Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

amadora
13. júl 2009

dobre, idem ja, tatko chce ísť na PC 🙂 dobrú noc prajem 🙂

danka.k
13. júl 2009

dobre moja... dobru noc prajem

bejca
autor
13. júl 2009

caute babule 🙂

no ja som pozehlila cez obed ked Petko spinkal a teraz som sa balila na zajtra na tu cestu co ideme na ten pohreb 😔 , a dostala som novy mobil od muzika tak mi Nikolka pomahala poprehadzovat vsetky pripomienky a pod , naucila ma s nim narabat , tesim sa ze tam mam handsfree aj radio a fotak , len nemam ziadne kable k tomu aby som to potom stiahla do pc ... ...ale ved nevadi je to nokia 2680 slide

idem si vas precitat ak stuhnem 😅 lebo som unavena a uz by som hajala ...😉

bejca
autor
13. júl 2009

Monika zavidime uzite si krasnu dovolenku 🙂

Ami tak dik za odovzadnie pusiniek 😉 a super ze budete mat kameru 🙂 a nas Pedro je podobne na tom tiez vsetko hadze o zem 😅 a teraz mate teda pekne vonavo 🙂 😉 gratulujem tiez k novemu mobilu 🙂 a ku krasnemu zaspinkavaniu Majko je sikulka 😵

Ajka nadherna torta 😵 a Adamko je asi najradsej doma 😉

Bzuci dakujem 😔 a teda Alexik je super papačik 🙂 a aj krasne spinuska 😵 my len 1x denne cca 2 hodky 😉

Martinka je mi lutoa ke mate noci 😒 ale neboj za par dni uz bude dobre 😵

Tami tesim sa ze Emuska je uz oki 😵

Danka Rastik je veru betar ked takto vydrzi dlho zaspavat 😉 ale zasa pekne dlho spinkate my spime max do 7 mej 😉

bejca
autor
13. júl 2009

no aj som docitala a nikde nikto 😉 tak idem teda ha ha 😉 paaaaaaaaaaaaa a dobru nocku zajtra nakuknem az vecer paaaaaaaaaaaa

ciarka
13. júl 2009

No ahojte babule.
Ani vas nejdem citat,len sa vyzalujem.

Som unavena zo Sabi,v sobotu vecer jej zacali sople,cize nemohla zaspat a potom sa s revom budila,neznasa odsavanie,to je hroza ako bojuje.Vcera bola mrchava,ale dnes to bolo uz na prasky.To mal dost aj muz,co je kludny.A dnes v Dm sa smykla a tiez jej krvicka tiekla,v puse si asi zahryzla a mala tam krv,ja som utekala s nou von,muz platil.Vkuse bola urevana,nechcela pit,ani jest,ani dudlovat,ani chodit,ked chodila padala.No na zufanie.

Tak som sa vyzalovala.Neviem ci uz jej idu tie posledne 4 zuby ci co.Teplotu nema,len spole,kt.jej nedovolia spat.
pap a dobru noc.

amadora
14. júl 2009

Dobré ránko!

Beji ďakujem a tiež gratulujem k novému mobilu 🙂 A nech zvládnete dobre cestu aj to ostatné 😔

Ciarka to ma mrzí že sa trápite ☹ Posielame Sabi pusinky aby jej bolo čím skôr lepšie!

skolara
14. júl 2009

caute zeny!!!!!!!!! 😵
Boze nebola som tu 100 rokov. Len tak som prebehla posledne strany.
Martinka super ze je Stevkovi lepsie.
Ciarka chuda Sabi ale neboj to rychlo prejde.
Bejca uprimnu sustrast viem ze to boli. 😔
Tami super ze je Emka fit.
My sme boli vcera u doky lebo Vinie pokaslieva ale ma ciste dychanie a aj hrdlo tak to bude asi s tych ocnych zubov lebo jej idu vsetky nazar.
A od vcera ma teplotu ale teraz neviem ci je to zo zubov alebo siesta chorba lebo kamoskina mala ju mala a stretli sme sa 🙄 🙄 😅 a tak je to akurat v inkubacnej dobe. Ma to byt 3 dni horucky a potom vysyp na tele tak budeme mudrejsi. Na nervy. A to sme mali ist vsetci traja stanovat na Siravu. V piatok nam odchadza ocko na skoro 2 mesiace 😖 tak nebudem mat cas sem zbehnut. Ale kocky moje urcite na vas a vase deticky myslime a nezabudnite na mna 😀 😀
Hej ami gratulka k mobilu a tiez beji a ami este stale mate doma pekne vonavo????????? 😀 betar Majko 😀

bzucinka2
14. júl 2009

ami beji, krasne mobilceky super, deti mozu ozuzlavat 😀

ciarka, tak toma mrzi, ze je sabi taka nesvoja, chudatko, snad to bude len zo zubkov, posielame cmukaciky 😒

ami, tami zajtra ideme do vyhnien, nepridate sa? o 9,OO ideme spat takze okolo 11,00 vyrazime zdrzime sa 3 hodky a ide sa spat opat domkov 🙂 ideme aj s kamoskou, takze navstevu nestihame, ale budeme radi ak dojdete tam 🙂

amadora
14. júl 2009

Skolara dúfam že sú to len zúbky a že budete ok 🙂 A ďakujem za gratulku 😀 Či je ešte voňavo neviem, buď už nie alebo som si zvykla 😀

Bzuci ďakujem 🙂 A radi by sme, ale momentálne čakáme na materskú ako na spasenie 😅

martina1982
14. júl 2009

Ahojte

Ami,Beji gratulujem k mobilom 🙂

Bzuci ,som rada ,ze Alexovi tak chuti papkat.

Skolara ,dakujem a skore uzdravenie Vionke.

Ciarka ,to je mi luto ,ze Sabi je chorucka skore uzdravenie zelam.

Inac aj ja som na prasky dnes Stevko nechcel zasa jest ani pit ☹ pozrela som mu do pusinky a tam zasa 2 nove afty na jazyku z boku ☹

bzucinka2
14. júl 2009

skoda, ami ☹

bejca
autor
14. júl 2009

ahojte 🙂

hlasime sa - cestu sme zvladli tam sme mali trosku zapchy ale dalo sa ... zobrala som Niku s Petkom do mojej " rodnej " dedinky a ukazala im kde sme sa chodili kupat a kde sme byvali potom sme isli k mojej krstnej tam sme sa napapali a Petko s Nikou si pospinkali my sme pokecali a dali si kafco potom sme isli na pohreb a aj na kar nas na chvilku " ukecali " no a v septembri by sme mali ist na 60 tku tak konecne trosku asi aj veselia bude 😉 aby sme sa aj inak zisli ako takto 😔

ako pozeram dnes pustejsie 😉

Ciarka posielame pusinky asi to budu zubky a neboj za par dni bude oki 🙂

Bzuci ja by som isla hned len dnes ked sme boli tak daleko zajtra ich uz nechcem parit v aute 😖 inak velmi rada 😉

Skolara aj my na vas stale myslime a myslim ze to bude zubkami 🙂 posielame bozteky 😵 ze ide tato prec mi je luto ze budete zasa same 😒 ale neboj utecie to ako voda 😉

Martinka vydrzte to 😔 ja viem ze je to na prasky a ze ti to je luto ale neboj vytieraj a uz isto to polavi ja som bola na cca 6 den uplne zufala 😅 ale potom to bolo uz len lepsie 😉

bejca
autor
14. júl 2009

Petko inak este nespi 😕 😅

tami712
14. júl 2009

ahojte 🙂

bzuci my sme boli vo Vyhniach dnes 😀 a boli sme od rána od 9.30 tiež na 3 hodiny a úplne nám stačilo. Bolo už oveľa viac ľudí ako minule, ale bolo aj tak super, len bolo strašne teplo. Ale nabudúce sa už dúfam stretneme aj s ami 😉
aj sme váhali ráno či ideme, lebo Ema mala v noci zase strašnú hnačku ☹ ☹ ale našťastie dnes nič, tak som zvedavá aká bude zase noc.

beji aj Ema len teraz zaspala a to spala len cestou domov 30 minút 🙂

ciarka aj ja vám želám pevné nervy so Sabi, ale to asi všetky deti majú teraz nejaké blbé obdobie 😒 a my najnovšie keď sa jej niečo nepáči alebo nedostane čo chce, tak sa hodí o zem a reve 😅

amadora
14. júl 2009

Ahojte 🙂

Beji fajn že ste sa stretli s celou rodinou, aj keď škoda že za takých okolností 😒

My sme dnes zase zaspali sami cez obed 🙂 Mám z toho hroznú radosť, už je veľký chlap 🙂

A ako sme sa zobudili až do kúpania sme boli stále von. Neviem kto je unavenejší 😀 Najprv sme sa kúpali v bazéne a potom prišli svokrovci aj s malou, dve tatkove sesternice a babka a grilovali sme, malí sa hrali a jašili, chvíľku si neoddýchli. Povykladali sme im na dvor všemožné hračky, aj oni malej doniesli, tak si vymieňali a tešili sa ako z nových. Majkovi sa páčila hlavne Majkina kosačka, behal s ňou vkuse po celom dvore, akoby ozaj kosil 😀 Úžasný bol! Idem popridávať dáke fotky.

skolara
14. júl 2009

Martina skus Borax mozno to pomoze je to na afty a ine veci a je to homeopatikum co ty vies mozno aj motyka vystreli.
Homeo su lacne stoja okolo 60 sk a Vionke super zaberaju tak mozno zaberu aj Stevkovi

http://vilcakul.extra.hu/modules.php?name=Conte...

Beji tak ste mali prijemny den. Vsetko zle je na nieco dobre aspon ste sa stretli rodina aj ked pri takej smutnej prilezitosti.

amadora
14. júl 2009

Beji super fotky, hlavne tá na priehrade 🙂 A kde ste to vlastne boli? Mne sa to podobá na Ružinú 😅

alex21
14. júl 2009

caute
beji a zajtra by si nesla do Modry. Mame tam stretko a ma tam byt nejaka mini farma so zvieratami. Este som tam nikdy nebola ale zajtra ideme kuk ako to tam vyzera.
Zatial viem že ide Ivetka s Terezkou a Monike s Ninkou. Ale urcite ich tam pride viac. A viem len to ze sa maju stretnut v PK o 9:30 a potom pojdu do Modry.
A jasne ze moze aj niekto druhy nie len bejca aby sa niekto neurazil ze len beju volam. 😀 😨

amadora
14. júl 2009

Pridala som fotky 🙂

bejca
autor
14. júl 2009

pridala som fotecky 😵 kto chce moze kuk 🙂

Ami 😀 ty si rychla 😉 a dakujem boli sme vo Velkych Uherciach 🙂 a je tam nadherne 😉 a fotecky su nadherne 😵

Skolara hej mas pravdu ale radsej chodit veru na oslavy 😉

Alex ak by som mala ako tak idem hned len zajtra nemam auto ☹ ale uzite si to 😵

bejca
autor
14. júl 2009

ta s tou kosackou nema chybu 😵 a ta DOminika je kto ??? 😵

bejca
autor
14. júl 2009

kocky ja som KO 😝 ideme haji buvi 😉 dobru nocku vsetkym 🙂

amadora
14. júl 2009

Beji mužova sesternica 🙂 A ďakujeme 🙂

alex21
14. júl 2009

ami pekné fotečky 😵 a nez by ten dvor pokosil tak by sa dobre narobil 😀 ten dvor vam mozem len zavidiet vyzera fakt velky. A ma pekny novy uces. 😉 My nemame co strihat.

amadora
14. júl 2009

Alex ďakujeme pekne 🙂 A veru s tou kosačkou pobehal po celom tom dvore hore dole aspoň 5x, keby je to ozajstná kosačka tak ho veru aj pokosí 😀

amadora
14. júl 2009

Pridala som aj video na FB 🙂

bzucinka2
15. júl 2009

dobre rankko 🙂 my sme hore od 5,30 a ked sa vyspinka tak vyrazame 🙂 ideme aj s kamoskou a jej malym tak sa vytesujeme a este sa k nam prida jeden kamos samotar 😀

beji, super fotky, krasny ako vzdy 🙂 a skoda, ze ste sa takto pri smutnej udalosti zisli, ale aspon ste sa stretli, na tej 60 to bude uz lepsie 🙂 a prijemny dnik ste zazili az na tej pohreb 🙂

ami aj vy ste mali paradny dnik, v dobrom zavidime vybeh na dvor 🙂

vsetkym krasny a dnes asi velmi horuci den 🙂

amadora
15. júl 2009

Dobré ránko!

Bzuci aká svieža a plná energie 😕 No my sme vstávali o 7:00 a neviem ešte oči rozlepiť 😀 Tak si užite pekný deň!

skolara
15. júl 2009

caute zeny!!!!!
no co ako sa mame? My stale rovnako teplotujeme ale co uz boli sme aj u doky dnes lebo uz my nedala o dychanie a hrdlo ma opat ciste tak dufam ze sa vyhadze a bude to ta 6sta choroba.
Uz sa jej dere von aj 3ty ocny uz len jeden a bude na cas pokoj.
Bzuci tak si uzite den pri vode. Jaaj zavidim mi sedime doma lebo vonku je horuco a to jej na teplotu neprospeje.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre