Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
14. jan 2010

noooooooooooooo tak dufam ze budem reagovat na vsetko 😉

Megi drzime tuho palceky neboj bude to oki masaze pomozu 😉 a podla mna to s tym jazykom si mala afty ..😅

Tami na Viktora budeme mysliet amozes mu s istotou povedat ze urcite zaspinka skor ako povie svoje meno alebo napocita do 10 sat 😉 ja som bola "pod nozom " ako 8 rocna 😉 - slepe crevo 🙂

Ami maminky mi je velmi luto co vsetko si musi pretrpiet ☹ 😔 ale neboj uz jej bude len lepsie a coskoro uz bude fit 😵 a na vodarov sa veru postazuj 😠

Bzuciiiiii ake krasne brusinko 😵 to ja mam mam vacsie teraz 😉 😀 a mrzi ma ze ti bolo dnes zle 😅

Ciarka , Martinka ...no ved uvidime ako to dopadne 😉 ale jednoznacne vam vsetkym dakujem ste zlate 😵

a IZKAAAAAAAAAAAAAAAAA kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😕

amadora
14. jan 2010

Beji tak ste mali pekný deň 🙂 A ďakujem za maminku 🙂 Ja trochu odbieham na FB, nahrávam fotky zo strednej, som sľúbila spolužiakom 😀

bejca
autor
14. jan 2010

videla som fotky su super 😵 aj ja som na FB pozeram co tam nove 😉

bejca
autor
14. jan 2010

halooooooooooooo kde je ktoooooooooooo ????

Tami a prisli ti fotky 😅 na email ??

amadora
15. jan 2010

Dobré ránko!

Megi a Natali, Tami a Viktor, tuho na vás myslíme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bzucinka2
15. jan 2010

dobre ranko, dnes sme mali super noc, vstali sme o 7,15, napapali sme sa, ja hladna ako vlcica, ale dala som si pre istotu iba piskoty 🙂
megie , tami, bude sa vam isto stikutat, hlavne nech to dobre dopadne 🙂

amadora
15. jan 2010

My sme spali do 7:45 aj to som drobca budila 😀

Ja mám takú radosť, tatko je už na SR 🙂 Neviem ako to stihol od polnoci z Nemecka, ale hrozne sa teškám 😵

amadora
15. jan 2010

musím sa vám pochváliť akého mám doma pomocníka 😵 dostala som chuť niečo upiecť keď tatko príde domov a včera som kúpila v obchode slivky a marhule, nech aj Majko má vitamíny, tak že spravím ovocný koláč. a Majko mi poctivo pomáhal, najprv sme spolu dávali suroviny do misky, sypal mi múku, potom sme spolu miešali, potom mi podával ovocie keď som ho krájala a nakoniec sme ho spolu ukladali na cesto 🙂 a aj upratať mi pomohol, ponosil špinavý riad do drezu a utierali sme spolu stôl od múky a oprašovali si ruky do drezu 😀 tak takýto koláčik musí tatkovi chutiť 😉

bejca
autor
15. jan 2010

ahojte 😵

Petko spinka necham ho cca hodinku lebo sme spinkali do 8 mej 😀 aj tatino si konecne pospal 😀 ale v noci Petko plakal a aj vykrikoval - mam pocit ze to bude suvisiet so splnom 😅 - tak som si ho dala k sebe 😉 takmozno preto tak dlho spinkal 🙂

Tami , Megi myslime na vas od rana 😵

hrali sme sa s Petkom a tak ma poskriabal na perne ze mi az odlupil kusok koze z vrchnej pery 😅 ma to stipe ako potvora 😝

Bzuci super krasne ste spinkali aj vy 😵

Ami tesime sa s tebou 😵 a teda pomocnik na 1 😵 kolac bude isto super 😉

no a idem nieco porobit a potom von s drobcom 😵

danka.k
15. jan 2010

beji teraz spln nie je tak to isto nebolo splnom.. mozno sa mu len daco zle zasnivalo ☹

ami majko je sikovny

ciarka
15. jan 2010

aj my myslime na megi a nati a tami a viktora.Drzte sa.

Bzuci- som si to pomylila s kamoskou,aona ide dnes na morfologicky ultrazvuk. Tak v stredu sa tesim na info.

bzucinka2
15. jan 2010

ahojte, ciarka 😉
ami tak super kolacik musi byt, tatko zje cely plech urcite 🙂
nejak ma boli brusko, idem asi okupat maleho a oboch nas ulozit 🙂

mm1
15. jan 2010

Ahojte kočky som t u fakt len na malý skok, lebo som sľúbila, že napíšem ako sme dopadli....

takže bohužiaľ potvrdilo sa to, že musíme ísť na operáciu. Ideme 20.1. na Kramáre a Natálke spravia oba pršteky. v pondelok sa tu ukážem, ale ráno ideme na odbery, potrebujeme ma predoperačné....

Ani nechcice vedieť, ako som z toho sklamaná.... strašne sa toho obávam, aj keď tá doktorka,bola veeeeeeeeeľmi milá, povedala, že ide o 10 min. zákrok, že nič to nie je a anestéza je len slabučká.... ale my sme mamy, tak všetko prežívame dvojnásobne.... ☹ ☹ ☹ 😢

posielame pusky....

PS: pre Danku, nie si mi Dani dlžná nič, som rada, že sa ti to páči... to má Rastík odo mňa a od Natálky k meninám..... 🙂

amadora
15. jan 2010

Megi ☹ ☹ ☹ Mrzí ma že sa tej operácii nevyhnete, ale keď musíte ísť tak je fajn že vám dali taký rýchly termín a budete to mať šup šup za sebou a tiež keď ti povedali že to bude ľahká a rýchla operácia. Ako píšeš, nás mamy by trápilo aj vŕtanie zúbku našich drobcov, ale určite sa nemusíte ničoho báť a bude to všetko v poriadku. A my tu všetky budeme posielať pozitívnu energiu a budeme na vás silno silno myslieť 🙂

bejca
autor
15. jan 2010

Danka a coje polom dnes ?? NOv ??? 😅 ja a v tom nevyznam 😉 ale mamv kalendari cierny mesiac ....

Bzucinka tak sa pekne ulozte a oddzchujte 😵 dobru nocku a hladkaj brusko aj za mna 😵

Megi to ma mrzi ☹ ale nebojkaj vsetko dopadne super a za par tyzdnov si ani nespomeniete 😉 a mas pravdu ze my to asi prezivame viac ale tak to byva 😉 super ze vastak rychlo zoberu a ked je aj doki mila isto to bude sikovno 🙂 posielame pusinky 😵 si zlata ze si nam prisla povedat 🙂 vazim si to 🙂

amadora
15. jan 2010

Beji spln by si mala ako biely mesiac zaznačený.

Tak my máme od 18:30 tatka doma, hrozne sa teším 🙂 Len som sa chystala aj na krásny ťuťu muťu večer (po 2 týždňoch mrchy by sa patrilo 😝 ) a miesto toho mám doma ďalšieho maróda 😒 Mi prechladol ako zapadol s tým kamiónom a nahadzoval reťaze, tak už mi buvinká.

tami712
15. jan 2010

ahojte 🙂
ďakujeme vám všetkýýýýýým že ste nám držali palce a že ste na nás mysleli 🙂 🙂 🙂 🙂
dopadlo to zatiaľ OK, Viktor to zvládol úplne perfektne, nič ho nebolí, aj uspatie zvládol super. Len mu to napravili a dali znovu dlahu, ale v pondelok musí ísť znova na rontgen a ak to nebude v poriadku, tak mu to musia zadrôtovať ☹ ☹
a chceli ho pustiť už dnes aj domov, ale dostal teploty, tak mu nasadili ATB a pustia ho zajtra ráno 😉
no a keďže tam švagriná robí sestričku, tak je tam s ním aj v noci 😉

Megi a tebe a Natálke budem držať veeeeľmi palčeky, aby vám to dobre dopadlo 😉 🙂 🙂
no ale viem ako sa cítiš ....
a aj Viktor mal asi len takú slabú narkózu, lebo za hodinu od uspatia už bol na svojej izbe prebratý a bol už celkom OK 😵

amadora
15. jan 2010

Tami to sú vynikajúce správy, super 🙂 🙂 🙂 Budeme ešte držať palce aby bol rontgen ok a nemuseli to už drótovať. Dobre sa vyspi dnes, do dnes rána si asi veľa nenaspala, tak si oddýchni 😉 cmuk

bejca
autor
15. jan 2010

Ami no tak tatkovi zelame skore uzdravenie 😵 a inak telo na telo to by mu pomohlo 😉

Tami juuuuuuuuuuuj tesim sa s vami 😵 a neboj isto bude rontgen oki a ziadne droty nebudu 😉 a v takychto chvilkach veru super mat svagrinu na chirurgii 🙂

amadora
15. jan 2010

Beji to by som ho musela znásilniť asi 😀 Ešte som nestihla ani malého uložiť a on mi už driemkal na gauči. Chorý a 22 hodín na nohách... akurát som ho stihla naštopať liekmi a dať mu pusu na dobrú noc 😅

bejca
autor
15. jan 2010

ved ja viem 😉 viem si predstavit aky musi byt vycerpany ...ale ved zajtra aspon bude plny sil 😉 😀

tami712
15. jan 2010

ami máš pravdu, že som toho dnes do rána veľa nenaspala, a ešte aj Ema ako naschval asi 4-krát mrnčala 😒 😒
ale v kľude sa vyspím asi až v pondelok ak to bude OK 😉

amadora
15. jan 2010

no to dúfam 😉 😀

bejca
autor
15. jan 2010

ja som dnes nejaka ako spresovana a aj mi tecie z nosa 😝 ked sme boli poobede vonku tak mi bola riadna kosa 😝 dufam ze nebudem chora 😅 v stredu vecer ideme prec az do nedele tak tu nebudem 😉 ideme s kamosmi a ich syncekom do Terchovej sa sankovat 😵 dufam teda ze budeme vsetci šiesti fit 😅 😉

tami712
15. jan 2010

ešte som zabudla beji fotky prišli, keď budem stíhať, tak sa do toho pustím 😉

amadora
15. jan 2010

aj ja mám pocit že na mňa niečo lezie 😒

inak ma trápi že Majkovi ešte stále nie je dáko lepšie a to berie už 3 či 4 deň ATB 😒

amadora
15. jan 2010

Beji tak si užite dovolenku, ale budeš nám tu chýbať 😉

tami712
15. jan 2010

jéj Beji tak vám bude super, keď idete na sankovačku, aspoň trošku tiež vypadnete z domu 😉 a dopuj sa ovocím 🙂
a dnes aj Eme začali znova tiecť sople, to už fakt neviem že z čoho keď na dovolenke dobrala ATB a aj tam mala sopliská poriadne a teraz zase 😒

bejca
autor
15. jan 2010

Tami v pohode 😉 ja len ze ci to preslo lebo mam ten novy PC tak som este z neho " zmetena " 😅 a jasne ze to ma cas 😉 Emke pusinky - podla mna isto zuby lebo aj nam sa stale pustaju sople 😝 a dakujem 😵

Ami dakujem 😵

ja sa tesim hlavne na to ze sa Petko s Matom pohraju a my s Misou behneme plavat + hodim masaze 😀 jaaaaaj dufam ze nam to vide 😅 inak menyes stale nemam 😕 😅

bejca
autor
15. jan 2010

Ami a Majko uz aj ant bere ?? akosi mi to uniklo 😅 posielame pusinky nech je rychlo fit 😵 a ty sa vyliec stacia dvaja doma chori ... kto sa bude starat o nich 😅 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre