Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
2. mar 2010

A Moni, dnes od rána na teba myslím, tfuj tfuj tfuj 😉

mm1
2. mar 2010

Dobré ránko babulky, aj tu je slniečkovo.... 😵

Moni, myslíme na teba tfuj tfuj tfuj....

Beji, teda, no dúfam, že skôr budeš tehu držím palčeky a tým pádom škôlku nemusíš riešiť.... hrozne ti to želám.... 🙂 😵 a krstná sa rozhodla správne... ja by som sa tiež s mimi v brušku nechcela vydávať... 😵

Viete čo sa u nás prihodilo včera 🙂 Volala mi sestra, tak sme volali, ale prišla Natali, že ona s nou bude volať, samoška, že to prerušila.... , ja som vysávala a myslela som, že telefon nechala tak.... ale nie, ona si myslela, že zavolá jej naspäť tak ťukala čísla.... potom som to zbadala, tak som išla rýchlo zložiť telefon a za chvíľku zvoní. hovorím si, asi fakt vytočila tú našu Janku. a zdvihla to mala, že mami teta vola.... a volala nám záchranka, že či potrebujeme pomôcť... tak som zostala v šoku, rýchlo som sa im ospravedlnila a dala telefon na stred skrinky, aby nedosiahla.....
ufff 😅 😀 Šikulka moja malá....
a už nekaki do šerblíka ale na veľkom záchode..... 🙂

bejca
autor
2. mar 2010

ahojte 😵

krasne pocasie mame znovu sa tesim 😵 len teda von nepojdeme dnes 😅 Petko mal od cca pol noci horucku ☹ 😖 o 3,30 som mu dala cipok ale stale ma okolo 38 😝 hra sa pekne na nic sa nestazuje tak hadam len zubky 🙄 😨 uvidime 😅

Ami super sen 😀

Monika drzime palce na testik 😵

Megi dakujeme 😵 a s tou svadbou je to tak ze on je dost z poboznej rodiny - byvaju na dedine a oni dost do nej tlacia aby sa zobrali lebo co povedia susedia .....ale teda nasa Ivka je nastastie " moderna " baba tak sa nenecha tlacit , povedala ze ona teraz nie az v klude po porode ked sa bude citit oki 😵 a teda Nati sikulka uz aj pomoc bude vediet zavolat 😉 ku kakaniu na velkom zachode gratulujeme 😵

my ked ideme prec z domu tak mu davam plienku ale ked sa mu chce kakat tak zacne : maminka kakaaaaaaaaat 😀 a tak bolo aj v Tescu v nedelu 😀 tak som isla na ten invalidny wc oblozila som mu misu s papierom 😅 😕 😉 a dala ho kakat 😀 a krasne sa vykakal 🙂 a tesil sa ako to robilo čľup 😀 no a teraz tiez doma chce stale na velky zachod ale vacsinou ho davam na serblik stale nakolko kolkokrat nemam kedy byt pri nom 😅 a este nech sa zacne pytat aj cikat a uz to bude super 😀 lebo ked je doma tak ide sam od seba cikat , ale ked mu dam plienku tak sa nevypyta len keduz ide cikat povie cikaaaaaaaaam a stoji a caka kde to bude tiect 😀 😉

bejca
autor
2. mar 2010

a este som chcela povedat ze ked pozerame JOJ - ku a tam ten moderator na konci povie meno a televizia joj tak Petko stale povie ajoj 😀 on pocuje len to posledne asi 😀 zjedla by som ho 😀

amadora
2. mar 2010

megi 😀 😀 😀 no náš tiež rád telefonuje ale našťastie takéto sa nám ešte nestalo 😀 😀 😀

a tá naša potvora už zase čúra do plienky 😠

bejca
autor
2. mar 2010

Kacenkab vsetko najsamlepsie k narodeninkam zelame a posielame pusinky 😵

amadora
2. mar 2010

Beji šikovný Peťko 🙂 A neter má pravdu, ja som tiež drahému povedala pred svadbou že s dieťaťom počkáme po svadbe (lebo on chcel hrozne aj už pred) lebo že inak si ho nevezmem ak budem tehotná 😅 😀

mm1
2. mar 2010

Beji, tak super..... ahoj včera vykrikovala Natálka za kakinom do záchoda asi 10 min. strašne bola tiež podarená 😀
a dúfam, že teplotky rýchlo odídu. 😖

Inak minule som rozmýšľala, že keď sú tie naše detičky také vysoké.... a keď sedia na šerblíku, nemajú moc napnutú riťulu a preto neobsedia veľmi tam? 😨 ale možno nie... no malá bola včera na tom záchode ako v siedmom nebi, ešte si kázala aj noviny podať a hompálala nohami a spievala si,.... 😀

Aj my želáme všetko naj oslávencom.... 🙂

Ami, pipík zahojený, tak šerblík netreba???? 😅 to je potvorka....

amadora
2. mar 2010

Megi presne tak 🙄 Jaj či sa hnevám na neho aký je pohodlný! Ale o čistom mi doniesol dvakrát nočník, ale už keď mal načúrané v pliene. A on sa mi bojí sedieť na záchode 😒

bejca
autor
2. mar 2010

Ami neboj Majko zacne tiez uz coskoro cikat do nocnika ked uz teraz bude tak teplejsie tak sa nauci 😉 a dakujem za pochvalu 😵 a ja to krstniatku tiez schvalujem 😉

Megi dakujem 😵 a teda Nati je uzasna 😀 este aj noviny 😀

no idem varit 😉 paaaaaaaaaaaaaa

mm1
2. mar 2010

Ami a dala si tam tú redukciu???? a čo keby si mu tam dala nejaké autíčka???????

Beji pekné varenie, ja som uvarila šošovicový prívarok, vajíčko, zemiaky.... a masko k tomu...

amadora
2. mar 2010

Megi pravdaže dala. On sa toho proste bojí.

Ja idem variť špenát a zemiakovú kašu

mm1
2. mar 2010

mňaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam kaša... pošli mi..... vedela by som ju jesť každý deň

moniqe3
2. mar 2010

ahojte baby :D
no tak pozrite čo mi svieti v profile? síce nechápem prečo to hodilo do 5tt keď som iba v 4tt. Ale tešííííím sa.
Dva testy som si robila a na prvom včerajšom taký duch čiarka. A dnes ráno už slabučká viditeľná čiaročka. Na budúcu stretu sa objednávam k doki nech mi to potvrdíííí. 😀

amadora
2. mar 2010

Moni ja mám takú obrovskú radosť 😵 Gratulujem! A ja tiež neviem ako to nahadzuje tu, ale veď keď nám dajú u doktora termín tak si to upravíme 😉 Cmuk, tešíme sa 🙂 A drahý už vie?

mm1
2. mar 2010

Jeeeeeeej MONI, tak sme mali pravdu.... super GRATULUJEM..... 🙂

amadora
2. mar 2010

juj sa nám to tu rozrastá krásne, samá tehuľka 😵 a ešte o jednej viem ale to nechám na ňu nech sa prizná, ale hrozne ma to teší 😵

moniqe3
2. mar 2010

Ďakujem no jasné že vie... som ho ráno o 6:30 budila, že sme tehotní... a on že veľmi sa teší že to vedel, lebo že som bola veľmi senzibilná...:D

baby objednala som sa zajtra k dokimu myslíte, že je to skoro..ja len chcem aby to potvrdil a skontroloval či je všetko v poriadku..aj pri Viki som bola už v 4týždni na kontrole.

moniqe3
2. mar 2010

ami: a kto? nemala si nič spomínať teraz nebudem vedieť spať.. 😉

mm1
2. mar 2010

skontroluje HCGčkko a max. uvidí vačok, ale mimko tam ešte nebude.. len dutinka... ale HCGčko ti to potvrdí.... 🙂

moniqe3
2. mar 2010

mm1: ja viem, že tam nebude vidno ešte skoro nič.. 😉 len radšej nech skontroluje či sa dobre vajíčko uhniezdilo a či je vidno vačok.. a či to nie je mimomaternicové...

amadora
2. mar 2010

Moni tak super 🙂 A doktor zistí aj hmatom či je krčok dobre uzatvorený či je tam tehotnosť a na ultrazvuku uvidíš hádam aspoň vačok a objedná ťa nabudúce 🙂

mm1
2. mar 2010

presne tak.... hlavne nech ti to potvrdia.... 🙂

amadora
2. mar 2010

Moni tá tehuľka to oznámi asi potom keď jej to potvrdí doktor, tak pár dni musíš počkať 🙂

mm1
2. mar 2010

Ami ty nás tu teda napínaš... ale vydržíme 🙂 aj keď mám jeden tip... uvidím, či mi vyšiel.....

jankapardon
2. mar 2010

Moni super, aj sa sa teším....🙂))))))))))
držte sa všetky tehuľky🙂))
a krásny den všetkým!!!!!!

amadora
2. mar 2010

no aj ja sa teším keď to oznámi lebo budeme spolu aj v októbrovkách 🙂

bejca
autor
2. mar 2010

Monika tesime sa s tebou 😵 supeeeeeeeeer 🙂)))))

moj tip na tehulku je Danka 😉 😵

a aj ja by som uz rada byt tehu 😅 🙄 😉

bejca
autor
2. mar 2010

my mame rajcinovu omacku s hovadzim maskom a knedlu 😵 ideme sa napapat a spinkat 😉 v noci som toho moc nenaspala ked sme mali horucky 😅 ale od rana ma okolo 28 teraz ma cca 37,5 tak mu ani nic nedavam lebo aj sa hra a nezda sa mi ze by bol nejaky chory ..tak snad len tie zuby ..ale vecer asi vystupi tak dame znovu cipku proti horucke 😉 ale snad uz zajtra budeme oki 😉

dobru nocku 😉

amadora
2. mar 2010

Beji držím ti palce aby si sa už aj ty pridala 🙂 a mňam obedík máte 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre