• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

Janette obdivujem ťa, ja síce tiež presne neviem kedy drahý príde ale aspoň približne a len to ma drží pri zdravom rozume že sa môžem tešiť :sweat_smile:
12. feb 2010 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

ja vôbec nestiham :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera som ledva stihla co bolo treba :sweat_smile: no a dnes som robila tortu - kuk v albume ak chcete :wink: ale je to len mobilom fotene :sweat_smile: tak horsia kvalita :frowning2: a aj vyzdobu - zajtra mame detsku oslavu pridu Petkovy kamarati s rodicmi takze snad bude dobre :wink: fotkyneskor aj torty v lepsej kvalite :wink:))

cmuk cmuk myslim na vas :dizzy_face:

Ami srdecne gratulujem k tehu :dizzy_face: tesim sa s vami :dizzy_face: a dakujem za sms :slight_smile:

vsetkym letia pusinky :slight_smile:
12. feb 2010 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jaaaaj dakujeme ze sme vam chybali :wink:

prebehla som co ste popisali poslednu stranu ale neuverite nevladzem ani odpisat vam:sweat_smile:

okrem pecenia a vyzdoby som aj povysavala , upratala , zem umyla :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz ledva pozeram :sweat_smile:
12. feb 2010 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beji ta torta je krasna.... a isto chutna mnam mnam :wink:
12. feb 2010 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Danka dakujem :dizzy_face: ci bude chutna zistime zajtra :grinning: ako sa minie :wink:

a este sa omluvam nakolko som tu nebola vcera a ani dnes a zajtra asi tazko sa mi podari ....:sweat_smile: tak vsetkym oslavencom zelame vsetko naaaaaaaaaaj a posielame pusinky :slight_smile:)))

dobru nocku vsetkym mam vas rada :dizzy_face: paaaaaaaaaaaaaa
12. feb 2010 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
aaaaaaaaaa zabudla som aby nam nebolo " luto " tak Petko ma od dnes sopliky :frowning2: dufam ze len zuby :sweat_smile:
12. feb 2010 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:

Beji ďakujem ti veľmi pekne moja :slight_smile: A tortička je nádherná :dizzy_face: A nechcela si robiť inú? Veď si už mala aj ozdoby na ňu hotové, nie? :confused: Tak si užite krásnu oslavu :slight_smile:
13. feb 2010 o 06:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Achojka Mišinkovi všetko najlepšie k narodeninám :slight_smile:

A môj otec sa dnes žení :rolling_eyes: Inak včera sme boli spolu v Tescu nakupovať Majkovi na narodeniny, tak sme mu pokúpili troje tepláčiky, 6ks bodíkov, svetrík, mikinu, jarné nohavice, 5 párov ponožiek :slight_smile: Tak sme zase na čas zaodetí :slight_smile:
13. feb 2010 o 06:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, tak ja mam upratane, uz len ryzu uvarit a masko dokoncit, mm umyva podlahy a ked sa drobec vyspinka tak oslava moze zacat :slight_smile:
beji, krasna torticka si sikulka nasa zaneprazdnena :wink: a krasnu oslavu vam prajeme, nech si to Petko uzije :slight_smile:
ami foto torty je davno v albume, dnes som prihodila tu izbicku :slight_smile: a super ste nakupili, co mali vypredaje? :wink:ponozky budem musiet aj ja nakupit, lebo sme vyrastli :wink:
aj my prajeme achojkinmu miskovi vsetko naj naj naj :slight_smile:
13. feb 2010 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby

Ami: z celého srdca GRATULUJEM..úúúžasná správička

Blumka: maličká je nádherná... GRATULUJEM veľa zdravíčka a mliečka
13. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ĎAKUJEME ku gratuláciam.. Vikinka podostávala toho tak veľa...tak sme sa spolu tešili..to ona keď niečo dostane tak ako keby som ja dostalal..však viete.. :slight_smile:
13. feb 2010 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
blumka - gratulujeme k malinkej, je nadherna :slight_smile:

vsetkym oslavujucim prajeme krasne a vydarene oslavy :slight_smile: beji, bzuci...

mimkao - tak to musel byt naozaj perfis den :slight_smile: super ze sa tak mimka adaptovala do skolky, u nas to asi taketo ukazkove veru nebude ale mozno budem milo prekvapena, uvidime :slight_smile:

my si urobime valentinsky obedik namiesto vecere bo nema kto dieta povarovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
navyse aby mi nebolo luto mam nadchu jak svina, ledva dycham :frowning2:
dnes som iba kupelnu a wc umyla, nevarim mame zo vcera a cakam na draheho, vyslala som ho na nakupy. nemala som silu ist s nim...
didka spinuska a ja pozeram zimnu olympiadu :slight_smile:

dakujeme za povzbudenie k druhemu babatku, akosi k nam nechce prist :slight_smile: ale verim ze uz coskoro to bude :slight_smile:

pekny dnik vam prajem vsetkym :slight_smile:
13. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

Ami , Bzuci dakujem za pochvalu :dizzy_face:

Ami no na tuto detsku oslavu som chcela taku ovocnu s tou jedlou oplatkou ...no ale nemali tak som " improvizovala " a hlavne vo stvrtok anispat nemohla ako ju spravim :sweat_smile: no ale som celkom spokojna :wink: a na buduci tyzden budem robit taku s tou cestou :wink: a super darceky pokupili ste super :dizzy_face: a otcovi teda zelame vsetko naj :slight_smile:

Bzuci krasna torticka :dizzy_face: mnaaaaaaaaaaam :slight_smile: a nadherna izbicka :dizzy_face:

oslavencom zelame vsetko naj :slight_smile: Miskovi a aj Matak :wink:

Monika uplne ta chapeme :wink: a uz sa tesime na fotecky z oslavy :slight_smile: :dizzy_face:

Lili skore uzdravenie zelame :wink: a my budeme mat valentina podobne ako vy obed :wink: drzim palce na babatko :dizzy_face:

pekny den vam :dizzy_face:
13. feb 2010 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bzuci nevšimla som si kedy si písala že si pridala foto, prepáč :slight_smile: Torta je prekrásna, úplne dokonalá a izbička perfektná tiež :slight_smile: Alexík bude mať velikú radosť :dizzy_face: A nie, nemali výpredaje, len to všetko potreboval lebo rastie ako z vody, videla si aká je z neho výšava :slight_smile:

Moni zlatko ďakujem ti :dizzy_face: A ty si nakoniec dostala tú mršku vtedy?

Lili rýchlo sa vylieč a krásny obed si užite :slight_smile:

Beji takže ty si teraz pekárka riadna, super, teším sa na ďalšie fotky :slight_smile: A ďakujeme :slight_smile:
13. feb 2010 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
my mame oslavu zajtra
pride k nam Markus, Karolinka, Johnny, Kristinka a Emmka. :grinning: :grinning: :grinning: to su nase deticky (kamarati)
Ja pripravim vsetko potrebne zajtra do obedu ale bude fo fuska.
Ale tesime sa
Beji a Bzuci a vy ste ako oslavovali?
Ami ako sa citis? Inak? :grinning:
Lili tak nech sa babatko uz zabyva :dizzy_face: v brusku
13. feb 2010 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Skolara tak si zajtra užite krásnu oslavu :slight_smile: A ďakujem za opýtanie, cítim sa dobre, len občas pobolieva bruško a prsia a sem tam drobná nevoľnosť ale na pokeci s WC misou som klop klop klop ešte nebola :grinning:
13. feb 2010 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak my už kooonečne po oslave :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ale dopadla super, až na to, že Ema bola nejaká mimo z toľkých ľudí /bolo nás 10 dospelých/ a nechcela sa ani fotiť poriadne s tortou, takže fotky sú o ničom :unamused:
ale dostala zase kopec hračiek, mala druhé vianoce :grinning: ale najväčší úspech malo Lego a vysávač :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

bzuci krásne ste to namaľovali tú izbičku :dizzy_face: a tortička je úplne super, si šikula, to si poťahovala marcipánom ???

beji dúfam že ste tiež dobre oslávili :slight_smile: :slight_smile: a tortička je tiež krásna :dizzy_face:
13. feb 2010 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tami aj ja premýšľam nad vysávačom :slight_smile: Zajtra chcem ísť na nákup tak hádam niečo objavím :wink: A super že vám oslava dobre dopadla a Emke sa páčilo :slight_smile:

Inak dnes tu bol brat so švagrinou a doniesli malému také špicové rifle, značkové, keď bude čas hodím foto, no frajer bude Majko :dizzy_face:
13. feb 2010 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babenky,tak ja som Vas prisla zasa len tak na skok pozdravit...nefunguje mi FB,tak chcem zapriat dnesnym oslavencom (teda,ak nejaki su :sweat_smile: ) vsetko len to najlepsie...s Vanesskou posielame vela pusiniek.
Necitala som vas vobec,len v poslednej spravicke od ami ma zaujala ta WC misa :sweat_smile: :grinning: :wink: a tak som pozrela na profil a co nevidim Ami je tehulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Z celeho srdca blahozelam a veeeeeeeelmi sa s Vami teskam...Je tu viac tehuliek ? ja viem len o Janettke :sunglasses: .....My zatial druhe neplanujeme,...neviem si to akosi predstavit.....bojim sa faktu,ze Vany by musela ist na urcity cas na druhu kolaj :wink: ..asi si budete o mne mysliet,ze som nenormalna,ale proste ja si ju neskutocne uzivam....je fakt strasne zlata :dizzy_face: :slight_smile: Musim na to druhe babo asi dozriet :dizzy_face: Na druhej strane ma ale velmi fascinuju rodinky ako Mimkao :dizzy_face: Tak som tak trosku rozdvojena osobnost :wink: Prajem vsetkym krasny vecer :dizzy_face:
13. feb 2010 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Adri ďakujem ti veľmi veľmi pekne moja :dizzy_face: Tehuliek je tu viac než požehnane :slight_smile: A inak ja sa bojím presne toho čo ty, Majko je môj miláčik a nechcem ho ani trochu zanedbať, ale tak už som to cítila tak že chcem aj druhé bábo :wink:
13. feb 2010 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeej,tak to je super :dizzy_face: vsetkym tehulkam teda prajem pokojne tehulkovanie a ak su nejake snazilky,tak im hlavne vela trpezlivosti :slight_smile: a nech nestracaju nadej :dizzy_face:
ami-ja si myslim,ze ty sa nemas coho bat :wink: ,ked si to proste uz tak citila,ze chces druhe babatko,to znamena ,ze si pripravena na vsetko,co s tym prichadza :wink: si super maminka,tak ty to vsetko pekne spravodlivo rozdelis medzi majka a druhe babenko :dizzy_face:
13. feb 2010 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem ti moja, pekne si to napísala, hádam to tak bude :slight_smile: a hlavne že to tehuľkovanie dotiahneme do úspešného konca a Majkovi sa narodí zdravá sestrička alebo braček. a dúfam v to že keď je Majko taký zlatý s ostatnými detičkami, že na ne nežiarli a neberie im hračky a rád mi pomáha tak to bude fajn aj keď bude mať súrodenca :slight_smile:
13. feb 2010 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ami: dostala ale meškala my tak som bola nahnevaná, že teraz neviem kedy mám plodné dni. Lebo vždy som ju mala pravidelnú a vedela som.ale v podstate ja viem podľa bolesti keď mám ovulku, ale však už začal február takže s mužom si to miešanie aj užívame i keď má toho muž veľa a domof chodí ako troska unavený, ale ešte túto "povinnosť" vládze.. :grinning: :sunglasses: však už kamošom ohlásil, že pracuje na chalanovi. :grinning: takže dúfam, že si čoskoro zmením snž na nejaký ten týždeň :slight_smile:

lili: držím palčeky nech si tehulka už čoskoro... mohli by sme byť na rovnako.. :wink: a rýchle vyzdravenie.. šup cesnak a teplý čajík..to mne na nádchu rýchlo pomáha

tami: to u nás nie je problém ..čím viac ľudí tým je Viki šťastnejšia..ona je strašne spoločenská po mamičke.. :grinning: a oslavu si užívala plnými dúškami.

fu som inač dosť unavená..muž má v reštike akciu svadbu tak som pomáhala a som taká nachodená..som obsluhovala a užívala si to.. že môžem robiť a byť medzi ľudmi a vidieť nevestu a tak.. :slight_smile:

adrika: ja už dlho túžim po druhom dieťati. Vikinka má strašne rada bábenka a všeobecne ona potrebuje spoločnosť. Ja mám také veľké srdce, že je tam rovnaké miesto pre veľa detí, ale stačia mi tri. :grinning: :wink: dúfam, že nám Pán Boh dá a a raz tie tri detičky budem mať... lebo ja si myslím, že čím viac deti tým viac lásky. Ja budem všetky milovať celým srdcom a rovnako.. však to sa ani nedá milovať jedno viac a jedno menej. A verím, že ty si človek, ktorý vie veľmi milovať. :wink:
13. feb 2010 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kokos že meškala mi z tvrdým y fakt sa ospr. ale to bude tou únavou, alebo materskou??? :grinning: :grinning: :grinning:
13. feb 2010 o 23:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko!

Želáme pekného Valentína všetkým :slight_smile:

Dnes ideme domov z BB, aj som už rada lebo mi tu idú dni dosť pomaly keďže nemám čo robiť.

Moni ja som to nikdy nesledovala kedy mám plodné dni, nejako som tomu nevenovala pozornosť. A tento mesiac som si robila graf a normálne som bola prekvapená ako mi moje telo jasne dáva najavo všetky signály :slight_smile: Reku budem vedieť budúci mesiac... no už netreba :grinning:
Veľmi vám želám aby vám to druhé dieťatko vyšlo čím skôr, aby sme tehuľkovali spolu :wink: A nech vám vyjde aj ten chlapec :slight_smile:
14. feb 2010 o 07:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čavte kočky. Krásneho Valentína... :dizzy_face: :dizzy_face:
14. feb 2010 o 07:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, aj ja zelam vsetkym krasneho Valentína :wink: hodne hodne lásky, dobré detičky a poslušných mužíkov :wink:
My sme si už dali drobné darčeky a urobila som mm srdiečkové raňajky, potom odchádza, tak budeme celý deň zase samy :unamused:
Včerajšia oslava dopadla super, maly dostal koooooooooooooopec darčekov, vyzeralo to presne ako písala Tami-priam druhé Vianoce, ale veľmi sa tešil všetkému, len oblečenie hneď odsúval ako nepodstatné :grinning: pri sfukovaní sviečky sa najprv 5 minút sústredil a potom sfúkol :slight_smile: zabudli sme pustiť čokoládový ohňostroj, na čo som prišla dnes ráno, ale nevadí, pustíme ho presne v pondelok :sweat_smile: Torta mala úspech a aj chutná bola, tak som mala dobrý pocit zo všetkého :slight_smile:
všetkým snažilkám prajeme nech sa čo najskôr podarí zmeniť snž na tie krásne tt :slight_smile:
tehulky dávajte si pozor na seba aj na bábiky v brušku :slight_smile:
a o tom rozdávaní lásky deťom si to moni veľmi pekne napísala, aj ja mám ten pocit, že srdce je natoľko veľké koľko treba a zmestí sa tam lásky pre každého a rovnako :wink:ja mám už teraz rada oboch a dúfam, že aj ony sa budú ľúbiť :wink:
14. feb 2010 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jéj Moniq, ahoj. Takže mrcha predsa prišla? :unamused: Škoda. Ale držím palce, nech sa čo najrýchlejšie zadarí :dizzy_face:
Baby, ešte sa chcem spýtať... používala tu niektorá z Vás látkové plienky tipu Poplini, alebo nejaké iné značky?
14. feb 2010 o 08:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimkao, ja nie, tak neporadim :slight_smile:
14. feb 2010 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čaute kočky!!!!!
Tak strašne dlho som tu nebola. Prajem Vám krásneho Valentína!!!!!!!!!!!!
14. feb 2010 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok