• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

ahojte
beji, ked mi pride kuponik, tak ti ho rada poslem, my pijeme normalne mliecko :wink:
alex, posielame cmuk, nech ste rychlo doma, monci, ak s nimi budes hovorit, tak ich aj od nas pozdravuj :rolling_eyes:
blumka, gratulujeeeeeem k Julianke, krasne meno, nech ste zdravucke a nech sa tesite vsetci z kazdeho dnicka, co ste spolu :slight_smile:
ami, asi by ma riadne vytocila to ku ktorej chodis? ja by som ju hned menila, vraj svojvolne si si zmenila dioptrie, to je ale vtipalka :angry:
tak mi riadne teplotujeme, teplota mu skace ako na gumicke :frowning2: dufam, ze to budu len zubky :frowning2:
ami dakujeme za pekne doobedie, chlapci boli uzasni :slight_smile: ked ste odisli , maly si sam lahol do spalne, do postele ze ide spat :wink: asi po polhodke prisiel za mnou, lica ruzove a ze 40 :frowning2: skoro som zomrela, dali sme rychlo cipky, ukazoval mi, ze ho aj ocka bolia a hned zaspal a mm som nechala pri nom a do polhodky bol hore, hned ako mu klesla teplota :unamused: potom este raz zaspal a spal skoro 3 hodky, slniecko moje male, a hlavne si stale pyta gel na zubky, asi ho riadne bolia :frowning2:
10. feb 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spapulka som rada že je vám lepšie :slight_smile:

Bzuci to ma mrzí že je vám zle :frowning2: Dúfam že sú to len zúbky a budete rýchlo ok :unamused: A tiež ďakujeme za krásne doobedie :dizzy_face: K očnej sa radšej nevyjadrujem... a tiež som vravela že som u nej bola posledný krát :rolling_eyes:
10. feb 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,

jeej blumke blahozelam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Alex dufam, ze s eli pridete co najskor domov. Eliske zelam skore uzdravenie. Mimochodom, aj pan sebastian marodi, mal tyzden nohu v dlahe a dnes mu ju dal lekar do sadry. Som z toho dost hotova, byva z tej nohy nervozny... takze sme skoncili u nasich....
10. feb 2010 o 20:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Megi no tak super ked mate nejaku tinkturu :wink: a neboj isto bude dobre ked pojdete na tu kontrolu :dizzy_face: Natalka to zvladne super :dizzy_face:

Ami teda na tom ocnom mala zrejme nejaky deficit niecoho :angry: a za poukazky vopred dakujem :dizzy_face:

Spapulka dakujeme :dizzy_face: a aj vam zelam skore uuuuuuuuuplne uzdravenie uz :dizzy_face:

Bzuci to mi je luto ze mate teplotku :frowning2: posielame pusinky a verim ze to budu len zubky :unamused: Alexik je teda uz riadny chlap ked ti aj ukaze co mu je :wink: sikulko malinky :dizzy_face: dakujem vopred za poukazku :slight_smile:

Janetka inak to je super ze mate s Bzucinkou skoro rovnaky termin :wink: uz sa tesim kedy potom uz budeme cakat na den D :wink: a panovi Sebastiankovi zelam skore uzdravenie , mrzi ma ze to muselo ist do sadry :confounded: ....chuda a ani sa mu necudujem ze je nervozny :frowning2: ale akosi neviem co sa mu to vlastne stalo :sweat_smile:
10. feb 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janette a ako dlho by to mal mať? Chudiatko :frowning2: Nech mu to dajú čím skôr dole, posielame pusky

Beji to je taká stará rajda, hrozne bola hnusná :angry:
10. feb 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak potom to je jasne ...pride mlada, pekna , sebavedoma ....a staru ide trafit slak :wink: :grinning: tak sa vyvrsuje :wink:
10. feb 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaaaaj ja som si dnes neoddychla s Petkom poobede a uz sa mi zacina driemat :sweat_smile: asi dnes skoro zalahnem :wink:
10. feb 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda kým mi došlo že tou mladou, peknou a sebavedomou myslíš mňa... ma nemýľ :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a viete, že sa Blumke narodila Julianka? jáj ... ja len na skok... a idem ďalej a pozdravujem Vás..
10. feb 2010 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi si budem čítať aspoň jednu stranu dozadu vždy lebo teraz čítam, že už to viete. :grinning: nevadí
10. feb 2010 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj Eliške skoré uzdravnie..to je mi veľmi ľúto... Alex veľa síl a energie. Myslíme na Vás..
10. feb 2010 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babulky... zas ma bolí palica, tak som si hneď uvarila kávu... ale to mám zo včera.... :angry: :angry: najskôr som zaľahla s malou, zaspala s nou, potom som ešte vstala, pustila práčku, a ožehlila, ale medzitým bola malá zasa hore a volala na mňa tak som si k nej zasa ľahla... no a tak som išla spať potom nakoniec o 1:30 a 5:20 už bola hore, ale to som tiež prudko vstala, lebo som sa zľakla, že kde je malá, necítila som ju pri sebe... a ona odcestovala na druhý koniec postele k mojim nohám.... no ešte že som tam spravila barikádu s vankúšov,lebo ešte kusok tak je dolu na puzzlíkoch... :slight_smile:

Dnešným oslávencom Riškovi od Katuum, Vionke od Skolary a Dianke od Spapulky prajeme krááááááááááásne narodeninky.... :slight_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
11. feb 2010 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Toto počasie mi to robí naschvál :unamused: Keď chcem ísť do BB tak musí snežiť :frowning2:

Tiež gratulujem Vionke aj Dianke k narodeninám a posielame s Majkom cmuky :slight_smile:

A po dlhej dobe som pridala nejaké foto tak môžete pozrieť :wink: :dizzy_face:
11. feb 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII?????? ty si tehuľka????? ?

wooooooooooooooooooooow GRATULUJEM, tak predsa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. feb 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Megi už to tak vyzerá :slight_smile: ďakujem :dizzy_face:
11. feb 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj ami ty kokso
:grinning:
11. feb 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ja sa tak teším... jedna moja super kamka, čo sa im dlho nedarilo je tiež tehuľka... a teraz zasa ty, moja druhá super kamka....

juuuuuj už ma aj palica prestala bolieť... to je suuuuuuuuuuuper správička.... :dizzy_face: :dizzy_face: až mám zimomriavky z toho vzrušenia. :slight_smile:
11. feb 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam dnes volno teda uz cely tyzden od pondelka lebo nema kto byt s Vinie, lebo ocko odisiel na skolenie na tyzden.A normalne som sa znovu naladila na matersku dovolenku :grinning: Fajne je byt doma.
11. feb 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skolara... veĎ Vionka si zaslúži mať doma maminku v deň narodenín :slight_smile:
11. feb 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme za blahozelania. My budeme mat detsku party v nedelu, lebo ocka nemame doma. A Vionka nechce pocut ze jej dnes da darcek mama s ockom ale proste ze jej da ten darcek UJO jezisko :grinning: . Ked poviem ze nie iba na vianoce tak ona neeeeeeeeeee mamka nieeeee jezisko donesie darcek :grinning:
11. feb 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm1 no jasne ze hej my si teraz ten tyzden velmi uzivame. Bud by som latala a platala ludi co mi budu s Vionkou alebo si zoberiem volno na tyzden. Kamoska robi za mna a ja jej radsej zaplatim ako mam tak behat a Vionka bude raz s mojim otcom, trochu s mamou a s kamoskami. Proste takto je to super ked som tak dlho domaaaaaaaaa :sunglasses:
11. feb 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak budete mať Vianoce po celý rok aj s ježiškom :grinning:
11. feb 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami uz to vie manzel alebo mu to oznamis na Valentina? :confused:
11. feb 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skolarka presne to som sa chcela spýtať... :slight_smile:
11. feb 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak to by bola riadna sranda. Mojho by od radosti prekotilo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (uz teraz jajka ze mu 3 izby nestacia ) :grinning:
11. feb 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ďakujem ešte raz :slight_smile: áno, manželík už tuší že som mala podozrenie, ale posledný test som si robila len dnes ráno lebo som si nebola istá takže to ešte nevie že už je to naisto :slight_smile: napíšem mu keď bude robiť pauzu nech to nevysype niekde do jarku :grinning:

Vionka zlatá že Ježiško :grinning: sranda ako si to tie deti priradia hneď že darčeky, tak Ježiško :slight_smile: tak si užite spoločné chvíle a peknú oslavu :slight_smile:
11. feb 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, Skolarka, ja neviem, ty si na FB? lebo neviem či ťa mám medzi priateľmi, ráno som pátrala že ti tam napíšem a nevypátrala som :sweat_smile:
11. feb 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ami tak ešte raz gratulujem a veeeeeeeeeeeľmi sa teším s tebou :wink:
sebimu nech dajú čo najskôr dole sádru, posielame cmuk :wink:
beji ďakujem, dnes zavoláme dokine, či ešte počkať, alebo sa ukázať, lebo nám vravieva, že treba počkať 3 dni a keď neklesne, tak prísť, ale bojím sa, lebo piatky robia tak čudne, tak aby sme nemuseli na pohotovosť, to by ho naštopali ATB a naša nám urobí testy :slight_smile: dnes 39,5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuci ďakujem ešte raz :grinning: chudiatko Alexík :frowning2: a stiahnu mu aspoň lieky teplotu či len na chvíľu? :unamused:
11. feb 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami na facebooku nie som. Bzuci dost vysoke ma tie teploty ALexik. No drzim palceky. jeeeeej a vy budete mat doma 2 chlapov super, ti sa vyhraju. :slight_smile:
11. feb 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok