• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

Bzuci tak som rada že som sa nesekla :sweat_smile: :grinning: Som si pamätala z minulého roku že neoslavujete na Alexandra :slight_smile: A ten stodal skúsim kúpiť v pondelok ak mu nezaberie mucosolvan, ďakujem za tip
9. jan 2010 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja davam na kasel stodal, alebo homeovox-to je tiez homeo, tabletku rozpustim vo vodicke, ak boli hrdielko, tak homeogene a na nadchu coryzaliu... :wink:
9. jan 2010 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vymazali mi aj to čo som písala Spapulke tak ešte raz: pekne si to napísala v obidvoch príspevkoch, máš úplnú pravdu! a mrzí ma že som sa nechala uniesť, nechcela som pokaziť náladu, prepáčte :wink:
9. jan 2010 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ami, v pohode, kazdy mame svoje dni :wink:
9. jan 2010 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
coryzaliu som dávala aj ja, ale zaberala nám len pri takých light soplíkoch, pri silnejšej nádche alebo keď máme upchatý noštek tak nie :unamused: a spapulka ako zistíš že ju bolí hrdielko? či Dianka ti to už vie povedať? toto je jedna z nevýhod toho že ešte nehovoríme :unamused:
9. jan 2010 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby preboha čo sa tu dialo? :(
9. jan 2010 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Moni nič, s Dankou sme sa na niečom nezhodli a nechali sme sa uniesť... my si to vysvetlíme a vy si to nevšímajte a nenechajte si pokaziť náladu :wink:
9. jan 2010 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Alexíkovi teda všetko naj k meninkám :slight_smile:
a teda aj ja som sa prekvapila že čo sa to tu včera dialo :confused: :confused:

my už kooooonečne z dovolenky doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: dúfam že už tak skoro nepôjdeme :angry:
Ema tam ešte dobrala ATB, ale kašľala a soplila statočne, takže strašne zle spávala v noci a asi na tretí deň chytil horúčky Viktor, takže preležal 2 dni, boli sme tam aj u doktorky, ale vraj to je len vírusové a nedala mu ATB. Ale aj ten kašle a soplí doteraz. Celý týždeň sme sa s mužom nevyspali, takže sme super "oddýchnutí a vydovolenkovaní" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ešte aj teraz cestou domov bolo Eme zle, tak sme museli stáť a Viktora začalo bolieť ucho :confounded:
Ale ináč bolo fajn, aj sme sa posánkovali trošku, chlapi polyžovali a asi najlepšie bolo v Tatralandii, tam sa Eme strašne páčilo :dizzy_face:
9. jan 2010 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fu, Tami, tak to ma mrzí že vám dovolenka tak vypálila :unamused: rýchlo sa doliečte
9. jan 2010 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja práve čakám na telefonát od brata, išiel s maminou na pohotovosť, má na niečo alergickú reakciu, celá sa vyhádzala až vodavými pľuzgierami, opuchla a má zimnicu :unamused: dúfam že bude všetko ok...
9. jan 2010 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte .....

fuuuuuuuu to tu teda asi muselo byt " veselo " pozeram ako puk :confused: samý vymazaný príspevok :confused: ale tak dufam ze ste si to vysvetlili :wink:

my sme mali celkom fajn den som rada :slight_smile: nic vynimocne ale bolo fajn:slight_smile:

Alexikovi od Bzucinky posielame pusinky aj my :slight_smile: :dizzy_face: vsetko naj naj zelame z celeho srdiecka :dizzy_face:

a teraz dumam ze potom aj Alexik od Katrin ma dnes asi meninky :sweat_smile: ak hej tak aj jemu vsetko naaaaaaj :dizzy_face: a posielame tiez pusinky :dizzy_face:
9. jan 2010 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Tami mrzi ma ako ste mali dovcu :pensive: ale aspon ze par dni vam vyslo a verim ze detom je uz lepsie :wink:

Bzucinka tesim na fotecky z oslavy :dizzy_face:

a kde ste dnes vsetky ??????????
9. jan 2010 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mám dojem že Alexík od Katrin je Alexander ale nie som si istá
9. jan 2010 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
neviem ..... :sweat_smile:
9. jan 2010 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mamina ide zajtra do nemocnice...

dobrú noc
9. jan 2010 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
a co je mamine ?? :confused: akosi mi to uniklo :pensive:
9. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahaaaaaaaa uz som to nasla prepac :pensive: drzim maminke palce a dufam ze bude rychlo fit :slight_smile:

dobru nocku :slight_smile:
9. jan 2010 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ami :pensive: a čo mamine povedali?

no a aj ja dúfam že tie choroby konečne od nás odídu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale aspoň niečo pozitívne z dovolenky - Ema sa tam celkom dobre rozkecala, naučila sa dosť nových slovíčok a začala sa pýtať cikať, ale nie do nočníka, ale na záchod chodila. Aj keď mala plienku, aj tak sa pekne vypýtala, takže sme minuli dokopy za celý týždeň asi 5 plienok :slight_smile:
9. jan 2010 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ami, drzim palce, nech je mamka v poriadku...

tami, teda, to bola dovolenka, ale viem si predstavit, my sme len traja a nieco podobne sme prezivali casto na vyletoch...blahozelame k nocnicku a novym slovickam :wink:

ozaj, vsetko sa vymazalo a moje prispevky ostali, ako by som trpela samomluvou....ak to viete vymazat, mozte aj to, lebo si o mne budu mysliet, ze som na hlavu :grinning:

ozaj Ami, tak nam coryzalia zabera celkom dobre, akurat sme preliecili silnejsie sopliky, sice po tyzdni ale uz to zmizlo...
9. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a este, chcela som sa pridat do augustoviek, ale mne sa zda, ze su tam vsetky skolopovinne baby, do 20rokov :grinning: , si tam pripadam ako stara vykopavka....to je doba :grinning:
9. jan 2010 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Tamino teda super :dizzy_face: srdecna gratulacia :slight_smile: Emka je sikulka velika :dizzy_face:

Spapulka ze skolopovinne aty ze vykopavka :grinning: xixixi sa tu smejem :grinning: ty si super mladucka kocka :dizzy_face: a nic nemaz :wink:
9. jan 2010 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaaaj uz nech je streda lebo ma vystre :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som zrava ako blbec ... asi mam aj 5 kg na sebe uz :stuck_out_tongue_closed_eyes: pripadam si ako v 5 tom mesiaci :unamused:
9. jan 2010 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Spapulka a ty si uz bola aj u doki ??? :wink:
9. jan 2010 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no kocky uz ledva pozeram :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem ja hajat :wink: dobruuuuuuuu

tehulkyhladkajte bruska a maminky odovzdajte pusinky :dizzy_face:

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
9. jan 2010 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kočky maminu už niekoľko dní bolia hrozne kĺby a puchnú jej ruky aj nohy. tak si kúpila dáku masť v lekárni a tým si natierala kĺby. zrazu sa začala vyhadzovať vyrážkami, čo mi posielala fotky tak hrôza, vyrážka na vyrážke, vodavé ako kiahne. šírilo sa to hrozne rýchlo a začala opúchať všade a dostala zimnicu. ale na pohotovosti jej povedali že to nie je alergia na tú masť ale že jej zlyhal imunitný systém :frowning2: veľmi sa bojím aby sa jej cez noc niečo nestalo samej doma :pensive:

Tami tak to je perfektné, gratulujeme a závidíme :slight_smile: Emka je šikulka!

Spapulka však tam môžeš robiť guru medzi nimi :grinning: Jaj čo vymýšľaš?!

Beji držíme palce na tú stredu a budeme zvedaví ako dopadneš :wink:

idem si ľahnúť, snáď niečo pospím...
9. jan 2010 o 23:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko :wink:

ami, velmi velmi prajem mamke, nech sa z toho dostane...bolest klbov, to znamena reuma? :confused: a uz ju pustili domov?

beji a preco cakas na stredu? a dik za kompliment, no 15rocny rozdiel ma semtam desi :grinning: a hlavne, ked sa bavia o maturitach, skuskach a podobne...

u lekara som bola po vianiciach na ultrazvuku, tam uz bol aj vacok a aj fazulka a uz aj nieco ako srdiecko :dizzy_face: , v piatok som bola na krv a prvu poradnu mam 27.1. , tak dufam, ze bude vsetko ok...
10. jan 2010 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Spapulka neviem čo to znamená. A len dnes ráno nastúpila, nemyslím že ju tak skoro pustia :frowning2: Povedali jej toľko včera na pohotovosti že jej zlyhal imunitný systém...
Neboj, na poradni bude určite všetko ok :slight_smile:
10. jan 2010 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ja som sa kooooonečne vyspala po týždni, zobudila som sa o 7.00 ráno bez jediného prebudenia, to je pocit !!!
ami držím palce, aby mamina bola rýchlo v poriadku :frowning2:

beji ani ja nie som v obraze, čo bude v stredu ?? :confused:
10. jan 2010 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tami, Spapulka ďakujem vám pekne!

Tami super spánok :slight_smile:

A Beja ide k ženskej kvôli tej mrške čo jej mešká
10. jan 2010 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tami dobry spanok... nas maly siel spat vcera o deviatej cely den nespal tak som si myslela ze budeme dlho spat ale iba do osmej... a teraz som ho dala spat ale asi to bude neuspesne lebo tam len skace a smeje sa a teraz neviem co urobil ale reve :grinning:
10. jan 2010 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok