• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

tak stromček je hotový :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tami verím že zajtra bude lepšie a ani bruško nebude bolieť :wink:

no som zvedavá ako dlho budú naši drobci veriť na Ježiška :sweat_smile: a čo sa dnešnej doby týka, niekedy mám až strach pomyslieť ako budú naše deti vyrastať :unamused:
16. dec 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no teda gratulujem ze uz je stromcek hotovy :dizzy_face: mne to vzdy tak velmi dlho trva :sweat_smile:

a aj ja mam strach ako to bude ..... tu vzadu za nasim cinziakom je aj dost takych " pofidernych " " kruzkov " a aj u nas v cinziaku uz sa dialo zatknutie za dílerstvo ........a aj v blizskom okoli .....
16. dec 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi musíme len dúfať že ich vychováme tak aby sa vedeli takýmto vplyvom ubrániť :unamused:
16. dec 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak v to verime vsetci ze ich vychovame co najlepsie :wink:

idem ja hajuskat koceny :dizzy_face:

Ami nachystaj si na rano fotak :wink: tesim na fotky alebo video :wink: :dizzy_face:
16. dec 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este reagujem, kym nezabudnem :slight_smile:

beji, jaslicky v kostole budu az na stedry den, ked sa jezisko narodil :wink:
my stromcek robime den PRED a robim ho zasadne ja, lebo musi byt dokonaly :grinning: vsetci vedia, ze marna ich snaha, aj tak ho urobim ako ja chcem :grinning:

a samozrejme som zabudla, co som este chcela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2009 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz viem....Kubo veril na jeziska cca do 10rokov, mal take tahy zo skoly, ze to rodicia davaju, ale ja som povedala: Ano, zlym detom musia rodicia, ale dobrym nosi jezisko :slight_smile: a stale sme ho tak pomylili a tajne tam dali darceky, ze veril :wink:

on je stale veriaci, ked ma tazke dni modli sa velmi intenzivne, do kostola chodi :slight_smile: uz ma vodicky od vcera, tak dnes mi cely den pili usi, ze sa chce ist previezt na nasom JEDINOM rodinnom, firemnom, nie mojom, drahom aute!!!!! v snehu!!!....som ho odpinkala, tak je tazko urazeny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

no nic, idem haji konecne, dakujem vam este raz za podporu, uvidime aka bude noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:

dobruuuu :pensive:
17. dec 2009 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Tak v prvom rade dúfam že choré detičky mali dobrú noc a pekne spinkali :slight_smile:

My sme ráno vstali, nechala som nerozsvietené, len stromček svietil (ocko zapálil keď išiel do roboty), Majko zastal na prahu izby a hádam ani nedýchal, nepohol sa, len pozeral čo za čudo nám to cez noc vyrástlo v obývačke :grinning: A potom výkrik "taaaaaaaaaaaam" a beh ku stromčeku, všetko obzeral, samozrejme hneď chcel chytať, obdivoval dlho. Nakoniec som mu dala do ruky jeden anjelsky vlas tak spokojne odišiel sa hrať. Ale chodí pravidelne obzerať a chichoce sa a teší :dizzy_face:
17. dec 2009 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ami na tú reakciu na stromček sa teším aj ja, len neviem kedy ho ešte spravíme :unamused: to je také krásne ako sa detičky vedia potešiť :slight_smile:

tak my sme mali celkom fajn noc, občas zamrnčala, ale teploty už nemá, tak super :slight_smile: :slight_smile:
boli sme aj pozrieť sniežik, ale nejako sa jej to najskôr nepáčilo, že sa jej lepil na čižmy :grinning:
17. dec 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tami to je super že je vám lepšie, teším sa s vami :slight_smile: A sniežik sme si boli aj my užiť, riadne sme sa nababúšili a boli sme sa prejsť, prišli sme riadne vyštípaní od mrazu ale taký pokoj v duši z tej zasneženej atmosféry, no paráda proste :slight_smile: Len škoda že Vianoce majú byť na blate :frowning2:

A čo sa stromčeku týka, stále ho chodí obzerať, chodí okolo neho a štuchá do ozdôb a sviečok a hrozne sa z toho teší :sweat_smile: :grinning:
17. dec 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky..neda sa mi moc pisat, maly mi odtrhol medzernik tak musim cakat do pondelka kym to zanesiem opravit... :angry: :angry:

inak sa mame fajn, cakala som ze napadne viac snehu ale aj tak sa z neho vytesujeme..

ale citam podstivo :wink:
17. dec 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka a ako si nám písala bez medzerníka? :confused: :sweat_smile: Rastík šikulka :grinning:

Ja som si spravila večer sólo jazdu, chlapov som nechala doma a išla som si na nákup a potom ku kmotre, bola sama doma so sestrou, tak sme mali taký babský večer, chlipkali sme čaj, ohovárali chlapov a nasmiali sme sa kopu :grinning: A potom mi pomohli vybrať niečo čo si oblečiem na stretávku a požičali mi nejaké veci :slight_smile:
17. dec 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami da sa mi pisat, len kym to napisem strasne dlho trva.. lebo musim len tu bodku stlacat.. medzernik nemam vobec :frowning2:
17. dec 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda, takto ťa Rastík vybavil :unamused:
17. dec 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

ja kazdy den co to este dokupujem - drobnosti - pod stromcek a dobalujem a potom chodim tak neskoro :sweat_smile: :wink:

idem si vas precitat :wink:
17. dec 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ajka pekne ste Kubka " klamali " :wink: a aj ja tak robim stromcek :grinning: :wink: ale teda muzik na mna pozera :slight_smile: :wink: aspon aby bol ucastny :grinning: :wink: a gratulujeme mu k vodicaku :dizzy_face: a ako Adamko ??? dufam ze uz lepsie :dizzy_face:

Ami juuuuuuuuuj Majko musi byt uzasny :dizzy_face: a pofotila si ho ?? :wink: a teda super vecer si mala :slight_smile: super isto si si dobre oddychla :dizzy_face:

TAmi tesim sa ze uz nema Emka teplotku :dizzy_face: a aj ja sa velmi tesim na reakciu Petka :dizzy_face:

Danka ved mas casu kopu tak vypisuj pomalu :grinning: :wink: RAstik je teda sikulka :dizzy_face:
17. dec 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a dnes doobeda bola u nas babka - moja mama - tak som si umyla policky v kuchyni a aj pivove pohare konecne :wink: a v sobotu vraj pride ked je muz v robote bude sa hrat s Petkom a ja si vyriadim obyvacku :dizzy_face: som rada lebo som uz bola na prasky ako to vsetko stihnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a vcera doobeda som mala otrasnu migrenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: cele doobedie aj som bola na wc co ma " nadrapovalo " :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a dnes rano znovu ale akosi mi to potom odznelo ... vcera som si dala 2 x 400 ibalgin a dnes hned rano na lacno 1x 400 ibalgin .... ale teda dnes to preslo lepsie o nieco :sweat_smile: dufam ze zajtra ju nebudem mat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji natáčala som ho na video ale keďže bola tma a len stromček svietil tak to moc nevidno :unamused: A veru ten večer mi fantasticky padol! Aj sa cítim zle za to že som si to tak užila že som bola bez nich :sweat_smile: A s maminou sa vzťahy zlepšujú keď bola strážiť Peťka? :slight_smile: Držím palce nech migréna prejde!
17. dec 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem :dizzy_face: s mamou je to trosku lepsie :wink: a skoda toho videa :frowning2: a zle sa citit nemusis :wink:
17. dec 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som rada :slight_smile: a tak v pohode, dačo natočené máme na spomienku a on sa z toho vytešuje stále takže fajn :slight_smile:
17. dec 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaaaaj sa uz tak tesim ked aj nas drobec sa bude tak vytesovat :wink:
17. dec 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som nejaké fotky
17. dec 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krasne fotecky :slight_smile: MAjko aky krasny :dizzy_face: a aky pomocnik :wink: teda sa ti pieklo s takym sikulkom :dizzy_face:

Bzuci mas IP :wink: uz dva dni :slight_smile:
17. dec 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ďakujem :slight_smile: No bola to radosť také pečenie s ním :wink:
17. dec 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja do sprchy a spať, dobrú noc :slight_smile:
17. dec 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaj ja by som bola nervozna ako kon :sweat_smile: ja radsej v klude a sama :sweat_smile: ja som piekla ked spinkal ... som hnusoba ja viem :sweat_smile:

no idem ja hajuskat :dizzy_face: dobru nocku :slight_smile:
17. dec 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sme sa zhodli :wink: tak dobruuuuuuuuuuuuu :dizzy_face:
17. dec 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

No Majko o 5:00 počul tatka keď doniesol drevo z kôlne a pravdaže on chcel ísť hore. Ale som povedala že ani za svet, obrátila som sa mu chrbtom a spala ďalej :grinning: Našťastie sa nechal prehovoriť a asi za 20 minút spal aj on a vstali sme o 7:50 :dizzy_face:

Beji ja som ho tiež musela usmerňovať čo môže a čo nie, ale inak to pečenie bolo super :wink:
18. dec 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

beji, aj ja som mala vcera migrenu ako svet!! Ibalgin ako cukriky, fuj, teraz ma zaludok boli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Adamko spal celucku noc do pol 10tej :confused: :sweat_smile: ja s nim samozrejme :slight_smile: kasle stale, ale uz ma menej soplov, ale zlostny je jak cert.

Kubo vcera prisiel zo skoly s tym, ze spoluziak ma zltacku, tak isiel rano na krv :stuck_out_tongue_closed_eyes: dufam, ze vianocovat budeme doma, nie na infekcnom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ami, dobre padne taky vecer, tiez som uz ako beja zrela na infarkt, vcera do 1 hore, jedna torta hotova, dalsia caka v chladnicke, piect mi este treba, vyzdobit byt, ach jo. Nie je to nic strasne, ale s nasimi malymi pomocnikmi..... ved viete :grinning: jedno upracem 10dalsich veci rozhadze zatial :grinning:

Idem cosi varit, uz ani neviem co, my mame stale maso, kvoli chalanom, uz ma to nebavi :slight_smile:

Beji a co sa tak mamina zacala angazovat?????????????? ale super, tesim sa s tebou :wink:
18. dec 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aji super že Adamkovi je už lepšie a držím palce aby výsledky z krvi boli v poriadku :wink: A ja tiež už bývam tak nervózna veľakrát že len vrčím potom po mužovi aj po Majkovi a ten včerajší večer bol ako balzam na nervy, domov som prišla taká vyrovnaná, no proste super :dizzy_face: A dokonca som ani bordel nenašla, čo som predpokladala že nájdem, muž poctivo upratoval priebežne po Majkovi. Inak keď pečiem tak som zmierená s tým že potom budem hodinu behať po dome a riadiť, Majko ma nechá v kľude piecť ale odnesie si to dom, vždy je potom hore nohami :grinning:

My sme sa práve vrátili z prechádzky, ráno mi volala predavačka z jednoty že jej ostalo pár kaprov či chcem, reku paráda, tak sme si išli s Majkom pre neho. Chudák sa tak naplašil keď začal skákať v igelitke :sweat_smile: A keď sme vyšli z obchodu čakal nás pri kočíku dáky pes a potom poctivo išiel s nami až domov :grinning:
18. dec 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, večer som si skúšala tie veci čo si oblečiem na stretávku, skombinovali sme dáke moje veci a kmotrine a mužík mi povedal že takto oblečenú ma nikam nepustí lebo že som hrozne sexy :grinning: :grinning: :grinning: tak sme hádam dobre vybrali... som zvedavá ako ten víkend dopadne, zajtra mal ísť muž pre svokra ale asi príde až v nedeľu, tak mu musí zohnať niekoho iného kto pre neho pôjde, muž pôjde ešte zajtra do roboty (akurát robia v BB tak super) a ja s Majkom pôjdem hore na našom aute a už sa tam len stretneme. Večer stretávka a v nedeľu oslava u otca...
18. dec 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok