Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

mm1
8. feb 2010

Ozaj v Tescáči majú gumáčiky za 3,25 chalanské všetky čísla, a dievčenské dosť vyrabované....
chalanské sú také zeleno šedé ako maskáčové a dievčenské ružové s kvietkami... a hore je taká šušťákovina na sťahovanie....

martina1982
8. feb 2010

ahojte ,

Tak my sme sa boli v sobotu ostrihat ja aj Stevko.

Aj ja by som chcela ist na ples ☹ ja mam doma drevo 😀 Aj svokrovci boli na plese v sobotu.

Vcera sme boli svagrovi zablahozelat k narodkam .Bolo super .

aj srevko jaci pri umyvani vlasov , ale nie tak velmi.

Danka super , ze ste sa vytancovali.

Beji to je mi luto ,ze ma teraz Petko tvrdu stolicu ☹ Super , ze chodi na serblik 🙂 Ja sa toho asi nedockam on tomu nechape 😢

Ninkam všetko naj k narodeninkam!!!!

megi , ja som len tak v rychlosti pozrela tvoje receptiky, ale vyzeraju mnam mnam 🙂

Ajka , ty si uz profesionalka 🙂 Uzite si s muzikom ples 🙂

Uz ani neviem naco som chcela reagovat

Ami , poslala mi uz ta pani navrhy 🙂

martina1982
8. feb 2010

Na vikend ideme niekde na Moravu .

mm1
8. feb 2010

Mati super... ja som robila toho pangasia, odporucam.. ami robila niečo ine, tiež vraj mňam, už som aj zabudla čo to bolo...

mm1
8. feb 2010

aha už viem, kuracinku s nivou a tiež im to chutilo...
paci sa mi na tých receptoch, ze sú dost rychle.... 🙂

martina1982
8. feb 2010

Megi , tak toho pangasiusa urcite urobim lebo muz ma rad ryby 😉

Nechce sa mi vobec zehlit pomooooooooooooc ☹ 😢

martina1982
8. feb 2010

Aj mamine a sestricke som ich poslala 😉

amadora
8. feb 2010

tak my sme boli trochu pozrieť krstnú mamu, prišli sme domov, najedli sa a išiel spať 🙂 aj ja by som si veru ľahla ale má prísť tatko si pre veci a pôjde preč, takže ho čakám

Danka ďakujem za tip, aj to jej odporučím 🙂

Beji oni probiotiká berú stále, nepomáha.

Maťka super, dúfam že sa bude drahému podložka páčiť a že ti to čím skôr príde 🙂

amadora
8. feb 2010

megi sekla som sa, zemiaky s nivou, nie kuracinu 😀 som sa poplietla lebo Bzuci mi zase posielala recepty s kuracinou 😀

Beji gratulujeme k pokrokom s nočníkovaním a na tú stolicu skúste piť mrkvovú šťavu aby ho nezapekalo 😉

martina1982
8. feb 2010

Ami , dakujem muz sa nechcel fotit tak som dala jednu fotku z leta.Nechcela som mu to prezradit ,ze naco chcem fotku.

martina1982
8. feb 2010

Beji ,alebo slivkovu stavuod Hipp mozes dat Petkovi 😉

amadora
8. feb 2010

Mati bude to určite super 🙂 Ale slivky práve zapekajú, či nie? 😕 😅

mm1
8. feb 2010

tak slivky sú na toto super vec Beji.... možeš aj slivkový kompot.....🙂 máš? ak nie, pošlem z vlastných zásob 🙂

martina1982
8. feb 2010

Ami slivky nezapekaju , aj na tej flaske je napisane , ze zmäkcuje stolicu mam to odkusane 😉

martina1982
8. feb 2010

Nemozem si pozriet nasej Ninky fotky co dala moja sestricka na FB☹ vzdy mi napsie skuste neskor ☹

mm1
8. feb 2010

nie Ami slivky nezapekajú, práve naopak......

amadora
8. feb 2010

neviem prečo sa mne zdalo že slivky zapekajú 😅 no zase som o niečo múdrejšia 😀

Maťka posledné dni hrozne hapruje ten FB, neviem či tam nie sú dáky hackery alebo čo 😒

ciarka
8. feb 2010

Megi- som ti pisala IP,neviem ci ti neprislo,ale aj som ta chcela poprosit ci mi posles tie super rychle zapekacie receptiky.Ja mam rada take rycle urobene jedlo.

Aji- tak super, ze si nas prisla kuk a uz aj oddychuj.Aji uz sa ti podarilo aj schudnut?

No my ideme tiez na ples v sobotu a ja mam mat akurat vtedy menzes. No uzasne mi to vyslo! Dufam ze ma nebude boliet brucho. No najhorsie su u mna prve 2 dni a akurat mi to tak vide ze vtedy dostanem.A vtedy ich mam najsilnejsie.Sa tomu tesim.

Beji-daj vediet ako dopadli vysledky.A chudacik Petko,nech sa mu uz upravi stolica.

Ami-hod mi aj ty receptiky na kuracinku od bzucky ak mozes.

Bzucinka zlata- sa ti to pomaly krati, juj bude vonavucke babatko. Sa tesim s vami.

Vsak aj Blumka uz bude mat coskoro nie?

mm1
8. feb 2010

Ciarka, posielala som ti ráno.......

A Blumka ide zajtra ráno... a bude mať Julianku Katarínku... zajtra, presne na Terezkine narodeniny má naplánovanú sekciu... stretávame sa spolu v inom fore...tak viem... 🙂

blumka
8. feb 2010

ahojte...
tak vy tu takto o mne, bezo mna? 😀
megi je moj osobny hovorca 😀 veru, zajtra na osmu rano mam naklusat na centralny prijem a ideme na vec. Len dufam, ze to bude este zajtra, lebo vraj na zajtra je tam uz naplanovanych dost sekcii.
Terezka bude mat zajtra presne dva rocky, tak by som aj chcela aby nam to takto pekne vyslo..ale jasne ze najdolezitejsie je aby Julianka bola zdravucka aj ked to bude o den neskor 😉 Este si to nejako extra neuvedomujem, asi ani nemam cas, ved same viete ako to je pri malych detoch ale mi to docvakne vecer, tak mozno aj zacnem stresovat.
tak sa zatial majte a ked budem moct ozvem sa ja alebo moj osobny hovorca 😉

mimkao
8. feb 2010

Ako som tak kukala do tabuľky, tak malý Števko je akurát 18-tého... 🙂

amadora
8. feb 2010

Ciarka pošlem rada, len mi hoď do IP tvoj mail 😉 A skús do soboty každý deň piť citrónovú šťavu, o pár dní si oddiališ menzes 🙂

Blumka ja som na teba akurát dnes ráno myslela že ktovie či už aj rodiť nepôjdeš 🙂 Tak držíme silno silno palčeky 😵 😵 😵

Mimi sranda 🙂

Tak my sme už sami,boli sme zaviezť tatka a Majko to dnes nejako ťažko znášal, chudiatko moje tak plakal 😔

jankapardon
8. feb 2010

Bejka má Peťka 18.02...podľa tabuľky, alebo som sa zase zle pozrela 😀 😀 😀
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jankapardon
8. feb 2010

a čas že 20:05 podľa fotiek na FB .....Beji tak ty to určite vyhráš....držím pršteky!!!

mimkao
8. feb 2010

Jáj, ja som až po Bejču asi nedošla. Alebo som ju prehliadla... 🤐 Noo, tak to by fakt vyhrala... 😀

amadora
8. feb 2010

aj sa mi zdalo že Peťko je, ale reku keď ste ju nepísali tak asi som sa sekla 😅 😀 Beji prihláste sa!!!

danka.k
8. feb 2010

hej hej petko je 18. a okolo 20 hodiny-.... skoda ze tam nemaju napisane ze tie co vtedy dostali kontrakcie.. asi by som vyhrala 😀

mimkao stevko je 19... 😉

tina moj muz mi vzdy hovoril ze na ples nikdy nepojdeme, stacilo sa par krat urazit 😀

amadora
8. feb 2010

kurnik pozerali ste správy? jeden pár s 6 mesačným dieťatkom na mol opitý, pár krát skoro dieťa vysypali z kočíka ☹ druhý pár chodí s mesačným dieťatkom pýtať peniaze po celom SR a kočujú s ním po uliciach ☹ je mi do plaču z takýchto, hlavne keď si pomyslím koľko párov nemôžu mať deti a takýto... ach 🙄 😠 😔

bzucinka2
8. feb 2010

jeeeeeeeeeeeeej beji, to by bolo super keby ste vyhrali, drzime palcekyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂 a nech s akako upravi, posielame cmuk 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre