• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

autor
noooooooooooooo tak dufam ze budem reagovat na vsetko :wink:

Megi drzime tuho palceky neboj bude to oki masaze pomozu :wink: a podla mna to s tym jazykom si mala afty ..:sweat_smile:

Tami na Viktora budeme mysliet amozes mu s istotou povedat ze urcite zaspinka skor ako povie svoje meno alebo napocita do 10 sat :wink: ja som bola "pod nozom " ako 8 rocna :wink: - slepe crevo :slight_smile:

Ami maminky mi je velmi luto co vsetko si musi pretrpiet :frowning2: :pensive: ale neboj uz jej bude len lepsie a coskoro uz bude fit :dizzy_face: a na vodarov sa veru postazuj :angry:

Bzuciiiiii ake krasne brusinko :dizzy_face: to ja mam mam vacsie teraz :wink: :grinning: a mrzi ma ze ti bolo dnes zle :sweat_smile:

Ciarka , Martinka ...no ved uvidime ako to dopadne :wink: ale jednoznacne vam vsetkym dakujem ste zlate :dizzy_face:

a IZKAAAAAAAAAAAAAAAAA kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :confused:
14. jan 2010 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Beji tak ste mali pekný deň :slight_smile: A ďakujem za maminku :slight_smile: Ja trochu odbieham na FB, nahrávam fotky zo strednej, som sľúbila spolužiakom :grinning:
14. jan 2010 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
videla som fotky su super :dizzy_face: aj ja som na FB pozeram co tam nove :wink:
14. jan 2010 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
halooooooooooooo kde je ktoooooooooooo ????

Tami a prisli ti fotky :sweat_smile: na email ??
14. jan 2010 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko!

Megi a Natali, Tami a Viktor, tuho na vás myslíme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. jan 2010 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko, dnes sme mali super noc, vstali sme o 7,15, napapali sme sa, ja hladna ako vlcica, ale dala som si pre istotu iba piskoty :slight_smile:
megie , tami, bude sa vam isto stikutat, hlavne nech to dobre dopadne :slight_smile:
15. jan 2010 o 08:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My sme spali do 7:45 aj to som drobca budila :grinning:

Ja mám takú radosť, tatko je už na SR :slight_smile: Neviem ako to stihol od polnoci z Nemecka, ale hrozne sa teškám :dizzy_face:
15. jan 2010 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
musím sa vám pochváliť akého mám doma pomocníka :dizzy_face: dostala som chuť niečo upiecť keď tatko príde domov a včera som kúpila v obchode slivky a marhule, nech aj Majko má vitamíny, tak že spravím ovocný koláč. a Majko mi poctivo pomáhal, najprv sme spolu dávali suroviny do misky, sypal mi múku, potom sme spolu miešali, potom mi podával ovocie keď som ho krájala a nakoniec sme ho spolu ukladali na cesto :slight_smile: a aj upratať mi pomohol, ponosil špinavý riad do drezu a utierali sme spolu stôl od múky a oprašovali si ruky do drezu :grinning: tak takýto koláčik musí tatkovi chutiť :wink:
15. jan 2010 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

Petko spinka necham ho cca hodinku lebo sme spinkali do 8 mej :grinning: aj tatino si konecne pospal :grinning: ale v noci Petko plakal a aj vykrikoval - mam pocit ze to bude suvisiet so splnom :sweat_smile: - tak som si ho dala k sebe :wink: takmozno preto tak dlho spinkal :slight_smile:

Tami , Megi myslime na vas od rana :dizzy_face:

hrali sme sa s Petkom a tak ma poskriabal na perne ze mi az odlupil kusok koze z vrchnej pery :sweat_smile: ma to stipe ako potvora :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bzuci super krasne ste spinkali aj vy :dizzy_face:

Ami tesime sa s tebou :dizzy_face: a teda pomocnik na 1 :dizzy_face: kolac bude isto super :wink:

no a idem nieco porobit a potom von s drobcom :dizzy_face:
15. jan 2010 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beji teraz spln nie je tak to isto nebolo splnom.. mozno sa mu len daco zle zasnivalo :frowning2:

ami majko je sikovny
15. jan 2010 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my myslime na megi a nati a tami a viktora.Drzte sa.

Bzuci- som si to pomylila s kamoskou,aona ide dnes na morfologicky ultrazvuk. Tak v stredu sa tesim na info.
15. jan 2010 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ciarka :wink:
ami tak super kolacik musi byt, tatko zje cely plech urcite :slight_smile:
nejak ma boli brusko, idem asi okupat maleho a oboch nas ulozit :slight_smile:
15. jan 2010 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kočky som t u fakt len na malý skok, lebo som sľúbila, že napíšem ako sme dopadli....

takže bohužiaľ potvrdilo sa to, že musíme ísť na operáciu. Ideme 20.1. na Kramáre a Natálke spravia oba pršteky. v pondelok sa tu ukážem, ale ráno ideme na odbery, potrebujeme ma predoperačné....

Ani nechcice vedieť, ako som z toho sklamaná.... strašne sa toho obávam, aj keď tá doktorka,bola veeeeeeeeeľmi milá, povedala, že ide o 10 min. zákrok, že nič to nie je a anestéza je len slabučká.... ale my sme mamy, tak všetko prežívame dvojnásobne.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry:

posielame pusky....

PS: pre Danku, nie si mi Dani dlžná nič, som rada, že sa ti to páči... to má Rastík odo mňa a od Natálky k meninám..... :slight_smile:
15. jan 2010 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Megi :frowning2: :frowning2: :frowning2: Mrzí ma že sa tej operácii nevyhnete, ale keď musíte ísť tak je fajn že vám dali taký rýchly termín a budete to mať šup šup za sebou a tiež keď ti povedali že to bude ľahká a rýchla operácia. Ako píšeš, nás mamy by trápilo aj vŕtanie zúbku našich drobcov, ale určite sa nemusíte ničoho báť a bude to všetko v poriadku. A my tu všetky budeme posielať pozitívnu energiu a budeme na vás silno silno myslieť :slight_smile:
15. jan 2010 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Danka a coje polom dnes ?? NOv ??? :sweat_smile: ja a v tom nevyznam :wink: ale mamv kalendari cierny mesiac ....

Bzucinka tak sa pekne ulozte a oddzchujte :dizzy_face: dobru nocku a hladkaj brusko aj za mna :dizzy_face:

Megi to ma mrzi :frowning2: ale nebojkaj vsetko dopadne super a za par tyzdnov si ani nespomeniete :wink: a mas pravdu ze my to asi prezivame viac ale tak to byva :wink: super ze vastak rychlo zoberu a ked je aj doki mila isto to bude sikovno :slight_smile: posielame pusinky :dizzy_face: si zlata ze si nam prisla povedat :slight_smile: vazim si to :slight_smile:
15. jan 2010 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Beji spln by si mala ako biely mesiac zaznačený.

Tak my máme od 18:30 tatka doma, hrozne sa teším :slight_smile: Len som sa chystala aj na krásny ťuťu muťu večer (po 2 týždňoch mrchy by sa patrilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a miesto toho mám doma ďalšieho maróda :unamused: Mi prechladol ako zapadol s tým kamiónom a nahadzoval reťaze, tak už mi buvinká.
15. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ďakujeme vám všetkýýýýýým že ste nám držali palce a že ste na nás mysleli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dopadlo to zatiaľ OK, Viktor to zvládol úplne perfektne, nič ho nebolí, aj uspatie zvládol super. Len mu to napravili a dali znovu dlahu, ale v pondelok musí ísť znova na rontgen a ak to nebude v poriadku, tak mu to musia zadrôtovať :frowning2: :frowning2:
a chceli ho pustiť už dnes aj domov, ale dostal teploty, tak mu nasadili ATB a pustia ho zajtra ráno :wink:
no a keďže tam švagriná robí sestričku, tak je tam s ním aj v noci :wink:

Megi a tebe a Natálke budem držať veeeeľmi palčeky, aby vám to dobre dopadlo :wink: :slight_smile: :slight_smile:
no ale viem ako sa cítiš ....
a aj Viktor mal asi len takú slabú narkózu, lebo za hodinu od uspatia už bol na svojej izbe prebratý a bol už celkom OK :dizzy_face:
15. jan 2010 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tami to sú vynikajúce správy, super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Budeme ešte držať palce aby bol rontgen ok a nemuseli to už drótovať. Dobre sa vyspi dnes, do dnes rána si asi veľa nenaspala, tak si oddýchni :wink: cmuk
15. jan 2010 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ami no tak tatkovi zelame skore uzdravenie :dizzy_face: a inak telo na telo to by mu pomohlo :wink:

Tami juuuuuuuuuuuj tesim sa s vami :dizzy_face: a neboj isto bude rontgen oki a ziadne droty nebudu :wink: a v takychto chvilkach veru super mat svagrinu na chirurgii :slight_smile:
15. jan 2010 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Beji to by som ho musela znásilniť asi :grinning: Ešte som nestihla ani malého uložiť a on mi už driemkal na gauči. Chorý a 22 hodín na nohách... akurát som ho stihla naštopať liekmi a dať mu pusu na dobrú noc :sweat_smile:
15. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ved ja viem :wink: viem si predstavit aky musi byt vycerpany ...ale ved zajtra aspon bude plny sil :wink: :grinning:
15. jan 2010 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ami máš pravdu, že som toho dnes do rána veľa nenaspala, a ešte aj Ema ako naschval asi 4-krát mrnčala :unamused: :unamused:
ale v kľude sa vyspím asi až v pondelok ak to bude OK :wink:
15. jan 2010 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to dúfam :wink: :grinning:
15. jan 2010 o 22:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ja som dnes nejaka ako spresovana a aj mi tecie z nosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked sme boli poobede vonku tak mi bola riadna kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: dufam ze nebudem chora :sweat_smile: v stredu vecer ideme prec az do nedele tak tu nebudem :wink: ideme s kamosmi a ich syncekom do Terchovej sa sankovat :dizzy_face: dufam teda ze budeme vsetci šiesti fit :sweat_smile: :wink:
ešte som zabudla beji fotky prišli, keď budem stíhať, tak sa do toho pustím :wink:
aj ja mám pocit že na mňa niečo lezie :unamused:

inak ma trápi že Majkovi ešte stále nie je dáko lepšie a to berie už 3 či 4 deň ATB :unamused:
15. jan 2010 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Beji tak si užite dovolenku, ale budeš nám tu chýbať :wink:
jéj Beji tak vám bude super, keď idete na sankovačku, aspoň trošku tiež vypadnete z domu :wink: a dopuj sa ovocím :slight_smile:
a dnes aj Eme začali znova tiecť sople, to už fakt neviem že z čoho keď na dovolenke dobrala ATB a aj tam mala sopliská poriadne a teraz zase :unamused:
autor
Tami v pohode :wink: ja len ze ci to preslo lebo mam ten novy PC tak som este z neho " zmetena " :sweat_smile: a jasne ze to ma cas :wink: Emke pusinky - podla mna isto zuby lebo aj nam sa stale pustaju sople :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dakujem :dizzy_face:

Ami dakujem :dizzy_face:

ja sa tesim hlavne na to ze sa Petko s Matom pohraju a my s Misou behneme plavat + hodim masaze :grinning: jaaaaaj dufam ze nam to vide :sweat_smile: inak menyes stale nemam :confused: :sweat_smile:
15. jan 2010 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ami a Majko uz aj ant bere ?? akosi mi to uniklo :sweat_smile: posielame pusinky nech je rychlo fit :dizzy_face: a ty sa vyliec stacia dvaja doma chori ... kto sa bude starat o nich :sweat_smile: :wink:
15. jan 2010 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok