Februárovky 2008

Čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😃
amadora
3. júl 2009
No ako som už nie raz písala tak my nemáme veľa možností byť s druhými deťmi. Aj Bzuci mi potvrdí že on je aj pri Alexíkovi taký... je rád že sú spolu, hrozne má rád deti, ale on je taký nepriebojný a len pozerá čo sa robí :-|
bejcaautor
3. júl 2009
Ami nadherne fotky 🙂 a ta prva nema chybu 😃 a ta ze presiel macku 😃 xixixiixixix perfektne 🙂
amadora
3. júl 2009
Beji ďakujem 🙂 To si muž všimol keď sme pozerali tie fotky že to vyzerá akoby tú mačku zvalcoval 😃
bejcaautor
3. júl 2009
presne tak to vyzera 😃
bejcaautor
3. júl 2009
nahravam tie fotky ... fu to trva :-p 😉
bejcaautor
3. júl 2009
al ked ja vzdy toilko fotim :-N 😉 x-)
lili24
3. júl 2009
Zdraviiiim 🙂

myslim ze stretko dopadlo na vyyyyybornuuuuu 😉 bolo super dobre 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
sme take unavene, ze dianuska zaspinkala hned po mliecku a mne tu uz oci klipkajuuuuu 🙂
tiez nahravam fotky, a pise mi tam nejaku chybu kua :-| dokoncim to asi zajtra

zajtra mame oslavu diuskinych menin, pride nas pozriet moja starka, este nevidela byt tak budeme mat taku rodinnu sobotu 🙂 a v nedelu by sme sa chceli ist niekam kupat, uvidim ake bude pocasie.

dobru nocku a sladke snicky
idem haji
amadora
3. júl 2009
To stretko vám hrozne závidím |-|
lili24
3. júl 2009
ami :-| |-| normalne mi to doslo luto |-|

urobte si s matkom vylet do tt, mozete u nas aj prespat 😉
amadora
3. júl 2009
Lili jéj, si hrozne zlatá 🙂
lili24
3. júl 2009
myslim to vazne s tym vyletom 😉 🙂
amadora
3. júl 2009
to by bolo fakt super, radi niekedy prídeme 🙂 ďakujeme 🙂
bejcaautor
3. júl 2009
Lili Ip - prosim poslala som ti email posles mi prosim ta fotky kde sme my ?? dakujem 🙂 ak chces tie vase tak mi posli do IP tvoj email a poslem x-) pa a dobru nocku 🙂
lili24
3. júl 2009
oki ami beriem ta za slovo a my trnavacky ta cakame 🙂

beji - vybavim zajtra
pa a dobru
este nahravam ale uz to bude hotovo 🙂
amadora
3. júl 2009
Som v šoku... rozmýšľam kto to je s vami na tom stretku a to je zrejme Ciaka, však? =-) Som ju nespoznala :-N
lili24
3. júl 2009
ano ano 🙂
bejcaautor
3. júl 2009
ja som uz nahrala konecne 🙂

Ami no super teda ked pridete sa dohodneme 🙂 a hej je to Ciarka 😃
amadora
3. júl 2009
vôbec ma nemohlo napadnúť podľa mena že kto to môže byť, až podľa Sabi mi došlo :-N no asi mi to už nemyslí a mala by som ísť spať 😃 tak dobrú noc všetkým 🙂
bejcaautor
3. júl 2009
Ami dobru nocku 🙂 a ved aj ja uz pojdem 😉
amadora
4. júl 2009
Dobré ránko!

My sme včera ešte do 23:30 čistili a krájali strukovú fazuľu 😃

Ja som dnes vstala dáko "hore riťou" :-| Možno preto že tato spal do rána v obývačke, netuším prečo |-|

Dnes ku nám prídu starkovci, tak sa teším 🙂 Starká kúpila aj malému slipky 🙂 Len neviem načo nám budú, lebo posledné dni vôbec nechce nič spraviť do nočníka. Predtým za zakaždým vycikal, občas sa podarilo aj vykakať a teraz vôbec nič 😞

Pekný víkend želám všetkým 🙂
bzucinka2
4. júl 2009
dobre ranko
beji, na tej stranke niekde je to cvicenie na stiahnutie, teda malo by byt 🙂 len ho treba pohladat, mne sa nechcelo :-N

ami, my sme praveze priebojny a vsetko chce mat on, tak sa niekedy natahuju o hracky kto vyhra, je to srandovny pohlad, niekedy vyhra on a niekedy kamosi 🙂

no a idem kuk fotky 🙂
bzucinka2
4. júl 2009
krasne fotky ami, je tam ako riadny frajer 🙂 a este idem kuk na FB 🙂
veva55
4. júl 2009
baby diky za povzbudenie, dovolenku sme zrusili, od vcera bojujeme so 40-tkami, dnes sme skoncili na pohotovosti, ideme tam aj zajtra kvoli mocu a nejakym testom, nevedia co mu je, lebo nesopli, nekasle, dychanie ciste, ziadne hnacky alebo vracanie, ani zapalene hrdielko. takze nevieme nic. takze stale robime zabaly. teraz zaspal, idem si k nemu lahnut, lebo som uz 2 noci nespala. pekny den vsetkym prajem 🙂
amadora
4. júl 2009
No tak my sme už sami a ideme trochu oddychovať v blahodárnom chládku našeho kamenného domu 😃 U nás je hrozne horúco, 26° v tieni :-p A celý deň až doteraz sme boli von. Majko je opálený, červený, spotený ale neskutočne spokojný 🙂 A ja spálená, spotená a neskutočne unavená 😃 Niečo sme ugrilovali, napchali sa aj klobáskami aj ovocím potom (ríbezle, maliny, melón...) a vyskúšali nový bazénik čo starkovci doniesli Majkovi. Ohromnú mal z neho radosť. Večer hodím fotky 😉 Dnes sa nám konečne podarilo po dlhej dobe vycikať dvakrát na nočník som rada. Dnes som mu poprala všetky veci aby sme mohli prezliekať a zajtra budeme len v slipkoch 😉

Vevi to ma mrzí že vás to tak chytilo 😞 Ale hádam to bude len dáky nepodarený zub a rýchlo vám to prejde. Posielame pusky!
skolara
4. júl 2009
Veva a nemoze to byt ta 6. choroba? 3 dni vysoke teploty a na stvrty vysyp po celom tele? :-| Kamaratkina mala ju prekonala teraz.Dnes sa vysypala na celom tele.
ami super den ste mali. Vionka sa kupala minuly vikend v Sirave. Mali sme v plane jej namocit len nohy no ale ona tam rovno skocila a zacala sa clupat tak sme ju tam nechali. 😃
Inak Vinie ma uz 2hy ocak a ide jej treti.
amadora
4. júl 2009
Skolara gratulujeme k zúbku 🙂

Ja pozerám Lásku na stráženie... milujem ten film, hrozne sa mi páči 🙂

Pridala som fotky 😉
amadora
4. júl 2009
A idem hodiť video na FB 🙂
amadora
5. júl 2009
Dobré ránko!

Tak dnes to vyzerá na ďalší krásny horúci deň 🙂

Peknú nedeľu vám všetkým želám!
bzucinka2
5. júl 2009
ahojte, my sme boli vcera cele poobedie u starkej a tiez sme sa tam clapotali a na moje prekvapenie zaspal tam sam na velkej posteli a ani nespadol, tak som sa tesila ako mala 🙂 dnes ked sa vyspinka, tak tam ideme opat, lebo tam maju oslavu 🙂

vevi, to mi je luto, ze ste to museli zrusit, tak prajeme nech to nie je nic vazne a nech mu teploty rychlo klesnu 🙂 cmuk

skolarka, gratulujeme k zubku, to uz budete mat pomaly vsetky 🙂

ami, krasne fotky, uzasna zabicka, my teraz nemozeme fotit, pozicala som fotak brachovi 🙂

krasnu nedelu vsetkym 🙂
amadora
5. júl 2009
Bzuci tak ste mali pekný dník 🙂 A ďakujeme za pochvalu 😉

Inak aj my sme včera zaspali poobede bez dudky 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli