Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

mm1
15. dec 2009

dobré ránko.... kým som Vás prečítala....

idem reagovať....

čiarka, písala som, že sme boli na trhoch v Inchebe a že tento rok to bola bieda. Kupila som kolegyniam formu a jeden taký nepečený perník, čo si kupujem každý rok pre šťastie. a fakt som bola sklamaná..... buď to boli handry, alebo totál predražené.......

Bejka, som rada, že je lepšie a dúfam, že i Peťuškovi sa polepší......

Ami??????????? to fakt???? to nemyslíš vážne s tou maminou.... to aby si človek dával už pozor všade naozaj!!!!!!!!!!! to je strašné.....

Inak včera som si bola kupovať v optike tie okuliare, mimochodom 203,- Ečiek padlo, a to rám bol len 75 ale potrebujem ich...... a tiež ma zarazilo, že kočka dala kartu do toho stroja, a vyhodilo jej chyba, či čo a dala ju následne a už to prešlo.... bola to SLSP.... tak som si hneď bola skontrolovať stav v TB, lebo ma to fakt zarazilo....
ale to aby si si fakt davala pozor všade.... a nemohlo sa stať, že jej to nejako omylom stiahli?????
no dufajme, že sa to porieši......
Včera som kupila aj mm tie hodinky na 40tku a žiletky k meninám a sesterke strieborné náušničky....
tak už mi zostalo poriešiť len dva darčeky a mám to v suchu... našťastie.....

a Natali bola dnes v noci nejaká veľmi hladná... vypýtala si mlieko o 2.00 a potom aj o 5.30 tak som normálka nechápala.....

ta bundička z MMB mi dorazila a je presne taká ako na fotečke tak som rada......

amadora
15. dec 2009

Megi žiaľ nebol to omyl, pretože jej včera povedali do telefónu že sa z tej karty vyberalo včera aj predvčerom a včera sa s ňou platilo aj v obchode. A mamina to nebola... mám o ňu strach, lebo od včera len plače a že má triašku ☹ Je mi z toho nanič že niekto maká ako otrok aby si prilepšil na vianoce, sporí každé euro a dáky hajzel si len tak príde k peniazom, vôbec nemyslí na to či má ten druhý z čoho vôbec žiť, zaplatiť šeky, či nemá malé dieťa, či mu bude mať kto v núdzi pomôcť... a ešte pár dní pred vianocami... bože, tak ho dostať do rúk... 🙄

mm1
15. dec 2009

a čo sa s tým dá robiť??????

amadora
15. dec 2009

Megi vôbec netuším... s bratom si myslíme že banka by mala tie peniaze nahradiť, lebo ona ručí za to že sú tam v bezpečí a niečo také hovorili aj pred časom v TV... ale či to tak bude si netrúfam povedať. Dal by Boh...

amadora
15. dec 2009

práve mi volala mamina, v banke zistili že to bol celé omyl, im tam zblbli prístroje, ukázalo výbery ktoré neboli a zablokovalo to kartu a tá ženská s ktorou mamina včera hovorila po telefóne to schaosila. Mala by som byť naštvaná na tú banku čo im spôsobili ale som len šťastná že sa to takto skončilo 🙂

mm1
15. dec 2009

juj Ami, tak super, teším sa.....
a nenechala by som to tak.... sťažovala by som sa... veď si vezmi, že maminka si mohla i ublížiť z takého šoku....

amadora
15. dec 2009

Megi mamina je ešte teraz riadne vyklepaná, ale som hrozne šťastná že to tak dopadlo a vrátila sa mi už aj vianočná nálada 😵 Je to ale svinstvo, mám chuť ísť všetko vybrať z banky a radšej to mať doma v matraci 😠

bzucinka2
15. dec 2009

ami, no asponze tak 😉 a mali sa jej aspon riadne ospravedlnit!!! 😉 ale hlavne ze su peniazky tam kde maju byt, tesim sa 🙂

mm1
15. dec 2009

Asi platí, "Na Slovensku je to tak"

mm1
15. dec 2009

Aminka, ozaj, ten balíček prišiel OK?????
kamoške prišiel tak dúfam, že i tebe príde OK........

amadora
15. dec 2009

Bzuci možno sa aj, ale neviem, rozprávali sme sa len na rýchlo a mamina bola ešte v šoku. Zavolám jej poobede a vyzistím čo jej vlastne presne povedali 🙂 A ďakujem!

Megi prepáč, v tom zmätku som na to úplne zabudla... bola som pre to včera a veľmi krásne si nás prekvapila, moc ti ďakujeme za všetko 😵 😵 😵 cmuk

mm1
15. dec 2009

Ami nemusíš mi ďakovať, len som chcela vedieť, či to prišlo OKI.....

a budú Majkovi??????

mm1
15. dec 2009

A Ami nestihla som tvoju tortu, tak ju hoď prosím ešte raz do albumu.....

amadora
15. dec 2009

Megi áno, sú mu akurát 🙂 A tortu máš v albume, pozri a rýchlo zmažem 😉

Ja som bola na nákupe v Lidli a potom som skočila do Jednoty kúpiť si poldeci rumu do pečenia. Akože super som sa cítila, s dieťaťom na rukách, kúpim si štamprlík a idem preč 😅 😀

mm1
15. dec 2009

Ami pekná je ta tortička.....
a super, že sú Majkovi OKI, sú trochu uzke, tak som sa bála, či mu nebudú malé..... 🙂

amadora
15. dec 2009

Megi ďakujem za pochvalu 🙂

mm1
15. dec 2009

vidíš, tak si sa bála a je suprová.... 🙂

bzucinka2
15. dec 2009

ami no pekna vyhovorka, ze na pecenie, len ci naozaj 😀 😀 😀

amadora
15. dec 2009

ale tak vieš Bzuci, zima je... 😀 a muž ma ešte zdrbkal keď som prišla domov že čo som nekúpila dva lebo pílil vonku drevo a že by bodol do čaju 😀

bzucinka2
15. dec 2009

no vsak vravim 😀 a este si aj lakoma na mm, len na seba myslis 😀 😀 😀 😀

amadora
15. dec 2009

rum pôjde do kávových zŕn, z tých mu dám okoštovať... možno 😀 😀 😀

danka.k
15. dec 2009

ami no vdaka bohu ze to tak dopadlo.. ale nenechala by som to len tak... fakt aspon dake ospravedlnenie.. kua ved ake stresy musela prezivat.. 😠 😠 😠 😠

a ze pol deci rumu.... dobraaaaaaaa si.... 😀 😀 😀

bejca
autor
15. dec 2009

ahojte 😵

hlasim sa aj s napecenou celou nadielkou co som mienila 😉 konecne mam pokoj 😅 len ma muz nepotesil ... v sobotu ide do prace 😝 ja neviem kedy to doma vsetko porobim ☹ no ale tak co uz .....

idem si nieco precitat 😉

danka.k
15. dec 2009

beji sikulka si.. ja som dnes take neprave rafealo a muz sa do toho tak pustil ze zvysok peciem v nedelu 😀

bejca
autor
15. dec 2009

no co to som precitala 😉

Ami a v akej banke ma mama ucet ?? lebo nam sa podobna vec stala pred par dnami v CSOB ze sa 2x strhlo to co sme platili v obchode ale hned sme tam vleteli ale robia im novy program leo sa zlucuju s istrobankou tak im to tam vraj obcas " zblbne " 😠 ale vratili nam ich hned v ten den ......nastastie to mamine vratia 🙂 a teda na muzika si aka ostra ze mu ani len pol deci nakupis 😀 😉

Megi dakujem uz nam je lepsie klop klop len kasel mame hrozny hlavne Petko 😝

zajtra by som rada ist na vianocne trhy kuk 🙂

Bzuci ako sa citis ?? a ako sa ma babulka 😵 Alexikovi pusinky a aj maminke a babatku 😉

amadora
15. dec 2009

Danka aj ja som jej to vravela, lebo mi hovorila že celú noc vôbec nespali a plakali obidvaja aj s otčimom a že ráno ju len triaslo... keby to zažil človek čo má slabšie srdce alebo čo tak neviem neviem 😠

Ja som si dnes napiekla linecké, teraz keď Majko zaspal si ozdobím medovníky čo som piekla včera a natriem lekvár na to linecké 🙂

Beji super, šikulka 🙂 A s tým mužom je to aj u nás tak, tatko mal byť už doma a včera mu volali že vo štvrtok idú do práce až do pondelku a medzi sviatkami tiež ☹ A v sobotu mám tú stretávku v BB a v nedeľu oslava u ocina...

bejca
autor
15. dec 2009

Danka 😀 no teda muzik aky sikulka 😀

ja som dala krstniatku vysluzku 😉 a ostatne je na balkone 😀 😉 pre istotu 😀

danka.k
15. dec 2009

my mame trhy v piatok, akurat ideme na nemocnicu rano tak potom to trhy istia.. 😉 aj ked viem ze tam nic nebudu mat 😀 😀

a zajtra ma straaaaaasne snezit - fuuuuuj nechceeeem

amadora
15. dec 2009

Beji má v Dexii. A tie prachy sú na účte, vraj zblbol bankomat... ale neverím tomu lebo keby to bol len bankomat tak si myslím že oni by v počítači v banke mali normálny stav. Ale to je už teraz jedno, hlavné je že sa to vyriešilo. A ona tam mala 700 euro a povedali jej že nemá nič, takže to boli iné nervy 😒

bejca
autor
15. dec 2009

Ami no moj muz bude mat volno az po novom roku ... ja som uz ako zbity pes 😝 tak ma bolia plecia a chrbat ze az 😝

ja som dnes robila linecke 🙂 krstna Petkova prisla ked Petko este spinkal 🙂 ja som uz piekla a potom bola u nas do 18,30 tak som vseeeeeeeeeeetko stihla aj polepit s dzemom aj očokoladovit 😉 som rada 🙂 vcera som spravila fukane a medovniky 🙂 a v nedelu tie strojcekove 😵 akoncim kedze nemam kedy 😅 este musim aj v spalni okno a balkon umyt aj zaclonu oprat , kristal poumyvat aj pohare co ma muz v kuchyni - pivove - no mam toho habadej 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre