Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

skolara
17. júl 2009

ahojte kocandy!!!!
Hlasime sa pekne vysypane po celej tvary a boli sme aj u doky a je to 6stka. Teploty presli no teeeeda to je ale choroba.
Izka je to choroba ktoru sposobuje virus herpesoveho typu 3 dni vysoke horucky na treti vysyp ktory signalizuje koniec choroby.
Inak my sme dnes s Vionkou spali od 11stej ja do pol 3tej a ona este stale spi 😕 cudo to u nas nebolo 😀
asi to je z toho ze sa konecne po tyzdni vyspala bez teplot tak dohana.
Izka super ze sa ti ta stranka paci aj ja radsej pouzivam homeo, no a s tymi zubami no teda nie je to sranda presne ako pises tolko trapenia a teraz toho. A to si vyrazila svoje trvale? 😨 to je skoda teda.
uz sa neviem dockat kedy tie vyrazky zmiznu a budeme sa aj my chodit kupat kade tade aj ked bez manzela fnuk fnuk on dnes odletel. No ale nic to my to zvladneme VZDY to zvladneme 😀 😀 optimizmus musi byt 😵
Bzuci super ze mate uspech s nocnikom blahozelame. Mne mala kakala od siedmeho mesiaca a pred 2 tyzdnami spadla do zadu na hlavu z nocnika ked sedele ani neviem ako sa to stalo a od vtedy nesadne na neho ani za nic no hroza ako sa jej zhnusil 😔 😔 tak plienkujeme o 106.sprosty nekvalitny nocnik!!!

martina1982
17. júl 2009

Ahojte 🙂

Dlho som tu nebola.Stevko sa ma uz lepsie ,ale stale este mame tie afty na jazyku ☹

Idem si Vas precitat .Uvidim ci mi to Stevko dovoli .

Dala som videa na FB tak kuk

danka.k
17. júl 2009

ahojte.. tak mi sme si s rastikom spravili mini dovolenku s nasimi na chate.. malemu sa strasne pacilo, pocasie nam vyslo super...

idem vas asi precitat, len ci vas precitam to este neviem 😉

amadora
17. júl 2009

No ja mám teda "úžasný" deň 😒 Korpus na tortu sa mi z neznámych príčin rozsypal na márne kúsky keď som ho krájala. Vyrevala som sa, vybila si zlosť na všetkých okolo 😅 a hybaj do obchodu korpus kúpiť. Ako just obdĺžnikový nemali, len medové okrúhle pláty ktoré mi pri mojom šťastí určite nezmäkknú, ozdôb mám hŕbu a neviem kde ich na tú mini tortu pichnem ☹ Ach jaj...

bzucinka2
17. júl 2009

skolarka, len ci to nebola len nahoda, uvidime, ked nema plienku, musim ho sledovat, lebo aj ked cika do plienky, tak mi zvykne nie vzdy pravdaze povedat bleee a minule som ho vtedy rozbalila a on cikal

danka, super, ze sa stevkovi na minidovolenke pacilo 🙂

ami, tak si mala upiect radsej novy korpus, mrzi ma , ze ti to pokazilo den, ale to by asi kazdemu ☹ ale urcite bude krasna a dobra 😉

danka.k
17. júl 2009

bzuci ja mam rastika 😉

ale aj ja si ich pletiem 😉

amadora
17. júl 2009

Bzuci zabudla som, super že ste kakali na nočník 🙂 Aj nám sa predvčerom podarilo, ale to bola len náhoda lebo tentoraz najprv púšťal výstražné znamenia 😀 Inokedy mi len donesie nočník už keď má naložené v plienke 😀

S tým korpusom som sa babrala celé poobedie. Piecť nový by stálo kopu ďalšieho času a už som nemala ani chuť ak mám pravdu povedať 😒

danka.k
17. júl 2009

baby maju vase deti znamienka?? nas ma asi 7 a sestrin syn nema ziadne

amadora
17. júl 2009

Danka my máme zatiaľ jedno, vo vláskoch 🙂

bzucinka2
17. júl 2009

danka prepac, ospravedlnujem sa, nejak sa mi to poplietlo, som ja ale rura 😝 hamba mi 🙄
a aj mi mame zatial len jedno na ritke 🙂

ami a uz je torticka hotova, ze by sme ju kuk? 🙂 a aj u nas to bola urcite len nahoda, to by som ho musela sledovat cely den aby som videla ci nieco signalizuje, ale tak budeme sa snazit dalej a dakujeme 🙂

alex21
17. júl 2009

ahojte
ami tak to ba nastvalo aj mna a v com je problem upiect novy korpus. Pre mna je to ta najlahsia vec na celej torte. Dnes som aj ja piekla. Len som ju nestihla dozdobit. Uz nevladzem. Mozes poslat odzodby a ozdbim moju
😀 Ale ne ja uz ich mam tiez urobene len este ich potrebujem poukladat a take mini dorobit.

Izka je to prirodne jazero. urcite nehladaj plaz ako pri mori 😀 ale inak sa da. Je tam trava a potom trochu strku a voda. Zo severnej strany kde je aj aquapark je cistejsia voda co je lepsie hlavne pre deti ale neni su tam zas pre ne smyklavky a hojdacky. Iba nejake tobogany. A su tam este kolotoce. Z juhu to je od zeleznicnej stanice zas neni tobogan ale je tam viac hojdaciek smyklaviek, nejake trampoliny a nafukany hrad na skakanie. A plati sa myslim 1 E a deti menej len neviem presne lebo my chodime az na vecer ked pride tatino z prace a to sa uz neplati. Zalezi co by si chcela. Eliske staci byt kusok od brehu ma lopatku, vedierko a prehadzuje kamienky a hadze ich do vody. Sem tam si sadne, cupne a je spokojna. A my si na striedacku zaplavame v normalnej hlbokej.

amadora
17. júl 2009

Bzuci nie, len som ju naplnila dnes a zajtra ju potiahnem. Teda ak neskončí v psej voliére ak sa mi bude dariť tak ako dnes 😀 Už som si to naplánovala ako to spraviť na okrúhlu tortu, bude to pekné aj tak ak mi to vyjde.

Zajtra nám prídu priatelia z BA aj naši kmotrovci a ideme grilovať, v nedeľu ideme na oslavu babkiných narodenín a v pondelok má prísť mužov spolužiak zo strednej školy aj s budúcou manželkou 🙂

danka.k
17. júl 2009

ami tak to budete mat veselo 😉

amadora
17. júl 2009

no to hej... kedy si pospím?! 😀 😀 😀

danka.k
17. júl 2009

ami a naco spat 😀

bzucinka2
17. júl 2009

fiha ami, to mate riadne nabity program, ja sa chystam niekedy ist pozriet jednu babu ako robi s marcipanom, tak som uz zvedava, lebo mne sa ten potah niekedy pokrci a to ma potom stve 😠
tak idem ja uz do hajan, sladke sny vsetkym 🙂

danka.k
17. júl 2009

bzuci bru nocku 😉

amadora
17. júl 2009

Bzuci ja som pozerala pár videí na youtube ako sa robí s MMF, bolo tam jedno aj ako poťahovať a vyrovnávať 🙂 Dobrú noc 🙂

martina1982
17. júl 2009

Ahojte,

Ja som si Vas az teraz docitala.

Ciarka, Ivi gratulujem 🙂

Bzuci ,gratulujem ku kakaniu do nocnika.

Skolara ,chudiatko Vionka .prajem Vam nech je uz coskoro ok. Tatko vam odisiel ☹

Beji,Ami, Tami krasne fotky.

Idem este kuk naco som chcela reagovat.

martina1982
17. júl 2009

Ami ,to je mi luto ,ze sa ti korpus rozpadol ☹ ,ale torticka bude urcite vyborna a krasna.

martina1982
17. júl 2009

ja sem pridem a tu nikoho nikde ☹

bejca
autor
17. júl 2009

ahojte doteraz mi nejisiel net 😠 😠 😠 😠 😠 keby ste vedeli ako som penila 😠 😒

idem si vas precitat 😉 dufam ze tu este niekto je 🙂

martina1982
17. júl 2009

beji ja som tu 🙂

bejca
autor
17. júl 2009

Monika tak aj tebe gratulujem k zhodenym kileckam 🙂

Ami dik za pochvalu 😵 aspon niekto si vsimol 😉 a aj ja mavam take pocity ako ty obcas 😵 😉

Izka dakujem ti velmi pekne za pochvalu 😵 aj za prianie 🙂 a Emka je teda tiez dobry papkac 😉 ale tak to ma byt 🙂 a teda Klarke posielam pusinky aby zubky neboleli 😉 a aj ked umele ale nebudu boliet 😉 a ako pises so zubami su veru len problemy 😝 ale co uz narobime .... a v utorok si to uzite v Senci 🙂

martina1982
17. júl 2009

Izka ,ja som zabudla na Teba reagovat presne ako pises so zubami su len starosti.

Inac aj mna boli dnes zub ☹ uz ma 2 i¨balgin v sebe.

martina1982
17. júl 2009

tak ja idem prec ☹ ked tu mozem byt tak ste vsetky prec ☹ dobru noc 😔 😔

bejca
autor
17. júl 2009

Bzuci ty kokso ze 80 guli 🙂 mnaaaaaaaaaaam ja to neviem ☹ a gratulujeme k uspechu na nocniku aj k menzesu 😉 aj ked silnemu 😝 ale budes mat za chvilku pokoj 😉

Skolara no tak som rada ze teploty zmizli a snad vysyp za chvilku zmizne a budete sa stale kupkat 😵

MArtinka som rada ze uz je Stevkovi lepsie 😵 a neboj afty uz zmiznu 🙂 a dakujem za pochvalu fotiek 🙂

DAnka tak ste si uzili na chate super 😵 a my mame znamienko hned pod vlaskami 😉

Alex to som ani nevedela ze tam je pri tych jazerach nieco take 😅 no asi pojdeme kuk ked bude pekne pocasie 😵

Ami tak budete mat super program a zelam krasnu a chutnu grilovacku 😵

bejca
autor
17. júl 2009

Martinka ja som tu len som citala 😕 a odpisovala 🙄

babyyyyyyyyyyy ved nemozeme vsetky hned a uz aj 😉 pockajte chvilku 😉 😵

ja som dnes bola s Petkom u toho ocneho na tom vysetreni dalsom co som mala ist 😅 a nastastie klop klop aj to mam v poriadku 😵 takze este ta sprosta MR 😝 dufam ze bude aj tam dobry vysledok 😅

poobede sme vyvencili Benika a isli sme sa kupkat na hodinku na kupko 😵 super sme sa poclapkali s Petkom ted bol uplne uzasny tak sa nadherne vlnil v tej vode 🙂 zjedla by som ho 🙂 a potom sme isli pre tatika do prace a domov napapat a spinkat 😵 ja som pobalila veci a vsetko prichystala takze rano startujeme 😵

bejca
autor
17. júl 2009

Martinka to mi je luto ze ta boli zubok 😖 treba ist k doktorovi 😉

no a Petkovi vysiel dnes zubok pravy dolny ocny zubok 🙂 takze mame 12 🙂

danka.k
17. júl 2009

a my uz mame 13 zubov.. nam vysiel trinasty na chate.. nastastie nevieme ako 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre