Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

mm1
8. dec 2009

ahojte babulky, tak pekné ránko....

luster som včera kupila, dnes nám ho ocino namontuje, tak som rada, lebo existovať v hale bez svetla, des.......

Ami, dnes na obed ti posielam balíček, tak čakaj potom poštárku...... mám to tu v robotke zabalené, tak tam potom vybehnem.... 🙂

A fakt mohol ísť teraz Šmajda a Benďo byť v trojke...... s kým bol vlastne v rozstrele? nevidela som to......
Natali zaspala až o 21.00 a potom som ešte vyšívala.....

danka.k
8. dec 2009

bre ranko babulky.... tak maly zbojnik este spi, tak idem aspon docitat co som nestihla vcera

mm so smajdom tam spolu stali... mohol radsej chodur vypadnut...

danka.k
8. dec 2009

ami my sme kupili poschovodku rovno, a ked budemem mat druhe bude spavat dole a maly hore.. postielku mat nebudeme

mm a my mame aj postel pre maleho v spalni a ocko aj tak spava v obyvacke 😀 😀 😀 ale len vacsinou ked pri po nocnej lebo neskutocne chrape 😀

martinka a nemali ste ist na vianoce k vasim???? ci si to zasa pletiem??

maly este stale spi... sa normalne cudujem 😀

mm1
8. dec 2009

Dani, tak si to vychutnávaj..... 🙂
Inak normálka sa mi tá výšivka začína páčiť.,,,, konečne to dostáva tie správne kontury a viem že do Rastíka to stihnem určite...... 🙂

Ami kde si??????? 🙂

Inak Chodur mi pripomína Cmora,,,, strašne sebavedomý fracek....

danka.k
8. dec 2009

mm no akurat sa zobudil 😀

a ma to cas nemusis sa nahlit...

a presne aj mne cmora strasne pripomina fuuuuuuj 😀

mm1
8. dec 2009

ja sa nenáhlim neboj..... ale ked niečo sľúbim tak to chcem dodržať vieš??????? 🙂
mám rozvyšívané tri veci, ale toto je teraz moja priorita, pretože je to pre Rastíka..... 🙂

danka.k
8. dec 2009

mm si zlata 😉

mm1
8. dec 2009

dani 🙂 🙂

Ami?????????????????????????????????Kde si sa stratila????????

danka.k
8. dec 2009

ami neupratuj tolko 😀 😀 😀 dnes je sviatok nema sa robit 😉

mm1
8. dec 2009

Dani aký je sviatok??????? 🙂

danka.k
8. dec 2009

neviem.. nejaky prikazany... mamina mi vravela.. ze sa nema nic robit.. tak sa toho drzimm 😀

bejca
autor
8. dec 2009

halooooooooooooooooou 😵

zdravim vas kocky 😵

tak ja som dnes povysavala , navarila isla pre knedlu - dost daleko od nas 😝 a v tomto pocku uplne ze uzas 😝 ale ved co nespravim pre muzika 😀 😉 jasne ze aj pre seba a hlavne Petka 😉 a hned som sa stavila v sportovom a kupila som muzikovi pod stromcek tricko PUMA , a mikinu Londsale a aj take gate tej istej znacky .. dohodla som sas nimi / su to trosku znami / ze ak sa mu to nebude pacit tak prideme vymenit za tenisky 😀 😉 takze uz mam asi vsetko kupene 😉

Vevi tak Adamko je teda certik poriadny 😕 😅 ale zasa ako pises super ze ste zdravucki 😵 len ten spanok nech si upravi ti zelam z celeho srdca 😵

co sa Chodura tyka tiez mam taky isty nazor ale tak ja nehlasujem a ja len tipujem podla toho ako spievali ze kto vypadne no a Bendik si to akosi v nedelu " posral " ..ale ja by som tiez isto dala von Smajdu ... alebo Chodura 😀 😉

Ami no tak ste super spinkali nakoniec 😵 a kde si ty dnes cely den ?? to ani nebyva ze ty si tu neni 🙂 😉

Megi ja cakam na foto lustra 😉

DAnka ja tiez planujem potom poschodovu postel - len teda dufam ze bude aj druhe ak nebude tak naco ze ......a teda RAstik si dobre potiahol 😀 a kedy nakoniec zaspinkal ??

no a ja idem haji buvi k Petkovi 😵 snad si zdriemnem nie ako vcera 😀 😉 paaaaaaaaaaaaaaa

mm1
8. dec 2009

Beji ešte nevisí na plafone, tak nemozem poslať foto........

Ami, balíček je už na pošte.... kde si ty flákačka??????? 😀

tak prišla som z obeda, teda z pošty a idem makať ďalej.,..... bleeee dnes do 16.00 ☹

danka.k
8. dec 2009

beji no bolo okolo jedenastej... a aj to s revom 😀 lebo nechcel

amadora
8. dec 2009

Chýbala som vám tu? Ste zlaté 😵 Boli sme u susedky čo má malú Vanesku. Bolo fantasticky, drobci sa tak vybláznili a my so susedou sme sa narehotali na nich aj sme podebatili, ani domov sa nám nechcelo. A Majko je teda z Vanesky úplne hotový Tak sa chichotal na ňu a keď sme odchádzali tak im dával pa pa, susedu bol objať a hovorím nech dá Vaneske pusku. Tak prišiel ku nej, naklonil sa a dal jej pusku na líce a obaja sa tak hamblivo usmiali na seba, sme nemohli z nich Som rada že sa má s kým takto zabaviť a mne to tiež dobre padne. No len aby boli obaja zdraví už nech sa môžu hrávať aj častejšie. 😵

Megi ďakujem, budem čakať 🙂

Danka aj ja som nad tým rozmýšľala, ale záleží koľko bude mať Majko rokov keď bude druhé, lebo sa mi vidí ešte skoro pre neho aby spával hore, by som sa bála že capne dolu 😒

Beji super si pokúpila pre mužíka,určite bude mať radosť 🙂 Inak aj my už máme všetky darčeky, otcovi a tej jeho sme kúpili dve vázy, jednu vyššiu a druhú takú strednú, pekné.

mm1
8. dec 2009

Ami je to v malej krabičke, tak asi budeš musieť ísť pre to na poštu.... neviem, ako máš dohodu s poštárkou.....
🙂

mne už zostali len 3 darčeky!!!!!!!!!!

amadora
8. dec 2009

Megi myslím že to nechá na pošte, ona takéto veci nezvykne nosiť so sebou. Ak hej tak sa pre to dostanem asi až v pondelok, lebo som bez auta tento týždeň.

mm1
8. dec 2009

no uvidíš, ale nie je to veľká škatulka, tak by si ju zajtra mohla uprosiť keď pôjde okolo nech ti to prinesie......

danka.k
8. dec 2009

ami no ved uvidis kolko majko bude mat.... no pri najhorsom pojde majko k tebe, babo do postielky a tato do obyvacky... alebo ku susedom?? 😀 😀 😀

jerry
8. dec 2009

ahojte dievčence

mm ja tiež trošku vyšívam, mám rozrobeného veľkonočného zajace ale robím ho užasi dva roky, ešte šťastie, že veľká noc je každý rok takže do niektorej ho možno stihnem.

No paráda Lucka spala ani nie hodinu, dnes nebola vo škôlke boli sme všetky tri v centre.

a konečne som prestala kojiť, hurá. Už som si myslela, že budem až kým nepôjde Tinka do školy, strašný závislák, ale aj tak musí zaspávať s rukou v mojom výstrihu. Vyše tri a pol roka som buĎ kojila alebo bola tehu 😀

Tinke sa začína perfektne rozväzovať jazýček, už vie povedať aj garáž a žirafa a včera mi podala čosi do ruky a povedala "tu máš"
dokonca aj prvú vetu povedala. "ham didi ja" a Lucku volá Huhu

Obe sú úplne posadnuté bábätkami, stále listujú mama a ja obzerajú kočíky a bábätká

jerry
8. dec 2009

danka, ami alebo k susede 😀

amadora
8. dec 2009

Danka určite nie, keď tak tak budeme spať všetci traja v manželskej 😉

Pridala som pár fotiek, len sa mi nejako nedarí v poslednej dobe urobiť pekné fotky, neviem či je to tým večným šerom vonku alebo čo 😒

jerry
8. dec 2009

mne neberi koooň popis k fotkám 😠

danka.k
8. dec 2009

ami videla som len zmensene lebo mi ich nechce otvorit 😠 😠 ale zlatí su 😉

ami a ty sa radsej budes tlacit ako tatka k susede poslat spat?? 😀 😀 😀 😀 😀

mm1
8. dec 2009

jerry, to je super.... ja som dlho pauzovala, keď som čakala Natali tak som vyšila až jeden vankúš, potom som sa nakopla, lebo bolo treba niečo pre detičky do Detského domova, dnes som to akurát posielala aj s balíčkom pre Ami..... no a teraz som zasa zavislačka....

mam rozrobene 3 ks, ale teraz je top 1 danka a jej Rastík............ 🙂

Ami, fotečky som pozerala podarení sú.... a nemáš niečo prepnuté na foťáku????? akoby si tam mala iný režim nastavený, preto to máš také zrnité.....

amadora
8. dec 2009

my máme veľkú posteľ, takže tlačiť sa nebudeme. a tatka by som neposlala ani do obývačky, prečo by mal spávať ako za trest na gauči 😉

danka.k
8. dec 2009

ami ved sranda 😀 😀

jerry
8. dec 2009

dala som pár fotiek je tam aj foto jednej mojej výšivky

danka.k
8. dec 2009

jerry krasne foto 😉

jerry
8. dec 2009

Ďakujem
brutálne pomaly mi ide kôň, dobehnem neskôr zatiaľ pá

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre