Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
28. jan 2010

Smatulka, Mišinkovi želáme všetko najlepšie k dvom rôčkom a posielame obrovskú pusinku 😵

bzucinka2
28. jan 2010

ami gratulujem k zubkom 😉 a tomu ocinovi, ved to je take zle, keby som mu ako dcera povedala v dobrom , nie v zlom, ze napriklad s tymi kalendarmi to co bolo, ved nejde o tie kalendare, mohli si ich vsetky nechat, ale ta jej reakcia, alebo ze co ju napadlo, aby si isla na dovcu bez muza, ze by ta potesilo, keby nerozhodovala o veciach medzi tebou a ocinom ona, ale aby sa vyjadril aj on, ved si predsa jeho dcera, neviem, asi takto nejako, lebo mna by to hrozne trapilo, hlavne ked ste mali dobry vztah 😔 tak ale ty si poznas ocina najlepsie 😉

amadora
28. jan 2010

Bzuci neviem... možno ak bude niekedy príležitosť že budeme sami tak sa s ním o tom porozprávam, len dúfam že to medzi nami potom nepokazím úplne 😒

Kočky vedeli ste že sem na koníka chodí aj Lašákova žena? Má tu aj dva albumy 😉

bejca
autor
28. jan 2010

ahojte 😵

ja len na skok 😉 tu je text ten isty ale je iny zaber realny 😉 som tam ja odzadu a Petko v sanitke 😉

danka.k
28. jan 2010

beji fuuuu tak to teda mate zazitok... no ked muz pride domov tak sa ho hned pytam kde mame daky istic.. lebo ja netusim

tami viktor ma super vysvedcenie

ami hod lasakovej link na albumy 😀

amadora
28. jan 2010

Beji som si ten obrázok uložila 😉 😀 Inak aj mužovi som písala včera keď si mi volala a ten mi za jazdy odpisoval že mu mám dať okamžite vedieť čo je s vami keď sa mi ozveš 🙂 Tak mu ukážem aj foto 😉 😀

Danka pozriem to a hodím 🙂

danka.k
28. jan 2010

mile su tie jej deti 😉

amadora
28. jan 2010

ten chlapček je celý otec 🙂

amadora
29. jan 2010

Dobré ránko!

No ja mám nervy hneď od rána, písal mi muž že v Nemecku silno sneží a že ho čaká cesta cez nejaké serpentíny tak tŕpnem už teraz 😒 A u nás tiež riadne napadlo ešte a stále padá, netuším ako pôjdem do mesta na nákup a s malým na očkovanie 🙄 A na cestu do BB môžem definitívne zabudnúť ☹

mm1
29. jan 2010

dobré ránko.... tu koooonečne nesneží....napadalo trochu, ale to sa dá zvládnuť...
Ami na aké očkovanie idete??????? či sme na niečo nezabudli.

amadora
29. jan 2010

Megi nezabudli, neboj 🙂 My ideme na poslednú dávku proti kliešťovej encefalitíde 😉

Tu husto sneží, taká som zlostná 🙄

mm1
29. jan 2010

jáj tak....
ozaj už viem čo som vám chcela napísať....

včera som spravila super nákup.... išla som si dať vyvolať fotky a hovorím, kuknem čo maju v Carrefoure... a majú veľký výpredaj hračiek pre chlapcov aj dievčatá....

Ja som natálke kúpila registračnú pokladnicu, čo zvoní, má aj pás, skener, pár potravín, fukčnú kalkulačku... som sa nenormálne potešila, pretože sa presne s takou hrala celé hodiny v nemocnici...
a majú ju teraz z 12 Eur na 6,99 takže paráda.... 🙂

mm1
29. jan 2010

a dostala som od kolegyniek strašne krásne rámčeky na fotky k narodeninám.... 🙂

amadora
29. jan 2010

V tom Carrefoure majú voľáke dobré akcie stále 🙂 Super si kúpila.

No ja neviem či budeme Majkovi na narodky kupovať dáke hračky 😒 Musím mu zase skoro na komplet obnoviť šatník, všetko mu je už malé 😠 Som ho merala tak má 93cm a 15kg 🙂

aja7
29. jan 2010

Ahojte 🙂

beji, foto si odloz na pamiatku, teda myslim pre Petka 😉 chvalabohu sa vam nic nestalo, ja by som znatkova urcite 😢

Takze som si stiahla tu ziadost o zvysenie- po intervencii u sefstva v Poprade, pani uznala, ze som mala pravdu. Obranila sa sice tym, ze ja som jej zle vysvetlila co vlastne chcem, ale to je uz jedno, teraz musim zohnat "ooperku" k Adamkovi 🙂

U nas krasne snezi, aspon mraz nie je taky desny, takyto sneh ked len jemne pada, mi nevadi 🙂
Konecne pojdeme von, sice soplime uz tyzden, ale sand mu to nezhorsi stav.

Vsetkym krasny vikend zelam 😉

mm1
29. jan 2010

no nás čaká bundička + topánočky + gumáčiky ..... a uvidíme, čo ešte....veľa vecí dostala na Vianoce....ale ako sama vravíš, strašne rýchlo tie naše detičky rastú.... 🙂no ale proste tej pokladni som neodolala, hlavne keď viem, že sa s tým zahrá... v nemocke to bola jej oblúbená hra....
ešte som jej kúpila pršiplášť, mali za 4 Eurky a je pevný....mali ružový s Minnie a modrý s Mickey...

Aji tak super.

mm1
29. jan 2010

presne toto je tá pokladňa akurát má inú krabicu a rozhodne inú cenu

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6892409

mm1
29. jan 2010

Ami na www.protetika sú už topánky rok 2010 v tom spodnom letáku, síce píšu 2009 ale leták je 2010

spapulka
29. jan 2010

caute babulky, co noveho?
ja som bola v tescu a vsetky darceky uz nakupene... len neviem, ci som to neprehnala... 😅 ocko ma pochvali...
ami, majko je dobry chlapisko 😉 mna by tiez zaujimalo, kolko ten moj srotovnicek vazi, ale nemame vahu...

spapulka
29. jan 2010

nieco na zasmiatie
Vodár ide do podniku opraviť WC a pýta sa sekretárky:
> > "Kde je ten hajzel?"
> > "Pán riaditeľ je na obede."
> > "Nieee. Ja myslím tie dve nuly."
> > "Aha, ale obaja námestníci majú poradu."
> > "Ale nie! Hovorím o mieste kde sa hovno robí.!"
> > "Ahaaa. Ale finančné je o poschodie vyššie."

amadora
29. jan 2010

Tak mi práve písal drahý že už je na diaľnici, že serpentíny zvládol, tak som hrozne šťastná 🙂

U nás skoro prestalo snežiť. Ešte by to chcelo pluh a odhrnúť ulicu. Ale ten môžem čakať najskôr poobede, však bože chráň aby odhrnuli ráno a večer by museli znovu, to by pána starostu stálo hrozne veľa peňazí 🙄

Sa mi vôbec nechce ísť s ním na to očkovanie, chudiatko moje zase ho vytrápia 😒

Ajka a prosím ťa čo na tom tá pani nepochopila?! 😠

Megi no nám treba nohavice, tepláky, ponožky, body... s topánkami neviem, máme dvoje tenisky čo sme kupovali tesne pred zimou, musím odmerať či mu budú ešte dobré. Ale tak aspoň nejakú drobnú hračku mu určite kúpim, to neodolám 😉
A pokladňa je super 🙂

Spapulka ďakujeme 🙂

mm1
29. jan 2010

Spapulka čo si nakúpila, pochváľ sa.... 🙂

spapulka
29. jan 2010

neni zac 😉
no, oblecko...rifle, tricka hallo Kitty, siltovku, este jedny presivane nohavice

babika, co robi kotrmelce, len za 9eur! to ma inspirovala mini 🙂 a tiez babika na kupanie, ta bola trochu drahsia...potom domcek od LOTO, velmi pekny plast a farby a este pracku,ale tu dam asi svokre, teda ako darcek pre Dianku...kuchynku neviem najstm co by sa mi pacila, vsetky su uplne inej farby, ako sa nam hodi do izby, ja by som chcela v takych natural farbach, zlta, zelena, orandz, vsetky kuchynky su cerveno zelene a ruzove

este jeden
Dobre, -hovorí sudca cigáňovi. - Keď ste naozaj našli ten prsteň,
> > prečo ste ho neodovzdali na polícii?
> > - Lebo na ňom bolo vyryté, že Navždy tvoj.

mm1
29. jan 2010

aký domček???? hoď foto... to ma zaujalo.....
a kuchynku som pozerala i ja...ale ja chcem skôr len taký sporák s riadikmi, lebo to veľké nemáme kam dať...
v Carrefoure mali jedno, ale 36 ečiek bolo veľa, tak musím ešte niekde pozrieť. 🙂

spapulka
29. jan 2010

http://tolo.imaker.com.hk/main.htm

kuchynku, ale len taku uplne malicku, co vydava zvuky maju v tescu, tiez som nad nou rozmyslala, ma sporak, trubu, umyvadlo a vydava zvuky, ked pustas vodu, varis...stoji okolo 22eur

spapulka
29. jan 2010

http://www.amazon.com/Tolo-First-Friends-Play-H...

este raz domcek, lebo ho asi nezobrazilo, v tescu stoji cca 38eur

spapulka
29. jan 2010

Tolo ma v tescu aj pekne hracky pre chlapcov, napriklad traktor, alebo vlacik 😉 vyzera to byt velmi dobra kvalitka, tak som zvedava a akurat pre male prsteky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre