Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

mm1
4. feb 2010

vidíš Ami, teraz ma napadlo, že som ti chcela ráno poslať recepty na mail, čo mi prišli. 🙂

jankapardon
4. feb 2010

spapulka letecky🙂)
aj ja myslím že zemiaková kaša je pyre....ja to robím čiarka takto....do teplých dam rozpustiť maslo a potom vymixujem ale aj s teplým mliekom....
ražniči už Ami písala....taky tak🙂

mm1
4. feb 2010

ja robím pyré tak isto ako janka..... akurát než ich vymixujem, tak ich rozpučím ešte pred tým, do tých rozpučených dám to maslo, posolím a mlieko postupne dolievam....

ozaj? chcete recepty na zapekané mňamky ???? pošlite mi do IP mailík..... 🙂

martina1982
4. feb 2010

Tu sa dnes variííííííííííííííííííí 😀

Megi aj ja chcem receptiky na zapekane mnamky .idem ti to poslat 😉

martina1982
4. feb 2010

Megi ryzovy nakyp som este nerobila , ale mozno vyskusam ked nebudem vediet co mam uvarit len sa musim muza spytat ci to bude jest 😀 .Raznici som robila asi 2 krat len to sa rychlo zje 😀

mm1
4. feb 2010

no ja tiež nemám rada ryžový nákyp a ani ho nerobievam... skôr žemlovku... ale tento bol fakt dobrý.....

a v tých zapekaných mňamkách je môj favorit na pangasiusa.... 🙂

amadora
4. feb 2010

ja kašu nemixujem, len zemiaky podlávim, najprv dám maslo a keď sa stopí tak pridávam mlieko (studené) kým nie je kaša hladká 🙂

a dôležitá vec:

Janette, Sebimu želáme všetko najlepšie k dnešným dvom rôčkom a posielame mu velikú pusinku 😵

mm1
4. feb 2010

jeeeeej Ami ty máš prehľad....

aj my prajeme všetko najlepšie oslávencom... aj Veronikám aj narodeninkovým 🙂

amadora
4. feb 2010

ja ryžový robím iba pre muža, mne ani Majkovi veľmi nechutí, ale drahý ho zbožňuje tak občas spravím 🙂

mm1
4. feb 2010

tak ami skús tento čo som dala link......

mm1
4. feb 2010

dobre kočky,,,,odchádzam za mojimi slniečkami....

zajtra papa.... 🙂
dávajte na seba pozor....

KOOOOONEČNE SVIETI SLNIEČKO.

danka.k
4. feb 2010

ahotje babulky.. som len na skok, akurat sme dosli domov, rastik mi tu asistuje tak tu pisem uz asi treti krat 😀 .. som si bola po saty na ples a sltavilli smel sa aj v draciku.... kupili sme hovoriaceho psika a este synovcovi darcek a vyslo nas to vsetko 15 evok.. kamoska mi dala zlavy 500 korunove takze ten psik nas vysiel uplne lacno..... a rastik sa z neho neskutocne tesi...

docitam ked drobec s tatkom zaspia 😀

bzucinka2
4. feb 2010

spapulka na tvoj rozkaz uz od vcera nosim 😀
danka dobre si nakupila, super 🙂
baby tak tipov ste mi dali a asi urobim raznici 🙂

amadora
4. feb 2010

a ja zajtra urobím kura na kyslo a cestoviny nakoniec 🙂

drahý ide preč už teraz večer... nevyspatý, doma poriadne s nami nebol, víkend asi strávi zase vonku 😔 mám poriadnu depku...

jankapardon
4. feb 2010

Ach Ami, tak to je fakt blbe ☹((((
Drž sa🙂) A nejako to len vydržať treba, .......

tami712
4. feb 2010

ahojte 🙂
tak sádru máme dolu 😵 😵 len ešte stále chodí na barliach a musíme chodiť na rehabku a on chudák si myslel, že mu dajú sádru dole a že hneď bude chodiť 😒
a neviem či ste pozerali správy čo havaroval ten autobus s deťmi, tak akurát keď sme vo ZV. čakali na rontgen tak tam akurát dovážali tie zranené deti 😖 chúdence boli doudierané a niektoré aj plakali, nebol to príjemný pohľad na ne ☹ ☹
čítam že ste preberali varenie, ani ja neviem čo rýchlo zajtra uvarím, lebo doobeda idem piecť svokrovi do roboty, lebo sa lúči, ide do invalid.dôchodku 😨
a obchádza nás doma nejaká črevná potvora, lebo aj Viktor aj muž lietajú celý deň na záchod a aj mňa už bolí žalúdok, tak neviem čo na zajtra navariť 😒

mm1
5. feb 2010

Len 3 príspevky???? 😕 a ja že tu budem aspoň dve strany čítať...

Inak dobré ránko....... tak mi na dnes ešte máme a na víkend budeme robiť kapustu masko a knedlu....

Tami uvarte si zemiačiky asi to bude najlepšie keď máte aj vy problémy z črievkami. 😒 ☹

amadora
5. feb 2010

Dobré ráno

Jani ďakujem 😔

Tami to muselo byť hrozné, chudiatka deti 😒 A ako dlho musíte ešte chodiť o barliach a na rehabku kým bude môcť normálne fungovať? Či závisí ako sa to bude vyvíjať?

mm1
5. feb 2010

vidíš Tami, to som sa chcela spýtať i ja, dokedy budete chodiť na rehabku.... ☹

a Dani super nákup a super kamoška, že Vám dala kuponiky.... 🙂

a Ami, hlavu hore, viem, že je to ťažké... ale tatík prinesie korunky domov... 🙂

amadora
5. feb 2010

vidíš a ja som chcela Danke tiež napísať že super nakúpili 🙂

Megi to mi je jedinou útechou tie korunky 😒 Inak ďakujem za recepty, veľa ich je tam super a najbližšie sa chystám robiť tie zapekané zemiaky s Nivou 😵

ma práve nasrala v Teleráne tá Kollárová, bože to je taká krava 😠 už keď Verešová porodila a tam ochkala že chudiatko až 8 hodín rodila 🙄 som si o nej pomyslela svoje a teraz rozprávala o Belohorcovej že super, na tej fotke z pôrodnice má nalakované nechty, aký je to signál pre ostatné mamičky že môžu aj ako matky vyzerať super a bla bla bla 😝 😠 akože ona si to predsavuje že si ich lakovala na sále keď sa malá narodila či čo? aj ja keď prídem do pôrodnice že rodím a budem vymaľovaná a nalakové nechty tak budem pekná, to už čo akože? juj koza 🙄

amadora
5. feb 2010

Geena Bebke želáme všetko najlepšie k narodeninkám, užite si krásny narodeninový dníček 🙂

mm1
5. feb 2010

no už som tu... davala som inzeráty na topánočky na MK aj MMB

a Kollárova je strašne vymletá, takže tu ani nerieš.... 🙂
a ja som si poznačila zmenu adresy... 🙂

amadora
5. feb 2010

Megi tak držím palce nech ich predáš 🙂

mm1
5. feb 2010

je ich škoda, čo s nimi???? a všetko som dala za polovičné ceny... nepotrebujem na tom zarobiť, len ich chcem predať.... aj tak mi zaberajú miesto v skrini..... 😒

mimkao
5. feb 2010

Ami, aj ja som išla do pôrodnice namaľovaná a upravená. A bol to pre mňa dobrý pocit, že som aj čerstvo po pôrode vyzerala dobre. 😅 😀 😀

mm1
5. feb 2010

hihi, ja som išla v nočnej košeli a v župane z poschodia vyššie.... 😀 😀 a stretli sme sa tam s Ifou a s Ivetkou H, ale oni išli až po mne.... 😀 😀

amadora
5. feb 2010

Mimi ti si určite nejaká celebrita a ani o tom nevieme 😕 😀

bejca
autor
5. feb 2010

ahojte 😵

no kocky vcera som tu nebola cez den sa mi nedalo ...a vecer som robila ozdoby na tortu takze vas budem teraz trosku viac zanedbavat 😅 😔 ale tak co uz syn je prednejsi 😉 cmuk vam 😵

trosku som precitala :

Bzuci super ze uz nosis tehu veci aj ked pri tvojom najprv schudnuti myslim ze su ti asi dost velke 😉

Danka super nakup 😉

vsetkym oslavencom cmuky 🙂

Megi drzime palce napredaj 😵

Ami booooooooooze to mi je luto ved tato ani poriadne doma nebol 😔 🙄 😒 nech to rychlo utecie a je uz znovu doma 😵

Tami Viktorovi zelame skore uzdravenie a veru po sadre je taky postup 😉 ale ved jemu sa to rychlo rozhybe neboj 😵 a velmi pekne ti dakujem si zlataaaaaaaaaaaaaa 🙂 cmuk cmuk 🙂 a s tymi hnackami hlavne vsetko var na vode a moc mrkvy tam davaj mrkva stahuje 😉

dakujem aj za radu varit mliecko do vyvaru z ryze Petko ho pije uplne normalne , schudol veru dost az su mu rebra vidiet ☹ som zvedava kedy sa vyrovna vahovo ..... 🙄

amadora
5. feb 2010

Beji neboj, Peťko priberie naspäť raz dva 😵 Cmuky

A tatko by mal prísť zajtra domov, no ale uvidíme 🙂

mm1
5. feb 2010

Bejka, nebojkaj, Peťko to rýchlo dobehne... aj ja som tak plakávala, že Natálka schudla vtedy príšerne, že som sa ju bála i chytiť, aby som jej nezlomila kostičky... ale dobehla to rýchlo. cmuky... 🙂
inak odvtedy má Natálka strašne rada ryžu!!! viac ako zemiaky 😀
hoď fotečku ozdobiek, nech sa pokochám... ja som kúpila zatiaľ marcipánové muchotrávky, tak uvidím, či ich využijem.....

to viete, ja tieto prťkatá nejako neviem vyrobiť, a možno viem, ale neskúšala som.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre