Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
31. jan 2010

Beji vianočku s čajíkom, alebo bábovku, výživa si myslím mu tiež neublíži s piškótami 🙂 A ak dnes už nebude mať hnačku ani zvrackať nebude si myslím že zajtra mu už môžeš dať aj probiotický jogurt 🙂

Danka užite si to a opatrne na cestách 🙂

bzucinka2
31. jan 2010

ozaj baby, nemate niektora doma casopisy na strikovanie pre babatka, potrebovala by som taky svetrik zavinovaci ako kosielka, ze sa nezapina vpredu, ale na chrbatiku sa iba prekladaju 2 diely, dakujem 😉

bejca
autor
31. jan 2010

Danka uzite si to a hlavne oddychuj 🙂 😵 a dakujeme 😵

Ami Petko uz vcera ani nevracal ani hnacku nemal .... asi uz zajtra rano skusim nejaku aktiviu mu dat 😵 a on mi praveze ani vianocku a ani babovku nechce 😅 ledva som mu " nanutila "kusok lupacky vecer s maslom 😅

Bzuci jasne ze papal vcera aj zemiacky 😉 a dnes ma ryzu ale trosku nieco uz ine po 3 dni konecne 😅 😉 a aj polievocku papa kazdy den 😵 na TV sme zavisli vobec neni klop klop sem tam nieco pozre hlavne vecernicek 😉 a na strikovanie nic nemam 😅 a kde mate ocka ???

ja by som rada vediet ci nahodou niekto nemate DVD Mat aPat ?? 😉

amadora
31. jan 2010

Bzuci mali ste prísť ku nám, boli by sme dve slamené vdovy a bolo by nám veselšie 😉 Mne ten náš tak hrozne chýba ☹ A čo sa závisláčenia týka, sme na tom rovnako. Akože telka je pustená celý deň, ale to len občas mrkne keď ho niečo zaujme, hlavne reklamy. Ale Kubko a Maťko, to je jeho, to mi aj 3, 4 krát denne káže pustiť a tiež hovorím že nie, lebo už by som vraždila, stačí mi to pozerať každý deň a mám dosť 😅 A to ani nesedí pred tým, len sa hrá a musí to mať pustené 😀
Na časopis sa ti opýtam maminy, ona má veľa, tak nech pozrie či niečo také nenájde 🙂

Beji tak to kľudne môžete zajtra papať aj mliečne 🙂

Ja sa tak smejem na tomto mojom drobcovi, on hrozne chce byť veľký a pomáhať všetko. Tak každé ráno vstaneme, uteká k oknu že mám vytiahnuť roletu, potom prídeme do kuchyne, káže mi zapáliť svetlo a on si uteká pre nočník a nachystať si ho na miesto, potom si pyžamko odnesie do šuflíku, nakoniec spolu zakurujeme a podáva mi triesky a potom pozametá okolo pece. Dnes sme zase čistili zemiaky spolu (to je jeho mi ich podávať), stoličky pozasúval ku stolu keď sme skončili, potom som si robila cukríkovú hmotu tak mi sypal cukor (pravdaže som potom musela vysávať 😀 ) a nakoniec som na obed robila zemiakovú kašu a rybie prsty. Tak kým sa mi zohrieval olej reku mrknem na vás a keď sa vrátim do kuchyne tak jeden rybí prst už v oleji plával 😅 Našťastie že nebol ešte horúci a neofrkol ho. A stále mi zapína sporák, musím dávať pozor 😒 Hrozný špekulant!

tami712
31. jan 2010

bzuci ja mám taký svetrík určite, tak skúsim ti to oskenovať a poslať 😉 ja mám tých časopisov straaašne veľa 🙂

beji nech vám to už rýchlo prejde 😒 😉

a my telku a rozprávky stále nemusíme 🙂 máme fakt strašne veľa rozprávok, ale pri žiadnej nevydrží ani 5 minút, občas jej pustím to DVD Podhradskej s pesničkami, to má strašne rada, pritom si aj zatancuje 🙂

ami Majko je teda šikula keď si už aj rybky chcel sám vypražiť 😀 😀

amadora
31. jan 2010

Tami veru neviem na čo ma má, on si už aj sám poradí 😀

bejca
autor
31. jan 2010

ahojte 😵

tak Petko od podvecera znovu hnackuje ☹ ..... rano idem k doki s nim aj sama so sebou ..dufam ze podobnu liecbu nasadi doki aj muzovi tak snad uz budeme oki 😅 bola somv lekarni a pani mi odporucila smektu - ale teda to bol boj ju do neho dostat ......a hylak su vlastne probiotika takze to uz nedavam lebo my mame bio gaya ...

muz hnackuje tak ako ja 😝 otrasne nieco uz s nami ☹

amadora
31. jan 2010

Beji rýchlo sa vyliečte 🙂

bejca
autor
31. jan 2010

Ami Majko teda super spekulant 😀

Tami my sme na tom tiez tak cca 5 max 10 minut ho nieco bavi a hotovo 😉 radsej pesnicky od Podhradskej alebo normalka radio 😵

amadora
31. jan 2010

Beji to teda je 😅

Bože ja som taká ubolená nejaká, aj kríže aj brucho ma hrozne bolia 😝 A asi ma aj nádcha chytá 😒 To všetko z toho blbého odpratávania snehu. Už sa vyseriem (pardón za výraz) nech je ho aj meter 😠

bejca
autor
31. jan 2010

a dnes som konecne kupila novy fotak aj s videom so zvukom 😉 huraaaaaaaaaaa 😵 a k fotaku bola aj karta + nabijacka + 2 baterky a 2 baterky este vbaleni 🙂 supeeeeeeeeer som rada 😵

http://www.sony.sk/product/dsc-s-series/dsc-s93...

bejca
autor
31. jan 2010

Ami dakujeme 😵 a ako citam tak aj ty sa nam vyliec a setri sa 😉 asli na sneh ved " uslapete " 😉

bejca
autor
31. jan 2010

inak toto je linknamojukamosku a ti psici co su na fotke - dvaja su jej 😉 mozte popozerat a Beny chodi k nej do salonu 😉 😀

http://www.poodle-family.sk/

amadora
31. jan 2010

Beji super s tým foťákom 🙂 A ďakujem, hádam mi bude zajtra lepšie 😒 Inak Beny aký fajnový, že do salónu, to nechodím ani ja 😀

bejca
autor
31. jan 2010

xixixixx Ami ved to som chcela napisat ze kuwa tak ja nejdem na pedikuru alebo holicovi tak casto ako nas pes do salonu 😀 a ty sa fakt setri 😵

amadora
31. jan 2010

Beji pokúsim sa, ďakujem 🙂

mm1
1. feb 2010

Dobré ráno kočky.,...

nepriala som vám pokojný víkend, a čo to tu čítam????? 😲 😕

Ale začnem čo je najdôležitejšie.

Beji, tie hnačky sa vrátili preto, že si nasadila Peťkovi mliečne veci..... s hnačkami máme bohužiaľ skúsenosti, veď sme pre to skončili aj v nemocnici, keď mala Natálka 7 mesiacov ☹
takže: v prvom rade treba vysadiť úplne mliečne výrobky..... a keď úplne tak úplne..... ak by malému veľmi chýbalo mlieko, tak uvar ryžový odvar a daj mu ho vypiť 1/2 na 1/2, ale žiadne jogurty ani nič také.... jeho črievko začalo byť konečne OK, ale tým že si mu dala mliečnu kvasinku, tak sa mu to vrátilo...
Po druhé: v každej domácnosti by mal byť čaj z čučoriedok, naozaj.... prípadne čučoriedkový kompot....
My sme vtedy dávali tiež len čierny horký čaj, nepomohlo, to ju ešte napínalo, ale čaj so sušených čučoriedok, jednak chutil a jednak zabral....
a hylak treba tiež min. tt brať.....
ale rozhodne uvar ten ryžový odvar...... môžeš ho trošinku osladiť, lebo inak je to bez chuti.....

Ami: super k básničke.... ja som kedysi len tak z pasie písala básničky, mám ich asi 50 niekde schované 🙂🙂
a dúfam, že nebudeš chorá...... nasaď vitamíny...

Tami: s Viktorom mi je to ľúto, ale hádam to ešte ten týždeň vydrží..... a Emke všetko najlepšie k meninám, v sobotu som si na vás spomenula.....

A Eliške, Adamkovi ( od Vevy) a všetkým oslávencom aj tým malým aj tým veľkým, všetko najlepšie....
🙂 🙂 a cmukáme....

Naše pršteky.... na pravej ručičke nám už aj štich vypadol a je strašne pekný... už chýba len kúsok a nič tam nebude vidieť, tak čakám, kedy vypadne aj druhý štich...
Ľavá ručička je trošku zapálená, tak dúfam, že to prejde a do toho 19. sa to spraví, keď pôjdeme na kontrolu... 😒

amadora
1. feb 2010

Dobré ránko!

Konečne svieti slniečko a žiadne snehové mraky na obzore 😵

Náš tatko by už mal konečne dnes nabrať smer domov 🙂

A maminka má dnes meniny. Len je chúďa smutná lebo ide na kontrolu do nemocnice a bojí sa že ju tam znovu nechajú, lebo sa jej tie nohy zase zhoršili a má to zapálené ☹

Vevi Adamkovi želáme všetko najlepšie k dnešným krásnym dvom rôčkom 😵 😵 😵

Megi pokiaľ viem tak Beja Peťkovi nič miečne nedávala, aj písala že ak nebude hnačkovať tak dnes mu dá probiotický jogurt, ale keď mal znovu hnačku tak nedávala určite nič 😒
A Natálke máčaj ručičku v repíku na ten zápal.

mm1
1. feb 2010

v júnovkách 2010 sa už narodilo bábatko.... Bianca-Harmony... má 520 g a narodila sa 22t + 1 ale je bojovníčka.

amadora
1. feb 2010

mm1
1. feb 2010

Myslela som na repík. ale doktorka povedala, že až vypadnú štichy a tie tam zatiaľ sú... no veď uvidíme 😉

A maminke tiež všetko najlepšie k meninkám.... 🙂 a dúfam, že sa jej polepší.

amadora
1. feb 2010

Megi ďakujem 🙂 Mamina je na tom psychicky veľmi zle z toho všetkého, od včera len plače, je mi nanič z toho ☹

mm1
1. feb 2010

no a pritom psychika je najväčšia nepriateľka..... hmmmmm ☹

mm1
1. feb 2010

a čo keby ste s Majkom išli na pár dní k nim?????? kým nepríde mm.

amadora
1. feb 2010

Megi ja som chcela ísť už minulý týždeň,ale ja sa v tomto snehu keď sú všade samé havárky nebudem trepať 90km s malým dieťaťom autom aby sme sa niekde vysypali. Keby idem sama tak kľudne, ale Majka si na zodpovednosť nevezmem.

amadora
1. feb 2010

Ideme na to očkovanie, držte nám palce 😔

mm1
1. feb 2010

tak to je jasné... palčeky držíme a už teraz fúkame.... 😉

amadora
1. feb 2010

Tak super správy, mamine kontrola dopadla dobre, povedali jej že je to v norme a dali jej ešte jednu masť, tak je šťastná ako blcha že si ju tam nenechali 😵
A Majko očkovanie zvládol statočne, v čakárni bolo kopa ľudí tak sa tam zatiaľ celý čas hral v detskom kútiku najprv s takým asi 3 ročným chlapčekom a potom s takým 5 ročným dievčatkom. Tak mal dobrú náladu aj keď sme vošli ku doktorke, začal tam vystrájať a debatovať s nimi, na počudovanie sa nechal aj popočúvať a pozrieť si do hrdla. Keď ho pichali si trochu poplakal, ale hneď prestal keď bolo za tým a len čo sme vyšli z ambulancie bežal späť do detského kútiku a nechcel ísť ani domov 😀 Len doma simulant jeden keď som mu to natrela octanovou masťou a zaviazala tak taký krik a stále si to pozeral a chytal a kríval, no herec strašný, musela som mu to dať dolu 😀

Megi ďakujeme 🙂

amadora
1. feb 2010

jaj a ešte som chcela, sme mali ohromnú cestu domov 😝 už keď sme prichádzali k domu som videla že sa deti sánkujú tak som im zatrúbila nech sa uhnú tak dvaja ostali stáť na jednej strane, jeden na druhej a čakali. a keď som bola tesne pri nich (asi 0,5m) tak sa jeden chlapec rozhodol prebehnúť na druhú stranu, mne až zle ostalo, už som ho videla pod kolesami, tak som dupla na brzdu a pravdaže som zastala v nasneženom kopci a už potom nie a nie pohnúť ďalej. keby ste ma počuli ako som faklila, som myslela že vystúpim z auta a nafliaskam tomu malému. našťastie tam mal mamu tak tá dobehla, najprv ma potlačila tak sa mi podarilo pohnúť a v pohode odparkovať, potom vynadala malému a nakoniec sa mi ospravedlnila za neho 😝

aja7
1. feb 2010

Ahojte 🙂

Adamko od Vevy, vsetko najsamlepsie k 2 rockom, nech ti nikdy nic nechyba a hlavne vela zdravicka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre