Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
27. feb 2010

ahojte 😵

taaaaaaaaaaaaak Petko uz spinka 😵 vycerpany , unaveny 😀 konecne sa mu po mesiaci splnil sen a boli sme sa kupat v Senci v aqaparku 🙂 doma denno denne plaval na podlahe alebo v posteli a stale len kupat - plavat ... tak sme sadnes vybrali 😵 a bolo supeeeeeeeeeeer 🙂

idem si vas precitat 😵

bejca
autor
27. feb 2010

Alexikovi vsetko naj k meninkam zelame a letia pusinky 😵

Martinka super ze si sa nam ozvala 😵 sme radi ze si nas prisla kuk 😉 dakujem za kiuponik 😵 este sice nedorazil ale isto uz coskoro 😉 a co sa tyka tych tesco kuponov tie nemozes posielat tie su na tvoje meno ..jedine kupit a poslat niekomu na dobierku alebo tak 😉 a plienkovu tortu si dufam odfotila a dala nam fotecku aby sme mohli kuk 😵

Ami Majko musel byt uzasny ako pozeral tu rozpravku a teda je to nadherny film aj mne sa to paci 😉 a s vitaminmi sa pekne len " dopujte " nech ste co najskor fit 😵 ty hladkaj brusko a snaz sa vymyslat hry aby si mohla byt v klude 🙂 a magnezium tusim ty beres 😉

Monika drzim palceky a verim tomu ze // sa am isto ukazu 😵

bejca
autor
27. feb 2010

Ciarka krasnu oslavu , tesim na fotky a veri ze Sabi si to super uzije 😵 s kaslikom neporadim 😅

bejca
autor
27. feb 2010

no ako v poslednej dobe vzdy ....znovu je tu veselo .... tak dobru nocku vsetkym 😵 idem s muzikom pozerat film nejaky v tv 😉 peknu nedelu 😵

amadora
27. feb 2010

Beji keby počkáš aspoň jeden deň po 21:00 tak sa tu stretneme, ale ty vždy zdrhneš skôr 😒

martina1982
27. feb 2010

Beji, v pondelok uz budes mat urcite ten kuponik 😉 Aj my sme sa chceli ist dnes kupat , ale nakoniec sme isli do mesta plasit holubov 😀

Ami , inac aj Stevko ma rad zvieratka a najradsej by stale chodil do Zoo.Ked sa ho pytame co videl v zoo tak sa chyti za krk to je zirafa 😀 a slon je ked sa chyti sa nos a rukou robi chobot 😀 a opica je , ze si da ruku na usta a huka .

Stevko si vymyslel rozne posunky ked si chce ist cistit zuby tak si da prst do ust a robi tak s prstom ako ked sa cistia zuby .Inac by si stale cistil zuby aj 4krat na den .Donesie si sam hokerlik pri umyvadlo a musim si aj ja stale 😀

martina1982
27. feb 2010

Ja ani neviem kedy dam fotky z oslavy narodenin ☹ Stevko hned spoznal babku a dedka z Michaloviec aj brata.Dostal traktor s vleckou a plno oblecenia.Od babky a dedka z PD dostal plno kniziek a peniaze na bicykel .

martina1982
27. feb 2010

Inac Ami, Beji , Megi, Bzuci , krasne torticky ste urobili 🙂 a ked som niekoho nespomenula tak sa ospravedlnujem 😉

martina1982
27. feb 2010

dnes muzik otvoril vinko tak si popijame 😀

martina1982
27. feb 2010

Uz sa tesim na april pride k nam Ninka 😵

martina1982
27. feb 2010

Beji , s tym kuponom z Tesca mi to povedala sestra lebo som jej poslala kupn na pampers ,tak mi posle kupon naspat a ja jej ich potom kupim .

martina1982
27. feb 2010

Moni , drzim palce aby ,si mala // ciarocky 😵

bejca
autor
27. feb 2010

prisla som kuk 😉

Ami vcera som tu bola o 21:12 a potom o 21:38 a den pred tym som tu pisala o 21 vej a cakala neviem kolko a nikde nikoho 😉 ale ved v pohode chapem ze vsetky mame nieco 😉

Martinka dakujem za pochvalu torty a cakam na fotecky 😵 a dnes ste mali teda super zabavu 😀 aj nas to bavi plasit holubov 😀 zubky aj nas bavi casto cistit a tiez stojime na takom podstavceku - kupili sme v Ikei 😉 a ze sa tesis ze pride Ninka tak sa necudujem 🙂

amadora
28. feb 2010

Maťka ďakujem pekne 🙂 A Števko šikulka 🙂

Beji ja len o 21:00 ukladám Majka plus potom si upratujem, to bolo vždy tak že som sem prišla okolo pol desiatej, len keď prídem tak vždy nájdem od teba akurát príspevok "nikde nikoho, dobrú noc" 🙂

bzucinka2
28. feb 2010

dobre ranko, v prvom rade, ami vsetko vsetko najlepsie ti prajeme, hlavne nech fazulka krasne rastie, Majko s Matkom posluchaju a choroby ta obchadzaju, cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 😉

bejca
autor
28. feb 2010

ahojte 😵

Ami vsetko naaaaaaaaaaaaaaj z celeho srdca ti zelame k narodeninkam , hlavne zdravicko s Petkom posielame vela pusiniek 😵

Ami a ved ja nepisem ze len ty tu musis byt 😉 ved nas tu je kopa 😉 a ze je tu veselo som napisala po veeeeeeeeeeeeelmi dlhej dobe vcera 😉

my dnes budeme mat krstnu od poobedia lebo bude u nas aj spat tak aby mal kto rano varovat Petka 🙂 lebo my s muzikom ideme zajtra hned skoro rano stat radu do skolky na zapis .... som zvedava kolko ludi tam bude o 6 tej uz stat .................

bzucinka2
28. feb 2010

no uz som vas docitala 😉
ciarkaa neskusala si cibulovu stavu? ja som davala ten solmucol a drosera compose tusim, to mi poradili v lekarni a preslo nas to 😉 tak skore uzdravenie a ako dopadla oslava? 🙂
monika, tak ako , kedy testikujes?
ami, pekne oddychuj, citaj si popri Majkovi a hladkaj nam fazulku 😉
matka dakujem za pochvalu
beji, ja som kupovala na maminine kupony v tescu a v pohode mi dali tovar, ziadne problemy nerobili 🙂 a ked sa rozhybem, tak ti poslem aj ja ten sunarkovy kuponik 🙂 len skontrolujem ci mam adresu 😉
no pracka mi uz perie, este ma caka prezliekanie perin, ale nechce sa mi rozhybat 😅 vcerajsia oslava dopadla super, az som sa prejedla a vecer som potom pokecala s misou 😀
ami a na sedacku som sa ta pytala, ale si tvrdila, ze nepotrebujete nic, vsetko mate po Majkovi 😉

bzucinka2
28. feb 2010

beji, ja nechapem tie vase skolky tam, u nas je zapis cely mesiac a nie ze nacasovany, aj my sa chystame zajtra, tak uvidime ako budeme stihat aj plavanie 🙂 ozaj vy uz nechodite plavat?

amadora
28. feb 2010

ďakujem pekne 🙂

Bzuci aj nehovorím že potrebujeme kupovať, len že za takú cenu by som kúpila aj ja a mal by Majko lepšiu, takže asi tak... ty si písala pre miminko či nejdem kupovať a som ti písala že nie, že však po Majkovi sú veci všetky.

bzucinka2
28. feb 2010

tam boli aj sedacky pre vacsie deti 😉
mne sa tak nic nechce a este ma aj nastvali, ze sa neviem dostat na svoju mailovu adresu, tak si asi idem zalozit novu 😠

bzucinka2
28. feb 2010

tak som na to prisla,, oni ma premiestnili na ich novu stranku a zeby mi to aj oznamili, trpaci 😠

skolara
28. feb 2010

ahojte
ako sa mate?
My sa mame dobre. Megie Natalka je vysoka.Vinie meria 83 cm 😀 drobec.
teraz uz pol hodinu narieka a hovori. Som hladna. Mamka. hladna, Vinie je hladna 😀 😀 😀 V sufliku co je?
(mame tam sladkosti).
Vinie ide do jasliciek o mesiac. Uz sa pekne pyta na wc a plienku ma len na noc.
Beji system vasich skoliek je divny.Aj ja by som isla plavat s Vinie ale uz si rovno pockam na leto 😎
Ciarka ako dopadla oslava?
ami ty mas narodeniny? Vsetko naj !!!!! 😵

amadora
28. feb 2010

Skolara ďakujem pekne 🙂

aja7
28. feb 2010

Ami, vsetko najsamlepsie k narodkam zelame, vela lasky, zdravia, pohody, krasne tehulkovanie 🙂

ciarka
28. feb 2010

Aminka- vsetko najlepsie k narodkam, hlavne zdravicko a aby ta tvoji chlapi posluchali a aby babatenko v brusku rastlo!!!!!!

Bzuci- dodatocne Alexikovi vsetko najlepsie k meninkam,aby bol zdravy a stastny.

A dakujem za radu ohladom kasla.Sabi ma taky vykasliavaci kasel.

Bzuci- a ten cibulovy sirup som neskusala, ako sa prosim ta robi???

Skolara,Bejci,Bzuci- oslava dopadla skvele!!!Skoda,ze sme to nenakamerovali. Sabinka tancovala a tancovala o dusu, CDcko sa prekrutilo minimalne 3 krat cele. Bola vysmiata, no uplne iny zazitok ako ked mala 1 rok. To sa neda porovnat,vtedy bola mrzuta. Teraz si to doslova vychutnavala. Od babky dostala smyklavku a ta ju uchvatila najviac.Sa smykala a smykala, a skovavala pod nu a sme ju hladalu. Aj auticko na ovladanie ju zaujalo ale smyklavka najviac. My mame z detskej izby hrackarstvo, co budem rozpravat.

No inak zajtra odchadzame na 1 tyzden na dovolenku do kupelov(welnes pobyt), tak sa lucim s vami, tam Pc nebudem mat, neviem ako to prezijem, lebo som"zavislacka",kazdy den na Pc a sledujem.Hlavne som zvedava na Moniqe3- ako dopadne testik, uz to vidim,ked prideme z dovolenky tak hned nakuknem ci su tam tt.Drzim palceky, aby to tak bolo. Bude mi za vami smutno. Ale bezo mna to tu prezijete. A nezavidte mi, lebo s dietatom to az taky welnes pobyt nebude, to poznate. Ideme tam s kamaratmi co maju malu v rovnakom veku ako Sabi,tak sa hadam prehraju.

papapapapa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

amadora
28. feb 2010

Aji, Ciarka ďakujem vám 🙂

Ciarka nastrúhaj cibuľu a zasyp cukrom, čo pustí šťavu to je ten sirup 🙂 A uži si dovolenku, neboj, aj so Sabi to bude určite skvelé a užijete si 🙂

bzucinka2
28. feb 2010

ciarka, Alexko nemal meniny, ale dakujeme aj tak 😉
zelame nech sa dovca vydari a aspn trosku si oddychnes 😉

bzucinka2
28. feb 2010

Sabi musela byt velmi podarena ked tak tancovala, nas tanec az tak nechytil, este spolu s maminkou na rukach to hej, len teraz sa mi uz tak s nim neda tancovat a sam velmi nechce 😒 hlavne ze sa oslava vydarila 🙂

amadora
28. feb 2010

tak chrobáčik už búva, ja ešte spracem veci po kúpaní, donesiem si drevo na zajtra a mám veget 🙂 Majko dnes dobral poslednú dávku ATB a zajtra ideme na kontrolu. dúfam že všetko bude ok. len mňa sa tá blbá angína nechce pustiť, už prestávam dúfať že mi bude lepšie 😒

martina1982
28. feb 2010

Ami, vsetko naj k narodeninkam.Dakujeme.

Ciarka , stastnu cestu .Super , ze si tak Sabi uzivla oslavu.

Ahoj Skolara, Vionka je sikulka 🙂
My sme sa boli dnes pozriet so Stevkom ako ocko hra hokej.Stevko si isiel oci vyocit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre