Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
2. júl 2009

Vy už tak krásne postupujete v odúčaní od plienok? Jéj, gratulujeme všetkým 🙂 🙂 🙂 My v poslednej dobe dáko zanedbávame nočník tak neviem ako nám to pôjde 😒

Ciarka krásnu oslavu výročia ste mali, v dobrom závidím 😉

amadora
2. júl 2009

Maťka ďakujem a k ženskému asi pôjdem budúci týždeň 😝

Beji my sme dosť maniaci na telku, prvé čo spraví keď prídeme domov je že beží zapnúť TV a keď odchádzame tak ju vypína 🙂 Keď ide reklama tak môžu aj bomby padať okolo neho 😀 A rozprávky ho dáko nebavia, ale Kubko a Maťko sme videli už 100x a to ho vždy priklincuje k TV 😀

Tu bola taká búrka pred chvíľou 😕

izka
2. júl 2009

ahojte.všetkých som vyhnala z domu 😀 , trocha som znormalizovala kuchyňu a mám chvíločku.

ďakujem vám za gratulácie k známkam, však aj vy sa za chvílu dočkáte školákov 😉 . chvílu máme pokoj od učenia a vstávania.

ciarka, gratulujem k výročiu i k skvelému manželovi. krásne od neho, že si spomenul 🙂
potešila si ma, že nie sme najchudší. doktorka nás vždy hrešila, že málo priberá. ale však sú ľudia aj chudí aj tuční, tak čo spravím. moj muž chce pribrať a ani za svet nemôže a to sa napcháva o polnoci a samými ťažkými jedlami 😝

izka
2. júl 2009

ami, to tvoje krvácanie je ozaj zvláštne. nechcem strašiť, ale keď som potratila, tak som hnedo špinila niekoľko dní, kým som išla k doki.
ja som kúpila test a večer som to dostala, ale také silné, až zo mňa valí. aj alweyska mi pretiekla behom 2 hodín, čo som bola u doktorky s emou. to sa mi ešte nestalo. dosť trapas, lebo si to všimol filip 😲

ami, krásne od vás, že ste potešili dievčatko. také deti si to vedia vážiť. 🙂
nie ako tie moje rozmaznané, čo majú pomaly všetko a tak k tomu aj pristupujú. ešte sa odujú, ak im nechcem kúpiť všetko, čo si zmyslia 😖

izka
2. júl 2009

beji, krásne uspávanie a peťko musí byť zlatý v slipoch.

akurát predvčerom som si pomyslela, aké to bude úžasné, až si ema sama ľahne a zaspí. to bude asi väčší zážitok, než keď sa pustila chodiť.
ona si aj ľahne pri telke alebo na mojej posteli, keď žehlím. ohromne sa pozakrýva a akože zavre oči, ale to len na sekundu a už sa krúti a robí kotrmelce a stále dookola sa zakrýva. no som zvedavá, kedy to príde.
ona zaspí len pri kojení alebo v aute 😵

bzucinka2
2. júl 2009

ciarka, dakujem za opytanie, vyzera to biedne a asi sa to spat neda ☹
a krasne ste to oslavili, som zvedava, co vymysli o par dni moj muzicek 🙂

izk amy sme na tom s velkou postelou to iste, aj lezi aj sa vala, a tuli , ale spat ani za svet s nami 🙂

amadora
2. júl 2009

Izka ja som pre istotu dnes robila test a negatívny. Myslím že ak by to bol nebodaj potrat ešte by tam boli zvýšené hodnoty hcg, nie? A bolesti som nemala žiadne, len to dlhé krvácanie...

bejca
autor
2. júl 2009

sem zde enem citam 😉

Petko nechcel spinkat 😅 a to sme teda dnes mali den D som utahana ako pes 🙂 a hlavne dostipana 😠 😝 3x som ho prezliekala 😅 - baby tie co byvate v cinziaku v com spavaju vase deti ????? dakujeeeeeeem 😵 noa teraz som sa sprchovala hned nato muzik a to som ho este aj strihala 🙂 tak ale uz som vasa aspon na chvilku 😉 😀

amadora
2. júl 2009

Už som tu aj ja 🙂

skolara
2. júl 2009

ahojte
Vinie spi v tricku s kratkym a v plienke a aj odkryta pri otvorenom okne. Ale mi byvame v tehlovom cinziaku tak mame chladnejsie ako nasi v panelaku

bejca
autor
2. júl 2009

Skolara aj my dakujeme 🙂 a hlavne gratulujeme k takemu peknemu vydrzaniu bez plienky 😵 asi aj ja zajtra skusim 😉

Vevi neboj isto vsetko dobre dopadne a aj voda bude super a aj cesta prebehne fajn 😵 a nam sa tiez moc nedari bez plienky 😀 nemusis sa bat 😉

aj tak deti sa maju vraj oducat az ked maju suchu plienku rano 😉 a obdobie po 2 rokoch je vraj najlepsie 😵 ale ved skusat mozme 😀 😉

Ciarka teda muzik ta pekne prekvapil a ty si mu co kupila ?? pochval sa 😉 😵 krasny vecer ste mali 🙂

Bzuci uz vobec nekojis ?? a teda ani mliecko vobec nepije ?? ja si to neviem predstavit ked uz nebude mliecko pit 😅

Ami no Petko tiez zapina a vypina v pohode telku ale len koli srande 😀 a aj tak mame vacsinou pustene radio 😉 ale Kubka a Matka mame tak skusim 😉 a myslim ze ak ti test vysiel ze si neni tehu tak to bude oki len nejaka porucha s tej novej " antikoncepcie " 😅

Izka dakujem 😵 a pridam nejake fotecky 😉 ale nechcel sa fotit 😀 a na ten krasny pocit cakame asi vsetky 😀

skolara
2. júl 2009

Beji no my sme dnes pouzili jednu plienku a aj tu na spanie poobede.
No a plus sme mali nehodu v obchode ked som jej kupovala kratasky a gatky. Predavacka na mna ze sa malej stala nehoda a ja sa obzriem za seba a ona uz po tom skace. 😀
ale zobrala to v pohode este sme sa aj nasmiali ale bolo na Vionke vidno ako sa zahambila, tak dufam ze si uvedomi ze curanie do gati na verejnosti je no no no 😀 a neda sa to skryt ako ked pisa do plienky

bejca
autor
2. júl 2009

Skolara no tak ja som mu dala najprv body a spaci vak ako vzdy 😅 no a nechcel spat ..ale vcera v poho 😉 potom som mu dala to pyzamo z Tesca co su balene po 3 ks .... a stale nespal .. tak som mu dala len body kratky rukav + gate s pyzama ale hole slapy a teraz spinka tak dufam ze mu nebude zima .-N ja som teplomila muzovi je stal eteplo 😀 no my to mame vesele 😀 tak neviem ako ho mam obliect 😅 a okno mam zevrete 😅 ale vsade inde otvorene okna 😉

skolara
2. júl 2009

beji neprezivaj s tym pyzamom 😀 Normalne mu daj len bodynko a aj okno mozes otvorit ved uz je jul 😀 😀 neboj deti maju radsej chladnejsie ako horuco lebo im rychlejsie bije srdiecko a tak sa viac zahreju.

bejca
autor
2. júl 2009

😀 😀 no tak ste mali peknu " prihodu " 😅 😀 😀 😀 a nas Petko sa tiez zabava ked sa mu podari taky kusok 😉

skolara
2. júl 2009

no ta prihoda bola fakt skvela ale ja som sa nehambila skor by sa mali hambit rodicia ktorym este 3 rocne deti behaju s plienkou. AJ na ihrisku sama chvala ze aka mala a bez plienky ale je leto a ked sa aj popiska tak sa nic nedeje len sa prezlecieme a aspon viem ze mam zhruba 2 -3 hodinky cas a potom sup na nocnik.

alex21
2. júl 2009

cafte
ami tiez si myslim ze to bude z novej antikonciepcie.

Beji Eli stale spava v spacom vaku a v pyzamku co je vlastne taky tenky overal. Ale zacnem jej davat len body s kr. rukavom + spaci vak. Ona bez neho spat nevie lebo na nom ma zajka a ten zajac ma jedno ucho prisite tak ze mu trci von a ona si ho celu noc drzi. To ju nejak upokojuje alebo co to ako ked vase deti maju dudel.

veva dnes davali ze na hraniciach su vobec neni dlhe rady. Ze sa da prejst v pohode. Vraj to len niekto plasi. A mne sa teda este nepodarilo tak znicit Elisku aby sama zaspala.

beji este som ti zabudla napisat ohladne toho bravcoveho masa tak jej ho zatial nemam davat a mam este pockat. Vraj ho naozaj nemusi vediet stravit.

Dnes sme boli u koznej a Eliska zacala revat uz len co sme vstupili do polikliniky a prestala az ked sme vychadzali. Uz normalne nevladala s dychom. Ona uz aj budovu obchazda na daleko nieto este ist do ordinacie k nejakemu doktorovi. Dufam, ze z toho vyrastie. A dnes sme zacali aj my nocnikovat. Zatial len doma. Mali sme zatial jednu mlaku a dvoje pocikane nohavicky. Kakat stihla hned ako sme sa vratili a este mala plenu. Tak som mala o jednu robotu menej.

amadora
2. júl 2009

My spávame v pyžamku, dlhé gate, dlhý rukáv. Ale my máme dosť chladno v noci lebo máme kamenné múry na dome. Ale keď sa odkope tak ho nezakrývam. A cez deň spíme ako kedy, keď je takto teplúčko tak len v bodíkoch.

Kočky myslíte že je veľa za spoločenský korzet 700Sk?

bejca
autor
2. júl 2009

no tak uvidim a zajtra ho mozno este menej oblecem 🙂 ked mne je to tazko ja mam pyzamo alebo koselu + som zakryta s paplonom 😀 😉 a mas pravdu asi to veru na vencenie a na chvilkove vybehnutie von zacnem robit aj ja 😉

Ami a kde si ???

amadora
2. júl 2009

Ja si nemyslím že je to z antikoncepcie, je to lokálna antikoncepcia a tá nemá mať aký vplyv na mrchu. To je ako kondóm, ten tiež nemá prečo na to vplývať.

Alex u nás je to s doktormi tak isto. Je mi ho hrozne ľúto keď tam musíme ísť 😒 Ale také deti vraj keď vyrastú sú najväčší maznáčikovia s doktorkami, tie tipy čo im nosia obrázky a podobne 😉

bejca
autor
2. júl 2009

Alexi no tak budes Eli varit cokolvek ine okrem bravcoveho 🙂 a chudiatko musi mat dobry stres z doktorov ☹ posielame jej cmuky cmuk 🙂 a to s tym spacim vakom viem si spominala 🙂 a ozaj ako si ho " zvacsila ?? si dolu nasila nieco ??? 😵

Ami uz som ta postardala 😉 a ja ti neviem poradit s tym korzetom - keby tak nejake tricko Nike alebo Adidas .. ale spolocensky korzet ani neviem co je 😀

amadora
2. júl 2009

Beji 😀 😀 😀 Hľadám niečo na tú svadbu. Ja som na mojej mala po polnoci také šaty - dlhá sukňa a korzet. Tak by som si dala tú sukňu a korzet si chcem kúpiť dáky druhý. Našla som jednu kočku na mimibazáre čo predáva korzety (nové) a idú cca po 700Sk. Len mne sa to zdá trochu veľa len za korzet 😅

tami712
2. júl 2009

ahojte 🙂
my sme dnes mali super deň, boli sme sa kúpať vo Vyhniach. Ema sa vytešila, ani vody sa nebála, super sme sa vyčľapakali 🙂

beji ja Eme dávam na noc tiež pyžamo s dlhým rukávom a mne sa zdá že má teplo v izbe, ale keď sa v noci odkryje, tak ju tiež nezakrývam 😉

skolara Vionka je šikovná keď tak pekne vydržala bez plienky, nech jej to len vydrží 😵 aj my si občas oblečieme gaťky namiesto plienky, ale len vtedy keď sa pekne vyciká do nočníka. Ale teraz keď je tak teplo, tak viac pije a nefunguje naša metóda že som ju dávala tak po 2,5 hod. vždy cikať a mala suchú plienku, teraz sa počúra aj po hodine 😅

skolara
2. júl 2009

ved kazde dieta je ine niektore su teplomilne a ine chladomilne 😀 ja Vionku dost otuzujem tak preto je asi takto ok. Ona by mi nezaspala v dlhom to viem isto.
Ami ja neviem ci je to vela ale potrebujes k tomu asi suknu alebo nohavice tak si to spocitaj dokopy a budes mat sumu ako za cely outfit a tak to sa to bude dat lepsie povedat.

skolara
2. júl 2009

teplomylne to ma byt fakt ani neviem ake i? 😅

amadora
2. júl 2009

Tami čo ste sa nezastavili? 😉

Skolara už som písala že sukňu mám, len korzet chcem druhý 🙂

skolara
2. júl 2009

no tak podla mna to nie je az tak vela ked chces len ozivit outfit tym padom nic ine nepotrebujes a je to ako keby si si kupila nove saty na svadbu za 700 sk nie?

bejca
autor
2. júl 2009

pridala som par foteciek 😀 😉 kto chce nech urobi kuki kuk 🙂)))

alex21
2. júl 2009

beji ja som ho nezvacsovala Ona mala prvy spaci vak a tam bol motyl ktory mal tak prisite kridla a tak sme hladali nieco podobne a teraz ma toho zajka. Akurat som pozerala v tescu a oni su dva druhy z velkosti 6-12 mesiacov. A nas je o 10 cm dlhsi ako tvoj no a nejake 3 cm si ho uz natiahla takze je jej este dobry. Vacsi som jej zatial nekupovala lebo sa mi ziaden nepacil. Teda nepacila sa mi kvalita latky. Ale uz som rozmyslala ze jej podla tohto usijem novy. Aj mam taku fajn latku.

bejca
autor
2. júl 2009

Ami suhlasim so Skolarou 🙂

TAmi tak ste mali krasny den 😵 a dufam ze aj par foteciek bude 😵 Emka musela byt krasna 🙂

a my cikame stale tiez doobeda ked som sa ho ale 100x nepytala tak ani raz z toho bol cca 5x cikat a raz ocikal postel 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre