• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

No ako som už nie raz písala tak my nemáme veľa možností byť s druhými deťmi. Aj Bzuci mi potvrdí že on je aj pri Alexíkovi taký... je rád že sú spolu, hrozne má rád deti, ale on je taký nepriebojný a len pozerá čo sa robí :unamused:
3. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami nadherne fotky :slight_smile: a ta prva nema chybu :grinning: a ta ze presiel macku :grinning: xixixiixixix perfektne :slight_smile:
3. júl 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ďakujem :slight_smile: To si muž všimol keď sme pozerali tie fotky že to vyzerá akoby tú mačku zvalcoval :grinning:
3. júl 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
presne tak to vyzera :grinning:
3. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nahravam tie fotky ... fu to trva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
3. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
al ked ja vzdy toilko fotim :sweat_smile: :wink: :dizzy_face:
3. júl 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdraviiiim :slight_smile:

myslim ze stretko dopadlo na vyyyyybornuuuuu :wink: bolo super dobre :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
sme take unavene, ze dianuska zaspinkala hned po mliecku a mne tu uz oci klipkajuuuuu :slight_smile:
tiez nahravam fotky, a pise mi tam nejaku chybu kua :unamused: dokoncim to asi zajtra

zajtra mame oslavu diuskinych menin, pride nas pozriet moja starka, este nevidela byt tak budeme mat taku rodinnu sobotu :slight_smile: a v nedelu by sme sa chceli ist niekam kupat, uvidim ake bude pocasie.

dobru nocku a sladke snicky
idem haji
3. júl 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To stretko vám hrozne závidím :pensive:
3. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami :unamused: :pensive: normalne mi to doslo luto :pensive:

urobte si s matkom vylet do tt, mozete u nas aj prespat :wink:
3. júl 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili jéj, si hrozne zlatá :slight_smile:
3. júl 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim to vazne s tym vyletom :wink: :slight_smile:
3. júl 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo fakt super, radi niekedy prídeme :slight_smile: ďakujeme :slight_smile:
3. júl 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lili Ip - prosim poslala som ti email posles mi prosim ta fotky kde sme my ?? dakujem :slight_smile: ak chces tie vase tak mi posli do IP tvoj email a poslem :dizzy_face: pa a dobru nocku :slight_smile:
3. júl 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki ami beriem ta za slovo a my trnavacky ta cakame :slight_smile:

beji - vybavim zajtra
pa a dobru
este nahravam ale uz to bude hotovo :slight_smile:
3. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som v šoku... rozmýšľam kto to je s vami na tom stretku a to je zrejme Ciaka, však? :confused: Som ju nespoznala :sweat_smile:
3. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano :slight_smile:
3. júl 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som uz nahrala konecne :slight_smile:

Ami no super teda ked pridete sa dohodneme :slight_smile: a hej je to Ciarka :grinning:
3. júl 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vôbec ma nemohlo napadnúť podľa mena že kto to môže byť, až podľa Sabi mi došlo :sweat_smile: no asi mi to už nemyslí a mala by som ísť spať :grinning: tak dobrú noc všetkým :slight_smile:
3. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami dobru nocku :slight_smile: a ved aj ja uz pojdem :wink:
3. júl 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

My sme včera ešte do 23:30 čistili a krájali strukovú fazuľu :grinning:

Ja som dnes vstala dáko "hore riťou" :unamused: Možno preto že tato spal do rána v obývačke, netuším prečo :pensive:

Dnes ku nám prídu starkovci, tak sa teším :slight_smile: Starká kúpila aj malému slipky :slight_smile: Len neviem načo nám budú, lebo posledné dni vôbec nechce nič spraviť do nočníka. Predtým za zakaždým vycikal, občas sa podarilo aj vykakať a teraz vôbec nič :frowning2:

Pekný víkend želám všetkým :slight_smile:
4. júl 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
beji, na tej stranke niekde je to cvicenie na stiahnutie, teda malo by byt :slight_smile: len ho treba pohladat, mne sa nechcelo :sweat_smile:

ami, my sme praveze priebojny a vsetko chce mat on, tak sa niekedy natahuju o hracky kto vyhra, je to srandovny pohlad, niekedy vyhra on a niekedy kamosi :slight_smile:

no a idem kuk fotky :slight_smile:
4. júl 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne fotky ami, je tam ako riadny frajer :slight_smile: a este idem kuk na FB :slight_smile:
4. júl 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby diky za povzbudenie, dovolenku sme zrusili, od vcera bojujeme so 40-tkami, dnes sme skoncili na pohotovosti, ideme tam aj zajtra kvoli mocu a nejakym testom, nevedia co mu je, lebo nesopli, nekasle, dychanie ciste, ziadne hnacky alebo vracanie, ani zapalene hrdielko. takze nevieme nic. takze stale robime zabaly. teraz zaspal, idem si k nemu lahnut, lebo som uz 2 noci nespala. pekny den vsetkym prajem :slight_smile:
4. júl 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak my sme už sami a ideme trochu oddychovať v blahodárnom chládku našeho kamenného domu :grinning: U nás je hrozne horúco, 26° v tieni :stuck_out_tongue_closed_eyes: A celý deň až doteraz sme boli von. Majko je opálený, červený, spotený ale neskutočne spokojný :slight_smile: A ja spálená, spotená a neskutočne unavená :grinning: Niečo sme ugrilovali, napchali sa aj klobáskami aj ovocím potom (ríbezle, maliny, melón...) a vyskúšali nový bazénik čo starkovci doniesli Majkovi. Ohromnú mal z neho radosť. Večer hodím fotky :wink: Dnes sa nám konečne podarilo po dlhej dobe vycikať dvakrát na nočník som rada. Dnes som mu poprala všetky veci aby sme mohli prezliekať a zajtra budeme len v slipkoch :wink:

Vevi to ma mrzí že vás to tak chytilo :frowning2: Ale hádam to bude len dáky nepodarený zub a rýchlo vám to prejde. Posielame pusky!
4. júl 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veva a nemoze to byt ta 6. choroba? 3 dni vysoke teploty a na stvrty vysyp po celom tele? :unamused: Kamaratkina mala ju prekonala teraz.Dnes sa vysypala na celom tele.
ami super den ste mali. Vionka sa kupala minuly vikend v Sirave. Mali sme v plane jej namocit len nohy no ale ona tam rovno skocila a zacala sa clupat tak sme ju tam nechali. :grinning:
Inak Vinie ma uz 2hy ocak a ide jej treti.
4. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skolara gratulujeme k zúbku :slight_smile:

Ja pozerám Lásku na stráženie... milujem ten film, hrozne sa mi páči :slight_smile:

Pridala som fotky :wink:
4. júl 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A idem hodiť video na FB :slight_smile:
4. júl 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Tak dnes to vyzerá na ďalší krásny horúci deň :slight_smile:

Peknú nedeľu vám všetkým želám!
5. júl 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme boli vcera cele poobedie u starkej a tiez sme sa tam clapotali a na moje prekvapenie zaspal tam sam na velkej posteli a ani nespadol, tak som sa tesila ako mala :slight_smile: dnes ked sa vyspinka, tak tam ideme opat, lebo tam maju oslavu :slight_smile:

vevi, to mi je luto, ze ste to museli zrusit, tak prajeme nech to nie je nic vazne a nech mu teploty rychlo klesnu :slight_smile: cmuk

skolarka, gratulujeme k zubku, to uz budete mat pomaly vsetky :slight_smile:

ami, krasne fotky, uzasna zabicka, my teraz nemozeme fotit, pozicala som fotak brachovi :slight_smile:

krasnu nedelu vsetkym :slight_smile:
5. júl 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuci tak ste mali pekný dník :slight_smile: A ďakujeme za pochvalu :wink:

Inak aj my sme včera zaspali poobede bez dudky :slight_smile:
5. júl 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok