• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

Ahojte ,
tak my sme prislai domov vecer o 21hod.Bolo nam super.Uz mi je smutno :frowning2: uvidime sa az vo ferbruari ked pridu na Stevkove narodeniny.Fotky pridam vecre aspon dufam.Dufam ,ze si Vas precitam.
7. dec 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ďakujeme :slight_smile: A ja by som sa asi tiež rehotala :sweat_smile:

Megi my sme mali vo vajíčku dáku veveričku čo má krabicu s nálepkami, tak sa mu rátalo aj tak :slight_smile:

Maťka neboj, rýchlo ti to ujde! A super že vám bolo dobre :wink:
7. dec 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre kočky, padám, idem kupit luster.....

zajtra papa. :slight_smile:
7. dec 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm- no my sme mali dve kinderky a v kazdom bol hrosik, a este rovnaky, tak by som vam podarovala.

beji- aj ja by som rada kuk tvoj uces,ale som ho nevidela.

A inak sa pochvaôim mam 55,5kg, sice som mala hnacku vcera cely den,a malo pila tak to asi bude tym.

Bzuci- skoro ste boli hore, a zvladas sa starat o Alexika?

No nasa sa nechcela fotot vobec ani s mikulasom, ani anjelo, ani certo,- No a na konci si aj zatancovala, ale fotila sa len s tatinkom a so mnou.A riez bola nadsena,ked rano nasla cizmicku a v nej sladkodti a na vrchu cizmicky bol havko,a mal aj oblecenie do zimy.Najviac sa jej ratali lizatka a kinderko.Lizatka roznasala vsetky naraz a tiez chcela vsetko kostovat. Potom u svokrovcov dostala dalsieho hava-ruzoveho pudla,vizera ako ozajstny a takeho vyhravacieho maca- ma tam rozne zvieratka na sebe a tie vydavaju zvuky a je tam este klavesnica- do-re-mi...tazko to opisat, este druhej babke pojdeme po mikulaska a este u kretneho chodil.tak bude mat toho dost.
7. dec 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami, pruser, nejak som na to zabudla :sweat_smile: pokusim sa polepsit :wink:
ciarka, s pomocou mm sa to da zvladnut bez neho by to bolo dosti krute :stuck_out_tongue_closed_eyes: a gratulujem k zhodenym dalsim kileckam :wink:
7. dec 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Márnosť, dnes sme dostali ďalšie dva mikulášske balíčky! Ja to už nemám ani kam dávať :grinning:

Ciarka gratulujeme ku krásnym kilečkám :slight_smile: A teda Sabi dostala krásnu výslužku od Mikuláša :wink:

Bzuci no teda by som poprosila :wink: :grinning:
7. dec 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
helooooooooooooou :dizzy_face:

Ami rano som ti zabudla podakovat za pochvalu ucesu :grinning: :wink: takze dakujem :slight_smile:

no a idem si vas precitat a dufam ze vypadne Bendik :grinning: :wink:
7. dec 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Megi dakujem ti tiez za pochvalu ucesu :wink: a nezavid mi spanok aj tak som nespala lebo sa mi nechcelo :grinning: a ako s muzikom ?? dufam ze v pohode :wink: a dik aj za pochvalu vysluzky :dizzy_face: my sme hrosika mali :wink: a aky luster kupujes ?? fottoooooooooooo :wink:

MArtinka verim ti ze ti je smutno ale neboj februar je to ani sa nenazdame :wink: na fotecky sa tesime :dizzy_face:

Jerry ja nakupujem cez MMB a je tu vela linkov co som davala co sa mi paci :wink:

Ami tak ja stale tvrdim ze sme v mnoho veciach rovnake :wink: a super ze sa Majko tesil :slight_smile:

Ciarka ten uces tam je :wink: gratulujem k 55,5 kilu :wink: Sabi mala teda super Mikulasa a treba pofotit aby sme vedeli co to je :wink:

Bzuci my cakame vsetci na malu bambulku :dizzy_face:

dnes sme este dostali Mikulasske od babky druhej a od kamosky co maju Patku takze nam pribudlo znovu kopu sladkosti + balicek milka s plysovym sobom :slight_smile: takze fuuuuuuuuuu minimalne do velkej noci mame co papat :grinning: :wink:
7. dec 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby.. tak maly mi zaspal vcera o pol osmej a vstal dnes rano o desiatej :grinning: :grinning: :grinning: som nechapala.. zato dnes zaspal nasim o piatej tak teraz sa hra este s autami.. a spanie nehrozi :frowning2:
7. dec 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Danka no tak okolo polnoci mozno pojdete spinkat :wink: :grinning: ale zato bude spinkat do cca 10 tej pocitam :grinning: :wink:
7. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som to vedelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Bendik ide domooooooooooooov :grinning: Slovaci veduuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tu tiež, idem čítať
7. dec 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako takto nasrana som davno nebola!!!!! smajda??????????? ha...........no coment!
7. dec 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji vidím to tak isto s tými sladkosťami :grinning: A tiež sa radujem že vypadol Bendík, aj keď mne je jedno či je to Slovák alebo Čech :sweat_smile:

Danka tak nejaký makový odvar alebo tak :grinning:
7. dec 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aji :grinning: Ja dúfam že Šmajda pôjde v ďalšom kole :sweat_smile: :grinning:
7. dec 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak aj ja Smajdu tipujem na buduce kolo :wink: aj ked tiez by mi to bolo fuk keby vypadol aj dnes :wink: a mne tiez slovak alebo cech je jedno ale takto ma to viac tesi :grinning: :wink:
7. dec 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji tak máme rovnaký pohľad na to :slight_smile: Keď postúpil Martin a Domča mi bolo úplne fuk kto vypadne a dúfam že Šmajda poletí příšte :grinning:
7. dec 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som priala bendikovi, aj ked je jasne, ze velky "objav" roku, arogantny a bezcitny Chodur bude superstar. Bendik mal ovela krajsi hlas, ale ved okej, pubisky rozhodli, tak nech maju :grinning:
7. dec 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami a mozno aj iba do vianoc a potom do velkej noci budeme chudnut :grinning: :wink:

co sa finale tyka ani si netrufam tipnut kto vyhra :sweat_smile: nechame sa prekvapkat :grinning: :wink:
7. dec 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne bol Bendik nesymaptický, dorobený, afektovaný, správanie ako 5 ročné decko :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nechápem čo zo Šmajdu pubišky vlhnú veď je hrozný, zženštilý, no fuj :grinning:
7. dec 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, videla som tu album dákej kočky s koláčikmi čo piekla, už sa neviem dočkať kedy budem aj ja piecť :dizzy_face:
7. dec 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji nebude spat do desiatej.. on ked ide spat pred osmov spi dlho.. ide po osmej tak sa o pol osmej zobudi :grinning:
7. dec 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja budem piect cez vikend aj s krstniatkom ako som spominala tak sa tiez tesim ako kobyla :grinning:

DAnka no zaujimave to ma ten tvoj RAstik :slight_smile:
7. dec 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka funguje nepriama úmera? :grinning:

Beji ja mám na nedeľu piecť tortu ale premýšľam že si v nedeľu spravím cesto na medovníky a v pondelok ich upečiem :dizzy_face:
7. dec 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja budem cesto robit v piatok :wink: a ak sa ti da piect v pondelok tak super :dizzy_face:
7. dec 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatko teraz robí od pondelku do piatku a potom je do stredy doma :slight_smile:
7. dec 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak super :dizzy_face:

no kocky idem ja hajuskat :dizzy_face: dobru nocku vsetkyyyyyyyyyym :wink: paaaaaaaaaaaa
7. dec 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dofrasa všetci mi to zaspali! tato zalomil skôr ako Majko a teraz ešte aj ty Beji? a čo ja tu samaaaaaaaaaaa??? :unamused:
7. dec 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte po dlhej dobe, zase stiham len poslednu stranu a aj to len trosku.
Ajka, si moj clovek, ja som fandila Domce a Bendikovi. Mal vypadnut Smajda, ved je to sutaz o speve a on je daleko vzadu za tymi tromi. Chodur ma sice super hlas, ale uz ma popravde nudi, vsetko spieva tym istym stylom, dopredu viem, ako pesnicku zaspieva. a tiez suhlasim, ze sa arogantne a povysenecky tvari. vzdy ked niekto vypadne, total bezcitny, ini sa tam idu rozrevat, ze im vypadol kamarat a on sa tvari ze "sunka salama, chodte vsetci do riti, aj tak to vyhram"
inac u nas stale nic nove, v noci je katastrofa, uz fakt neviem, ci nema nejaku schizu :grinning: v noci sa zobudi, bud zobere auto a premava sa po byte alebo sadne na motorku (odrazadlo), zobere plysovu ovcu pod pazuchu a dofrci s nou ku nam do spalne, niekedy si este aj spieva popri tom. vcera sa pre zmenu zobudil, nechcel spat u seba, ani u nas, ale v pracovni na gauci.....nechapem, v zivote tam nespal. no a vecer zaspava az okolo 23,00, potom rano drichme aj do 8, niekedy dlhsie. inac sme zdravi, nejak aspon v tomto sme na tom super, ziadne sople, kasel, ani si nepamatam, kedy naposledy. urcite si to spori zase na silvestra, alebo na letnu dovolenku :grinning:
7. dec 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

No teda Vevi :sweat_smile: Ale tak si môžeš povedať že máš výnimočné dieťatko :wink: Ale vedia vymýšľať tie naše detičky :grinning:

Majko buntošil dnes o 5:30, ale som ho tvrdo ignorovala, tak znovu zaľahol a o 7:30 som ho musela budiť :grinning:
8. dec 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok