Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
25. feb 2010

A Veronke všetko najlepšie k dvom rôčkom 🙂

Inak včera čo boli v správach tí manželia čo majú 3 deti narodené v jeden deň len iné roky, Blumka nechcete im konkurovať? Ešte jedno treba 😉 😀

mm1
25. feb 2010

Ahoj Ami,.... aj ja som tu nervozna.... juj chalani držte sa... strašne im to prajem, aby sa aj také malé Slovensko zasa trošku zviditeľnilo....... počúvam rádio, som sama v kanc. tak počúvam a počúvam...
a bude to dievčatko, fakt uvidíš....... 🙂

A aj my sa pripájame ku gratuláciám.... aj meninkovým, aj narodeninkovým....cmuk 🙂

Blumka, presne na toto som včera myslela, keď som počula ten príspevok.... takže ešte jedna kočka alebo zbojník do partie, a tí rodičia majú konkurenciu.... 😀 😀

amadora
25. feb 2010

vyhrali sme 😵 😵 😵 ja normálne revem od šťastia 😀 Majko chudáčik pozeral na mňa ako som tu vykrikovala na telku a potom sa pridal, so mnou híkal, jajkal aj tlieskal zlato moje 😀

mm1
25. feb 2010

sme tááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám 🙂

blumka
25. feb 2010

😀 😀 😀 ..mate rovnake myslienky ako moj manzel 😀 😀 😀 😀 ... no ak bude tretie, bude znova cisarskym, takze uz nam staci len pocat v rovnakom termine 😀 😀 ale to by bola ina haluska uz

amadora
25. feb 2010

a rovno dve nech ich aj predbehnete 😀 😀 😀

blumka
25. feb 2010

ami, noo manzel je z dvojciat, takze predpoklady tam su 😀 😀 ale mna by asi vystrelo... 😕 😅

amadora
25. feb 2010

no vidíš Blumka, zapíšu vás aj do knihy rekordov a kočky by ti už pomáhali, neboj 😀 😀 😀

jankapardon
25. feb 2010

Ahojte🙂
Ami dakujeme za prianie aj za Frederika aj za Veronku.....🙂))))
My sme včera kupili pre Frederika k meninkám vtáka, tak sa s neho vytešuje celá naša rodinka.🙂
Frederik ho pomenoval že Miško....tak aj Veronka len stale ho chodí kontrolovať , Miško tu je voda.....Miško tu papaj.....A Miško vtedy lieta jak splašený vták🙂 po celej klietke🙂 A samozrejme Veronka má z toho nesmiernu radosť🙂)))
Včera mi nakrmila stoličku pribinákom🙂) miesto sebe ten pribinák krasne ponatierala na stoličku...ja som varila a bola šťastná, bože ako krásne je, ked je tak ticho🙂))) len že ham....ham....
Blumka, to už by bola veľká sranda mať tak tri detičky🙂)
Prajem všetkým krásny deň!!!!!Už sa nám zjarnieva.....tak to je super!!!! 🙂 🙂 😵

amadora
25. feb 2010

Jani a akého vtáka? Papagája? 🙂 A Veronka aká zlatá že ham ham 😀 A z tej jari sa tešíííííííííííííííím 😵

moniqe3
25. feb 2010

ahojte celú noc som presedela na wc.. je mi nanič... nevládzem sa ani postaviť a točí sa mi hlava... a nemám silu... je toto možné???????????? ☹ 😠 😖 ☹

amadora
25. feb 2010

Moni to ma mrzí ☹

amadora
25. feb 2010

môj malý princ si práve dopriava svoj repíkový kúpeľ 🙂

kočky pridala som do albumu svadobnú fotku môjho ocina a macochy, rýchlo môžete kuk a potom zmažem,už na pohľad je to bosorka 😅

jankapardon
25. feb 2010

ami ryžovník vták🙂
Moni drž sa ešte raz!!!!

jankapardon
25. feb 2010

jaj Ami ja sa nevyjadrujem ☹ , ale som sa pozrela, ach jaj 😒

amadora
25. feb 2010

Jani to som ešte nepočula 😅 Idem si to vygoogliť 😀

mm1
25. feb 2010

moni, a nie je to tehu syndrom???? hmmm??? dúfam, že sa polepší.... ☹

Ami IP.....

bzucinka2
25. feb 2010

ahojte 😉
tak super hokej parada, aj nas maly opakoval po ockovi vsetky pokriky a dnes opakoval uz aj svoje meno, tak sa tesim, lebo ho nechce hovorit ani za svet 😉
oslavencom cmuuuuuuuuuuuuuuk 😉
moni dufam ze uz je lepsie 😔
beji ale sv adba je ine ako oslava doma 🙂
a foto nekomentujemtieez radsej 🙂
ja som na vylete v ba 🙂

mm1
25. feb 2010

bzuci??? ty si v BA???? Prídi ma pozrieť do roboty!!!!!!!!!!

amadora
25. feb 2010

kočky ja som taká šťastná, Majuško nočníčkuje už druhý deň, krásne sa pýta keď mu treba cikať 😵

mm1
25. feb 2010

Ami gratulujeme...... 😵 😵

tami712
25. feb 2010

ahojte 🙂
Jani tak to musím aj ja pozrieť čo za vtáka ste si to kúpili 😀 😀

Moni držkaj sa !!! nech je to naozaj tehu syndróm 😉 😉

ami tak super, že Majko nočníkuje, len tak ďalej ! 😵 😵 a tá tvoja macocha vyzerá naozaj ako striga 😝

mm1
25. feb 2010

Ahoj Tami, zajtra má Viky meniny. už som si na neho ráno spomenula....
ako sa má s nohou?????

amadora
25. feb 2010

Megi, Tami ďakujeme 🙂

A Tami, vystihla si to 😉

mm1
25. feb 2010

Zabudla som vám povedať, že Natali včera so mnou robila žemlovku... všetky nakrájané rožteky namočila do mlieka a naukladala ich na pekáč... a potom mi vraví. Mami, doble to lobí Nati? doble ze? tak si aj odpovedala 😀 😀

amadora
25. feb 2010

Megi zlatá 😀 Aj mne Majko rád pomáha sa takýmito prácami, aj tortu keď som mu robila tak mi pomáhal ukladať banány 🙂

mm1
25. feb 2010

ale mne sa najviac paci, ako si vzdy odpovie... napríklad prsty do zásuvky...
mamine ano, tatine ano, ale Natine nieeeeeeeee. 😵

moniqe3
25. feb 2010

baby no inač ako to myslíte s tým tehu syndrómo? Možno že aj... totiž už zo soboty na nedelu som chodila stále na záchod a včera to začalo tak, že najrpv bolesti v podbrušku a nakoniec som behala na záchod.. to bolo v noci ale celý čas ma bolelo podbruško.aj mi niekedy príde strašne zle na vracanie..a točáky, a blbý tlak a aj prsia ma trochu bolia...ale dnes ráno som si robila test ..ale som len cca 9dní po skutočnej ovulke ..myslíte, že by som mohla mať tieto príznaky a pritom to test ešte nevie ukázať? sory za otázku..mimo témy..

moniqe3
25. feb 2010

Frederikovi všetko naj k meninkám Janka.. veľa zdravíčka, šťastíčka a lásočky. 🙂

mm1
25. feb 2010

Moni, no podľa mňa je to možné...... ja keď som bola po prvý krát tehu tak mi bolo zle od 2 dňa otehuľovania...
a druhé moje tehu zle mi nebolo celých 9 mesiacov. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre