Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
8. dec 2009

Megi aj ja som si myslela, ale skúšala som pozerať nastavenia a nenašla som tam nič čudné, kvalitu aj veľkosť fotky mám nastavenú na maximum, tak neviem kde je problém 😒

Jerry super fotky 🙂

mm1
8. dec 2009

jerry krásne fotečky a výšivka tiež....🙂
malé v tých uterákoch sú podarené...... to boli okupkané, alebo prečo sú také nababuškané?????

martina1982
8. dec 2009

Ahojte ,

vcera som akurat dala fotky na FB a dakuejm za pochvali 🙂 a svokra ma poprosila ci jej nieco nepaisem na pc aj dnes este budem pisat.

Len na rychlo som si Vas precitala.

Danka mi budeme u nas doma na Vianoce 😉

Ami ,krasne fotky.

Ciarka gratulujem k vahe .

Dnes som uz aj pozehlila.

Stevko dostane od mojich rodicov take to nieco : http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

Od brata toto :http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=5722119...

Od nas dostane toto : http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

a od sestricky mojej neviem lebo je to zabalene 🙂

od svokrovcov neviem este .

Od prababky oblecenie + nam dla peniaze co som kupila oteplovaky .

jerry
8. dec 2009

to sa samé tak dohabali, hrali sa na princezné 😀

danka.k
8. dec 2009

martinka super veci dostane... ale v draciku je to prehnane drahe.. ten volant sme minuly rok kupili v tescu za 120 korun 😀

aj mne ide strasne pomaly kon

ami ja som mala minule tiez strasne zle foto a stacilo mi utret to cim fotis.. neviem ako sa to vola.. vies co myslim???

amadora
8. dec 2009

Maťka to lego sme aj my kúpili pre Majka 🙂

Danka objektív. A vtedy keď ho mám zamackaný mám rozmazané fotky, ale nie takéto tmavé a zrnité. Tak neviem...

mm1
8. dec 2009

Ami máš nastavené podľa mňa zlé prostredie...... skús sa s tým pohrať...... ale Natali mi to tiež prestavila a boli zrnité fotky, tak som to musela naštelovať naspäť...

jerry, podarené sú fakt, krásne princezné 😀

na dracik ma nepustí, ale isto su to pekné hračky.....

aj mne ide kon pomaly.

amadora
8. dec 2009

Megi žiadne prostredie sa nenastavuje, takže určite nie.

Kočky http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/teler... piaty blok, zhruba 8.minúta... užite si 😉

mm1
8. dec 2009

no my máme tak, že nastavíš, či fotíš vo vnútri, alebo vonku, alebo pod vodou, alebo v tme.... to som mala na mysli......

amadora
8. dec 2009

Megi ale to myslíš na foťáku, nie? Toto bolo fotené mobilom

mm1
8. dec 2009

jáj ja trubka, nepochopila som to.... jasne, že som myslela na foťáku....
asi som už prepracovaná 😀 😀

bzucinka2
8. dec 2009

ahojte, ja som dnes zase na piskotach, co mi je tak blbo uz par dni, ale nebojte sa ami, beji foto hodim, len potrebujem viac svetla ako uprsane pocasie 😉

mm1
8. dec 2009

bzuci ahoj, ved za chvilku sa nam stratís a bambulka potrebuje energiu.... teda to je poriadna vymyselnicka...... 🙂
no držkaj sa......

amadora
8. dec 2009

Megi v pohode 😀

Bzuci máš dva týždne na to aby si sa dala dokopy a potom cez vianoce to doženieš, neboj 😉 😀 Posielame cmuk

mm1
8. dec 2009

čo mám variť na zajtra???????? pomooooooooooooooooc

bzucinka2
8. dec 2009

meggi o vareni mi teraz nehovor 😅
ami, pokusam sa ako sa da 😉

amadora
8. dec 2009

dnes tu nikto nie je? 😕

mm1
9. dec 2009

Dobré ránko, pozerám, a nemám ani čo čítať z večera....... nikto okrem ami sa tu nezastavil????? 😕

mm1
9. dec 2009

Vy všetky určite ešte spinkáte, alebo už vypekáte, alebo ......... 🙂

amadora
9. dec 2009

Dobré ránko!

My sme dnes zase spali do 7:30! To sa mi páči 😵 😀

Baby, neviete ako je to s náhradami za cestovné keď idete na služobnú cestu vlastným autom? Neviem či som to dobre našla na nete že by mal zamestnávateľ uhradiť náklady na pohonné hmoty + 0,183 euro za kilometer? 😕

mm1
9. dec 2009

našla si to dobre Ami, je to tak....

amadora
9. dec 2009

ďakujem Megi! muž mal za minulý mesiac cca 700km odjazdené na služobku naším autom a šéf pýta od neho prefotený techničák, mám pocit že špekuluje ako ho obabrať, tak pre istotu nech vieme ako to je zo zákona nech sa vie brániť

mm1
9. dec 2009

ja ked idem na služobku mojim autom, tak mi preplacaju benzin + nieco za km, ale neviem, presne kolko....... 😨

amadora
9. dec 2009

no, len mužovi chcú dať len čisto za naftu 🙄

mm1
9. dec 2009

a amortizácia vozidla je kde???? 😠

aja7
9. dec 2009

Ahojte 🙂

kocky, ktore chodite na aukcie na MMB, mam otazku. Vcera som bola 1.x na aukcii a po dlhom boji som vyhrala co som chcela. Len som z toho pako, teraz mam cakat kym ma kontaktuje predavajuca??? ci co? 😕 😅

mm1
9. dec 2009

ahoj Aji, túto otázku smeruj na Bejku, ona je v tomto skúsená odborníčka.....
a čo pekné si vyhrala??????

amadora
9. dec 2009

Megi veď to, to nie je len po PHM že ide na svojom aute, za to som to chcela vedieť aby sa mohol brániť 😠

Aji ja som v tom tiež neskúsená, ale teraz čo mi Bejča dražila tú kombinézu tak sa mi vidí že vravela tak že už len čaká kedy ju bude predávajúca kontaktovať a tá pani jej potom písala mail, takže musíš asi počkať 😉

amadora
9. dec 2009

u nás boli susedka s Vaneskou, pred chvíľou odišli, jaj tak je to fajn keď sa majú s kým pohrať a my zatiaľ môžeme kecať a žiadne starosti 😀 a takí sú drobci spolu zlatí, hrozne sa mi to ráta 😵 dnes my sme sedeli v obývačke a drobci odišli do kuchyne, schovali sa za roh a hrozné chichoty. Tak som tam išla nazrieť, obaja sa zháčili a hodili na mňa nevinné pohľady a rozpačitý úsmev. Zašla som naspäť do obývky a zase smiechoty. Suseda zavolala na Vanesku že čo robia, tak obaja vytrčili len hlavy spoza dverí a zase tie hanblivé úsmevy a naspäť sa chichúňať. No sme nemohli z nich, sme sa smiali že keby majú o rok, dva viac tak si pomyslíme že si tam ukazujú 😀

mm1
9. dec 2009

možno sa bozkávali a takto ich vy mamky vyrušujete 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre