosím? :wink:
6. dec 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze cukrovku :grinning: :grinning: :grinning:

nejake pikosky?? no ami snazilkuje uz, bzucinka je uz domka z nemocnice, a ine pikosky neviem ci tu su :wink:
6. dec 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok