Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
10. dec 2009

mm ja uz neviem 😀 ... a akou si to vysivala??? moze byt aj ten vacsi

mm1
10. dec 2009

modrou ale melírovanou, čiže máš aj tmavú aj svetlú v písmenku. Našla som takú zaujímavú bavlnku tak som si povedala, že to bude tak pekne... a je to pekné...... veľkosť sa budem snažiť prispôsobiť celému nápisu, len ak čakáš ten najmenší, tak to rozhodne nebude.....

danka.k
10. dec 2009

nie ten najmensi necakam.. no tak asi sa viac bude hodit bledomodry uteracik... 😉

mm1
10. dec 2009

Ok, vezmem si to so sebou a priložím k jednému i druhému a uvidíme.... Ja si myslím, že tmavomodry, lebo je to na bielej paname, ale náš zákazník, náš pán.... 😀 😀
rozhodnem sa v obchode.... ale budem teda poškulovať po svetlo modrom....

amadora
10. dec 2009

zatiaľ spí, no uvidíme dokedy lebo práve začali píliť dlažbu 😒

ja pátram ešte po nete po tých fusakoch, ale je to fuška 😝

mm1
10. dec 2009

na MMB sú pozerala som,,,,, len otazka, ako su velke, ci sa do toho Vanesska zmestí.... 😨
my máme teraz pre Natálku fusak po mne a mojej segre..... je červený, k červenému kočíku nám ladí a je super obrovský. v pohode v tom sedí..... 🙂

danka.k
10. dec 2009

mm jasne rozhodni sa ty.. lebo mne sa tazko hovori ked to nevidim.. ty si sikulka ty sa rozhodnes spravne 😉

ami pekne hladaj 😉

amadora
10. dec 2009

akurát na MMB som práve pozerala, ale našla som len jeden taký čo by vyhovoval aj cenovo a čo má otvory na pásy, len tam nemala písané rozmery, tak som jej poslala správu a uvidím čo mi odpíše. ale tiež bol za 20 euro, tak neviem

mm1
10. dec 2009

a aký vlastne tá kočka chce?????????????

danka.k
10. dec 2009

babulky idem zatial od vas.. idem si pouctovat faktruky lebo som lenivaaaa 😀 😀 😀

mm1
10. dec 2009

no a ja idem na Vianočný večierok o 14.00 hod..... a už dnes neprídem,...... papapapa 😀 😀 😀 😀

ciarka
10. dec 2009

Ahojky babule,

Beji- zelam ti skore uzdravenie, ja som tuto sobotu mala 38,5 teploty aj nedelu a potom prisli hnacky az do vcera.Dnes uz je lepsie.Ale to bol vikend a muzik doma,si neviem predstavit ako by som fungovala,este som bola aj na tom mikulasovi,uz tam som mala teplotu.A doma som sa nevedela ohriat.Si silna,ze to takto zvladas pri Petkovi.Nech len poslucha.

Ajka- krasneho budes mat Jeziska,mne sa tiez ta kabelka velmi paci.A ty si to rozhodne zasluzis.
Jankapardon- dakujeme za clanok, poucny.

Inak aj za februar nam vyplatia?Ked uz budu mat dva roky???

Bzucinka- dakujem ku gratulacii ku kg,ale bola to choroba tak to preto. No a ty uz si aspon daco pribrala?Kolko vazis ak to nie je tajne? A krasna bobulka na sone!A este ze ti muzik pomaha ako sa da. No ale aj tak si vacsina dna sama s Alexikom,nie?Ked je muzik v robote. Alexik ta poslucha?

MM1- uzi si krasny vecierok, a chcem sa ta spytat dokedy su vianocne trhy? Co tam take maju? Ja by som chcela vianocny obrus, aj take tam najdem? No a treba si kupit listky?Ako to je? Boli sme tam tusim pred 2 rokmi a uz si to nepamatam presne.

ciarka
10. dec 2009

Ami- a ty kasli na ocina a brata,ked sa nezaujimaju,uzi si ostatnych clenov rodiny. A fazulku uz mozno nakdes coskoro? Sa aj snazite? Ci ako vide cas?

Danka- aj ja chcem vidiet fotky z oslavy.

amadora
10. dec 2009

Megi normálny fusak, ale tak čo som pozerala boli maličké, do hlbokého kočíka a do bugyny potrebuje mať otvory na pásy a mal by mať aspoň tých 90cm. Ale čo som našla buď boli od 30 euro hore, alebo nemali otvory na pásy, alebo boli maličké a pár čo som našla už boli predané 😒

Ciarka čo som čítala ten článok tak dostanema aj za ten mesiac v ktorom budú mať druhé narodeniny, takže za január aj február. A so snažením, snažíme sa, ale momentálne mám už skoro dva týždne mrchu 😠 A začala som používať aj ovulačný tester čo sme si kúpili keď sme chceli mať Majka (ale to som nevedela vtedy že už ho čakáme 😀 ) tak dúfam že to bude čím skôr 😵

bzucinka2
10. dec 2009

meggie, krasne nausnicky, dobre si si vybrala 🙂
ciarka, vazim 53, nepribrala som nic, ale drzim vahu 🙂 muzik pracuje vela doma, takze je velku cast dna s nami a pomaha ako sa da, nastastie nechodi na 8 hodin do prace 🙂

amadora
10. dec 2009

Bzuci tuším si ho požičiam aj ja keď budem tehu, dovolíš mi, však? 😀

Ja som si povysávala, vyzametala chodbu, poumývala kúpeľňu a WC a nejako mám chuť ešte niečo robiť 😅 😀

bzucinka2
10. dec 2009

ami, jasne, co by som kamoske nepozicala 😀
ty si nejaka aktivna, ja nemam maleho stale doma, tak zajtra zamiesim na medovnicky a v sobotu upeciem 😉

izka
10. dec 2009

ahojte, po dlhšom čase sa hlásim.

u nás horor.
jojo začal v sobotu teplotovať, ema v nedeľu. ale behala si ako by jej nič nebolo. pak už neteplotovala, len začala kašlať a kokolo pusinky sa jej vysypali také malé bodočky tak neviem, čo to je.

no ale najhoršie som na tom ja. takže očkovanie proti chrípke mi bolo na prd 😝

už v nedeľu som ledva navarila, čo moj magor robil jak besný, lebo obed bol až o 14,00!!!
som myslela, že to mi je tak zle pred krámami, lebo mňa vždy príšerne bolia nohy a kĺby a je mi do plaču. ale to on neuznáva. pre neho som hnilaňa, čo sa jej nechce variť.
pak v pondelok som už nevládala vstať z postele, čiže som mu nestihla urobiť raňajky a to som si vypočula...
ani to tu nemôžem napísať.
žiadny súcit, alebo že by sa opýtal, či ja niečo náhodou nepotrebujem 🙄
no poviem vám, vážte si svojich mužov.
ja už začínam vážne uvažovať o rozvode. lebo, keď toto je schopný, tak už nieje o čom.
len u nás to bude veľký boj o majetok a prachy.

stále ešte nič nevládzem, som úplne zoslabnutá. problém je, že ja som vôbec nemala teplotu. to ádam kvôli tomu očkovaniu.
dnes som sa konečne dotrepala s jojom k doktorke, ani toľko si moj muž neurobil čas, aby tam behol s ním, ale pod autami sa bude furt válať.
emu som musela nechať doma, lebo sa mi nedala zobudiť, tak mi ju len úradníčka strážila a ja som ponáhlala, čiže so sebou som už k doky nestíhala, lebo tam mala kopu ľudí.

inak v dedine umrel jeden pán na prasaciu chrípku a hovorila doky, že aj v susednej dedine sú prípady. no máme sa na čo tešiť. ale hádam u nás to nieje, lebo filip bol tak chorý pred dvomi týždňami a prešlo ho to v pohode.

jaj, kočky , trocha som si srdce vyliala a hneď mi je lepšie 😉

izka
10. dec 2009

ozaj, bzučinka, krásne bábatinko 😵 a naozaj pekná fotočka. to málokedy tak pekne vidieť.

amadora
10. dec 2009

Bzuci ja zajtra a v sobotu robím tortu pre jedných a v nedeľu zamiesim na medovníky a v pondelok upečiem 🙂 Inak, dnes večer je ti lepšie trochu? 😕

No teda Izka, ja len zíram 😕 A tvoj muž je invalid, nemá ruky alebo je inak zdravotne postihnutý? 😕 Akože raňajky si urobiť dokáže hádam aj Majko už, nie to dospelý chlap, to čo je za problém? 🙄

danka.k
10. dec 2009

izka nech vas prasacia obchadza ☹

aj na nas sa lepi choroba.. maly uz ma nadchu, kycha a ocka ma total unavene stale... dufam ze to hned prejde a nebude to nic vazne ☹

amadora
10. dec 2009

Inak Izka aj Danka, želáme detičkám skoré uzdravenie, aj všetkým choručkým 😒

danka.k
10. dec 2009

ami dakujem 😉

amadora
10. dec 2009

tak moji chlapci už spia, predpokladám že aj tu bude zase rušno, takže si musím vymyslieť dáky program 😒 idem si napísať zoznam čo mi treba kúpiť na vianoce

danka.k
10. dec 2009

ami napis ho tu nech ma napadne este polovicu veci co mam kupit 😀 😀

amadora
10. dec 2009

blázniš? mám zapísanú polovicu A4 papiera v troch stĺpcoch, to by som tu prepisovala večnosť 😀 a ešte som neskončila 😀

danka.k
10. dec 2009

ami?? preboha.. a ty si sportku vyhrala ked ides tolko nakupovat?? 😀

amadora
10. dec 2009

Danka keby 😀 Píšem si všetko čo bude treba na štedrovečernú večeru aj na koláče a všetko okolo toho aby som potom nezabudla nič kúpiť

amadora
10. dec 2009

tak už to mám a zmestilo sa mi to na tú pol stranu 😀

mm1
11. dec 2009

Ahojte babulky pekné ránko.....
mám kopec zážitkov fakt...

na večierku bolo fajn, tak poslušne sme posedeli a pokecali nielen o pracovných veciach.... o 16.15 som zdúchla, že ideme do Incheby na Vianočné trhy. a babule, kríza dorazila veru aj tam.....
Nič, kompletne nič tam nebolo, a čo by možno stálo i za pozretie sa, tak bolo nenormálne predražené....
príklad. cez týždeň som kúpila malej také pekné tričko s motýlikmi v obchode za 5 ečiek. tam mali presne to iste tričko 8 ečiek....

takže som si kupila jeden voňavý vizovický perník, ktorý si kupujem každý rok pre šťastie, a kolegyniam formy na torty a išli sme pekne preče.... 😠
Zastavili sme sa v Tescu, len pre infošku majú výpredaje na pančušky, ponožky a pyžamká...... celkom fajn ceny...kupili sme 5 párov ponožiek, strašne pekných za 3 ečka..... pančušky našu veľkosť nemali.... a pyžamko nepotrebujeme....

Pamatáte si na tu reklamu na Mentos, kde sa babe zlomí opätok???? tak presne toto sa mi dnes ráno stalo....
Super, ledva som prišla po garáž, nejako to odšoférovala do roboty a prišla hore..... išla som jak dilino s jedným opätkom.... a pozerám, že nech sa snažím ako chcem, späť to tam nedám, takže domov pôjdem asi v šlapkách na prezutie a topánky môžu ísť rovno do koša..... 😠 😠 😠

konečne je piatok, teším sa..... a v pondelok mám dovolenku, tak si to s Natali užijeme, lebo včera som ju vôbec nevidela a normálne mám deficit... ☹ tak ju dnes vystískam... 🙂

A kamoške sa včera narodilo dievčatko.... za tieto tri tt sa 3 známym narodili detičky.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre