Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
28. dec 2009

ami neviem.. daj este raz 😀

jerry
28. dec 2009

od maminky som dostala krásny pulover maslovej farby
od našej adoptívnej super babky susedovkej a jej dcéry som dostal veľmi šikovný Taperwer ručný robotík
a až ked sme dorozbaľovali s kočkami všetky darčeky a pri ich radosti mi ani netrklo, že od mojej polovičky som nedostala nič 😠 . ale opravujem, vraj to budem mať spojené s meninami ktoré mám tretieho a mám si vybrať zlaté naušnice, lebo som tie moje staré kdesi stratila 🙄 Aj tak už boli staré 😅 ale nie boli krásne a stále dúfam, že ich niekde nájdem

danka.k
28. dec 2009

jerry no aspon ze tak ti kupi 😉 😉 😉

amadora
28. dec 2009

Jerry ty si Daniela? 🙂

Ja som dostala od mužíka čižmičky, čiapku a šál Hi-tec, od svokrovcov súpravu mištičiek a pohárikov, drevenú misku a obrovskú sadu na manikúru, od našich konvektory, smetný kôš, koberčeky do kúpeľne a WC a chlebník...

danka.k
28. dec 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaj ami jasne pisala si 😉 😉 a super darky

jerry
28. dec 2009

ami ty si musela byť ale dobrá ked Ti Ježiško toooľko

áno Daniela 😖

jerry
28. dec 2009

naši boli dohodnutí že budem Lenka, tak otec pil týždeň na Lenku a potom druhý týždeň na Danielu, lebo mama to zmenila (otec je Daniel)

amadora
28. dec 2009

Jerry no ja som vždy dobrá ako medík 😀 A krásne meno máš 😉

danka.k
28. dec 2009

jerry ja som mala byt Petra a chlapec Jakub

jerry
28. dec 2009

baby moje a neviem, či nebude "prúser" 😅 od začiatku oktobra som nemala mrchu

amadora
28. dec 2009

ja Slávka a Silvester 😀 😀 😀

danka.k
28. dec 2009

jerry jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej.... ved ti chyba male mimi tak by mohlo byt... a test si si nerobila??

amadora
28. dec 2009

prečo prúser? veď si minule písala že by si chcela 🙂 to mi nerobte, všetky máte tehu vírus a mňa nie a nie nakaziť, budem plakať ☹

danka.k
28. dec 2009

ami neboooooooooooj. na buduci mesiac si tehu aj ty 😉

jerry
28. dec 2009

test som nerobila. Ja som vlastne ešte takmer do konca novembra brala cerazette a mala som prejsť na normálne tabletky ked začnem farbiť ale akosi už mesiac nič sa nedeje tak neviem čo s tým. Niekedy mám takú nárazovú bolesť v podbrušku akože už som to určite dostala a o chvíľu nič
No ale to nebolo v pláne 😨

jerry
28. dec 2009

však ja by som aj áno aj nie no sama som nejaká domotaná. však nemôžem každé dva roky rodiť

danka.k
28. dec 2009

jerry a co by si nemohla.... 😀 urob si test.. ja by som nevydrzala

amadora
28. dec 2009

Jerry prečo by si nemohla? 😀 A ja by som teda nevydržala v tej neistote, ja by som už dávno testovala 😅

jerry
28. dec 2009

je to ťažké

amadora
28. dec 2009

Danka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
autor
28. dec 2009

jaaaaaaaaaj uz som tu 😀 umyla som riad a zbalila muzikovi na rano papat 😅 😉

jerry
28. dec 2009

ja idem spáchať hygienu dobrú noc kočky

danka.k
28. dec 2009

beji akurat som chcela pisat ze si sa vyparila bez rozlucky.. som myslela ze si sla spat

danka.k
28. dec 2009

jerry bruu 😉

amadora
28. dec 2009

ble, práve mi prišlo zle, pozeráme dáky dokument o chlapcovi čo sa venuje kulturistike a hovorí že pred súťažou má jedálniček že :

8:00 - ryba a ryžový chlieb
10:00 - ryba
12:00 - ryba a ryžový chlieb
14:00 - ryba
18:00 - ryba a ryžový chlieb
20:00 - ryba

😝 😝 😝 a to trvá pár týždňov

amadora
28. dec 2009

dobrú Jerry

danka.k
28. dec 2009

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj ako proti rybe nie ale jest to cely den urcite nie

bejca
autor
28. dec 2009

ja by som si tiez uz urobila test 😉 a aj som si robila dnes ale nic z toho ☹ od 12.11. som nemala mrchu 😒 a stale nic ...bala som sa ci som neni tehu lebo som brala aj tie antibiotika aj ibalgin + paralen + co to som pila cez sviatky 😅 no ale vraj som neni tehu 😅

Jerry drzim palce aby to bolo ako si zelas 😉

Ami ani mne sa nedari dostat tehu virus 😅 ☹

a inak super darceky ste dostali 😵

mne jezisko priniesol od muzika - notebook , mysku , podlozku , pyzamo , ramik krasny na fotecku zo striebra 😵 a privesok v tvare srdca 🙂 u svokrovcov kozmetiku krem + parfem + spiralu 😉 a u mamy zapekaci pekac taky mensi a dezert cokoladovy take tie morske prisery 😉

amadora
28. dec 2009

ti poviem 😖

danka.k
28. dec 2009

beji mozno ti test len zle vysiel 😉 mohol by

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre