Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

ciarka
18. jan 2010

Beji- podaj spravy, som zvedavaaaa...............

amadora
18. jan 2010

Megi máš to tam 🙂

mm1
18. jan 2010

aké správy???? niečo som prehliadla?????? ak áno ospravedlňujem sa...

jáj už viem, Bejka išla k dokimu no modlím sa, aby tam bola dutinka s bodečkou. 🙂

Ami Ďakujem. uložené.....

ukázala Vám danka, čo som jej poslala??????? 😲

mm1
18. jan 2010

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=648385

aha toto bolo v balíčku pre Danku

amadora
18. jan 2010

Megi nádherné 😕 Rastík je šťastný chlapček že sa bude utierať do takého krásneho uteráčiku 😵

Bejka išla dnes k dokimu? Prečo som si myslela že zajtra? Ja som už dáka domotaná... 😅 Tak Beji netrpezlivo čakáme 😵

bzucinka2
18. jan 2010

ahojte
achojka gratulujeme ste sikovnucky 🙂
ciarka, meno mame ako tak pre dievcatko, ale pre chlapca este nie 🙂
alex, dakujem za pochvalu, no s tym pasom neviem neviem ci by som vyhrala 😀 ale potesilo 😉
tami u nas som to nevidela 😒 a super, tesim sa, ze viktorko je v poriadku 😉
ami posielame cmuk na boliestku a davaj si pozor, este stastie ze sa nic horsie nestalo 😔 a nech sa tatko v poriadku vrati domkov 😉
megie myslime na vas 😉

bzucinka2
18. jan 2010

megie nadherny uteracik, parada, si naozaj sikulka 🙂 ma smoj obdiv 🙂

danka.k
18. jan 2010

ahojte baby... moje dieta hotovy postrach denis... dnes mu slo uz od rana.. kym som si nalozila pradlo do pracky pocujem nejake vybuchy... ved preco nedat mame do mikorvlnky daku vec co tam fajne zhori... pridem do kuchyne v mikrovlnke ohen.. potesi.. dostal vyprask.. ake poucenie pre neho??? jasne ze ziadne.. kym mama doklada pradlo do pracky, vysypem jej popol z krbu na koberec.... tak mama vysava... chvilku klud, vymyslam dalsie zbojstva, kym si mama vyberie pradlo z pracky tak ja sup vyskocim na umyvadlo, ved ona si ma nevsima, ma robotu... jasne vsetky masticky jej povytlacam... mama zuri, ale drzi sa... a potom zas pri maminej nepozornosti jej vysypem popol na koberec... maminku luuuuubim... zuuuriva som bola dnes z neho 😀 😀 😀 😀 a to polovicu veci co urobil ani nepisem, proste bolo toho strasne vela este ze prisla kamoska s dcerou tak sa trosku ukludnil

idem si urobit veceru a pridem vas precitat

danka.k
18. jan 2010

a este som zabudla: mama vari polievku.. ona si mysli, vypol som jej ju....

proste rastikovi dnes slo 😀 😀 😀 😀

danka.k
18. jan 2010

megie maly sa strasne tesi z uteracika.. vsetkym ho stale ukazuje 😉 😉

vsetkych chorym a ubolenym prajeme skore uzdravenie, mm dufam ze tu operaciu zvladnete v pohode.. mne maleho operovali ked mal 4 mesiace a uplne super... 😉

beji s´praaaaaaaaaaaaaavy 😀

bzuci neboj dake mena s tebou vymyslime

a uz neviem co som chcela

amadora
18. jan 2010

Bzuci ďakujem ti veľmi pekne 😵

Danka 😅 😅 😅 Nalej si frťana keď ti malý zaspí, dnes si zaslúžiš na upokojenie 😉 😀

Ja som trochu v šoku, som si písala so spolužiačkou zo SŠ, sme neboli doteraz v kontakte. Má 3,5 ročnú dcéru a som sa pýtala ako sa majú tak odpísala že malá neposlúcha a potom že - citujem - neviem asi pojde do decaku ak to takto pojde dalej 🙂))) dufam ze sa 15 ročna prespí a vykašle sa na školu 🙂)) 😕 no trochu brutal humor takto o vlastnom dieťati 😒

danka.k
18. jan 2010

ami no poviem ti ze mam 100 chuti dat si 😀 😀 😀

bzucinka2
18. jan 2010

danka no parada, asi by ma uz vystrelo, ale dnes bolo asi nieco vo vzduchu, lebo aj tento nas dnes len vymyslal a potom zuril, ked som mu nieco zakazala, tiez mal na male a dostal by vyprask, ale skoncilo to vzdy len krikom a jeho zurivym placom a hnevom 😒
no a este som vam nenapisala co vyparatil vcera, dala som ho do vane a isla som odlozit zatial pradlo, on sa tam zvykne pekne hrat a zrazu plac, dobehnem a ukazuje mi na oko, ktore si suchal a suchal, tak som mu ho utrela, umyla a pytam sa ho co sa mu stalo a on mi ukazal jeho sampon a potom vlasky, tak on si vylial vsetok sampon co mal v tube a bolo ho tam dobra polovica na hlavu a umyval si vlasy 😀 😀 😀 i ked ho to stipat nemalo, ale asi si ho dal vela, tak mame na par dni pokoj, kym kupime druhy 😀 😀 😀 no sikulko vam to je, ale ze by sa zacal na nocnik pytat to nie, to uz len dobehne a oznami ze sa vykakal, hlavne ze opakuje skoro vsetko co mu povieme 🙂

danka.k
18. jan 2010

bzuci potesi... si honechcela asi umyt sa musel sam 😀 😀 😀 😀 nas sa dnes kupal a kupelku som potom este dlho utierala 😀

bzucinka2
18. jan 2010

to sa uz naucil, ze vylievat vodu von nesmie 😀

amadora
18. jan 2010

Danka ja si to vždy hovorím keď máme taký deň že len čo malý zaľahnem si musím naliať za jeden na nervy 😀

Náš v poslednej dobe keď niečo vyparatí tak hodí ten najnevinnejší výraz, myká plecami a hovorí "noooo" 😀 Aj dnes si nabral plnú pusu lentiliek a keď ich dobre ocmúľal mi ich vypľul na dečku 🙄 Ale som mu len dohovárala, že on je už veľký chlapec, že musí trochu rozmýšľať čo si môže a nemôže dovoliť, že nech sa teraz pozrie na tú dečku aká je špinavá, že ju musíme dať oprať. A on hodil ten výraz, mykal plecami a len mi prikyvoval že "no... no..." A potom sa na neho hnevaj 😀

bzucinka2
18. jan 2010

no idem si umyt chrup a snad dnes nieco aj v telke bude, aspon kym nezaspim 😀 😀 😀

amadora
18. jan 2010

nichto ništ? 😕 😀

bejca
autor
18. jan 2010

halooooooooooooooooo

kocky moje krasne ja vobec nestiham ☹ mrzi ma to ale stale sme vonku sankujeme , behame ,gulujeme sa 😀 vyzivcame konecne zimu 😀 potom musim co to porobit ved to poznate 😉 a aj som dnes si bola kupit nejake teplejsie mikiny mne aj muzovi a podobne somarinky ... tak mi to prepacte 😉 a zajtra idem vecer zehlit a chystat balit , potom pridem aspon na chvilku kuk 😵

vsetkym choruckym skore uzdravenie 🙂

Tami som rada🙂 tesim sa s vami 😵

Megi na vas silno myslime 😵

Petko ma prstek uz klop klop lepsi tak som rada 🙂😵

ja som pridala par fotiek na FB co som mala v mobile a aj muzik tak ak chcete kuk len teda je tam horsia kvalita 😅 no a je tam aj fotka ockova a bratova tak mozte kuk 🙂

bejca
autor
18. jan 2010

a co sa tyka menzesu tak u dokiho som nebola a ani som nepisala ze pojdem 😉 ale volala som mu ale nedovolala som sa ..... este stale nemam .... ale myslim ze tehu som neni ..... a ak by aj hej ..... no brala som tie tabletky + nejake to vinko cez vianoce ... neviem neviem ...... 😅 ved uvidime ako to dopadne ..skusim volat znovu zajtra k dokimu ....

bejca
autor
18. jan 2010

a dobru nocku vam 😵

izka
19. jan 2010

ahojte zlatínka.

občas vám sem nakuknem, ale písať už nestíham.
nejako sa od vianoc neviem znormalizovať, stále riešime nové a nové problémy.

emka sa už dostala do štádia, že nezavrie pusu celý deň. všetko opakuje aj sama rozpráva a komentuje a spieva a všetkých nás diriguje. tak mi večer už ide hlava prasknúť 😀
ale sa aspoň zasmejeme. dnes napr. pozerala do misy zeleninového šalátu a povedala, že idem papať kvetiny 😀
a pak som jej hovorila, nech už zavrie pusu a ona zavrela oči.

cez deň skoro nespí a pak až po polnoci a už mám z toho úplne rozhozený režim 😝

a neviem, či nebude chorá, lebo sa jej vyhádzali na líčkach červené pupáčiky a už to má ale tretí deň a stále sa to rozširuje. dávam jej fenistil kvapky, ale nejako to nezaberá. a sa mi zdá, že teraz už má aj teplotu. no uvidíme.

izka
19. jan 2010

ďakujem za gratuláciu kike. odkázala som 😉
ani sme neoslavovali, lebo sme mali pohreb mužovej krstnej.
inak už jazdí aj občas do školy do nitry. aj dnes ráno ema hlásila, že padá sniežik a kika išla do školy, lebo nevidela auto, tak si to hneď dala do súvisu.
už ani z toho nemám nervy, začínam jej veriť.
moj muž chcel aj aby do čiech šoférovala a to bolo pekne zlé počasie a šmyklavo. hlavne tam vôbec neboli upravené cesty. to som ale zakázala, tak sa chvílu nadúval 😅

izka
19. jan 2010

tami, som rada, že viktorko zvládol operáciu a členok bude v poriadku.
deťom sa rýchlo hoja zlomeniny. mám s tým bohaté skúsenosti 😉

megi, myslím na vás, nech všetko dobre dopadne a natálke pomôžu.
ja by som si to tiež vôbec nevšimla, lebo aj ema má väčšinou prsty pokrčené. až keď si to napísala , tak som urobila kontrolu a všetko ok.

izka
19. jan 2010

beji, dík, že si si na nás spomenula. aj ja na vás myslím.
peťkovi fúkame na prstoček, nech sa chytro zahojí.
a tebe, nech aspoň zistia, čo je na príčine.

inak aj mne meškali dva týždne a už som bola riadne nervní. a predstavte si, že moj muž sa normálne tešil, že som zas tehu a že emka nebude sama malá. úplne bol sklamaný, keď som to dostala 😕

všetkým tehulkám želám len to najkrajšie tehu a nech je všetko ok.

bzuči , naozaj krásne brušinko a alexík je šikulka, ako sa sám pekne poumýval 🙂

danka, rastík riadne skúša tvoju trpezlivosť.
mám doma niečo podobné, len behám z jedného konca domu na druhý a zachraňujem katastrofy 😝

ami, tebe želám rýchle uzdravenie a nech sa dobre rozhodneš. a noha už nebolí ? mala si teda šťastie. a maminka ako ? už je lepšie ?
majko je múdra hlavička. už sa ti pekne rozvyprával.

izka
19. jan 2010

idem si aj ja trocha zdriemnuť.

majte sa krásne, všetky choroby preč od detí aj od nás.

beji, šťastnú cestu, príjemný pobyt a v poriadku návrat.

ozaj , my sme asi poslední, čo majú stromček. emke sa strááášne páči a svietiť musí aj cez deň a stále chodí, že pééékné vianoce 😀

už ale naozaj čaute.

amadora
19. jan 2010

Dobré ránko!

Beji tak vám závidím to včerajšie sánkovanie a guľovanie a tak 😒 My sme neboli vonku ani nepamätám, odkedy je Majko chorý. Už mi to tak chýba!
A dúfam že dnes sa dovoláš dokimu, som zvedavá čo ti na to povie 😅

Izka teda máte rušno doma, ale pri takej krásnej veľkej rodinke sa človek asi nemá kedy nudiť 🙂 Ďakujem ti pekne, noha bolí ale dá sa vydržať, mamina lepšie, v stredu alebo štvrtok by už mohla ísť vraj domov. A Majko sa žiaľ nerozvyprával, on má pár slovíčok (na jednej ruke by si zrátala ) a tie si krúti dookola. Keď si myslím že už už to príde tak zase nič. Asi zložil sľub mlčanlivosti alebo čo 😅

bejca
autor
19. jan 2010

ahojte 😵

volala som dokimu a menzes sa ma dostavit do 7 dni .............takze cakame do nedele a ak nic v pondelok rano mam zavolat aobjedna ma co najskor ....no od 12.11.sice uz velmi daleko uz by som aj prvy trimester mala za sebou 😅 😕 😉 no sale nech uz je ako ma byt 😉

Izka super ze si sa ukazala 😵 ja som na tom podobne tiez nic nestiham a akosi sa neviem dostat do normalu 😕 a so stromcekom sme boli na tom podobne cele dni svietil a kazde rano hned bola kontrola ci tam este je 😀 ale uz zacal velmi vymyslat a aj s autom - odrazadlom do neho narazal naschval takmusel ist dole 😉 Emka je teda riadna sikulka ked uz tak keca 😵 len teda ten spanok - nespanok ....ti vobec nezavidim 😨 asi by som umrela , dufam ze aspon rano ta necha vyspinkat 😉 Kika je sikulka tiez ked uz tak super soferuje 🙂 dakujem za zelanie snad vsetko dopadne super 😵 a s tym 6 tim babom drzime palce tak ako ty chces 😉 😀

Ami dakujem ze na mna myslis 🙂 a co sa tyka toho sankovania tak ti veru verim ja by som tiez bola doma uplne uz na prasky 😅 drzime palce aby Majko uz bol fit a mohli ste sa ist aj vy gulovat a sankovat 😵 a aj ty dufam si uz oki 😵

amadora
19. jan 2010

Beji ja si myslím že aj doki to myslel tak, že tá mrcha ti meškala pre niečo, chorobu, poruchu hormónov alebo tak, ale sa mohlo stať že si aj tak otehotnela, nejako tesne pred návštevou u neho a to on ešte nemohol vidieť tam. Tak ak by si náhodou, tak tie lieky ti neuškodia, ale mrcha ti už nepríde. Takže môžeš byť tehu 😉 No veď zbadáš... a na prášky teda som už doma, ešte dupľom keď sme sami. Ale dnes by sme mali ísť na kontrolu ku doki, tak sa opýtam či môžeme už chodiť von, či až keď doužíva ATB. Len sa bojím ísť, lebo je tu snehu a je problém vyjsť s autom hore našou ulicou. Muž mal včera čo robiť a nie to ešte ja 😅

amadora
19. jan 2010

tak sme úspešne obišli doktorku aj nákup 🙂 Majko je už zdravučký, aj výter z nošteka mal v poriadku, už máme len doužívať ATB - to vyjde dáko na zajtra, a môžeme aj vonku už chodiť 😵

a tatka už máme v Slovinsku

ozaj kočky, už ste dumkali nad Valentínom? 😉 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre