Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

smatulka
19. feb 2010

to neviem posudit, nic take o nej nepisali 😀, skor to asi brala z toho zdravotneho hladiska, ze samotny rast zubkov nieje pricinou zvysenej teploty, ale ze s tym musi byt spojene aj nieco dalsie, co tu teplotu vyvolava, napr. oslabena imunita, ale niesom lekar, tak neviem povedat, ci to tak je alebo nie

bejca
autor
19. feb 2010

ved to je to 😀 staci ta oslabena imunita 😀

amadora
20. feb 2010

dobré ránko 🙂 tak torta je v albume a poobede oslava, hrozne sa teším 😵

amadora
20. feb 2010

Vany, Sabi a Dianke želáme k dnešným dvom rôčkom všetko najlepšie a posielame obrovskú cmuky 😵 😵 😵

bejca
autor
20. feb 2010

ahojte 😵

Vaneske , Sabinke a Dianke aj my želáme všetko naaaaaaaaaaaaaj a posielame pusinky 😵

Ami torta je krasna podarili sa ti 🙂 😵

všetkym želame krasne oslavy 😵

moniqe3
20. feb 2010

ahojte Veneske, Sabinke a Dianke všetko naj k 2. rôčiku. Veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky

Inač z toho MC je asi polovica detí chorých, že tam bolo nejaké dieťa so škôlkarským bacilom. 😠 som taká nahnevaná, že už MC dlho nechcem vidieť... a teraz je strašné chrípkové obdobie..baby nikam nechodte s detičkami...

moniqe3
20. feb 2010

ami : torta je neskutočné krása..už aj ty by si mohla robiť objednávky.. 😀

moniqe3
20. feb 2010

smatulka: no my sme mali pri každom jednom zube týždňové vysoké horúčky... a aj v nemocnici aj doki povedali, že je to z toho... takže ja verím tomu... totiž aj tak to bude aj tým, že vikinka má veľmi veľké zubiská..a tým pádom pri prerezávaní mala väčší problém ako detičky ktoré majú malinké zubky. Pri tom prerezvání sa Vikinke vždy asi zapálilo ďasienko a možno preto mala vždy aj také horúčky... no nikomu neprajem ... celé noci kúpať svoje dieťa v studenej vode... ja som to robila pri každom zube. ☹

amadora
20. feb 2010

kočky ďakujem za pochvalu, aj ja som spokojná 🙂

Moni to fakt až také zlé ste mali? 😕 Chúďa Viki! Aspoň už máte všetky zúbky vonku? Mne Majko pravidelne hnačkuje pri zuboch a pri očných mal aj teploty.

moniqe3
20. feb 2010

Ami: ešte nemáme dve zadné stoličky.. ale to už nejako zvládneme..dúfam..🙂

moniqe3
20. feb 2010

dúfam, že sa nám tento mesiac zadarilo a v marci budú // čiarky... držte nám palčky..a hlavne nech nezostanem chorá aj ja... ☹

veva55
20. feb 2010

ahojte, gratulujeme k 2 rocikom Vaneske, Sabinke a Dianke a dodatocne Petulovi a Anetke 😉
idem kuknut vase torticky, mne sa ani jedna nepodarila, to uz je moj udel, ze ked peciem nieco dolezite, tak to pokaslem a ked peciem hocikedy v priebehu roka, je to ukazkove 😀
beji, co za sutaz to tu spominate? ja chodim malo, tak som neni v obraze.
megie, a aku velkost pancusiek si kupila? su to fakt dobre ceny, len neviem aku velkost, my by sme potrebovali 92/98, ale zrovna take tam nema, ale neva, asi objednam na jesen tie vacsie.
inac aj my sme pri zubkoch horuckovali a najma hnackovali, pritom doky mi tvrdila, ze hnacky s tym nesuvisia....moze mi hovorit co chce, ked maval hnacky zasadne vzdy len pri raste zubkov, tak asi to spolu nejako suvisi.
moni, drzim palceky, nech tam tie // su 😉
ozaj beji, co si to tu pisala s tou skolkou? to akoze jak to u vas funguje? tu v BA podavas prihlasky pocas celeho marca, takze ziadne take, ze odstat si radu, ani tomu nerozumiem, ved tam neide o to, ze kto prv pride, ma vacsiu sancu. ja som inac tiez znechutena, chcela som dat prihlasku do 3 skolok v Petrzke a vraj je to zbytocne, lebo ti potom volaju, ze mas duplicitne prihlasky a mas si vybrat len jednu z nich. takze nase sance rapidne klesaju, asi pojde do sukromnych jasli alebo skolky, kuva, len to zavisi od toho, ci mi daju moj plat, lebo inak sme v keli. buduci tyzden sa idem popytat do 2 skolok tu pri nas, ze kolko beru deti + pozriet si priestory a tak. no uvidime.

wydata
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ciarka
20. feb 2010

BABULKY DAKUJEME!!!!!ZA 2 min. sa Sabi narodi, ach jaj takto pred 2 rokmi..............

A tiez Vaneske a Dianke zelame k 2 rockom len to najlepsie!!!!!!

amadora
20. feb 2010

Moni tfuj tfuj tehu vírus na teba 😉 Moc držím palce 🙂

tami712
20. feb 2010

ahojte 🙂
Vaneske, Dianke a Sabinke všetko naj !!!!

ami tortička je fakt super, Majko bude určite šťastný 🙂 🙂 🙂

Moni držíííííím palčeky !!!! 😉 😉

a my máme na výber "až" jednu škôlku u nás 😀 😝 a ako píše veva aj u nás je to tak, že počas celého marca sa môžme prísť prihlásiť, ale u nás berú len od 3.rokov 😒

bzucinka2
20. feb 2010

ahojte, tak ja mam upratane, pozehlene a mozem vegetiti este chvilku a potom ideme na oslavu 🙂
Vaneske, Dianke a Sabinke vseeeeeeeetko len to najkrajsie, ale nam to leti a pomaly budu vsetci 2 rocni 🙂
no ja som tiez zvedava na skolku, ci nas zoberu a tiez sa zapisuje cely marec, ale vraj beru aj skor ako 3 roky, ak nema plienku a vie jest lyzicou, len zvykne byt problem ak je mamina na MD ☹ tak uvidime 🙂
moni, drzime palceky nech sa zadari a kedy by si mohla vediet vysledok? 😉

bzucinka2
20. feb 2010

a vsetkym co dnes oslavuju krasnu oslavuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂
ami krasna torticka 🙂

moniqe3
20. feb 2010

Jéj baby ste zlaté ďakujem...

bzuci: no poslednú menštr. som mala 2.2. plodné dni už boli..tak teraz budem čakať s prvým testom aspoň do ďalšieho víkendu. 😉 😀

moniqe3
21. feb 2010

Baby že sa nehanbíte... to tu ja musím udržiavať oheň 😀

amadora
21. feb 2010

ahojte. tak oslava bola včera fantastická,Majko si to náramne užil a my s ním a torta mala úspech 🙂 len dnes ráno teplota 38,6 ☹ rýchlo Nurofen, Diazepan, studená sprcha... teraz je už lepšie ale mám o neho stach a hrozne ma to psychicky vyčerpáva ☹ už nech sú tie hlúpe zuby von 😒

tami712
21. feb 2010

ami tak sa stále s Majkom takto trápite 😒 ☹

a kde ste dnes všetky 😕 😕 😕 či ešte oslavujete 😀

bejca
autor
21. feb 2010

ahojte 😵

taaaaaaaaak my sme si to tiez uzili vcera 🙂 torta mala obrovsky uspech 😵 neverili ze som vsetko robila sama 😀 😉 jaaaaaaaaaaaj tak som spokojna 😵 a som rada ze vsetko dopadlo v pohode 😵 dnes sme mali krasny den tiez , doobeda obed u babky a dedka 😉 potom rodinny spanok 😀 a poobede prechadzka a potom nakup v Tescu 😵 kupili sme Petkovi len podsedak taky aj s opierkami na ruky 🙂 je tos ice od 15 kg a ma cca 13 no ale snad ho nebudu policajti vazit 😅 hned sme mu ho dali a tesil sa a super sa mu to pacilo zapasany len s pasmy v aute 😉

idem citat 😵

bejca
autor
21. feb 2010

Monika to Mc ja teda otrasne ...ja radsej na take miesta momentalne ani nechodim .... ale teraz chytis virus hocikde 😝 a na // drzim palce aj ja 😵

Vevi u nas neviem ako to funguje presne ale viem ze minuly rok mamicky hovorili ze si odstali soru dost dlhu ...a aku mame sancu netusim 😅 a tiez beru az 3 rocne deti ja dam do prihlasky nastup od januara 2011 😉 skor isto nie 🙂

Tami taka spon nemas problem kam ju vezmu 😉 u nas mame kopu skolok ale do kazdej je problem sa dostat 😝

Bzuci neboj zoberu ti ho 😉 a co dnes oslavujete ??? 😕 😉

Ami to ma mrzi ze znovu teploty ☹ posielame pusinky a snad uz ste oki 😵 a teploty uz nebudu 🙂

bejca
autor
21. feb 2010

Ami a tesim na fotky a som rada ze ste sa dobre zabavili 😵

amadora
21. feb 2010

ahojte, asi tu dlhšie budem chodiť len sporadicky, stále sa trápime s teplotami, dnes sme bojovali celý deň aby sme to udržali aspoň pod 38 ☹ som z toho hrozne vyčerpaná a vystrašená. veľmi dúfam že bude čím skôr lepšie ☹ myslite na nás

bejca
autor
21. feb 2010

Ami to ma velmi mrzi ☹ a netrap sa ze budes chodit menej ...ved Majko a mala fazulka su prednejsie 🙂 posielame pusinky 😵

tami712
21. feb 2010

ami no teda to je fakt strašné ☹ ☹ držte sa a nech vám to rýchlo prejde 😒
a ocko je vám do kedy doma ? ja by som sa zbláznila od strachu keby som s ním mala byť sama doma 😔

nicky77
21. feb 2010

Ahojte babuľky!!!!!!!!!
Aj naša oslava dopadla super. Torty mali úspech, už skoro nieje ani kúsok. Riško dostal plno darčekov, mal radosť z toľkých ľudí. Dneska sme mali tiež príjemný dník. Doobeda sme s krstnou (Domkovou a Riškovou - moja najkamoška) varili, keď malý poobede zaspal zahrali sme si žolíka, potom sme spratali riady, krstná šla domov a my na prechádzku. Dneska bolo krásne. Potom sme sa navečerali, okúpali chlapcov a nahlásili večerný kľud. 🙂 Teraz už obidvaja spinkajú.

ami - to je mi veľmi ľúto, že sa takto trápite. Viem si to predstaviť. Tiež sme si to užili keď mu šli zuby. My už máme našťastie všetky. Budeme na Vás silno myslieť, aby to čím skôr bolo aj za Vami. Držte sa!

amadora
21. feb 2010

ďakujem vám kočky! len dúfam že to nebude dlho trvať, lebo som už s nervami v koncoch a zajtra nám ide zase tatko preč takže budem na to sama a to je o to väčší strach a záťaž ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre