Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

moniqe3
3. jan 2010

ahojte. Tak po dlhej dobe na MK. ..:D inač hneď ako som otovorila MK tak na hl. stránke Február 2010 a blumka si spokojne vypistuje..:DDD no teda už sa rozrastáme. Kto okrem Slávky je ešte tehu? Keďže nemám o tom prehľad. 🙂

bzucinka2
3. jan 2010

ahojte, beji, ja sa z Terchovej tento rok odhlasujem, kedze to by bolo riziko a mozno vtedy uz budeme aj 4 😀 tak ak ma ospravedlnite, tak nepridem, hoci by som straaaaaaaaaaaasne rada, ved minuly rok to bola parada 🙂
monik vitaj, tak tehu nas je uz viac janette, spapulka, ja, blumka a este som na niekoho zabudla, aj ronit tusim 🙂 a vy ako, co mate noveho? 🙂

moniqe3
3. jan 2010

Bzucinka: ďakujem za info. Aj ronit? teda je Vás už veľa. My ideme od februára. Takže už sa neviem dočkať. Muž je zásadový a on sa rozhodol, že február. Teda možno je to aj preto, lebo podľa toho čínskeho horoskopu počatia /100%úspešnosť/ keď "zamiešame" vo feb. alebo v marci tak to bude chlapček. 🙂

moniqe3
3. jan 2010

a samozrejme, že všetkým tehulkám GRATULUJEM zo srdca...je to krásne...

amadora
3. jan 2010

Moni super že si sa tu ukázala 😵 Tak držíme palce nech sa vám podarí ten chlapček 😉 My ak by sa nám podarilo v decembri tak by to mal byť chlapec, ak teraz v januári tak dievča a potom zase až do apríla len chlapci 😒 Ja chcem babuuuuuuuuuuu 😀

moniqe3
3. jan 2010

ami: tak teda Vám len zostavá, že budete celý január každý deň skúšať. 🙂 Gratulujem nech Vám to víjde. 🙂

amadora
3. jan 2010

Moni no to už bude kapánek problém lebo tato nastupuje od polovice týždňa už do práce a bude chodiť von na týždeň, na dva, takže jedine ak by to bolo možné cez telefón 😀

bzucinka2
3. jan 2010

ami nespoliehaj sa na kalendar, mne to pri prvom nevyslo podla kalendara 😀

amadora
3. jan 2010

jasné že sa nespolieham 😉 ale aj tak budeme mať asi aj druhého chlapca si myslím 😅 aj podľa teórie sedemročnej krvi to tak vychádza, aj v okolí máme tak že keď má niekto dve deti tak sú rovnakého pohlavia a nie párik a navyše Zigovci majú silné chlapské gény 😀 😀 😀

danka.k
3. jan 2010

ahojte... maly ma teraz super nazuril tak som ho dala do postele spat a povedala som mu ze ked sa naspi nech pride... moje nebol tam ani tri minuty a uz stoji pri dverach ale nevie ci ma prist ku mne 😀 😀 😀 duracel maly zasa nechce spat...

monika po dlhej dobe vitaj a dufam ze budes chodit castejsie...

tak my zaciname zamiesavat opat od februara, var sa nam na dovolenke zadari 😉

idem po toho zbojnika 😀 😀

ciarka
3. jan 2010

Ahojte babulky,naozaj sa rozrastame a ja sa tomu vzdy tesim ked napise nasa februarovka,ze je tehu.

Spapulka moc ti gratulujem!!!!!Nech mas bezproblemove tehu a rychly porod.

Jankapardon-ty si to velmi krasne napisala,to zelanie do Noveho roku,nech mam super imunitu.No hned na Novy rok som od asi 2.30 do 3.20 sedela na WC s krcami v bruchu,no dufam ze neplati ako na Novy rok tak po cely rok.....

Radka tebe gratulujem Simonke,urcite si stastna dvojnasobna mamina.Zelam vela mliecka,pokojne babatko a Romca nech poslucha.Rada by som aj fotky videla,ak sa bude dat.

Monique- ty si tu nebola sto rokov,som rada ze ta tu vidim a prid aj castejsie.Ako sa mate?Co Viki?Uz je velka slecna,ze? A teda aj vy sa zacinate snazit od februara?Ved tu budu same tehulky....

Duracelky nech sa vybiju....

Tiez mi bolo super v Terchovej,a rada by som isla aj tento rok,len neviem co nato financie,lebo ideme prerabat detsku izbu a chceme ist v lete k moru.Tak uvidime.

ciarka
3. jan 2010

Danka- aj vy uz zacinate?????Co tu budem jedina ktora nezacina???

Inak babulky chcem sa POCHVALIT, my mame uz 20 ZUBOV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Konecne su uz vsetky!!!!!!Ale zeby bola lepsia neda sa povedat.Prave uz 3 dni nechce moc papat,mozno ju to este boli.

Silvestra sme si uzili boli sme V Bratislave u kamaratov a bolo super,aj sme tam spali,najprv Sabi ked sme ju dali do postielky vykrikovala,ze domov,ale potom zaspala.Ma taku 8mesacnu kamosku,tak sa len skerili na seba.Zlate boli.

danka.k
3. jan 2010

ciarka my sme zacali uz v aprili ale sa nevydarilo tak teraz davame pauzu a opat od jula 😉

moniqe3
3. jan 2010

Sem tam sem prídem... možno už ma tu nikto nesleduje, keďže som sa na veľmi dlho odmlčala.. :D

no a čo máme nové? Tak už som sa babám na FB chválila, že sme s mužom na Vianoce kúpili pozemok. Takže sa veľmi teším a dúfam, že čoskoro budeme stavať. A teda dúfam,že bude za čo stavať. 🙂 Ale máme kde bývať, takže nikam sa neponáhľame. Teda aspoň ja..môj muž má plány do roka postavať. 🙂

Danka: takže od februára sme už dve... 🙂 sa teším...

danka.k
3. jan 2010

ciarka a super ze uz mate 20 zubov.. my mame asi stale 16 ale maly si neda kuknut takze netusim 😀

moniqe3
3. jan 2010

ciarka: tak treba aby si už aj ty začala..:D

amadora
3. jan 2010

Bože ľudia ja som v poslednej dobe ako taký medveď zazimovaný, stále by som spala! Ráno vstanem nevyspatá a teším sa na obedňajší spánok, poobede sa nejdem prebrať a ešte by som spala a potom sa zase teším na večer kedy pôjdem spať 😀 😀 😀

Tak dúfam že budeme spolu tehuľkovať viaceré, ja som sem nechodila v tehu, ešte sme nemali net, tak sa na to teším 😵

Danka mám z toho hokej, tak začínate od februára či od júla? 😅

Ciarka gratulujeme k zúbkom! A neboj, to môže byť aj z toho že cez sviatky človek mieša jedlo piate cez deviate, určite tak nebude celý rok 😉

Moni gratulujeme k pozemku a držíme palce aby ste rýchlo, pekne a bez problémov postavili a už o rok boli v novom domčeku a štyria 🙂

moniqe3
3. jan 2010

ami: jéj ďakujem to si pekne napísala..no to je krásny sen... mohlo by to tak byť.

Keď som teraz tu na MK tak už by som bola najradšej tehu a písala si o tých celodenných nevoľnostiach... totiž neviem ale keď to bude tak ako pri Viki tak celých 9 mesiacov mi bolo vkuse zle. Najhoršie to bolo do 7. mesiaca..to som stále len vracala a nič nepribrala... za celé tehu som pribrala len 9kg. Aj to v posledných mesiacoch.. dúfam, že ma Viki vtedy bude šetriť.. 😉

amadora
3. jan 2010

Moni možno ak to bude chlapec tak ti zle nebude vôbec 😉 Ja som pri Majkovi pribrala 21,5 kg a po nevoľnostiach ani chýru 😅 😀 Ja by som zase pristala keby prezvraciam 9 mesiacov a bola by to dievka (a snáď by aj tie kilá išli trochu dolu 😀 )

danka.k
3. jan 2010

ami v juli zaciname.... 😉

amadora
3. jan 2010

Lebo si najprv písala že od februára tak za to 😉

Jaj kočky ja mám také nervy, Majko je celé poobedie ako 100 čertov 🙄 Každú chvíľu sa hádže o zem a mrnčí, ani mu nič povedať nemôžem, ani sa ho nikto dotknúť, hneď reve. Boli sme u babky, aj svokrovci boli s malou, aj bratranec so sesterkou a synmi, no mne bolo normálne trápne za neho, furt ležal na zemi a trucoval keď som mu povedala že niečo nesmie. Majka sa ho len chytila a už utekal s plačom ku mne. Ja neviem čo mu sadlo na nos ale mám nervy v ... 😝 Ku koncu som ho už len schmatla a rýchlo obliekla a bežali sme domov, doma ešte horšie... kým som mu robila večeru tak behal okolo mňa, muž že ho zatiaľ posadí za stôl, to krivda preveliká asi, spustil ako siréna, už potom aj keď mal tanier pred sebou tak len ručal a odvtedy ani neprestal. Keď zaspí si asi drisnem niečo na ukľudnenie 😅

danka.k
3. jan 2010

ami drisni si 😀 .. mozno mu idu zubky ci vy uz mate vsetky?? ale aj nas je taky ze sa hodi o zem ked sa mu povie nieco ze to nesmie

amadora
3. jan 2010

Danka myslím že mu idú, ale toto robí len dnes poobede tak vo väčšej miere. Zvykne sa zlostiť keď mu niečo zakážem ale dnes je to teda extrém. Neviem čo je taký hrozne precitlivený, za všetko hneď plač, ako taká baba 🙄

danka.k
3. jan 2010

ami neboj.. raz z toho vyrastie 😀 😀 😀 😀

moniqe3
3. jan 2010

ami: tak to dobre poznám. Aj Viki má občas také dni. Z ničoho nič a za všetko reve. A to nehovorím, že ani chodiť sa jej niekedy nechce a musím ju vláčiť na rukách.

Dnes som dostala mrchu a také bolesti, že už dve tabletky v sebe a nepomáha. Ach yo..nech už som tehu a mám pokoj. 🙂

amadora
3. jan 2010

kočky ďakujem za útechu 🙂 také dni sú hrozne na psychiku a potom čím je viac nervóznejší on, tým aj ja a on je zase ešte viac zo mňa 😒 ale otvorila som si fľašu šampusu tak sa idem ukľudňovať 😀

Moni to poznám a tiež si hovorím že už nech mám pokoj na pár mesiacov 😉

alex21
3. jan 2010

ami a neni si tehu ked sa ti chce len spat. 🙂 Mne sa v prvom trimestri chcelo stale spat. Uz o 20:00 som spala. 😨
Ja som pribrala 11 kil a v poslednom mesiaci som kilo schudla. Zle mi nebolo ani raz ale zato mam teraz 8 kil navyse ako som mavala a neviem sa ich zbavit 😠

danka.k
3. jan 2010

ame neboj dobre bude... 😉 😉

amadora
3. jan 2010

Alex ja keď som ešte nevedela že som tehu tak som si v práci robila jednu kávu za druhou lebo sa mi chcelo furt spať a šomrala som na robotu ako ma vyčerpáva 😀 A tiež ako padlo 20:00 mne vypli "senzory" a už som spala 😀 A inak aj mne ostalo presne 8kg 🙂

Danka ďakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre