Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
9. mar 2010

tak už aj náš tatko má ATB 😒 dúfam že ja s Majkom od neho znovu neochorieme ☹

amadora
9. mar 2010

tak už mám nové okuliare, ale normálne mám pocit akoby som mala silnejšie sklíčka, sa mi tak inak cez ne pozerá, ťahá mi oči... neviem či to môže byť tým že majú iný tvar skiel alebo čo 😕

ja varím plnenú papriku, ale nejako mi tá vôňa dvakrát nepasuje 😅 😝

bzucinka2
9. mar 2010

dakujem maminky 😉
ami my sme ju mali minuly tyzden 😉 a nebojs a on sa nauci branit sa 🙂
juuuuuuj v skolke bolo super, ani domov nechcel ist ako sa hneval, ale zvladli sme to , kludne som ho tam mohla nechat 😉 tak som zvedava ci nas zoberu a a koto potom bude v septembri, ci takto v pohode ako dnes, alebo uz bude mudrejsi a bude plac 🙂
idem asi do hajan aj maly bol taky unaveny, ze mi zaspal skoro pri stole 😀

moniqe3
9. mar 2010

bzuci: aj ja sa teším na fotky z 3D... Tomáško je nááádherné meno.. aj teraz mal meninky.. 😉

ami: skoré uzdravenie prajeme mužovi..a hlavne nech od neho nič nechytíte... už toho bolo dosť.. ☹

idem aj ja haji..pa 😉

amadora
9. mar 2010

Bzuci super že aj vám sa páčilo, ja mám z toho rovnaké pocity ako ty 🙂 A tiež som inak zvedavá či nás zoberú v septembri alebo potom vo februári keď bude mať 3 roky alebo ako, keď tam zanesiem papiere sa musím pospytovať ako to vyzerá 🙂 Ale to tam budem musieť ísť hneď ráno lebo zase do obeda odtiaľ neodídeme 😀

Moni ďakujeme pekne 🙂

A pridávam sa do haji klubu, tiež idem 😀

bzucinka2
9. mar 2010

monika dakujem, tak snad sa nam uz to meno nezmeni 😉
ami dnes si nestihla vyspizovat nase foto, to sa nam uz davno nestalo 😀
tak ideme sa pomaly kupat 😉 pa zatial

moniqe3
9. mar 2010

bzuci: Tomáško je nááádherný... máte krásne 3D fotky... a teda pipíka ma poriadneho.. 😀 😀 😉

jankapardon
9. mar 2010

Moni ja som si to nevšimla,,,....🙂))som sa musela ešte raz pozrieť 😵 je strašne krásny bzuči,fotečky sa vydarili !!!!🙂Ako sa Vám krásne predstavil ! Ja ked som bola ešte AJ s Veronkou, vkuse nám ukazovala iba chrbat a zadok🙂 Tajnostkárka bola🙂
Megi dakujem🙂

moniqe3
9. mar 2010

baby Viki má v ritke 38,6... 😢 😢 😢 z čoho zase... akože chýbajú nám ešte 2 stoličky..ale keby bola zase chorá tak ma drbne..však pred necelými 2tt sme boli... 😢 😢 ja dúfam, že sú to tie zúbky..lebo ja už fakt nevládzem... je mi do plaču.. bolí ma hlava a je mi nagrc... ma skoro prekotila keď som videla tú teplotu..
môže mať takú vysokú aj z prehriatia... dnes bolo dosť teplo a ja som ju mala dosť oblečenú.. Ronit prosím poraď

amadora
9. mar 2010

Bzuci dnes som tu bola málo, máme ešte do zajtra tatka doma tak si ho užívam naplno 🙂 Nádherné fotky, úžasné, aj môj drahý sa rozplýval 😉

Moni to ma mrzí, nech vám to rýchlo prejde 😒

Kočky kto chce vidieť naše budúce trojičky a zasmiať sa na mojom kotlíku tak kuk album 😀 😀 😀

bejca
autor
9. mar 2010

ahojte 😵

takze ako citam tak vacsinou muzikovia sa " pochlapili " 😉 super , podla mna je to klasicky sviatok a mal by sa uznavat skor ako napr svaty Valetin 😉 ale aj ten mam rada 😀 malo by byt vela sviatkov aby muzi aspon an nejaky nezabudli 😀 😉

Bzuci nadherne fotecky 😵 Tomasko je nadherne meno a ma krasne miery 😵 tvoje strikovacie vytvory su krasne a brusko mas super 😵 a spanok nerus len mu ho tak posun a mozno trosku skrat 😉 aj aj to tak robim 😉

Ami nebojkaj sa Majko to zvladne na jednotku v skolke 😵 a muzik nech sa rychlo uzdravi 😅 a vam uz neni terba ziadnu chorobu doma 😔 drzte sa 😉 a brusko pekne 😉 a co ty vies ci nebudu dvojicky 😉 a nove okuliarky mame kde fotto 😉

Janka coby sa Veronka ukazovala ved je kočka 😵 😉

Danka ako ??? muzik nieco priniesol ?? dufam ze ano 😵 a snad ste aj dobre spinkali v noci 😵

my sme v noci mrnkali ☹ a nam uz chyba len ta jedna stolicka hore 🙂

Monika mozno tie teploty moze mat s tych zubkov aj my sme tak mali 😉 drzim palce a neboj isto to nebude z choroby 😉 cmuuuuuuuuuuuuuk 😵

amadora
9. mar 2010

Beji ďakujeme pekne za všetko 🙂 Len s dvojičkami nestraš 😀 Foto s okuliarmi hodím zajtra keď sa trochu počlovečím, dnes mi je hrozne zase tak vyzerám podľa toho 😝 A držíme palce aby ste dnes dobre spali a nech tá posledná stolička rýchlo vyjde 😉

bejca
autor
9. mar 2010

co ty vies 😉 ved uvidis 😀 a keby ja sa teraz odfotim tak mam vacsie brucho ako ty 😀 to je tak cca 5 mesiac s Petkom co mam teraz ake črevo 😝 a uz sa tesim na okulky 😉

amadora
9. mar 2010

no Beji neverím 😀

bejca
autor
9. mar 2010

no tak to si piš 😀 fakt som ako zduta koza 😝

tami712
9. mar 2010

ahojte 🙂
bzuci Tomáško je krááásny, super sú tie fotočky !!! 😵 😵

ami pekné bruško, ale tak pri druhom to vraj vidno rýchlejšie 😵
a aj ja mám už asi mesiac nové okuliare a tiež sa mi zdá že mi ťahajú oči, aj ja som po 5 rokoch dostala silnejšie dioptrie 😒

Moni nech Vikinke tá teplota rýchlo prejde 😔 😔

babulky nám ide zajtra tatko na mesiac !!! na liečenie ☹ ☹ ja sa asi zbláznim 😒
ami máš môj obdiv ako to zvládate sami doma bez tatka, ja by som fakt nemohla byť slobodná mama 😢

amadora
9. mar 2010

Tami len ja mám dioptrie tie isté tak za to mi je to divné že mi ťahajú oči. Normálne ma celé poobedie z nich bolela hlava 😕 A zvládame je silné slovo, veľakrát si poplačem doma a opúšťam sa že už tak nevládzem, ale musím sa vzchopiť a ísť ďalej a nejako vydržať 😒 Ale ďakujem 🙂

amadora
9. mar 2010

a neboj sa Tami, zvládnete to určite 🙂 najhorší je prvý deň, dva, potom to už pôjde. a predpokladám že bude na SR tak si budete môcť volať a písať a to je oveľa lepšie ako byť prakticky bez kontaktu 🙂 a my budeme tu pre teba 😉

bejca
autor
9. mar 2010

Tami no ja by som tiez nechcela a ani nemohla byt slobodna mama alebo sama doma 😝 😖 😒 a teda nezavidim ti ☹ ale ved nas prides kuk a my ta trosku rozveselime 😉

bejca
autor
9. mar 2010

Bzuci a na tych foteckach si zlatko vymaz to meno , rodne cislo a meno doktora 😉

tami712
9. mar 2010

ami no on nejde ďaleko, ide na Kováčovú, to je kúsok od Zvolena, takže nejakých 30 km od nás, ale tak neviem či bude môcť občas prísť nás pozrieť 😒 😒
a fakt ťa obdivujem, že to takto zvládaš, určite to máš ťažké 😔

bejca
autor
9. mar 2010

no teda tak to moztre isto ist za nim kedykolvek 😉 my sme takboli za rodicmi 😵

bejca
autor
9. mar 2010

ja obdivujem vsetky kocky co su takto same par i alebo par tyzdnov ja by som asi scvokla 😝

tami712
9. mar 2010

no beji lenže Viktor chodí do školy a ešte aj na rehabku, takže cez týždeň sa to vôbec nedá 😝 ono je to s dvoma deťmi už ťažšie ako s jedným 😅

amadora
9. mar 2010

Tami budete ho chodiť pozerať a mesiac ujde ako voda 🙂

a keď človek musí tak zvládne všetko 😒

bejca
autor
9. mar 2010

nebojkaj zvladnes to ani sa nenazdas 😵 a ja si myslim ze Viktor je uz rozumny a dost ti pomoze uz 😉 a rehabku raz mozete aj vynechat 😉

Ami mas pravdu 🙂 😔 😒

bzucinka2
10. mar 2010

dobre ranko, tak my sme mali budicek o 5,00 parada, ale aspon noc bola ok, klop klop klop, nech to nezakriknem 😉 sam vstal, zapol si pc, postlacal, kym mu vybiehali okienka a ked uz nic neslo, tak prisiel a vypytal si zapnut cicu-cize krtka a mami mohla este vylihovat, on pekne pozeral a ranajkoval 😀
beji dik za upozornenie, vobec som si to nevsimla, uz su prec 😉
vsetkym dakujem za pochvaly a posielam cmuk 🙂
ami krasne brusko, neboj sa, aj fazulke posielame cmuky, nech tam pekne lezka 🙂
monika, vydrz 3 dni, nam do 3 dni vzdy prejde aj doki nam vravi, ze ak neprejde do 3 dni treba prist 🙂 drzim palceky, nech su to len zubky a nic horsie
tami, neboj sa, zvladnete to, bude to dlhy mesiac, ale neboj sa ujde ako voda 😉

amadora
10. mar 2010

Bzuci ďakujeme 🙂 A teda Alexík aký aktívny po ránu 😀

Kočky zo snažiliek riešia tému škôlka. V tom zmysle že "preboha ktorá mater dá dieťa do škôlky, sa ho chce zbaviť, matka mu dá viac ako škôlka, dieťa bude furt choré, atď atď" 😕 🙄

mm1
10. mar 2010

Ahojte babulky, konečne som tu... chybali ste mi.... idem vás rýchlo prečítať 🙂

mm1
10. mar 2010

tak už som vás prečítala......
Bzuci, krásne výtvory aj Tomík...

Ami pekné bruško 🙂

Tami, vychádzky v kúpeľoch sú bežne povolené, pokiaľ to umožňuje zdravotný stav, neboj a 30 km zvládne autom za 10 min..... takže tatík bude chodiť za vami, veď isto mu budete chýbať....

Beji dnes idem cez obed na poštu tak posielam kuponik.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre