Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
16. dec 2009

tak stromček je hotový 😵 😵 😵

Tami verím že zajtra bude lepšie a ani bruško nebude bolieť 😉

no som zvedavá ako dlho budú naši drobci veriť na Ježiška 😅 a čo sa dnešnej doby týka, niekedy mám až strach pomyslieť ako budú naše deti vyrastať 😒

bejca
autor
16. dec 2009

no teda gratulujem ze uz je stromcek hotovy 😵 mne to vzdy tak velmi dlho trva 😅

a aj ja mam strach ako to bude ..... tu vzadu za nasim cinziakom je aj dost takych " pofidernych " " kruzkov " a aj u nas v cinziaku uz sa dialo zatknutie za dílerstvo ........a aj v blizskom okoli .....

amadora
16. dec 2009

asi musíme len dúfať že ich vychováme tak aby sa vedeli takýmto vplyvom ubrániť 😒

bejca
autor
16. dec 2009

no tak v to verime vsetci ze ich vychovame co najlepsie 😉

idem ja hajuskat koceny 😵

Ami nachystaj si na rano fotak 😉 tesim na fotky alebo video 😉 😵

aja7
16. dec 2009

este reagujem, kym nezabudnem 🙂

beji, jaslicky v kostole budu az na stedry den, ked sa jezisko narodil 😉
my stromcek robime den PRED a robim ho zasadne ja, lebo musi byt dokonaly 😀 vsetci vedia, ze marna ich snaha, aj tak ho urobim ako ja chcem 😀

a samozrejme som zabudla, co som este chcela 😝

aja7
16. dec 2009

uz viem....Kubo veril na jeziska cca do 10rokov, mal take tahy zo skoly, ze to rodicia davaju, ale ja som povedala: Ano, zlym detom musia rodicia, ale dobrym nosi jezisko 🙂 a stale sme ho tak pomylili a tajne tam dali darceky, ze veril 😉

on je stale veriaci, ked ma tazke dni modli sa velmi intenzivne, do kostola chodi 🙂 uz ma vodicky od vcera, tak dnes mi cely den pili usi, ze sa chce ist previezt na nasom JEDINOM rodinnom, firemnom, nie mojom, drahom aute!!!!! v snehu!!!....som ho odpinkala, tak je tazko urazeny 😝 😀

no nic, idem haji konecne, dakujem vam este raz za podporu, uvidime aka bude noc 😝 😔

dobruuuu 😔

amadora
17. dec 2009

Dobré ránko!

Tak v prvom rade dúfam že choré detičky mali dobrú noc a pekne spinkali 🙂

My sme ráno vstali, nechala som nerozsvietené, len stromček svietil (ocko zapálil keď išiel do roboty), Majko zastal na prahu izby a hádam ani nedýchal, nepohol sa, len pozeral čo za čudo nám to cez noc vyrástlo v obývačke 😀 A potom výkrik "taaaaaaaaaaaam" a beh ku stromčeku, všetko obzeral, samozrejme hneď chcel chytať, obdivoval dlho. Nakoniec som mu dala do ruky jeden anjelsky vlas tak spokojne odišiel sa hrať. Ale chodí pravidelne obzerať a chichoce sa a teší 😵

tami712
17. dec 2009

ahojte 🙂
ami na tú reakciu na stromček sa teším aj ja, len neviem kedy ho ešte spravíme 😒 to je také krásne ako sa detičky vedia potešiť 🙂

tak my sme mali celkom fajn noc, občas zamrnčala, ale teploty už nemá, tak super 🙂 🙂
boli sme aj pozrieť sniežik, ale nejako sa jej to najskôr nepáčilo, že sa jej lepil na čižmy 😀

amadora
17. dec 2009

Tami to je super že je vám lepšie, teším sa s vami 🙂 A sniežik sme si boli aj my užiť, riadne sme sa nababúšili a boli sme sa prejsť, prišli sme riadne vyštípaní od mrazu ale taký pokoj v duši z tej zasneženej atmosféry, no paráda proste 🙂 Len škoda že Vianoce majú byť na blate ☹

A čo sa stromčeku týka, stále ho chodí obzerať, chodí okolo neho a štuchá do ozdôb a sviečok a hrozne sa z toho teší 😅 😀

danka.k
17. dec 2009

ahojte babulky..neda sa mi moc pisat, maly mi odtrhol medzernik tak musim cakat do pondelka kym to zanesiem opravit... 😠 😠

inak sa mame fajn, cakala som ze napadne viac snehu ale aj tak sa z neho vytesujeme..

ale citam podstivo 😉

amadora
17. dec 2009

Danka a ako si nám písala bez medzerníka? 😕 😅 Rastík šikulka 😀

Ja som si spravila večer sólo jazdu, chlapov som nechala doma a išla som si na nákup a potom ku kmotre, bola sama doma so sestrou, tak sme mali taký babský večer, chlipkali sme čaj, ohovárali chlapov a nasmiali sme sa kopu 😀 A potom mi pomohli vybrať niečo čo si oblečiem na stretávku a požičali mi nejaké veci 🙂

danka.k
17. dec 2009

ami da sa mi pisat, len kym to napisem strasne dlho trva.. lebo musim len tu bodku stlacat.. medzernik nemam vobec ☹

amadora
17. dec 2009

no teda, takto ťa Rastík vybavil 😒

bejca
autor
17. dec 2009

ahojte 😵

ja kazdy den co to este dokupujem - drobnosti - pod stromcek a dobalujem a potom chodim tak neskoro 😅 😉

idem si vas precitat 😉

bejca
autor
17. dec 2009

Ajka pekne ste Kubka " klamali " 😉 a aj ja tak robim stromcek 😀 😉 ale teda muzik na mna pozera 🙂 😉 aspon aby bol ucastny 😀 😉 a gratulujeme mu k vodicaku 😵 a ako Adamko ??? dufam ze uz lepsie 😵

Ami juuuuuuuuuj Majko musi byt uzasny 😵 a pofotila si ho ?? 😉 a teda super vecer si mala 🙂 super isto si si dobre oddychla 😵

TAmi tesim sa ze uz nema Emka teplotku 😵 a aj ja sa velmi tesim na reakciu Petka 😵

Danka ved mas casu kopu tak vypisuj pomalu 😀 😉 RAstik je teda sikulka 😵

bejca
autor
17. dec 2009

a dnes doobeda bola u nas babka - moja mama - tak som si umyla policky v kuchyni a aj pivove pohare konecne 😉 a v sobotu vraj pride ked je muz v robote bude sa hrat s Petkom a ja si vyriadim obyvacku 😵 som rada lebo som uz bola na prasky ako to vsetko stihnem 😝

a vcera doobeda som mala otrasnu migrenu 😝 cele doobedie aj som bola na wc co ma " nadrapovalo " 😝 😅 a dnes rano znovu ale akosi mi to potom odznelo ... vcera som si dala 2 x 400 ibalgin a dnes hned rano na lacno 1x 400 ibalgin .... ale teda dnes to preslo lepsie o nieco 😅 dufam ze zajtra ju nebudem mat 😝

amadora
17. dec 2009

Beji natáčala som ho na video ale keďže bola tma a len stromček svietil tak to moc nevidno 😒 A veru ten večer mi fantasticky padol! Aj sa cítim zle za to že som si to tak užila že som bola bez nich 😅 A s maminou sa vzťahy zlepšujú keď bola strážiť Peťka? 🙂 Držím palce nech migréna prejde!

bejca
autor
17. dec 2009

dakujem 😵 s mamou je to trosku lepsie 😉 a skoda toho videa ☹ a zle sa citit nemusis 😉

amadora
17. dec 2009

to som rada 🙂 a tak v pohode, dačo natočené máme na spomienku a on sa z toho vytešuje stále takže fajn 🙂

bejca
autor
17. dec 2009

jaaaaaaaaaaj sa uz tak tesim ked aj nas drobec sa bude tak vytesovat 😉

amadora
17. dec 2009

pridala som nejaké fotky

bejca
autor
17. dec 2009

krasne fotecky 🙂 MAjko aky krasny 😵 a aky pomocnik 😉 teda sa ti pieklo s takym sikulkom 😵

Bzuci mas IP 😉 uz dva dni 🙂

amadora
17. dec 2009

Beji ďakujem 🙂 No bola to radosť také pečenie s ním 😉

amadora
17. dec 2009

no idem ja do sprchy a spať, dobrú noc 🙂

bejca
autor
17. dec 2009

jaaaaaaj ja by som bola nervozna ako kon 😅 ja radsej v klude a sama 😅 ja som piekla ked spinkal ... som hnusoba ja viem 😅

no idem ja hajuskat 😵 dobru nocku 🙂

bejca
autor
17. dec 2009

😀 😀 😀 😀 sme sa zhodli 😉 tak dobruuuuuuuuuuuuu 😵

amadora
18. dec 2009

Dobré ránko!

No Majko o 5:00 počul tatka keď doniesol drevo z kôlne a pravdaže on chcel ísť hore. Ale som povedala že ani za svet, obrátila som sa mu chrbtom a spala ďalej 😀 Našťastie sa nechal prehovoriť a asi za 20 minút spal aj on a vstali sme o 7:50 😵

Beji ja som ho tiež musela usmerňovať čo môže a čo nie, ale inak to pečenie bolo super 😉

aja7
18. dec 2009

Ahojte 🙂

beji, aj ja som mala vcera migrenu ako svet!! Ibalgin ako cukriky, fuj, teraz ma zaludok boli 😝

Adamko spal celucku noc do pol 10tej 😕 😅 ja s nim samozrejme 🙂 kasle stale, ale uz ma menej soplov, ale zlostny je jak cert.

Kubo vcera prisiel zo skoly s tym, ze spoluziak ma zltacku, tak isiel rano na krv 😝 dufam, ze vianocovat budeme doma, nie na infekcnom 😝

Ami, dobre padne taky vecer, tiez som uz ako beja zrela na infarkt, vcera do 1 hore, jedna torta hotova, dalsia caka v chladnicke, piect mi este treba, vyzdobit byt, ach jo. Nie je to nic strasne, ale s nasimi malymi pomocnikmi..... ved viete 😀 jedno upracem 10dalsich veci rozhadze zatial 😀

Idem cosi varit, uz ani neviem co, my mame stale maso, kvoli chalanom, uz ma to nebavi 🙂

Beji a co sa tak mamina zacala angazovat?????????????? ale super, tesim sa s tebou 😉

amadora
18. dec 2009

Aji super že Adamkovi je už lepšie a držím palce aby výsledky z krvi boli v poriadku 😉 A ja tiež už bývam tak nervózna veľakrát že len vrčím potom po mužovi aj po Majkovi a ten včerajší večer bol ako balzam na nervy, domov som prišla taká vyrovnaná, no proste super 😵 A dokonca som ani bordel nenašla, čo som predpokladala že nájdem, muž poctivo upratoval priebežne po Majkovi. Inak keď pečiem tak som zmierená s tým že potom budem hodinu behať po dome a riadiť, Majko ma nechá v kľude piecť ale odnesie si to dom, vždy je potom hore nohami 😀

My sme sa práve vrátili z prechádzky, ráno mi volala predavačka z jednoty že jej ostalo pár kaprov či chcem, reku paráda, tak sme si išli s Majkom pre neho. Chudák sa tak naplašil keď začal skákať v igelitke 😅 A keď sme vyšli z obchodu čakal nás pri kočíku dáky pes a potom poctivo išiel s nami až domov 😀

amadora
18. dec 2009

ozaj, večer som si skúšala tie veci čo si oblečiem na stretávku, skombinovali sme dáke moje veci a kmotrine a mužík mi povedal že takto oblečenú ma nikam nepustí lebo že som hrozne sexy 😀 😀 😀 tak sme hádam dobre vybrali... som zvedavá ako ten víkend dopadne, zajtra mal ísť muž pre svokra ale asi príde až v nedeľu, tak mu musí zohnať niekoho iného kto pre neho pôjde, muž pôjde ešte zajtra do roboty (akurát robia v BB tak super) a ja s Majkom pôjdem hore na našom aute a už sa tam len stretneme. Večer stretávka a v nedeľu oslava u otca...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre