Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
30. jan 2010

Danka idem objímať 😠 😠 😠

bzucinka2
30. jan 2010

aj my prejeme vsetkym oslavencom vsetko naj naj 🙂
beji, moja, nech sa co najskor uzdravite, vidis, clovek ide v dobrom do nemocky a donesie si daku pliagu 😠 ale hlavne ze sa vam to aspon trosku zlepsuje, cmuky
ami, aj ja by som to tak riesila, no a dnes mas chuda moje naozaj perny den ☹
ja som aj s malym chcela ist von, ale nechcel sa obliekat, tak sme sa blaznili aspon doma, teraz uz spinka 🙂 ja som dnesne poobedie stravila kazdu volnu chvilku pri pc a urobila som muzikovi valentinku, kedze nebol doma, ale tak pri malom mi to trvalo dost dlho 😀 no este ma caka narodeninova a bude zase chvilku pokoj 😉

amadora
30. jan 2010

Bzuci aj ja som chcela ísť dnes von s malým, ale v toľkom snehu a po tom zážitku ako mi plakal von som to vzdala a tiež sa celé poobedie zabávame so všetkým možným, len bordel tu mám ako po výbuchu a už mi dochádzajú nápady na hry 😅 Ale tak o chvíľu pôjdeme kúpať tak už dáko dokonáme 😉
Valentínka je krásna 😵 A Alexík ako vyrástol a zmenil sa 😕 Bože tak vás už chcem vidieť!

danka.k
30. jan 2010

ami objala si poriadne???? 😀 😀 😀 😀

beji rychlo sa vyzdravte.... cmmuuuuuk
😉

my sme dnes boli u nasich, stavali sme vo dvore snehuliaka, ja + brat + moj ocino, mysleli sme si ze rastik nam pomoze ale ten mal inu zabavku... uz dlho nerobil zle havkovi tak si to dnes vynahradil 😀 😀

bzucinka2
30. jan 2010

danka 😀 to bolo zaujimavejsie ako vas snehuliak 😀
ale nam sa ratalo, ked sme robili snehuliaka na papier z vaty, to sme urobili hned 2 a robil by do nemoty, cely od lepidla a vaty, ale bol krasny 🙂
ami, ved plan bol, len pocasie nam to prekazilo ☹

bzucinka2
30. jan 2010

a dakujem za pochvalu, necham ju tam len chvilku, aby mm nevidel este 😉

amadora
30. jan 2010

No dúfam že budúci týždeň už bude lepšie a vynahradíme si to 🙂

spapulka
30. jan 2010

beji, neverim, ze tolko smoly mate, to je hrozne!!! 😠 zelame skore uzdravenie a posielame pusinky...

to musi byt nejaka pliaga celoslovenska, lebo moj oco od vcera vracia a hnackuje a hovoril, ze jeho kolega to mal nedavno...tak sme dnes a zajtra zrusili navstevy...

a este pozdravujeme vas tu vsetkych 😉 pekny vecer

danka.k
30. jan 2010

to pocasie pokazilo strasne vela planov ☹

amadora
30. jan 2010

inak aj mňa dnes prehnalo 😕 a kmotrovci to mali cca pred dvomi, tromi týždňami a ich svokra cez vianoce...

bzucinka2
30. jan 2010

ami, urcite si to vynehradime, len nech sa zlepsi to pocasie, aby sa vam nieco nestalo 😒

amadora
30. jan 2010

no dúfam že sa zlepší čím skôr, toto je o zdravie vôbec sadnúť do auta ☹

amadora
30. jan 2010

ja si upratujem a zrazu ma začali napadať verše ako som myslela na muža tak som mu normálne zložila básničku 😅 ale nechcem mu ju posielať na mobil nech mu nie je ešte viac smutno, tak si ju nájde na FB keď príde domov, som zvedavá čo povie 😀

martina1982
30. jan 2010

Ahojte ,

Beji, skore udravenie Vam prajem .

Ami , aj u nas je tolko snehu ja mam normalne krvave mozole na rukach .Muz urobil malemu iglu na dvore 😀 aj som ich fotila . V pondelok by som pridala fotky na FB .Ach ten tvoj svokor 😠 😠 😠

Oslavencom vsetko naj prajem !!!!

Megi , krasna pokladna .

martina1982
30. jan 2010

Ami ,sikulka ked si takovi zlozila basnicku 🙂

martina1982
30. jan 2010

tami , to je mi luto ,ze Viktorovi nedali dole sadru ☹

amadora
30. jan 2010

Mati ja som sa dnes aj vykašlala na odhadzovanie snehu, reku načo keď do rána zase napadne to čo teraz odhádžem, kašlem na to, veď raz príde jar a spustí sa to 😀

martina1982
30. jan 2010

No toho sa velmi netesim ked sa to vsetko roztopi 😒 U nas je teraz klud nesnezi

amadora
30. jan 2010

prečo sa netešíš? 😕 ani u nás teraz, ani by už nemuselo 😝

martina1982
30. jan 2010

Moja sestricka ma dnes narodeninky 😵

amadora
30. jan 2010

želáme všetko najlepšie 🙂 moja mamina má v pondelok meniny, ma mrzí že tam nemôžme byť a zagratulovať jej, ani jej pomôcť teraz keď je jej ešte ťažko kvôli tým nohám 😒

martina1982
30. jan 2010

Ami, kolko bude vody z toho snehu.Maminky mi je luto.Viem ako sa citis tiez som nemohla byt s maminou ked jej amputovali 2 prsty ☹

martina1982
30. jan 2010

Ami, dakujem

amadora
31. jan 2010

Dobré ránko!

To je krásny pohľad z okna keď nesneží 😀 Jaj ma driape ísť do BB 😅

Maťka ja radšej prežijem vodu a blato ale už nechcem sneeeeeeeeeeeeeeeeh 😀

Alex Eliške želáme všetko najlepšie k narodeninám, veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky a posielame cmučík 😵

bejca
autor
31. jan 2010

ahojte 😵

tak Petkovi a mne je uz lepsie 🙂 ale asi to chyta naseho tatina 😒 hm tak asi dnes budeme zasahovat okolo neho ...

Matak Barborke pposielame aj my pusinky a aj Emke posielame cmuky 😵

bejca
autor
31. jan 2010

dakujeme vam vsetkym za pusinky poholi 😵

Bzucinka krasna valentika 😵

Ami pekne fotecky to je vase okolie ???

mam otazku tie hylak kvapky mame kolko este uzivat ......a uz mozem dat Petkovi mliecko ??

amadora
31. jan 2010

Beji tak držíme palce aby to tatka obišlo 🙂 Vyšpehovala si fotky? 😀 Hej, to som hodila pre jednu babu z druhej témy že v akom kopčeku bývame, tá jedna fotka kde je cesta to je naša ulica a tá druhá je na dedinu zdiaľky 🙂 Čo sa mliečka týka... nám povedali vtedy že týždeň bez mlieka, ale ja som po štyroch dňoch začala aktiviou (to mi aj odporučili), na piaty deň tiež aktiviu a večer trochu mlieka a už potom normálne. A hylak, myslím že mu neublíži keď mu ešte deň, dva budeš dávať, aspoň raz, dvakrát denne 🙂

bejca
autor
31. jan 2010

oki dik Ami 😵 no Petko už od piatku vecera nepije mliecko a cely den nepapa mliecne nic a bere hylak a ja od vcera rana berem hylak , ale uz ani neviem co by som mu dala papat.... rozteky slane a sladke mu uz nechutia 😅

danka.k
31. jan 2010

eliska vseeeetko najlepsie ti s rastikom prajeme a rastik posiela veliku pusinku 😉

beji dufam ze vas to coskoro opusti a bude vam len dobre a dobre..

a na par dni sa s vami lucim, ideme k nasim, a bracho ma isto nepusti za pc kedze maju prazdniny, takze vsetkym oslavencom co tu nebudeme prajeme vseeetko najlepsie takto predcasne 😉

bzucinka2
31. jan 2010

ahojte, ami sikulka, ked basnicku skladas, mna este neosvietilo na versik pre maleho 😀
beji dakujem a kludne mu daj varene zemiaciky, aj banan sa moze pri hnackach pokial viem, ten zapeka, ryzu... 😉 nech chuda nema len rozky 😉
pekny vikend, my ocina zase nemam e doma, tak neviem co budeme robit 😉
baby aj vase deti su zavisle na telke? teda mi nie na telke ale len na krtkovi 😒 uz mu limitujem cas kolko moze pozerat na 30 minut a ten hnev ked vypnem 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre