Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
15. dec 2009

DAnka mne nejde o to ci nieco budu mat ja mam rada tu vianocnu naladu a vonu 🙂 a pojdem s Petkom asi aj do kostola pozret " jeziska " jaslicky a tak 🙂 a co idete do nemocnice ??

ked spominas to snezenie muzik dnes doniesol sanky 😀 vraj ma zajtra snezit 😀 a Petko pomalu pol hodinu sedel na chodbe v sanka a robil hu - hu 😀

Ami inak gratulujem ku kecaniu 😵 som zabudla 🙂

amadora
15. dec 2009

Danka ja dúfam že bude snežiť a nech napadne aspoň meter a nech sa to drží... aby mužík nemusel ísť do roboty už 😅 😀

Beji ja som tie medovníky a linecké a ešte idem spraviť kávové zrná, karamelové kornútiky a tortu, len ešte neviem čo kedy, zajtra asi zrná a potom uvidím... a zajtra večer asi postavíme stromček 😵

bejca
autor
15. dec 2009

my stromcek az den pred vianocami 🙂 😵

Petko nechce nic kostovat 😨 🙄 😢 ani medovnik ani nc 😒 na vsetko aj ked ide papat hovori stale bleeeeeee 🤐 neviem preco a aj menej papa ako papal ... neviem ci tym ze mu neni az tak dobre alebo preco ....

amadora
15. dec 2009

Beji mne Majko vôbec nechcel celé poobedie jesť, ale stále si šúcha ďasienko vpravo dolu vzadu tak mu asi pôjde tá posledná stolička.

No idem ja zdobiť tie medovníky, dobrú noc vám 🙂

bejca
autor
15. dec 2009

no ale nam to trva uz asi tyzden ... snad tiez len tie zadne stolicky , lebo aj dudu ma stale a aj prsty si tam stale pcha .... ale ked mu tam pozrem nic nevidim 😅

Ami nech sa ti dari v zdobeni 😵 a dobru nocku 😵

bejca
autor
15. dec 2009

DAnka kde si zasa ???? 😕

danka.k
15. dec 2009

beji tu som.. som sa zabudla.. idem citat 😉

bejca
autor
15. dec 2009

no pekne teda ako mozes sa zabudnut ??? kde v polke strany 😀 😉

danka.k
15. dec 2009

ani nas maly nechce kolace kostovat.. jedine ked sme medovniky robili tak kradol surove cesto 😀 😀 😀

ami u vas nech napadne aj 5 metrov snehu aby ste mali tatka doma

beji ideme na endokrinologiu na kontrolu

tami712
15. dec 2009

ahojte 🙂
ami fakt strašné čo tie naše super banky dokážu ☹

beji ty si ale šikula s pečením, ja tento rok nepečiem nič 😕 len medovníky spravím mojim chlapom /aj to neviem kedy/ a ešte opekance pečiem, na tie sa už veľmi teším 🙂

no a ja mám doma chorého Viktora, včera sme boli u doktorky, ale z krvi mu vyšlo, že nepotrebuje ATB, takže super, už nemá ani horúčky, len ho bolí hrdlo a straaaašne sa doma nudí 😒 A muž je tiež stále v robote aj dnes aj zajtra robí 12-ky až do večera, takže super 😠 A ešte aj Ema je nejaká znudená, dúfam že to od neho nechytí..

a včera sme boli vo Zvolene, bola som na úrade sa spýtať za ten zvýšený rodičovský, či už nemajú nejakú žiadosť na to a zlaté tety nás vysmiali že čo chceme, že to najskôr po 15.1. 😝

danka.k
15. dec 2009

tami a muz ti ako robi cez sviatky?? je v robote?? moj je doma cele sviatky nastastie.... ide az kedysi 27 do roboty na dva dni a potom aj silvester doma

bejca
autor
15. dec 2009

DAnka neboj isto bude vsetko oki 😵 a dokedy tam budete chodit ??? a cikate stale do zachoda ?? 😉

Tami ze sikulka 😀 ale dakujem 😉 ty toho isto stihas 5x viac ako ja 😉 ako pozeram tak muz tiez stale v robote .... Viktorovi cmuky nech je fit 😵 a Emka nech je co najdalej od choroby 🙂

no hruza s nami baby skoda ze nebyvame vsetky blizsie k sebe mohli by sme byt spolu 😀 a povarovat si a mali by sme aj porobene 😉

na tom urade som bola aj ja a vraj az po Novom roku .....

bejca
autor
15. dec 2009

inak ja som tiez dnes bola u doki teda aj vcera 😀 vcera som jej bola "podakovat " za super tabletky ktore som nebrala 😝 a dnes som bola na vyter + krv tak som zvedava na vysledky 😅

danka.k
15. dec 2009

beji neviem dokedy tam budeme chodit.. tusim furt 😠 a jasne stale cikame do zachoda 😉

bejca
autor
15. dec 2009

no idem ja teda hajuskat 😵 dobru nocku 🙂

tami712
15. dec 2009

beji a prečo "super" tabletky ??

danka robí 21, 22, 23 - 12-ku 😝 , potom ide 26 do nočnej a na Silvestra by mal byť doma, takže nič moc 😝
Ale 2.1. ideme do toho Liptovského Jána na dovolenku, takže dúfam že budeme všetci zdraví 😵 😵 😵

danka.k
15. dec 2009

beji bruuuu.. tami to ide na tie preukazy co dostavaju?? kua uz to musime aj my vyuzit

martina1982
15. dec 2009

Ahojte ,

Len tak na rychlo zijeme 😀 mame sa dobre a dufam ,ze ste sa uz vsetci uzdravili.Zajtra si Vas precitam.Nemala som cas sem prist ☹ Mam vela prace .

danka.k
15. dec 2009

martinka aspon obcas sa ozves 😉

tami712
15. dec 2009

danka áno, ani sme nemysleli že sa to podarí keď sme boli v marci, ale vraj bolo dosť poukazov, len treba napísať žiadosť čo najskôr ako príde ponuka 😉 jasné treba to využiť, my sme mohli len tento termín keďže Viktor má vtedy ešte prázdniny 😉

danka.k
15. dec 2009

tami no my na to akosi vzdy zabudneme.. musim muza dokopat do toho uz konecne 😀

amadora
16. dec 2009

Dobré ránko!

No tak včera som sa do 23:30 trápila s tými koláčmi a o 6:00 dnes budíček, fňuk, ja chcem spaaaaaaaaaať 😅 😀

Beji ďakujem a neboj, myslím že aj u vás to budú len zuby. A ja tiež Majkovi nič nevidím ani necítim, len to má biele vzadu.

Danka ďakujem ti, ale podľa raňajšej predpovedi počasia asi z toho sľubovaného snehu nič nebude ☹

Tami skoré uzdravenie želáme 🙂 A ja som čítala v tom článku od Janky že žiadosti sa podávajú až po 1.1. tak tam ani zbytočne nejdem skôr.

aja7
16. dec 2009

Ahojky 😉

tak a sme ochoreli 😖 kasle, zavracia sa mu cele dni, oci krvave slzave, teploty a nechce NIC jest, co je u neho velka zmena, chudiatko moje ☹

sme sami doma, tato isiel v noci na tyzden do Belgicka, tak sa modlim, aby sa im nic nestalo na cestach 😒 pride az v utorok, tak budem mat doma veselo ☹

mam 2 torty, plus vyvarovna pre chalanov, upecene mam 6druhov, ale upratovat mi treba, ach jo.....

len nech je Adamko zdravy, ostatne zvladnem, noci su dllllhhheee 😔

drzte sa, my ideme k Dr o chvilku ☹

amadora
16. dec 2009

Aji želáme nech sa rýchlo rýchlo uzdravíte a nech tatko v poriadku obíde 🙂

Ach kočky, čo je to tu ako minulé vianoce?! 😕 To tiež boli všetky naše deťúrence choré ☹

mm1
16. dec 2009

Ahojte babule, tak my sme našťastie zatiaľ zdraví, ale tiež nič dohromady nechceme papať, a vzadu cítim, že má taku hrčku na tom poslednom zube, tak tiež to bude asi zub

no u nás aby toho nebolo málo, tak dnes sestre nabúrali auto. teraz som prišla..... dedko s babkou sa hnali strašne rýchlo a išli na červenú.... nabrali sestru z boku, má komplet pravý bok v keli, našťastie, že pravý, lebo ak by ľavý, tak má po nohách, aj tak si ich buchla..... ☹ a má modriny ako svet.

dedko s babkou majú auto totálka na šrot a naša škoda bude tiež poriadne vysoká......

takže doteraz sme boli kade tade, čakali na odťahovku, privliekli auto do servisu, vybavovali papiere.....

chúďa moje, stalo sa jej niečo také prvý krát, tak plakala a celá sa triasla......

No našťastie všetci žijú a odniesli si to plechy....

TAK PRAJEME VSETKYM CHORUCKYM SKORE UZDRAVENIE....

amadora
16. dec 2009

Megi 😕 Chvala Bohu že je sestra v poriadku! Inak ja som dnes v meste hrešila lebo plné mesto dôchodcov za volantom čo ledva vidia na cestu a len kiksujú 😒 Aj včera sme boli v meste a pred nami z parkoviska odchádzala taká babka a nabúrala auto pred sebou 🙄

aja7
16. dec 2009

tak mame hnisavu anginu, plus horne dychacie cesty uz chytene ☹

Ami, vdaka za podporu, megi uf....to teda mala chuda stastie, verim, ze sa cela triasla, ja by som sa tiez. Na dochodcov mam aj nervy, Svit, mesto dochodcov, potkynam sa tu o nich na kazdom kroku 😖

amadora
16. dec 2009

Aji ☹ A dali vám dáke antibiotiká alebo tak? Držím palce aby vám to rýchlo prešlo!

aja7
16. dec 2009

ami, zinat, plus na vykasliavanie, plus dithiaden plus Olynt do nosteka som mu kupila ☹ Dr. povedala, ze ma skvelu imunitu, ked este nebol chory, ale teraz ho to dost zmohlo, ked spal poobede, kazdych 10min bol hore, co ho dusi a zavracia sa mu...radsej by som ja bola chora ☹ ☹

amadora
16. dec 2009

Aji chudiatko Adamko 😒 Ale určite mu bude už zajtra lepšie, detičky sú v tomto úžasné ako rýchlo sa vedia dostať z choroby a o chvíľu sa zabávajú akoby im ani nič nebolo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre