Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

spapulka
19. dec 2009

no Dianka sa uz do plienky nevykaka, pišat sa vypisa, ale pyta sa aj ked ma plienku....len tu noc nemame este zvladnutu a spinkanie....dnes spala na obed u babky a babka jej zabudla dat plienku... 😒
tak sa popisala, ale muselo to byt tesne pred vstanim, lebo sa neprecikala uplne...
chystame sa vo feb. do skolky, tak uz musi byt bez pleny...

bejca
autor
19. dec 2009

a preco uz do skolky ???? 😕 my ked vstaneme po noci mame suchu plienku a dam mu serblik a pekne sa vycika ale ked ho necham jasne sa mojkat trosku dlchsie a nedam ho hned cikat tak sa pocika ale cez obed tam ma nacikane az az 😀 ale teda vy ste sikulky 😵

spapulka
19. dec 2009

do skolky? lebo chcem 😀
co ja viem, lebo mi to pripada prirodzene a dianka ma rada deticky a rada sa hra a chodenie do MC je sice riesenie, ale tak to ma kazdy den, nauci sa rozpravat, byt nebojacna, spolocenska, nauci sa samostatnosti a mamka sa bude moct venovat inym veciam...

bejca
autor
19. dec 2009

jaaaaaaaj no tak aj ja by som rada nech by bol s detickami ale u nas skor ako 3 rocne nevezmu ☹ my pojdeme na zapis a az v january alebo vo februari my ho mozno vezmu do skolky 😅 tu beru cca 5 deti do jednej skolky 😝

bejca
autor
19. dec 2009

idem zabalit dva darceky pre Matka 😉 pod stromcek ale este pridem 😉

spapulka
19. dec 2009

to fakt? to preto, ze je mala skolka? to je teda nespravodlive 😒
u nas beru od dvoch rokov a ked sa zapises skor, co sme urobili cca pred 3/4 rokom, tak sa da ...ale su aj plne skolky....
ja by som tiez mala nieco zabalit, ale nemozem, lebo som to zabudla v spalni a Dianka tam spinka....

bejca
autor
19. dec 2009

nie preto ze je mala skolka ale preto ze je tu tolko deti ... a hlavne musia zobrat 5 rocne a az potom take male ..... a kludne chod pre to do spalne ona sa nezobudi 😉 mam odskusane ja aj pradlo ozehlene nosim tam 😉 oni spia tvrdo 🙂

bejca
autor
19. dec 2009

no tak vsetky darceky su pobalene vsetkych mam vybavenych len tomu mojmu muzovi nemam nic take co by som bola spokojna ze taketo nieco som chcela mu kupit .... asi nebude moc spokojny 😅 ale tak co uz narobim 😒 este musim nejaku drobnost kupit kamoske Julinke , Patku mame vybavenu a aj Matka uz tak sa tesim 😵

bejca
autor
19. dec 2009

Ami ty sa dnes bavis cooooooooooo 😉 uzi si to 😵 a ako tricko ??? dufam ze pohoda 😵

Danka ty kde si stratena ???? 😕 medzernik nepotrebujes pis v kope 😀 😉

bejca
autor
19. dec 2009

baby kto mate O2 ?? sms su zadara 😉

spapulka
19. dec 2009

5 roocne? vsak tie by mali byt v skolke uz od troch rokov nie? 5 rocne su aj vo vyssich triedach 😅 su aj taki rodicia co davaju dieta do skolky rovno pred skolou?😲
ja uz mam vsetko nakupene, uz som aj zabudla, co vsetko tam mam 😀
idem ja spinkat, ...inac, ja som mojmu muzovi kupila skoro vsetko v Ševte, okrem slipov a ponoziek...maju tam taky super Diar 2010, vola sa minister a je fakt perfekty, ma aj aktualne mapy a vsetko mozne, mysku-auto, anglicku gramatiku, USB kluc ako klucenka a to je asi vsetko....tak dobru 😉

bejca
autor
19. dec 2009

hej davaju davaju do 5 rokov ich maju babky a pod a potom musia ist do skolky ... no a to je tu velky problem ☹ a teda dobre si pokupila a sikulka ze uz mas vsetko 😵 dobru nocku ti 😵 aj ja uz idem neboj 😉

amadora
20. dec 2009

Ahojte 😵 Bože, deň som tu nebola a mám vám toho toľko povedať, že neviem kde skôr 😀 A ešte ste aj dosť popísali, tak dúfam že budem reagovať na všetko... ak nie tak mi to prepáčte!

Ajka rýchlo sa vylieč teda a ďakujem ti krásne za povzbudenie, si zlatá 🙂

Bzuci moja, máš toho dosť sama, chýbaš nám tu ale chápeme to 😉

Beji ďakujem za pochvalu, aj ty si šikulka ako si všetko porobila 😉 A super že sa vzťahy s maminkou zlepšujú 😵

Achojka v prvom rade gratulujem k tehu 😵 A my s nočníkom zatiaľ len tak že ho tam posadím keď vstane ráno a poobede, niekedy sa vyciká, niekedy nie... riešiť to začnem na jar, ešte má čas.

No, ja som včera bola na tej stretávke. Bolo fantasticky! Mala som dlho nervy z toho aké to bude, ale napriek rozpačitým začiatkom sme sa potom super zabavili.Domov som prišla pred 2:00. Tatko so starkou si super poradili s Majkom, tak som bola rada. 🙂

Dnes sme išli do ocinovho nového bytu na takú malú oslavu narodenín ocina a menín švagrinej. Neviem čím to je ale bolo mi tam fajn, cítila som sa príjemne, dokonca sme si potykali s ocinovou priateľkou a dnes mi dáko vôbec nevadila ani nič podobné 🙂 Keď sa Majko vyspí tak ešte pôjdeme k bratovi a večer domov.

amadora
20. dec 2009

A ešte... Tami veľmi veľmi veľmi pekne ti ďakujem za pohľadnice, sú všetky tri úplne prekrásne, urobila si mi obrovskú radosť 😵 😵 😵

amadora
20. dec 2009

A ešte 😀 Včera bol v správach na STV náš tatko zase a dnes na Markíze bude môj brat - dal sa k ľadovým medveďom a dnes sa boli kúpať a natáčali ich zo správ. Tak ak budete pozerať, môj brat mal červené trenírky a čiernu šiltovku na hlave 😀

aja7
20. dec 2009

Ahojte 🙂

ami, aj ja chcem stretavku...alebo vianocny vecierok....alebo hocico, len vypadnut z domu 😢

Zmlatila som adamka, navrieskala na kuba, isla som autom do lidla, ostala som stat v strede cesty, auto sa ani nepohlo, smrdelo, svagor mi nedvihal telefon, v susedstve sami dochodcovia....nakoniec zastal jeden zlaty pan a oboznamil ma, ze mi zamrzla rucna brzda 😝 my mame automatiku, sama sa zapne, hnusoba a kedze sa nejazdilo od stredy a je tu fasa kosa, tak zmrzla 😝

volala som tatovi do belgicka, plakala psychicky zrutena do telefonu, mrzla v minus 12 vonku pri aute pol hodiny...adam doma reval, kubo mi volal kde som.....nakoniec prisiel svagor a na prednych kolesach, zadne sa ani nepohli smykom docuval na parkovisko 😢

mam vsetkeho uz plne zuby! 😝

ciarka
20. dec 2009

ahojte babule,tiez nestiham,ale nielen z vianoc.stresov....

Ajka- ty si silna zena, ja byt v tvojej situacii asi skolabujem,fakt pevne nervy mas!
Achojka- blahozelam ti k tehu a nech je vsetko o.k.
Ami- super,ze si sa zabavila na stretavke a aj u ocina.
Bejci- aj ty si sikula,ze si vsetko postihala.

ja sa trochu pozalujem....
Boli sme vo stvrtok v Ba dokupit este dake veci co som mala vyhliadnute a stihli sme toho dost. Boli sme tam aj na vianoc.trhoch kupila som si obrus co som chcela, malej este lego-duplo,potom sme boli v auparku tam som nahanala parfem. v tescu sme este boli kupila som 5 bodov s dlhym rukavom za 250Sk-celkom dobra cena a susiak na pradlo. No a v ikei kupil krstny Sabinke stol aj stolicky nie mamut,lebo v tych farbach som nechcela,ale pekne to je.Je to myslim take lakovane drevo a su cervene.Som spokojna,cenovo to bolo o trochu drahsie ako ten mamut,co uz.

Inak ako sme sa vratili z Ba tak som dostala horucku 39stupnov.Nechapem z coho,lebo pred tyzdnom som mala 38,5 a hnacky,trvalo to asi 5dni a potom ma zacalo pobolievat hrdlo,tak som sa liecila C vitam.no a v ten stvrtok ma prekvapila teplota tych 39. Dr. Tak som bola u dr.a ze mam zapal.priedusnicu a mam si dat antibitika. ja som ich ale nechcela uzivat, a to z dovodu ze ich mam kazde 2-3mes. a som z toho na nervy,tak muz ma donutil,ze nech si ich dam.

Ale uz mi to fakt lezie na nervy,tak uz 7krat v tomto roku ATB,to uz nie je normalne.Neviete mi nieco poradit na imunitu???????Aj u imunologa som bola ten ma pchal tabletkami a vobec to nepomaha.Popripade poradut dobreho imunologa????

No a vcera som piekla od 10h az do 18hvecera.Mam slane syrove palicky,medovniky z dvoch davok, linecke z dvoch davok a som ich zlepovala s dzemom a potom som este vyzdobovala byt.Ale zda sa mi ze som to dlho piekla,bolo to aj 20plechov,sikovnejsie zienky by to asi mali davno hotove.

Spapulka- ty si tu nebola sto rokov, som rada ze ssi zavitala.Nasa ani nechyruje o nocniku,povie ze nie a hotovo.Nutit ju nebudem,len neviem kedy sa dopracujem k tomu.

martina1982
20. dec 2009

Ahojte ,

Ja som nemala net ☹

Ciarka je mi luto ,ze si tak casto chora ☹ neviem ti nic poradit ☹Si sikulka ked si tak napiekla.Ja som upiekla linecke z jednej davky a medovniky z jednej a nećhcelo sa mi tolko vykrajovat tak som urobila medovnikovu chalupku .Potom dam sem foto.Chystam sa este piect štedrak a žltkove rezy.

Achojka gratulujem k tehu 🙂

Ami ,super ,ze si sa dobre zabavala.

Ajka ked sa dari tak sa dari ☹Aj nam nechcelo startovat auto tak muz musel ho dat auto na nabijacku

monique02
20. dec 2009

ahojte maminky 🙂 ako sa mate? mne nefunguje na ntb enter (ako danka nema medzernik) tak pisem vsetko naraz ako blba 😅 cakam na narodky v januari by som mala dostat novy 😉 beji ty dostanes na vianoce novy pocitac? alebo este nejako ide? ajka blby den ale v podstate nic vazne, len kopa blbych drobnosti naraz, musis to zobrat trosku s nadhladom, su ovela horsie veci, mozno sa na tom buduci tyzden aj zasmejes 😉 ciarka to je fakt divne ze musis stale brat atb, drzim palce aby sa to skoro nejako vyriesilo s tou imunitou 😉 nina tiez krici ze nocnik nie a do zachoda tiez nie 😅 😀 ja vas poctivo citam ale nejako sa nezapajam, furt niekde behame, nieco pecieme, upratujeme, nakupujeme asi ako vsetky teraz pred vianocami, tak pekny vecer vsetkym 🙂

amadora
20. dec 2009

tak sme doma, vonku -20°C, vnútri sme mali pri príchode 15°C 😝 kúrime ako blázniví aby sme mohli okúpať Majka bez strachu že nám tu zamrzne. dnes asi pôjde spať o niečo neskôr...
u bráchu bolo super, pokecali sme, posedeli, pozreli sme ako pokročili s domčekom.
len od maminy sme nemohli odísť, bola to katastrofa, malý zavesený na nej ako kliešť a ani za svet ísť preč, keď som ho volala ma ignoroval, keď som ho chcela zobrať na ruky ma odstrkoval, kopal, zúril a nakoniec hrozný plač a mamina hneď s ním, to hrôza 😅 😀 akoby sa mali vidieť až o 10 rokov a nie o 5 dní 😀

Aji také dni poznám, vtedy má človek chuť niečo kvalitne roztrieskať, ale neboj sa, vyspíš to a zajtra bude lepšie 😉

Ciarka a to si aj zaočkovaná proti chrípke? To fakt nie je sranda... skúšala si dáke homeopatiká na imunitu? Možno Izka by ti vedela niečo poradiť...

Maťka tešíme sa na foto chalúpky 🙂

Moni mali by ste dať s Dankou počítače dokopy, písali by ste zaujímavé príspevky 😀

Všetkým vám ďakujem inak, fakt som ten včerajšok potrebovala ako soľ 😵 Ako som sa bála toho tak bolo fantasticky! A vážne uvažujem že to budem praktizovať častejšie 😀

bejca
autor
20. dec 2009

halooooooooou uz sem zde 😵

konecne tu bolo veselsie 😵

my sme dnes obehli nakupy 🙂 tak mame dost pokupene ale nie stale vsetko 😅 hlavne ze kopu euro uz v cudu 😝 😉 ale ved idu vianoce 😉 darceky mame vsetky len pre toho mojho muza nic take " vinimocne " nemam a to ma mrzi ☹ ale tak co uz .. rano sme boli na trhoch vsetci traja spievali koledy , bolo nasnezene no super vianocna atmosfera 😵 pekny den za nami 😵

idem citat 😵

bejca
autor
20. dec 2009

Ami tak super ze ste mali krasny den a som rada ze si s nastavajucou " macochou " 😉 zacinate rozumiet 😵 spravy som nepozerala 😅 Majko musel byt nadherny ako nechcel ist domov 😉 a kosu mate teda riadnu ale ved aj u nas na dolnakoch je cca -12 😝 a taky vecierok by som brala aj ja 😉 a ako to tricko ?? som sa ta vcera pytala 😉 a aj som ti priala aby si sa dobre zabavila co sa mi asi aj splnilo 😀 😉

Ajka no teda si mala hryzny den blbec ale nastatsie ty si silna a zvladla si to na jednotku 😵 a ako sa mate s Adamkom ?? dufam ze uz vam je lepsie 😵

Achojka vcera ked si pisala si tam ale este tie tt tusim nemala lebo som si ich nevsimla 😕 ale jasne ze jednoznacne srdecne gratulujeme 😵

Ciarka ja ti vobec neviem poradit 😅 ale skus si kupit probiotika 😉 a teda sikulka si poriadna aj nakupene aj napecene + ako ta poznam isto aj byt vyglancovany 😵

Martinka ahojte 😵 a ako sa mate ?? 😉

Monika super ze si nas prisla kuk 😵 dufam ze ste v pohode zdravucki vsetci 🙂 pozdravujeme celu rodinku 😵 a co sa notebooku tyka tak by mal jezisko prinies tak hadam aj prinesie 😉 a teda darcek budes mat tiez super na narodky 😵

amadora
20. dec 2009

Beji ďakujem pekne 🙂 A v správach to nakoniec nebolo, neviem či bude zajtra alebo v inej relácii ako v televíznych novinách alebo čo 😒 Čo sa týka trička, som to písala ešte v piatok že to zišlo a že je v poriadku 😉 A s tými eurami je to veru hrôza koľko sa minie, ale tak je to raz v roku a treba si to užiť 🙂 A dnes ste mali teda pekný deň 😵

bejca
autor
20. dec 2009

a to povedali ze to budu vysielat ci ako ??? lebo ved ked slubia malo by to byt nie ?? 😅 v piatok si spominala o tom tricku ze vyzera ze bude oki tak som len chcela vediet ci ozaj 😉 som rada ze je to v poriadku 🙂 a na Vianociach veru mas pravdu sa setrit nema 😉

bejca
autor
20. dec 2009

no som zvedava kto bude super star ale typujem ze to bude Chodur 😉

tami712
20. dec 2009

ahojte 🙂
ciarka no tak to ti teda nezávidím tie choroby a užívanie toľkých ATB ☹ to by chcelo určite radu nejakého odborníka 😕
achojka blahoželám k tehu 😉

a my sme dnes kým Ema cez obed spala spravili stromček, no a zobudila sa nejaká umrnčaná, tak keď uvidela stromček, čakali sme ako sa bude tešiť a síce sa čudovala, ale nejaká extra reakcia na stromček nebola 😝
no ale potom po chvíľke sa jej už zapáčil a chodila chytať ozdoby a skúšať či sú nerozbitné gule 😀 😀

ami nemáš za čo, som rada že sa ti páčia 🙂 🙂

bejca
autor
20. dec 2009

Tami no tak este ze Emku zla nalada presla 😵 ja uz tiez inak do muzika rypkam ze ci nepostavime skor stromcek 😀

bejca
autor
20. dec 2009

no tak idem ja hajuskat , pockam na vyhercu a dobru nocku 😵 paaaaaaaa

jankapardon
20. dec 2009

ahojte...
aji tak to je fakt na por....., inak som mala aj ja v piatok blbý den....rano veronka+postel...písala som to vyššie, potom my zo zadneho vrecky na rifliach vypadol telefon rovno do zachodu...hned som ho vybrala, dala vysušit a nefunguje!!, a potom som si požičala jeden od kamošky, a frederik mi na nom zablokoval sim kartu...takže som musela nabehnut do orangu a vystat si to tam 😠 😠 😠 ....

PRE čIARKU::: ja by som na Tvojom mieste vyskušala nejaku psychotroničku, jednu pozvam v Ke, sestra mi u nej bola, prezrie ta a všetko vyrozprava a vie aj prečistit...neviem či takýmto veciam veríš, ale ak je to takto často, niečo tam bude....podla mna.

No Chodur....to teda vyhral....

Dnes som si navarila chococino, ježišek prišiel aj ku nám skor....
krasny večer všetkým

aja7
20. dec 2009

Vdaka kocky 😉

este stale nespim, dokoncovala som jednu tortu 🙂

nebrala by som to tak tragicky, ale stale mam teplotu, ledva zijem, sama doma, pomoc nulova, napecene, upratane, vyzdobene...iba ja pred kolapsom 😝

beji...adamkovi je uz lepsie, ale priamo umerne je mne horsie...chripka ako hrom...tato rano vyraza z Belgicka domov, tiez tam ochorel, ani rozpravat nevladze, horucka, slabost....este ze su dvaja, prestriedaju sa...len...kalamity aj v nemecku, aj rakusku....u nas ani nehovorim...tak sa este idem pomodlit, aby stastne dosiel a mozem ist spat 😔

dobru nocku vsetkym 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre