• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

ami toto vam ocino urobi?? ze vas nezavola na svadbu... prepac ale ona ho tak zmanipulovala ako nikto.. ale toto ty vsetko vies.. dobra koza to je....

a majko dobry sinter :grinning: :grinning: posielame boztek na monokel
24. jan 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka už som si myslela že to bude ok, cez tie vianoce som sa celkom zmierila s ňou, ale toto keď mi ocino povedal že ona rozhodla že nám nedajú ani vedieť, že len potom oznámia že sa zobrali, vraj aby nemuseli hostinu platiť a radšej ona chce ísť niekam do Tatier za tie peniaze lyžovať :confused: Ešte že ocino jej vravel že im chcem piecť tortu a ona na to že však o rok bude mať otec 60, tak mu môžem potom upiecť, že príležitostí bude dosť :rolling_eyes:

A ďakujeme za pusinku, modré to má teda statočne :grinning:
24. jan 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no trapna je... boze ten tvoj ocino.. musi byt strasne zalubeny do nej ked nic nevidi........ no neviem ako by som ti pomohla :frowning2:
24. jan 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka nemáš ako,ale ďakujem... ja to už viac menej beriem tak že nech si robí čo chce... ale slepý je ako baran :rolling_eyes:
24. jan 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

tak sme doma, bolo fajn , snehu menej ako u nas ..ale nevadi ,bolo nam fajn , deti sa pohrali , posankovali , mali sme aj uraz :frowning2: pusila som Petka v zone na sankovanie na boboch ...a trochu ho stocilo a narazil do takej tycky :frowning2:chuda male traumu ma zasa na dobre dlho , normalne som myslela ze asi sa mu aj nieco stalo :frowning2: muz nestihal dobehnut ...viac taku hovadinu nespravim .... co uz ked som vadna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ale inak vsetko v pohode , boli sme aj na Snilovskom sedle - lanovkou na Chleb ...strasne tam fucalo a bola kosa .... tak sme sa len po okoli chaty pomotali ale bolo fajn , pocasie sme mali fajn :slight_smile: menzes som dostala hned rano vo stvrtok :stuck_out_tongue_closed_eyes: co uz .,.... musite mi prepacit ale citat nejdem:sweat_smile: :wink: fotky pridam na FB potom pozrite ak budete chciet :slight_smile:
24. jan 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji super že ste sa mali dobre :slight_smile: A ten úraz ma mrzí, ale neboj, detičky sú v tomto úžasné a rýchlo zabúdajú :wink:
24. jan 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mi aj vam posielame cmuk ako tu citam tak MAjko tiez vymysenik na jednoitku :wink: a teda tatino ..... ta jeho ....nemam slov :frowning2: :pensive: a verim ze ta to mrzi :confounded:
24. jan 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ďakujem ti :dizzy_face:
24. jan 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ze mi :pensive: :sweat_smile: :grinning: tam malo byt my !!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

inak dufam ze ste vsetci oki a nikto neni chorucky :wink: ale aknahodou aj hej tak posielame pusinky aby vsetci boli rychlo fit :dizzy_face:
24. jan 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem o nikom chorom myslím :slight_smile:
24. jan 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Megi by dnes mala ísť s Natali domov :slight_smile:

A nám príde domov náš tatko :dizzy_face: Joj tak sa teším!!! Len keby nám ho chceli nechať aspoň pár dní doma, ale sa bojím že zajtra ho zase pošlú preč :unamused:
25. jan 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte moje dieta si prave supe pomaranc a nejd mu to rukou tak si siel zobrat skrabku na zemiaky :grinning: :grinning: :grinning: a este mi hovori tak tak tak... :grinning: :grinning:

beji aspon pocasie vam vyslo... no a s tym snehom to vies ako je.. si chcela tak som ti vsetok odtialto poslala to trnavy :grinning: :grinning: :grinning: preto tam bolo tak malo :grinning:

megi dufam ze vas isto pustia
25. jan 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
beji no z fotiek vyzerá, že ste si to tam celkom super užili, Peťko mal super kamoša :slight_smile: :slight_smile:

ami to ti verím že sa už tešíte na ocka :slight_smile: :slight_smile:
25. jan 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak maminu prehnali ďalšími možnými vyšetreniami, rtg pľúc, sono brucha, žlčníku a neviem čo ešte. Našli jej cystu na obličke :unamused: Ešte nehovorila s lekárom čo s tým idú robiť a či to mohol byť problém, alebo len potrebovali konečne niečo nájsť aby ju tam nedržali zbytočne :rolling_eyes:
25. jan 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ,

Ami, maminke drzim palce .ozaj napisala som tej pani o tu podlozku , ze mi ju bude moct poslat ,le fotku jej poslem 6.2 lebo idem ku kadernicke :slight_smile: s babkou som dohodnuta , ze nas odfoti .Diky za radu.Sup , sup na babo ked pride tatko :wink:

Ja som nachladnuta tak sa liecim bola som si kupit caj aj cukriky na cmulanie .

Stevko cez vikend vrackal a ani moc nejedol , tak my uz mame 20 zubkov len tak s kazdeho po troche prerezane .normalne si dal aj natierat s tym gelom .

Beji vitaj doma :wink:

Majkovi a Petkovi posielam pusinky na bolacka .

Tami , dala si super stranku na typ na Valentina som sa zasmiala :grinning: Ako sa ma Viktor?

Danka , Rastik sikulka ked si supe pomaranc so skrabkou na zemiaky :grinning:
25. jan 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami este som zabudla reagovat na tvojho ocina nemam slov :angry:
25. jan 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. jan 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka ďakujem za maminu :slight_smile: A som ti vravela že je to veľmi milá pani :slight_smile: Ona vlastne aj robila fotografku na svadbe našim kmotrovcom čo sme boli v septembri. Má aj fotky odtiaľ na stránke: http://www.silviafoto.sk/fotogaleria/svadba.html?sub=12-09-09
Inak mne písala akurát dnes že podložka je hotová a môžem si pre ňu prísť :dizzy_face:
A skoré uzdravenie tebe aj Števkovi :slight_smile:
25. jan 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami , dakujem :wink: Karsne fotky
25. jan 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

Ami tesim sa s tebou ze tatko uz pride :dizzy_face: a drzim palce aby ste si ho uzlili do syta :slight_smile: maminku pozdravujeme a nech uz je vsetko oki :dizzy_face:

Danka no teda super :slight_smile: a ja ze preco to tak je :grinning: a Rastik teda riadny sikulka :grinning:

Tami dakujeme :dizzy_face: a bolo fajn :slight_smile: s MAtkom sa maju radi tak si to uzili :slight_smile: a ak by sa ti chcelo hod ten super link este raz :slight_smile: :wink: dakujem :slight_smile:

Martinka dakujem :dizzy_face: a ty sa co najskor vyliec :slight_smile: Stevkovi letia pusinky aby uz zubky neboleli :dizzy_face:
25. jan 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ďakujeme pekne :slight_smile:
25. jan 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminu pustia v stredu domov :dizzy_face: že výsledky má všetky v poriadku a tá cysta tam nie je problém, že s tým netreba ani nič robiť :slight_smile:
25. jan 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami tak to je super, že maminu pustia domov :slight_smile: :slight_smile:

beji :
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=123837

Maťka Viktor sa má celkom OK, muž ho vozí a aj chodí pre neho do školy a už sa nevieme dočkať piatku - majú mu dať dole sádru. Takže si v piatok nemôže ísť pre vysvedčenie, dostane už vo štvrtok :slight_smile:
25. jan 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tami ďakujem :slight_smile: A super, vidíš Viktorko už bude mať za chvíľu po tom a zlomenina bude už len zlou spomienkou :slight_smile:
25. jan 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ami, to je sila s tou svadbou, asi by som ocinovi povedala, ze pozyvat na hostinu vas nemusia, ale aspon na sobas ste si hadam zasluzili :angry: je to nejaka mrcha, uz ju nemam rada a to ju ani nepoznam :angry: a super, ze mamca uz pojde domov, tak snad sa jej uz nic take nestane :wink: cmuk na monokel, lapajkovi :wink:
beji, tesim sa ze ste si to uzili a posielame cmuk za havariu :wink:
matka skore uzdravenie :wink:
nam ide stolicka, je cely taky umrncany a strka si prsty do pusy a mne kaze masirovat a priam si tu masaz dasienka uziva :wink: dnes som vracala, maly mi asistoval a prikazoval mi stale vracat, tlacil ma od chrbta a kazal mi bleee aby on mohol splachovat :grinning: no uzasne mile je to moje dieta :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami super ze maminku pusita :wink:

bzuci no maly aky sikovny ked ti kaze vrackat :grinning: :grinning: :grinning:

martinka skore uzdravenie vam....

ja netusim kolko mame zubov.. ci uz mame posledne 4 von alebo nie.. maly si pozriet neda a ja sa mu nasilu nepozeram.. raz mozno ukaze :grinning:
25. jan 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami super dobre spravy :slight_smile: tesim sa s tebou :dizzy_face:

Tami Viktor musi byt veru cely stastny ze uz pojde sadra dolu :slight_smile: a dakujem za link som sa nasmiala :grinning:

Bzuci dakujeme :dizzy_face: a teda ten tvoj Alexik je teda cislo :wink: :dizzy_face:

Danka ja vzdy poviem aby mi silno otvoril pusinku a ja mu pozrem :wink:

ja neviem co to s Petkom v poslednej dobe jeale nechce sam zaspavat , a dokonca ani v svojej posteli ...odkedy sme boli v Terchovej tak chce spat na nasej velkej ...potom ho prekladam ...no a ak to takto pojde dalej tak ani vecer uz nebudem mat cas sem prist lebo niekedy uz uz zaspavam s nim alebo mam inu pracu :pensive: :sweat_smile:
25. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja len na skok, ocka už máme doma, akurát sa sprchuje tak vás pozdravím a pôjdem hupsnúť k nemu :wink: :grinning:

Bzuci ďakujem ti :slight_smile: A Alexík ohromný teda, dúfam že si mu spravila radosť a vracala si aspoň trikrát :grinning: :grinning: :grinning:

Danka ďakujem za maminu :slight_smile: A ja zuby kontrolujem keď mu umývam že mu rýchlo strčím prst do úst a pátram :grinning: A vyzerá že nám idú zadné spodné stoličky, lebo už ich cítim že každú chvíľu vyjdú.

Beji aj tebe ďakujem :slight_smile: A neboj, hádam si Peťko rýchlo nájde zase svoj režim :slight_smile:
25. jan 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mu mozem aj hovorit a palec vkladat... jhned hryzie alebo sa zuri.... mozno uz mame strasne dlho vsetky a ani nevieme :grinning:
25. jan 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami tak som rada ze muzik uz je doma , uzite si ho :wink: a pracujte na tehu :wink: a s Petkom hadam budes mat pravdu alebo mu zrusim aj tu 1,5 hodku spanku cez obed ..... :sweat_smile:

Danka no teda vidis co mu mas co zuby kontrolovat :grinning: a aj mna hned hryzie ked mu dam prst do ust :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok