• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

Ami posielam časť mojej energii tebe, časť bejke a ešte tomu, kto po tom túži.....
2. feb 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muž mi posielal fotku nehody, že v Prahe nejaký kamionista tankoval na benzínke pred ním a že odišiel, môj muž si natankoval, zaplatil a o 16km už bol chlap s kamiónom v jarku prevrátený a v strome :unamused: že hrozné cesty v Čechách
2. feb 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda.... :frowning2:

dobre babulky padám domov.... tak zajtra papa..... :slight_smile:
2. feb 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Megi ďakujem, potom dám vedieť či pomohla :wink: :grinning:
2. feb 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. :slight_smile:

Moniq, držím palce. A na 4 deň po vynechaní by ti už mal ukázať skoro každý test. Ale možno bol vadný. Tak skús o dva dni ďalší a už bude pozitívny... :slight_smile: :slight_smile:
2. feb 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moniq aj my drzime silno palce :wink: velmi ti to zelam
2. feb 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimkao a ty ako, ako sa držíte s babuliatkom? :slight_smile:

A Moni súhlasím s Mimkao, to by ti už test mal ukázať.
2. feb 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky, pozdravujem vás len tak na skok. zatiaľ žijeme aj my aj svokra, začali sme 4-tý týždeň spolužitia. Prekonali sme črevnú chrípku, už sme ok. chodíme sa sánkovať, lepšie povedané Tinka sa vezie a ja ťahám :rolling_eyes:

Kamoška má dvojtýždňovú Mišku tak máme novú "zábavku". je nádherná.
Tak sa držte a tehuľkám gratulujem.
2. feb 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry mate super sankovacku :grinning: :grinning:

ami mi ak chceme ist niekam von tak sa obliekame minimalne hodinu aj to s revom, a ked ideme k nasim tak sa obliekame dve hodiny.. on odtial domov nechce tak sa obliekat nebude.. v nedelu ked sme tam boli tak sme nemohli ist ani vonku , lebo si myslel ze ked ho obleciem tak pojdeme domov :grinning:
2. feb 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako by ste pisali o alexkovi, ako rad a bez problemov sa obliekal, tak je to teraz trapenie, stale musim nieco vymyslat a v podstate ho vydierat, aby sa obliekol, dnes som napriklad musela normalne odist, von z bytu, ze odchadzam a az potom zacal ockovi plakat ze mami a potom sa uz obliekol v pohode, ale tiez uz zacinam mat toho plne zuby, neustale s nim bojovat, nehovoriac o tom, ked nie je ako chce on, nastastie smer prechadzky nemeni :wink: ale tak vravim si, ze je to obdobie vzdoru, jedlo nastastie na zem nehadze, ale ked sa hneva, tak si lahne na chrbatik, vonku necirkusuje zatial :pensive:
2. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka to dôverne poznám, my chodíme z návštev domov vždy s hanbou, aj naposledy keď sme išli do Vanesky som ho obliekala pol hodinu, spotená som bola ako myš, on spravil zo seba handrovú bábiku, ovesil sa mi a bác o zem a obliekaj ho, vrešťal, kopal, no proste parádne som sa cítila :rolling_eyes: To hovorím vždy že viac niekam nejdeme a sedíme len doma :grinning:
2. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes sme zvladli tiez ockovanie v pohode, tam sa aj bez problemov obliekol, on sa na tu dokinu tak tesi ked k nej ideme, ze sa az cudujem :sweat_smile:
2. feb 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuci u nás to odchádzanie bez neho nefunguje :angry: Jemu je to jedno, mama choď si :grinning: A super že ste očkovanie zvládli, Alexkovi cmuk na bobo :slight_smile:
2. feb 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami presne nefunguje to este mi aj zakyva ved si chod ked chces :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zas dnes u kamosky dostal aj po zadku, on sice chcel ist ale nie sa obliekat :angry:
2. feb 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuci ved on by vonku zistil ze sa ma obliect :grinning: :grinning:
2. feb 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :wink:

a co to nevidim, mimkao tehotna!!! :astonished: blahozelam!!!!! aj my cakame drobca v auguste...a ako sa mate velka rodinka?

my sme dnes boli u lekara, Dianka kasle, sopli o dusu...ale okrem homeopatik, nam nic ine neodporucala...uz sa aj mne upchava nos, tak to bude zaujimave...

monique, drzime palcaky, do domceka sa vas vela pomesti :grinning:
2. feb 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tami velmi pekne dakujem za pochvalu :grinning: ale teda dalo mi to zabrat :grinning: :wink: ani by ste nechceli vediet priebeh nez sa to podarilo ..ale myslim ze zabrala fotka Vikinky na FB tak som mu stale ukazovala akokrasne sa smeje a aha takto sa usmieva a pod..no a isli sme na to :wink: :grinning: si velmi sikovna a trpezliva velmi pekne dakujem :slight_smile: neboj Viktor bude mat nohu oki :dizzy_face: drzime palceky :slight_smile:

Ciarka nesmies tolko upratovat a budes mat energie aj za 5 :wink: :grinning: srandujem :wink:

Spapulka ono aninie energiu ze mame ale akosi by sme asi vacsina radi nadviazali matersku :wink: a jateda hlavne koli veku :pensive: :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Megi rozdel tu tehu energiu rovnym dielom :grinning: a ako citam dalej aj si rozdelila :wink: dakujeeeeeem :dizzy_face: snad pomoze :slight_smile:

Ami aj my sa denne obliekame a obuvame k NUNUNE :grinning: / Julinke :wink: / co uz s tymi nasimi chlapmi :wink: a muz teda prihodu nic moc :unamused: co sa stalo tomu nevie ??? ..

Jerry tiez to mate vesele ...drzte sa :dizzy_face: posielame pusinky :slight_smile:

Danka tak co uz s tym vasim Rastikom jednoducho ta pozna :grinning: :grinning:

Bzuci :grinning: no tak vidis musis vzdy odist :wink: len ci po kazde bude doma tatino :sweat_smile: :confused: :wink: ale myslim ze ako citam tak vsetky deti mame podobne v tomto :slight_smile: posielame pusinky na bolacko :dizzy_face:
2. feb 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Spapulka posielame pusinky aby ste boli co najskor fit :dizzy_face:
2. feb 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme na tom tak ze mna boli stale brucho :rolling_eyes: a Petko stale kaka redsie ale teda uz nie uplne srajdu ..a vecer chuda taaaaaaaaaaaaaaaaak mrkotal ze chce mliecko :sweat_smile: :pensive: no dostal cajik :frowning2: nech uz je oki a mozem mu dat vselico :frowning2:
2. feb 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som už nasadila ťažké zbrane, vytiahla som varechu :grinning: :grinning: :grinning: Ale hodil rýchlo spiatočku :grinning: :grinning: :grinning: Musím nájsť niečo čo na neho zaberá lebo skončím na nejakým antidepresívach pri ňom takto :grinning: :grinning: :grinning:

Spapulka, neviem či poznáš homeo sprej do nosa Euphorbium compositum :slight_smile: Nedám dopustiť! Vyskúšaj ak budeš potrebovať ale držím palce nech nemusíš a choroba ťa obíde :slight_smile: A Dianke rýchle vyzdravenie :dizzy_face:

Beji neviem či sa mu niečo stalo alebo nie, dúfam že nie :unamused:
2. feb 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babulky... včera bol asi nejaký splín... Natálka bola tak protivná, že som normálka nechápala... nudila sa, nevedela čo so sebou, všetko len rozhadzovala a nič si nechcela upratať... mravčala ani nevedela za čo, válala sa po zemi... no jedným slovom des....
aj to kúta som ju dala... a čo myslíte? 1,5 min. tam vydržala!!!!! takže drobci majú asi skvelé obdobie....!
a s obliekaním... hlásim sa do klubu..... to je horor....
3. feb 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute maminky :slight_smile: s obliekanim sme na tom rovnako, musim vydierat niekedy az za dvere odist aby sa obliekla :sweat_smile: bejci snad vam to uz prejde, napadlo ma, kamoska ked mali hnacky tak mala tiez stale prosila mliecko tak kupili bezlaktozove, to moze, neviem ci este vyrabaju nutrilon bol bezlaktozovy a kamoska mi vravela tusim to france au lait ze kupili,aj nam doki kazala pri hnackach ten bezlaktozovy, opytaj sa v lekarni :wink:
3. feb 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno, no úžasne sa začal deň, orange má nejaký výpadok a som bez siete. Môj drahý sa môže niekde aj zblázniť čo je s nami, dúfam že sa mu nič nestane :frowning2: Poraziť ma ide!
3. feb 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahote

ja som mala vecer teplotu zvysenu ....a aj bruchoma pobolievalo a rano uz znovu hnackujem ...:frowning2: musim ist asi na vyter ..ale ze nam neda ziadne tabletky alebo co ... ja neviem ci na hnacku neexistuju ziadne poriadne tabletky ..kedysi bolo cierne uhli a uspech zaruceny .....

Megi my mame doma to iste ....

Monika dakujem skusim pozret :slight_smile:

Ami no teda radost to teda potesi :angry:
3. feb 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ak máš doma hocijaké UM tak mu ho urob do ryžového vývaru a nemusíš nič iné kupovať. A dobré tabletky na hnačku sú EndiEx
3. feb 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak Beji, to som chcela napísať, uvarte si obaja ryžový odvar....... a čierne uhlie ešte existuje....

aj ja mam vypadnutý tlf... ale vraj len niektoré čísla sú vypadnuté tak neviem....

a beji skúste čučoriedkový kompot...
3. feb 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my mamecucoriedky vlastne ---pETKO TO VOBEC NECHCE ze fuj ...a ja som ich jedla a aj pila tu stavu ....

a dakujem vam :dizzy_face:
3. feb 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este ze mam O2 :wink:
3. feb 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok