Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

martina1982
28. jún 2009

U nas leje ☹

bzucinka2
28. jún 2009

ahojte, tak sme stastne doma 🙂
bolo super, malemu sa velmi pacilo v bazene a potom si uzival valanie sa v piesku, more ho velmi nelakalo, ale kupal sa obcas aj tam 🙂 strava bola velmi dobra, aj sme pribrali, ale na vahu sa teda stavat nebudem,to by som sa len vystresovala 😝 kazdy den mnozstvo jedla, ovocia, zeleniny, zakuskov, proste si si mohla vybrat od vymyslu sveta, maly pri jedeni vymyslal, ale zas vzdy si nieco vybral a zjedol aspon co to, naucil sa tam na melony, tie mu doma nechutili, ale tam si daval do nosa 🙂 obehli sme aj olizke mesta pozicanym autom a okrem hlavneho mesta, co bolo otrasne nas ostatne milo prekvapili cistotou a krasou 🙂 inak priroda nic moc, same skaly 😒
inak ste mi velmi chybali a ani nemam sancu docitat vsetky strany, takze dobra dusa mi to v skratke zhrnie 😉
ajka pozrela som si len tvoje torty zatial (ostatne foto budem pozerat postupne) a ty si ina macherka, ale uz si si asi pokupila kopec pomocok, lebo aj pismenka vytlacas aj tie svadobne postavicky, proste ta to asi riadne draplo 🙂 sikulka, klobuk dolu 🙂
ami a preco sa chces prestat stretavat??? 😨

amadora
28. jún 2009

Beji všetko najlepšie k meninám, veľa zdravíčka, šťastíčka, lásky a rodinnej pohody a nech sa ti splnia všetky tvoje sny a túžby 🙂 🙂 🙂 cmuuuuuuuuk

Bzuci ja som to tu písala 😉

bzucinka2
28. jún 2009

ale ja som necitala dozadu 😀
a keby som aj ostala tehu, nevidim dovod nestretavat sa 🙂

bzucinka2
28. jún 2009

a dakujem vam, vsetkym za pusinky, teplo som tam sice balila do tasiek, ale neviem neviem, ci mi ho na colnici neskomfiskovali 😀 😀 😀

amadora
28. jún 2009

Bzuci to ja som len zo srandy písala že sa budeme musieť prestať stretávať lebo keď ťa uvidím takú peknú guľatú s bruškom tak budem chcieť aj ja 😀 😀 😀

aja7
28. jún 2009

Beji...prajeme vsetko najsamlepsie k meninkam a pozitivny tehu test 🙂 cmuk 🙂

bzuci, vitaj doma, idem si mrk foto a ticho zavidiet 🙂 a dakujem za pochvalu 🙂 aj izke, aj vsetkym ostatnym, ste zlate 😉

ako-tak som sa vyspala, ta prebdena noc asi bude potrebovat viac casu na dospanie 😝 ale tatko berie dnes Adamka plavat do jedneho krasneho hotela v tatrach, tak si oddychnem 😔 😔 😔 spankom 😔 😔 😀 😀

Vsetkym krasnu nedelu zelam! 🙂

bzucinka2
28. jún 2009

aji fotky som si hodila len na FB, nechcelo sa mi zmensovat 😅

ami tak si povies, brrrr, kolko pribrala, ako dobre, ze ja nie ona bude musiet chudnut a ja nie 😀 😀 😀

tami712
28. jún 2009

ahojte 🙂
beji aj ja ti želám všetko naj k dnešným meninkám, hlavne veľa zdravíčka 😵 😵 😵

bzuci super fotočky, vidno že vám bolo fajn a že ste si to užili 😵
a aké ste mali počasie? a more bolo teplé?

Viktor je dnes už OK, tak to bol asi fakt úpal 🙂

amadora
28. jún 2009

Bzuci 😀 😀 😀

My sme sa poobede vybrali na prechádzku do hory keď vyšlo slniečko. No som zo začiatku bola taká zlostná, Majko zase vymýšľal a nechcel ísť ani po svojich, ani v nosiči, stále sa mrachtal. Som ho schmatla, zdvyhla a jednou rukou som ho niesla a hybaj do takého kopčiska, muž za mnou nestačil 😅 Mi vraví že ja by som aj dreva na celú zimu nachystala, len ma nasrať 😀 Ale potom sa ukľudnil, aj sám pobehal, aj v nosiči išiel a užili sme si to. Aj srnu a jelenicu sme videli 🙂 Domov sme prišli mokrí ako myši, rovno do sprchy. Malý vypil za dve fľaše čaju a potom ocikal krstnú mamu keď tu boli 😀 Sedel jej na kolenách a len zrazu teplo na nohách 😀

bejca
autor
28. jún 2009

ahojte 😵

dakujem vam vsetkym z celeho srdca ste zlate ze ste si spomenuli 🙂 😵 cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 🙂

my sme si k meninam kupili nove okno + novy vysavac - lebo ten predtym som asi " zapiekla " ked som vysavala ten bordel 😅 no co uz ked som " sikovna " ☹ ako sme sa zobudili chlapi ma vybozkavali 🙂 a potom muz zobral Petka so sebou do Tesca na nakup ja som zatial navarila a oprala zaclony v detskej a spalni 😉 a trosku tam aj poutierala okna - hned nato zacalo prsat 😅 - no a ked prisli tak ako som otvorila dvere tak isiel Petusko s krasnou krvavocervenou ruzou väčšou ako on 😀 a dal mi pusinku 🙂 no super to bolo 😉 a poobede sme si vsetci " schrupli " cca 3 hodinky 😀 potom sme isli k babke a dedkovi a na nakup 🙂 no a potom sme este isli jasan ze v gumakoch podvecer vencit Benika vsetci no a jasne ze hlavny motiv pokracovat v ceste dopredu bola dalsia mlaka 😀 vsetky sme navstivili 😀 no a nez sme prisli domov tak nas kusok pred domom zastihol dazd 😅 ale naststie sme to stihli a moc sme nezmokli 😅 😉

MArtinka pocasie je u nas tiez take " uzasne " 😝 a pekne ste teda spinkali 😵

Bzucinka jaaaaaaaaaaaaaaaj velmi velmi zavidim aj ked ako pises len skaly 😀 ale aj tak 😀 😀 som rada ze vam bolo tak super a teda drzim palce na vysledok dovolenky taky ako si zelate 😵 pojdem kuk fotecky uz se třesu nedočkavostí 😀

Ajka co ta to napadlo s tym tehu testom ??? 😕 normalne som zostala nejaka v pomykove 😀 a nedospana noc je starsne 😝 tak rychlo spinkat co najviac 😵

TAmi som velmi rada ze je Viktorovi uz dobre 🙂 a dufam ze aj Emka pekne spinkala 😵

Ami jaaaaaaaaaaj no krasny den ste mali 🙂 zavidim hory a zvieratka 🙂 Majko musel pozerat sely stastny 😵

mimkao
28. jún 2009

Čaute februárovky. Prišla som Vás o5 pozrieť. Už ma omrzela tá trápna téma " moja manželka",... 🙄 však ami... 😀 niektoré ženské sú neskutočné sliepky... 😖 😝
My sme dnes boli pozrieť záplavy na Dunaji... 😒 je to zaujimavý úkaz, len mi je ľúto ľudí, ktorých sa to týka... ☹

Bejuška, všetko všetko najlepšie k tvojím meninkám a ak sa tu zajtra neukážem, tak aj k zajtrajším Peťkovým...cmuk... 😵

Bzuči, vitajte doma z dovolenky... 😉 čo si tehu? 😕 😀 aj ja už chcem byť... 😀

amadora
28. jún 2009

Beji teda aj vy sta mali krásny deň 🙂 A Peťko s ružou... to muselo byť úžasné 🙂

Pridala som pár fotiek 😉

aja7
28. jún 2009

neviem beji comu nerozumies...priala som ti pozitivny tehu test....alebo uz nechces byt tehu???????????

amadora
28. jún 2009

Mimi 😀 😀 😀

bejca
autor
28. jún 2009

Mimka dakujem si zlata a Petkovi rano odkazem 😉 a uz chces byt tehu ?? 😀 😀 a s tymi zaplavami mas pravdu ☹ chudiatka ludia ☹

Ami idem kuk fotky 🙂 a veru bol uzasny 😵

Ajka hej hej chcem chcem len akosi mi to tak prislo ... 😀 😉 dnes mi muz totiz hovori : " nejako si pribrala co si tehotna ??? " a nato sa ma opyta chces zakusky idem kupit ??? hovorim nie .. a tak mi kupil aspon dvojitu zmrzlinu 😀 tak ma to tak preto ze uz si dnes druha a vcera mi neter chytila crevo moje velke a tak sa zvlastne na mna pozrela ... 😀 😀

amadora
28. jún 2009

Jaj Beji z celého srdiečka by som ti to priala 🙂 🙂 🙂

bejca
autor
28. jún 2009

Bzuci nadherne fotky inak som zabudla napisat 🙂 a hned by soms a hodila aj do mora aj do bazenu .. no co ti poviem slintam tu ako ryba na suchu 😀 😀

Ami MAjko je uplne uzasny na tej " sam vojak v poli " 😀 a ta fotka ako ho ma muz v nosici tak uplne uzasne pozadie 🙂 waw aj ja chcem taku prirodu okolo ..... a ty prosim ta co stenes ??? co ches drzat dietu ci co ... ved si uplne uzasna na tej fotke s Majkom 🙂

mimkao
28. jún 2009

Ami 😀 no neni tak. JA sa na takých témach vždy len rozčúlim. Vraj viem o živote jedno veľké h....o. Bo mám iba 24r. Ach jó... 😔 🙄 😀

Jáj, Bejuška, aj ja ti to veľmi, veľmi prajem. Hej, aj ja by som už chcela... No zatiaľ sa ešte nepodarilo... 😒

amadora
28. jún 2009

Beji ďakujeme 🙂 No príroda je tu krásna fakt 🙂 A ja som akurát vravela mužovi že otras na tej fotke, že v zrkadle sa sama sebe ani nezdám až taká tučná ako som na fotkách 😖 A ty že úžasná... ty si toho veľa popila dnes čo? 😀

bejca
autor
28. jún 2009

Ami dakujem 🙂 no ved uvidime 😉 aj ked uz som sa zacala nejako aj " zmierovat " s tym ze by som teda nastupila do prace .... aj ked teda mi srdco trhaju tie poobedene a soboty 😝 ...............no ale nechame to na osud 😉

Mimka 🙂 dakujem aj tebe 😉 a aj ja ti prajem 😵 a take temy radsej ani necitajte .. ja ani neviem o com tam pisu 😀

amadora
28. jún 2009

Mimi no ja som si už 100x hovorila že nebudem prispievať do tých tém lebo sa vždy len rozčúlim 😒 Niektoré ženy by tu mali dostať titul "matka roka" 😉 😀 A teda máš môj úprimný obdiv že by si chcela ešte dieťatko 🙂 Ja som zbabelec... 😅

mimkao
28. jún 2009

Ami,hej, a niektoré, čo majú patent na rozum by ma mohli prísť trochu zasvätiť do života... 😝
Beji, dík 😉

Ozaj, som sa chcela spýtať, že čo je s adriankou?

amadora
28. jún 2009

Mimi hovoríš mi z duše 😝

Aďka sem nechodí, neviem prečo ☹ Ale chodieva na FB

bejca
autor
28. jún 2009

Ami ty ty ty !!! este som nic nepila a si tam super 😉 a ja teda sa aj v zrkadle cudujem kde sa to telo na mne bere 😝 a aj v tvary som nejaka ina 😝 asi starnem 😀 😉

amadora
28. jún 2009

Beji ja si myslím že to tie zrkadlá teraz vyrábajú dáke divné... 😔 😀 A ďakujem teda 🙂

martina1982
28. jún 2009

Ahojte,

Tami ,som rada ,ze Viktorovi je ok.

Ami,tak ste mali krasny den.Krasnu prirodu tam mate.

Mimkao vitaj 🙂 Drzim palce ,aby sa Vam podarilo babo ked si zelas .

Beji,taky Ta prekvapili tatko s Petkom s ruzickou.

My sme dnes boli na namesti Stevko nahanal holuby a s jednym dievcatkom si cinkli hlavu.To devcatko malo hrcu a Stevko nad okom ma hrcu ☹ Tak strasne plakali chudiatka

martina1982
28. jún 2009

Ked sa mi bude chciet tak pridam fotky.

amadora
28. jún 2009

Maťka ďakujeme 🙂 A chudáčikovi Števkovi posielame pusku na bobo 😵

martina1982
28. jún 2009

Ami ,dakujeme za pusku.Potom odfotim ked sa to bude vyfarbovat roznymi farbami.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre