Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

ciarka
12. júl 2009

Jani hlavne bude zmena prostredia a tatik sa postara.No nie?My mame solmucol,ale to je prasok a ona to nechce.Sinupret su kvapky?A potom uz nema sopliky?Hned jej to nasadis ked jej zacnu sopliky?A este davas aj nieco ine?Nieco na imunitu?

amadora
12. júl 2009

Tami probiotiká nie sú na predpis asi žiadne. Hylak tiež môžeš kúpiť voľne a ako písala aj Janka, 10 kvapiek 3 krát denne, prípadne podľa potreby.

Jani šťastnú cestu a krásnu dovolenku 🙂

Ciarka na nádchu my dávame aj homeopatiká, Coryzáliu. To sú tabletky a môžu sa brať každú hodinu jedna.

bzucinka2
12. júl 2009

janka, prijemnu dovolenku a bezpecnu cestu zelame aj my 🙂
tak nas dovolenkar je uz od nasich doma, uvidime ako si bude zvykat, lebo tam mohol byt cely den vonku a tu to take jednoduche nebude, ale snad do piatku vydrzi a potom tam pojdeme zase, lebo nasi pojde dovolenkovat, tak my sa budeme starat trosku o zahradu, polievat a tak 🙂

baby dakujem vsetkym za receptiky, vsetky ulozene, uz len skusat a skusat 🙂

amadora
12. júl 2009

Bzuci a nás prídete kedy pozrieť? 😉

amadora
12. júl 2009

Práve sme ostrihali Majka 😅 Mám z toho taký čudný pocit, na jednej strane je fešák a na druhej mi je ľúto za tými jeho malými vlnkami 😔

danka.k
12. júl 2009

ami a kde mame fotku "noveho" Majka?? 😉 my sme nasho uz 2x strihali a ked ma kratke vlasy tak sa mi zda krajsi

amadora
12. júl 2009

Tak už spinkáme 🙂

Danka akurát som zmenšovala fotky a idem ich pridať 😉

danka.k
12. júl 2009

😉 tesim sa...

amadora
12. júl 2009

Tak sú tam, aj video na FB 🙂

danka.k
12. júl 2009

ami foto uzasne.. a ta fotka ze hrame sa s tetou majkou je uzas... a ako ste ho strihali?? plakal??

amadora
12. júl 2009

Danka strihala som ho strojčekom na 23mm. Vôbec neplakal ani sa nebál, len ku koncu mu už bolo dlho sedieť tak sa krútil. Ale uši mu ostali obidve 😀 Na fotke to tak nevidno ale je to riadny rozdiel. A ďakujeme za pochvalu 🙂

danka.k
12. júl 2009

aj nas maly tak..zozaciatku dobre a potom ho zacne ominat a uz sa zacina mrvit 😀

amadora
12. júl 2009

Ja som mala asi väčší strach ako on 😀 Ale muž ma do toho dotlačil že ideme a hotovo 😅 Odložila som si aj chumáčik vlasov.

danka.k
12. júl 2009

aj ja som si prvy krat odlozila... u nas striha tato

amadora
12. júl 2009

No ja som rodinný kaderník, aj muža stihám 🙂

danka.k
12. júl 2009

moj sa striha sam 😀 ja sa to bojim

amadora
12. júl 2009

Aj ja som sa bála, ale chcel raz na vianoce strojček, tak som mu kúpila a rovno ho aj ostrihala. Ale klepala som sa poriadne 😅 Ale keď som zbadala že mu nemám ako ublížiť tak je to v pohode 🙂

Pozri si aj video na FB 😉

danka.k
12. júl 2009

mne videa nejdu tak nemozem kuk.. ale isto je pekne 😉

amadora
12. júl 2009

ach tak 🙂

danka.k
12. júl 2009

nevadi.. a kde je bejca?

amadora
12. júl 2009

No to teda netuším 😒

Ja si pozerám na nete mobili v Orangei, zajtra si chcem ísť zobrať nový mobil 🙂

danka.k
12. júl 2009

ja musim este pockat do decembra. ale uz by som si najradsej zobrala novy, bo moj sa mi neda uz nabit.. ked nabijam tak musim zobrat muzovu baterku a dat nabit do jeho

martina1982
12. júl 2009

Ahojte,

Stevko sa ma dnes lepsie uz ani teplotu nema ,uz aj lepsie pije ,ale rano som musela so striekackou davat vodu lebo flasu ked videl ,ze mu chcem dat pit tak strasne plakal .Ale uz na vecer uz pil z flase.Som uz rada ,ze mu je lepsie.

Ami ,Majko fesak .Inac ja idem ku kadernicke 25.7 tak zoberiem aj Stevka aby ho trocha ostrihala.Aj mne bude luto za kucierkami. ☹ Ale uz sa mu to neda vobec ucesat.

Muza striham aj ja sama,ale Stevka sa neodvazim.

Ahoj Danka ,dakujem za rady v IP.

martina1982
12. júl 2009

Bejca asi zehli 😀 ja som uz dozehlila ,alebo jej NIkolka robi masaz 😀

danka.k
12. júl 2009

martinka som rada ze majkovi je uz lepsie... bude dobre neboj 😉

amadora
12. júl 2009

Danka ja som si tiež myslela že až v októbri si môžem, ale prišla mi sms že si môžem už teraz tak to využijem 🙂

Maťka super že je vám lepšie 🙂 Ďakujeme za pochvalu fotiek a čo sa týka strihania, ja by som ho radšej sama ako ku kaderníčke, to by som sa bála že sa bude báť 😅

danka.k
12. júl 2009

ami tak to mas dobre ked si mozes uz teraz ist zobrat?? a su nejake dobre akcie?? v decembri budu vianocne tak ja si vtedy budem brat

amadora
12. júl 2009

Danka Števkovi, nie Majkovi 😉

Vieš čo, dá sa vybrať z tej ponuky. Ja už mám vybraté, tak sa teším na zajtra 🙂

martina1982
12. júl 2009

Ami ,dakujem.Inac uz sa raz AStevkovi strihala u tej kadernicky ofina a jemu sa tam strasne pacilo lebo mal pred sebou zrkadlo a on sa rad pozera do zrkadla 🙂

Danka ja mam Stevka 😀 ,ale dakujem aj tak.

Ja budem tiez mat akciu asi v decembri musim sa ist spytat ,ze kedy to mam.

Janka stastnu cestu prajem.

amadora
12. júl 2009

No ja som čakala ako sa bude báť a plakať a že začneme strihať a nebudeme môcť dokončiť a on úplná pohoda 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre