• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

ami takze budes tehu :grinning:
Co sa tyka kilov tak tebe zostalo 8 z 21 ale mne 8 z 10. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confused:
3. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooooojte kocky, po maxi, maxi, maxi dlhej dobe sa ozyvam :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
ono pravdu povediac nemam nejako cas, ale kedze mam teraz dovcu, tak nechodim tak skoro spinkat, lebo mozem spinkat rano s miskom, tak som se nakukla a vidim, ze je tu stale zivo
takze vam vsektym zelam krasny novy rok 2010, radke a malej simonke vela mliecka, tehulkam nadherne tehotenstvo, snazilkam krasne snazenie a nam ostatnym hlavne zdravie, radost z nasich deti a vela krasnych chvil
3. jan 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alex no uvidíme čo si za proroka tak cca o týždeň :grinning: A ja som ale predtým mala 60kg už takže teraz aj s tými "len" ôsmymi mám 68kg a výšku 162cm, takže asi tak :sweat_smile: Mňa je už ľahšie preskočiť ako obísť :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne po porode ostalo minus 4 kil :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Smatulka ďakujeme, aj vám :dizzy_face:

Danka nerýýýýýýýýýýýýýýýýýýýp :grinning:
3. jan 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka ja poslem 5 kg ami tiez 5 kg a budes mat aj ty navyse. :grinning:
Smatulka dakujeme
3. jan 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex to by som brala :grinning:
3. jan 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby budem vdacna ked poslete :grinning:
3. jan 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj adresu a ako ti to poslať, či dobierkou alebo ako :grinning:
3. jan 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami ako len chces :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj keby sa to dalo :slight_smile:
3. jan 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keby... ale nic nie je jednoduche :wink: a drisla si si nieco na upokojenie?? :grinning:
3. jan 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
písala som hore že šampus :grinning: ale už mi oči zatíska tak idem asi chrnieť :pensive:

ozaj kočky, kedy si idete pre žiadosť o zvýšenie rodičovského? myslíte že zajtra tam pôjdem ešte zbytočne?

dobrú noc vám :slight_smile:
3. jan 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami nevsimla som si :grinning: :grinning:

a po ziadost si nejdem.. aj tak mi nic nedaju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami ja sa ani nebudem obtazovat :slight_smile:
3. jan 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez nejdem ziadat.

Ja popri vas sijem na masine Eliske vlacik teda zatial len masinku. Idem ju dorobit aby som mohla ist aj spat. :wink:
3. jan 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex ty si sikulka.. mne by sa isto nechcelo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne sa nechce :grinning:, ale mozno mi to pomoze v tom, ze Eli bude sama zaspavat. :dizzy_face:
3. jan 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex no bodaj by to ELi pomohlo :wink:
3. jan 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

hlasim sa s novym PC tak mi to asi bude dlho trvat nez si na neho zvyknem :sweat_smile: ale tak ine mi nezostane :grinning: citat vAS uz nejdem .... snad mi to prepacite :wink: a ozaj kocky co mate skype uz mam aj a :wink: tak kto chce cez IP poslem kontakt :dizzy_face:
3. jan 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej beji super.. hned ti posielam kontakt :wink:
3. jan 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smatulka: aj ja som dnes po dlhej dobe zavítala.. :slight_smile:

ja som pribrala počas tehu 9kg a schudla som po pôrode 10 takže... Na začiatku som mala 55kg a potom 64 a po 54 ale teraz mám zase 55kg..som spokojná. :slight_smile:

inač ja mám s Viki už dlhší čas problémy zo zaspávaním. V postielke robí stojky a plače že môj tata ...ale pritom si iba vymýšľa, lebo ona chce aby tata prišiel a aby sa na ňom bláznila. ..stále chce len stojky na hlave robiť..:D a aj dve hodiny ju uspávam... vyplakať ju nenechávam, lebo to kričí stále na nás, že mamíííí tatoooo takže nič... a aj rozprávku keď jej poviem o troch prasiatkách tak nepomáha... iná sa jej nepáči.. no má strašne moc energie a zaspí mi až o 22hod. Vstáva o 8:30 na obed ide spať okolo 12:30 a spí tak cca hodinu a pol. ..
3. jan 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Danka uz to je :wink:
3. jan 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kocky idem hajuskat zajtra vecer som tu snad ako na Koni :grinning:

ozaj dajte mi sem link na FB :wink: dik :slight_smile:
3. jan 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pribrala asi 13 kg, schudla som nejakych 10 - 11 kg, ale teraz cez vianoce vahu radsej obchadzam, lebo to by nebol prijemny pohlad :grinning:
3. jan 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz nemusite uz som si ho nasla :grinning:

dobru nocku vsetkym :slight_smile:
3. jan 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji aky link na FBchces?? Hm?? a bruuu
3. jan 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, pekné ránko a VŠETKO DOBRE V novom roku, hlavne zdravíčko, snž, vysnívané // paličky, tehuľkám pohodové tehotenstvo a nám ostatným radosť z našich drobčekov..... :slight_smile: :slight_smile:

AKo ste strávili Silvestra a čo drobčekovia??? Natali sa zobudila o 23.45, vypila si mliečko a potom noštek nacapila na okno a výskala od radosti a stále len mamí, tatí, aha..... nevedela kam skôr pozerať na ohňostroj....
taka bola podarená....
4. jan 2010 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Mňa od včera večera začalo fest bolieť hrdlo, mám ho zahnisané, paráda :unamused: A to chcem ísť dnes na ORL tak neviem či to nebude problém... porazí ma!!!

Megi aj vám všetko dobré v novom roku :slight_smile:
4. jan 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami čo si na Silvestra veľa spievala??????? :fearful:
No v každom prípade skoré uzdravenie.
4. jan 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok