Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
1. júl 2009

A ja že už tu dnes budem sama 😒

bejca
autor
1. júl 2009

dakujem za odpovede ste zlate 🙂

my zaspavame posledne 3 dni tak ze ho ulozim dam mu dve dudinky pobozkam pohladkam poviem ako ho velmi lubim , sparvim krizik na celo podakujem bohu ze ho mam , pani doki co mi ho odrodila , ockovi a bratovi ze ho chrania natiahnem toho hrajuceho medvedika a Petko mi zakyva pa - pa a ja idem von za chvilku idem kuk a spinka 😵 sa tesim 🙂 len keby sa naucil uz aj v svojej postielke hajat 😀 😉

Izka detom gratulujem mas sikovne deticky 😵 terz budes mat doma veselsie od rana do vecera 😉

Bzuci to mi je luto ☹ asi sa nieco vazne medzi nimi stalo 😅 a mozno sa este daju do kopy 🙂

Ami no niekedy aj ked mas ms tak mozes byt tehu 😉

bejca
autor
1. júl 2009

Ciarka gratulujem k vyrociu a drz si ho !!!!!!!!!!!! 😀 😉

Alex no ja pri Petkovi vobec necvicim to som rada ze stiham navarit a potom sme ak sa da vonku no a vecer sa mi nechce 😝

Ami neboj ja sem zde len som uz hodila aj sprchu lebo som si pripadala ako lepom obliata 😝 tfuj to je pocasie 😝 😠 😒

alex21
1. júl 2009

ami a to ma byt kedy 😀 Normalne si ma rozosmiala. 😀 Ved Eli teraz vyliezla z vanicky a pije mliecko tak som nakukla. Zaspi odhadujem po 22:00 ak to nebude 22:45 ako minule. A cez den ked pospi 30 minut tak som rada ze sa stihnem aspon najest. 😝 A rano nemienim vstavat o 6:00 len kvoli tomu aby som si zacvicila. 😅

amadora
1. júl 2009

Beji to máte krásny rituál pred spaním 🙂 A myslím že keby som tehu tak je mrcha kratšia ako inokedy, nie dlhšia, nie? 😕 Aj ja sa bežím osprchovať, len ešte pridám dáke foto a videá na FB 🙂

bejca
autor
1. júl 2009

Alex 😀 a co tak budik na cca 3 tiu zacvicit cca hodku a sup spat dalej 😀 😉

alex21
1. júl 2009

beji no toho sa asi ja nedockam aby Eli sama zaspala. 😢
Uz mi doniesla prazdnu flasku od mlieka. Po ceste nasla kelinok od jogurtu a uz donho truby. A ze by chcela spat nevyzera. 😀

bejca
autor
1. júl 2009

no ja neviem ja enem viem ze niektore aj cele tehu krvacaju 😅

alex21
1. júl 2009

beji dik za radu ale najprv to vyskusaj ty a ak schudnes slubujem ze budem cvicit nie hodinu ale dve a az potom pojdem spat. 😀 😀 😀

bejca
autor
1. júl 2009

Alex 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no tak ja isto by si sa nacakala 😀 😉

a co sa tyka zaspavania tak nastastie my od narodenia kazdy den cca 20 az 20,45 zaspinkame 😵 som velmi rada len ja mu ani nic nedovolim mimo to a ani z postele mu nedovolim zist a pod ....... a takto krasne zaspinkava len 3 ti den a neviem ako dlho mu to zostane 😀 😉 predtym som dlho pri nom sedela a hladkala , spievala, bozkavala , drzala za ruku a ja neviem co ... takze cakam kedy sa co " vrati " 😉

amadora
1. júl 2009

Samé lepšie, jedna baba mi zase písala že to môže byť potrat 😖

Tak fotky pridané, idem ešte na FB hodiť videá 🙂

bejca
autor
1. júl 2009

idem kuki kuk 🙂

a asi pojdem osusit vlasy zavesit pradlo a haji buvi 🙂

bejca
autor
1. júl 2009

no asne ako vzdy nadherne momentky 😵 Majko je na spapanie 😵 a s tou verzioou co si pisala ani nesranduj 😅 😒

pa pa

amadora
1. júl 2009

No už nahrávam, len to asi potrvá 😅

amadora
1. júl 2009

ďakujem pekne 🙂

bzucinka2
2. júl 2009

ahojte dnes nikto??? 😕 😕 😕 😨 😨 😨
vsetkym uspesnym skolakom som zabudla popriat krasne prazdniny a zagratulovat a vysvexdceniam 🙂 tak aspon takto dodatocne 🙂

no a mam taku otazocku, ze odkedy planujete detom vymenit postielku za postel, my asi nikdy, ved on sa v tej postielke kruti ako na kolotoci, resp.bude spavat na zemi 😀 😀 😀

amadora
2. júl 2009

Ahojte!

Ja som sem pozerala už ráno ale nikde nikoho 😕

Bzuci my tak skoro nie, veď tá postieľka je veľká, takže ju kľudne môže ešte mať. A tiež sa v noci krútime 😀

Inak večer som po dlhej drine nakoniec nahrala videá na FB tak môžete pozrieť 🙂

martina1982
2. júl 2009

Ahojte

Ciarka ,gratulujem k vyrociu nech Vam to vydrzi na cely zivot 🙂

Beji ,krasny overal na zimu.Tebe prisla mrcha ?

Bzuci ,ani ja si neviem predstavit kedy Stevko bude spinkat na posteli tiez sa tak kruti.

Ami,len chod k zenskemu .nestras ☹

martina1982
2. júl 2009

Ami ,ja som uz kuk Majko na spapanie 🙂

martina1982
2. júl 2009

Izka ,gartulujem k sikovnuckym detickam 🙂

bejca
autor
2. júl 2009

ahojte 😵

krasny slnecny den vsetkym 🙂

ja som sema ni nenakukla 😅 a hned som doma viac stihla spravit 😉 aj som oprala, navarila , povysavala a Petko uz spinka 1,5 hodky 😵 takze uz sa coskoro zobudi a pojdeme von vencit Benika a potom niekam na prechadzku 🙂 mame sa stretnut s kamoskou a malym MArtinkom tak nam snad bude fajn 🙂

Bzuci my mame tu postel ale nechce tam spat 😀 chcela som ze aspon cez den aby tu hajal ale akonahle poviem ha-ha tak ide do spalne a hotovo 😀 ale tiez sa kruti ako na kolotoci takze zatial postel neriesim 😉 mame cas 😵 ved oni sami hadam na to pridu kedy 😉

Ami videa su uzasne 🙂 Majko krasny a ako pozera TV 😕 nas Tv vobec nebavi 😅 sem tam nejaka kratka reklama .. tot vsio ...

Martinka este nemam ale uz uz budu 😝 uz to citim 😝 a ten overal - dakujem - dumam dumam uvidim ci narazim na nieco co by mi " padlo " do oka a ak nic tak objednam tento ten vacsi a uvidim v pripade ak sa mi bude zdat velky vymenim alebo vratim 😉

martina1982
2. júl 2009

Beji ,prajem krasnucky dnicek s kamoskou a Martinkom 🙂 .presne ked bude velky overal tak ho vymenis .

bejca
autor
2. júl 2009

a zabudla som vcera som Petkovi kupila slipy 😵 taky je v nich nadherny 😀 a stale sa chodi okukovat do zrkadla 😀 ze co to ma 😀 no podareny je 🙂 a od vcera poobedia a aj dnes rano som stale mu hovorila ze musi ist sa vykakat do serblika a nie do gati lebo nema plienku ..a tvaril sa ze chape len teda asi 4 x sa pocikal do slipov 😀 ale aj sa nam dnes rano velkrat podarilo na serblik 🙂 a vzdy ideme vyliat do wcka a on splachuje tak ma radost 😵 no uvidime ci sa naucime alebo co 😵

bejca
autor
2. júl 2009

MArtinka dakujeme 🙂

a uz sme hore tak ja letiiiiiiim 😵

skolara
2. júl 2009

😀 ahojte kocandy

My sme boli dnes v meste bez plienky len v satkach a v gatkach a v poho. Vydrzala 3 hodiny. Pred tym ako sme sli von pisala a potom ked sme prisli z vonku tiez do nocnika.SUper. AJ poobede tak pojdeme. Len v tricku a v krataskach + plus kopa nahradneho oblecenia keby prisla nehoda 😀
Beji dikes za blahozelanie. Ja nemam cas na nic ani sem velmi chodit lebo mam manzela zase prec na 10 dni. Ale to sa da. Inak vsetko naj k Beatkam aj ked oneskorene 😅 . Aj Diankam a samozrejme aj Pedrovi 😀
Bzuci ako bolo na dovolenke? Urcite uzastne. My toho roku nikde nejdeme lebo manzel ma kopu roboty a same by sme nesli to by bola nuda 😀
Veva neboj ta dovolenka v Taliansku bude super a v kolone mozes ostat stat aj tu. Minule ked sme sli k starkej na liptov tak sme stali v kolone aut v Presove 2 hodiny. Mala to zvladala asi najlepsie z nas a bola to fakt hroza.

veva55
2. júl 2009

ahojte,
beji, bud rada, ze ti tak bez problemov zaspinka. aj ked nie v svojej posteli. nemozes mat vsetko 😀 adam zase spava od 5 mesiacov v svojej posteli, ale zato ho dlho uspavame. len cez den niekedy zaspi sam, ked ho predtym totalne zmordujem 😀
my s nocnikom ziaden pokrok, nepomaha ani motivacia, ani bitka....no co uz, budeme v tomto pomalsi. zatial z toho nerobim tragediu, ale do zimy to musi zvladnut.
skolara, no ved uvidime. bojim sa aj toho pocasia, cely buduci tyzden tam ma byt kosa + tieto nervy s cestovanim....zatial to nevidim ako dovolenku, ale utrapu. okrem toho, doteraz tam tiez teplo nebolo, takze more ma nejakych 21 stupnov, co znamena, ze sa asi ani v mori neokupem ☹ a ked tam mam byt niekde zasita v apartmane alebo z plaze na more akurat tak kukat, tak to som mohla aj doma v telke 😒 ved potom napisem ako bolo.

ciarka
2. júl 2009

bejus,bzuci,ami,alex,martinka dakujem za gratulacie k vyrociu a budem sa snazit si ho udrzat a bzuci viem ze druheho takeho isteho by som nenasla a asi taky ani nie je co by si zvykol na moju dezinfekciu,uz aj Palino ma toho niekedy dost a povie mi,ze sa mam liecit.Ale ja sa snazim.

Alex - si sa pytala kedy cvicime doma,ja sice chodim na aerobik,ale teraz cez prazdniny je len 2 krat do tyzdne tak chcem aj doma cvicit,u nas varuje tato ked ja cvicim v tom nie je problem a cvicim 1 hodinku.Ked chodim na aerobik tak som prec asi 1,5hod.a to 3 krat do tyzdna bolo a inak ja som vcera cvicila asi o 23.30htakze aj tak sa da.

Bzuci.je mi luto tvojho brata,snad sa to este spravi,mozno to bol len skrat a este to obidvaja prehodnotia.Al.to bolo nieco vaznejsie?Ozaj bola by som velmi rada keby to islo cez skype to DVD s aerobik urobit.Co ti mam poslat,ako to funguje?A este som sa chcela spytat,co si tu pisala tu akciu na happy foto,to dokedy trva nevies?Ja od narodenia nemam ziadnu fotku este,takze hodne by som ich porebovala.A to asi potrebujem nejaky program nato,alebo nie?

Izka-gratulujeme detickam,ze su take sikovne a maju dobre znamky.A inak nie ste najchudsi.My mame 8800g a asi 80cm.Takze ste natom ovela lepsie.

ciarka
2. júl 2009

Vevi- vsetko sa obrati na dobre,budete mat super pocasie a uzijes si to.

Inak bzuci aj ked oneskorene ale chcela som ti napisat ze my asi od 2 mesiacov nejeme od 20.00h ziadne mlieko a este rano o 9.00h nie je hladna,my sme opacny pripd.Mliecko pije 2 krat za den po 120ml,a po 18.00 uz nechce pit ani jest.tak my sme iny extrem.

bzucinka2
2. júl 2009

ciarka, potrebujem meno ako ste na skype registrovany 🙂 a to happy foto, to si stiahnes len z ich stranky program, nohodis fotky, ktore chces a posles, akcia teraz trva do 6.7. to stihas 🙂 to by som ta vedela aj cez skype navigovat 🙂
a my mliecko tiez nie, odkedy nekojim, len cca 2dc vypije cez ochutenu slamku 🙂

alex a u nas je to s cvicenim tak ako u ciarky, ked idem cvicit von tak strazi ocko, ale teraz v lete je tam strasne teplo na odpadntie , tak to riesim cvicenim doma 🙂

ciarka
2. júl 2009

Bzuci-dakujem za info.Presne neviem ake meno je na skype,ale muzik za chvilku pride domov a spytam sa ho,budes este ale 20 min .na nete?A inak aj u nas na aerobiku je strasne teplo na odpadnutie,ale ked mna to tam viac bavi a motivuje ako doma.Ale chcem aj doma cvicit.A vopred ti velmi pekne dakujem bzuci.A s tym bratom ako to vizera?Neudobria sa?

Inak vcera som na vyrocie dostala kyticu a v nej boli 3 krasne cervene ruze,ako symbol nasho 3 VYROCia.Ani som to nepostrehla,az ked ma muzik upozornil, ci som si to vsimla.Som to ale zena,ze?A boli sme na veceri bez malej,tak sme si oddychli,asi 2 hodinky,ale mala som len fit tanier-salatovy a kusok grilovanej rybycky a potom sme boli na kave,mala som frape.Snad som tak vela nezhresila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre