Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
3. júl 2009

No ako som už nie raz písala tak my nemáme veľa možností byť s druhými deťmi. Aj Bzuci mi potvrdí že on je aj pri Alexíkovi taký... je rád že sú spolu, hrozne má rád deti, ale on je taký nepriebojný a len pozerá čo sa robí 😒

bejca
autor
3. júl 2009

Ami nadherne fotky 🙂 a ta prva nema chybu 😀 a ta ze presiel macku 😀 xixixiixixix perfektne 🙂

amadora
3. júl 2009

Beji ďakujem 🙂 To si muž všimol keď sme pozerali tie fotky že to vyzerá akoby tú mačku zvalcoval 😀

bejca
autor
3. júl 2009

presne tak to vyzera 😀

bejca
autor
3. júl 2009

nahravam tie fotky ... fu to trva 😝 😉

bejca
autor
3. júl 2009

al ked ja vzdy toilko fotim 😅 😉 😵

lili24
3. júl 2009

Zdraviiiim 🙂

myslim ze stretko dopadlo na vyyyyybornuuuuu 😉 bolo super dobre 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
sme take unavene, ze dianuska zaspinkala hned po mliecku a mne tu uz oci klipkajuuuuu 🙂
tiez nahravam fotky, a pise mi tam nejaku chybu kua 😒 dokoncim to asi zajtra

zajtra mame oslavu diuskinych menin, pride nas pozriet moja starka, este nevidela byt tak budeme mat taku rodinnu sobotu 🙂 a v nedelu by sme sa chceli ist niekam kupat, uvidim ake bude pocasie.

dobru nocku a sladke snicky
idem haji

amadora
3. júl 2009

To stretko vám hrozne závidím 😔

lili24
3. júl 2009

ami 😒 😔 normalne mi to doslo luto 😔

urobte si s matkom vylet do tt, mozete u nas aj prespat 😉

amadora
3. júl 2009

Lili jéj, si hrozne zlatá 🙂

lili24
3. júl 2009

myslim to vazne s tym vyletom 😉 🙂

amadora
3. júl 2009

to by bolo fakt super, radi niekedy prídeme 🙂 ďakujeme 🙂

bejca
autor
3. júl 2009

Lili Ip - prosim poslala som ti email posles mi prosim ta fotky kde sme my ?? dakujem 🙂 ak chces tie vase tak mi posli do IP tvoj email a poslem 😵 pa a dobru nocku 🙂

lili24
3. júl 2009

oki ami beriem ta za slovo a my trnavacky ta cakame 🙂

beji - vybavim zajtra
pa a dobru
este nahravam ale uz to bude hotovo 🙂

amadora
3. júl 2009

Som v šoku... rozmýšľam kto to je s vami na tom stretku a to je zrejme Ciaka, však? 😕 Som ju nespoznala 😅

lili24
3. júl 2009

ano ano 🙂

bejca
autor
3. júl 2009

ja som uz nahrala konecne 🙂

Ami no super teda ked pridete sa dohodneme 🙂 a hej je to Ciarka 😀

amadora
3. júl 2009

vôbec ma nemohlo napadnúť podľa mena že kto to môže byť, až podľa Sabi mi došlo 😅 no asi mi to už nemyslí a mala by som ísť spať 😀 tak dobrú noc všetkým 🙂

bejca
autor
3. júl 2009

Ami dobru nocku 🙂 a ved aj ja uz pojdem 😉

amadora
4. júl 2009

Dobré ránko!

My sme včera ešte do 23:30 čistili a krájali strukovú fazuľu 😀

Ja som dnes vstala dáko "hore riťou" 😒 Možno preto že tato spal do rána v obývačke, netuším prečo 😔

Dnes ku nám prídu starkovci, tak sa teším 🙂 Starká kúpila aj malému slipky 🙂 Len neviem načo nám budú, lebo posledné dni vôbec nechce nič spraviť do nočníka. Predtým za zakaždým vycikal, občas sa podarilo aj vykakať a teraz vôbec nič ☹

Pekný víkend želám všetkým 🙂

bzucinka2
4. júl 2009

dobre ranko
beji, na tej stranke niekde je to cvicenie na stiahnutie, teda malo by byt 🙂 len ho treba pohladat, mne sa nechcelo 😅

ami, my sme praveze priebojny a vsetko chce mat on, tak sa niekedy natahuju o hracky kto vyhra, je to srandovny pohlad, niekedy vyhra on a niekedy kamosi 🙂

no a idem kuk fotky 🙂

bzucinka2
4. júl 2009

krasne fotky ami, je tam ako riadny frajer 🙂 a este idem kuk na FB 🙂

veva55
4. júl 2009

baby diky za povzbudenie, dovolenku sme zrusili, od vcera bojujeme so 40-tkami, dnes sme skoncili na pohotovosti, ideme tam aj zajtra kvoli mocu a nejakym testom, nevedia co mu je, lebo nesopli, nekasle, dychanie ciste, ziadne hnacky alebo vracanie, ani zapalene hrdielko. takze nevieme nic. takze stale robime zabaly. teraz zaspal, idem si k nemu lahnut, lebo som uz 2 noci nespala. pekny den vsetkym prajem 🙂

amadora
4. júl 2009

No tak my sme už sami a ideme trochu oddychovať v blahodárnom chládku našeho kamenného domu 😀 U nás je hrozne horúco, 26° v tieni 😝 A celý deň až doteraz sme boli von. Majko je opálený, červený, spotený ale neskutočne spokojný 🙂 A ja spálená, spotená a neskutočne unavená 😀 Niečo sme ugrilovali, napchali sa aj klobáskami aj ovocím potom (ríbezle, maliny, melón...) a vyskúšali nový bazénik čo starkovci doniesli Majkovi. Ohromnú mal z neho radosť. Večer hodím fotky 😉 Dnes sa nám konečne podarilo po dlhej dobe vycikať dvakrát na nočník som rada. Dnes som mu poprala všetky veci aby sme mohli prezliekať a zajtra budeme len v slipkoch 😉

Vevi to ma mrzí že vás to tak chytilo ☹ Ale hádam to bude len dáky nepodarený zub a rýchlo vám to prejde. Posielame pusky!

skolara
4. júl 2009

Veva a nemoze to byt ta 6. choroba? 3 dni vysoke teploty a na stvrty vysyp po celom tele? 😒 Kamaratkina mala ju prekonala teraz.Dnes sa vysypala na celom tele.
ami super den ste mali. Vionka sa kupala minuly vikend v Sirave. Mali sme v plane jej namocit len nohy no ale ona tam rovno skocila a zacala sa clupat tak sme ju tam nechali. 😀
Inak Vinie ma uz 2hy ocak a ide jej treti.

amadora
4. júl 2009

Skolara gratulujeme k zúbku 🙂

Ja pozerám Lásku na stráženie... milujem ten film, hrozne sa mi páči 🙂

Pridala som fotky 😉

amadora
4. júl 2009

A idem hodiť video na FB 🙂

amadora
5. júl 2009

Dobré ránko!

Tak dnes to vyzerá na ďalší krásny horúci deň 🙂

Peknú nedeľu vám všetkým želám!

bzucinka2
5. júl 2009

ahojte, my sme boli vcera cele poobedie u starkej a tiez sme sa tam clapotali a na moje prekvapenie zaspal tam sam na velkej posteli a ani nespadol, tak som sa tesila ako mala 🙂 dnes ked sa vyspinka, tak tam ideme opat, lebo tam maju oslavu 🙂

vevi, to mi je luto, ze ste to museli zrusit, tak prajeme nech to nie je nic vazne a nech mu teploty rychlo klesnu 🙂 cmuk

skolarka, gratulujeme k zubku, to uz budete mat pomaly vsetky 🙂

ami, krasne fotky, uzasna zabicka, my teraz nemozeme fotit, pozicala som fotak brachovi 🙂

krasnu nedelu vsetkym 🙂

amadora
5. júl 2009

Bzuci tak ste mali pekný dník 🙂 A ďakujeme za pochvalu 😉

Inak aj my sme včera zaspali poobede bez dudky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre