• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

bzuci obsahujú 200% odporúčanej dennej dávky, presne toľko koľko by mala žena pred plánovaným tehu a v prvom trimestri prijímať. a keby boli okolnosti iné tak sme sa "rozhýbali" už dávno...
20. jan 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, pohoda, tak len pekne papkaj a ono sa podari na prvy sup, neboj :wink:
20. jan 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
správa od Megi:

Ahojte kočky, zdravím vás na MK. Tak horor tu, miesto operácie zajtra pôjdeme až v piatok a tým pádom celý víkend tu! Tu horor! Mám len kreslo, 1/2 odd. je onkológia

:frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. jan 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuuuuuuuuj megie, hroza, tak nemozte ist domov a prist az v piatok, alebo tam nie je nadstandartna izba, ved ako budes fungovat po spani v kresle, no parada fakt :frowning2: ale hlavne nech je netalka v poriadku, vydrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrzte :dizzy_face:
20. jan 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prisla som kuk, co pise megi, viem ze mala ist s malou na tu operaciu...
chudatko mala, takze tam musia ostat...to je hrozne...
20. jan 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som jej písala presne to isté Bzuci. odpísala mi citujem:
"skoro ma j...o, keď tak musím povedať a keď sme sa chceli dnes vypýtať von, veď bolo krásne, tak len na vlastnú zodpovednosť a na 1/2h. A to máme na Kramáre 10min.
20. jan 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuci gratulujem k chlapcekovi.... JAkubka dajte.... mne to meno zamietli tak ho daj aspon ty :grinning:

megi chudatko.. nechapem naco vas tam drzia do piatku ste mohli prist rano... ujdite odtial :grinning:

beji dufaj ze je v terchovej sneh... pochybujem ale mozno sa este daky udrzal... a skoda ze mi to uniklo sme sa mohli dohodnut a stretnut :frowning2:
20. jan 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som zabudla.. panovi sebastianovi vsetko najlepsie k meninkam :wink:
20. jan 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som mužovi hovorila aby bol druhý chlapec Jakub, že budeme mať Kubka a Maťka :grinning: ale z nejakých príčin mi to neprešlo :grinning:

u nás je sneh a stále padá, myslím že v Terchovej by mohol byť tiež, tam je vždy snehu a snehu...
20. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami lenze tu sneh nepadal ani nepamatam :grinning: :grinning: a kedze mame terchovu za rohom tak tiez pochybujem.. ale mozno tam kusok este maju.. bejca nam povie

nam sa jakub nehodi vraj k priezvisku tak preto.. ale mne sa Jakub Kubas paci :grinning:
20. jan 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo, veď to neznie zle :confused: práve sa mi to hodí k sebe :slight_smile:
20. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami aj mne sa to hodi...... uvidime :wink:
20. jan 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mužovi sa aké meno páči, hm?
20. jan 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem.... nevyjadril sa.... neriesi kym nebude aktualne
20. jan 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

jaj u nás sa kydá ten sneh, zase idem mať traumu z toho ako sadnem do auta :sweat_smile: a to nehovorím zajtra do LV, sa budem klepať celou cestou

tá pani z fota mi poslala grafické návrhy na tú podložku pod myš pre manželíka, pridala som do albumu ten ktorý som vybrala, tak môžete kuk :wink:
21. jan 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Ami krasna podlozka pod mysku :dizzy_face: aj mne sa paci kolko ,ze to stoji?da sa to cez net objednat ?Tak rychlo šuo šup na babo!

Bzuci gratulujem k chlapcekovi .Hlavne nech je zdravucke !!!

Bejca , krasnu dovolenku.

My mame sneh

Od vcera Stevko chodi spinkat s plysakmi (havkovia ) aj poobede s nimi spinka a aj vonku sme s nimi boli :grinning: Potom hodim foto ked bude cas .

MEGI POSIELAM VAM VELA ENERGIE!!!!!!
21. jan 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka ďakujem :slight_smile: Stojí necelých 7 euro. Neviem či sa to dá objednať ako balík, ja si pre to pôjdem osobne. Ale tá pani je veľmi milá, pošli jej mail, určite ti odpíše :wink: silvia@silviafoto.sk
21. jan 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami diky !Uz sa Stevko zobudil tak potom jej napisem .
21. jan 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami pekna :wink:

ten sneh ma normalne tesi.... prvy krat v zivote mam z neho radost.. vsade pada len tu nie... :grinning: :grinning: nam cely den krasne slniecko svieti.. nebol bez oblacikov... supeeeeer
21. jan 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem :slight_smile:

mne ten sneh dáko nevadí, len dve veci ma štvú - šoférovať na snehu a každý deň keď niekam idem pol hodinu čistiť auto :stuck_out_tongue_closed_eyes:

od nás práve odišla Majkova krstná, aspoň nám trochu čas ušiel. len ten bordel teraz riadiť lebo Majko sa vždy pred návštevou predvádza a rozhadzuje všetko čo mu príde pod ruku :grinning:
21. jan 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby, chcela som sa opýtať, či ste si niektorá pred prvým tehu robievali grafy BT :slight_smile:
21. jan 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ami ja som nikdy grafy BT nerobila, lebo to treba v rovnaku hodinu rano a to nie je nic pre mna :grinning: a krasny darcek to bude, ja by som mala problem najst spolocnu foto, lebo som zistila, ze skoro ziadne take nemame :frowning2:
baby pisem si vase typy a po narodeni sa dozviete ako vyber dopadol, ale zatial ste sa netrafili :grinning: :grinning: :grinning:
my sme dnes boli cele doobedie vonku, bolo paradne a poobede sme boli u babiny a pekny dnik za nami :slight_smile:
21. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuci myslím že ani jedna baba čo si to meria nemá celý mesiac v rovnakú hodinu úplne presne :wink: :grinning: Tých spoločných fotiek máme aj my málo, toto som náhodou ja iniciovala aby sme sa na Silvestra odfotili všetci spolu a ako sa to zišlo :dizzy_face: Mne sa chlapčenské mená páčia viaceré : Richard, Štefan, Andrej, Tomáš, Lukáš :slight_smile:
21. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moji favoriti teda favorit je Daniel, ale kedže sestra mala už syna Daniela tak sme volili alternatívu...
A ja, Ami, neskusená, ja ani neviem čo je BT :zipper_mouth: :zipper_mouth:
a my sme uplne ale uplne bez snehu :frowning2:
21. jan 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka aj Daniel sa mi páči :slight_smile: A BT je bazálna teplota :wink:

Písala mi Bejča, mám vás pozdraviť, že sa majú fajn, aj keď snehu je tam málo a ráno dostala mrchu :unamused:
21. jan 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blumka už sa vám to kráti :slight_smile: Joj ako ti závidím :wink:
21. jan 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuci vypisem tu vsetky mena a isto sa trafim :grinning: :grinning: :grinning: ci idete dat po tatkovi meno?
21. jan 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami uz som napisala :wink:

Bzuci ja som na tom tak isto my mame tiez malo fotiek spolocných .Budem musiet nahovorit baku ,aby nas odfotila ked budem mat nove vlasky :slight_smile:

Mne sa páči chlapčnske SEBASTIAN , SAMUEL :slight_smile: a dievčenské Liliana :slight_smile: Ale moj muz nesuhlasi :grinning:

Bejču pozdravujeme a je mi luto ,ze dostala mrchu :frowning2:
21. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Megii myslime na vas nech vsetko dopadne dobre.
Bzuci gratulujeme ku gulkam. Hlavne, ze je zdravy.
Ami ja som si merala BT preco? A merala som ju v rovnaku hodinu, nemala som s tym problem. Rovnako som vstavala do prace tak nebol problem a cez vikend som sa tiez vzdy zobudila v tu istu hodinu bez budika ako do prace odmerala som BT a potom som este lenosila alebo som este zaspala.
21. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka daj vedieť čo ti odpíše :slight_smile:

Alex no ukázalo mi to ovulku hneď po mrche, ovulačný tester mi zatiaľ neukázal ovuláciu, teplotu som nemala vyššiu ako 36,2 a nemala som ani výtok ani bolesti v podbrušku, tak neviem čo si o tom myslieť :sweat_smile: Ja si meriam každý deň cca v tom istom čase, hore dole pol hodina.
21. jan 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok