Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
17. júl 2009

tak gratulujeme 🙂

bejca
autor
17. júl 2009

no tak idem ja spat ked sa tu vypisujem a nikde nikto 😅 😉 pa majte sa tu krasne 😵

lili24
17. júl 2009

krasny neskory vecer 🙂

letmo som precitala par stranok dozadu, choruckym prajeme skore uzdravenie, dovolenkarom krasne pocasie a vela oddychu, novym zubacom gratulujeme 🙂 aj my mame nove zubky, vysli nam naraz styri ocaky, den po dni hruuuza nespali sme asi mesiac, sice ani teraz nespime, ale uz je to trosku lepsie...siestu chorobu sme mali aj my tusim ked mala dianka 5-6 mesiacov neviem presne...

cely tyzden sme boli pri vode, u nasich a u svokrovcov, kupali sme sa v bazene, v byte a vonku v meste sa nedalo existovat...bleee uz by sa mohlo trosku ochladit 😝

beji dobreee vlasy 😉 ja idem v pondelok 😉 a kam cestujete??
kedy dame stretko?

idem rychlo do sprchy a haji

amadora
18. júl 2009

Dobré ránko!

No jasné, ja vás tu včera čakám, vy nikde a keď zmiznem tak sem nabehnete 😀

Maťka ďakujem, dúfam že máš pravdu a už sa mi bude dariť 🙂

Beji tiež ďakujem a super že vyšetrenie bolo ok a že ste mali včera pekný deň 🙂 A užite si krásnu dovolenku 😵 😵 😵

Gratulujeme všetkým zubatým 🙂

aja7
18. júl 2009

Ahojte 🙂

mam chvilku, tak sa aspon ohlasim.

Beji, super, ze vysledky su okej, tesim sa s tebou, prajeme vam krasny vikend 🙂 vy ste zatazeni na Terchovu? 😀

Ami, ako pise Alex, upiect korpus je to najlahsie. A ako si ho rozrezavala??? Na viac platov? ak ano, nabuduce si malinko asi 3mm narez dokola torty, vezmi pevnu nit a prerez ho tak. Ja neprerezavam, peciem kazdy plat osobitne. A neverila si mi s tou vodou? mrkla som marcipanove torty 😀

matka, boze, tie afty...Stevko uz musi byt dobre vycerpany ☹ a nejako dlho ich uz mate? mamka sa ma ako? a sestra? este nerodite?

Nam teploty presli, trvali 1 den, netusim co to malo byt...den predtym sa poriadne najedol piesku, mozno z toho 😝

Vsetkym prajem krasny vikend, paaaa zasa niekedy 🙂

aja7
18. júl 2009

vlastne este otazka...nosia vase deti slnecne okuliare??? vdaka 😉

amadora
18. júl 2009

Ajka ja mám doma malé dieťa, nemám celý deň len na pečenie 😉 A piekla som korpusy miliónkrát, viem ako sa režú, robila som to ako vždy, takže neviem v čom je chyba. A chcela som vedieť ako to robia aj ostatné baby že sa im to leskne.

martina1982
18. júl 2009

Ahojte,

Ajka ,no mame tie afty uz 9 den je vycerpany tak by chcel vsetko jest a ked si aj da tak strasne place.On mal najviac na jazyku .Mamka sa to strasne pomalicky lieci ☹ Sestra sa ma dobre rodit bude az 9.9 tak ma cas 😀 Stevko nema slnecne okuliare on by si ich stale urcite daval dole.

Beji som rada ,ze si mala vysledky ok.

martina1982
18. júl 2009

Dnes a tak zle citim mam asi nieco s tlakom .zub ma boli. ☹

martina1982
18. júl 2009

Beji ,Danka gratulujem k zubkom.

Inac dala som videa na FB a este si ich nikto nepozrel. ☹

danka.k
18. júl 2009

ahojte.. tak mi sme dnes spali do 9:15, od osmej vecera.. paradicka... teraz zas spinka, cakam kedy sa zobudi a padame k nasim.. uz mi volali ze napustili bazen tak sa mame prist kupat.. vonku mame 31 stupnov v tieni, v byte 26... bleeeeeee...

bzucinka2
18. júl 2009

danka gratulujeme k zubku c.13 🙂

beji super, ze mas vysledky v poriadku a aj MR urcite bude ok 🙂

amitak mi potom niekedy ak sa ti bude chciet hod tie videa, dakujem 🙂

danka, tak to super maly spinkal 🙂 aj my sme sa clapotali, teraz spime a zacina konecne fukat a hrmiet, tak je hned lepsi vzduch 🙂

aja7
18. júl 2009

vdaka za odpoved matka 😉 nech sa to uz stevkovi rychlo zahoji ! 😉

ami...ja len, ze si pisala, ze ti na tej torte velmi zalezi, tak sa cudujem, ze si chcela ist kupit korpusy. Aj ja mam doma male dieta 😀 😀 😀

matka, ja videa nemozem pozerat, nejdu mi 😉

Zajtra mame oslavu u svokry, najskor som nechcela nic piect, ale nedalo mi (album) Inac v tomto teple piect je o drzku 😝

amadora
18. júl 2009

Tak my sme dnes mali super dník, na obed nám prišli návštevy a odišli až teraz. Super sme ugrilovali a keď začalo pršať stiahli sme sa dnu a chlapi išli ku kmotrovcom niečo porobiť a my sme mali babinec. A nakoniec sme ešte všetci u nás pokecali. Paráda 🙂

Maťka ja som zabudla reagovať, ja som videá pozerala už včera ale akurát som bežala kúpať a zabudla som napísať 😅 Chcela som vravieť že tú drevenú skladačku máme presne tú istú a zďaleka ešte nevieme tak skladať, ste veľmi šikovní 🙂

Bzuci tu máš dáke linky a tam napravo máš potom ešte podobné videá 😉

https://www.youtube.com/watch?v=07ss0Pq3OdU


https://www.youtube.com/watch?v=6H3xfXHZFKc


https://www.youtube.com/watch?v=osC5SRtEg5k


Ešte voľakde som našla návod ako robiť ruže, ale kde to už netuším 😀

danka.k
18. júl 2009

a mne tiez nejdu videa ☹ ☹ ☹ ☹ musim si to potom u nasich niekedy kuknut

martina1982
18. júl 2009

ami dakujem.Tak ste mali pekny dnik.

My sme boli dnes doma mna boli ten zub az mam teplotu 37,5 ☹ zajtra rano pojdem na pohotovost.Uz ma tak neboli len na dotyk lice.

Danka ,to nevadi 😉

Idem sa osprchovat a buvat

amadora
19. júl 2009

Ahojte!

Tak dnes vyzerá byť škaredo celý deň 😒

Pridala som dáke fotky Majka aj torty 🙂

bzucinka2
19. júl 2009

ahojte 🙂

ami dakujem, pojdem to zajtrra doma pozriet toto tu mam omedzeny net a pomaly, ale dakujem uz sa tesim 🙂 a krasna torta nakoniec sa predsa len super podarila, si sikulka 🙂 a krasny dnik ste vcera mali

ajka paradne prasiatko, mnam 🙂

no chcela som schladenie ale ie az taketo, ze sa mi ani vyliezt z postele nechce 😒

amadora
19. júl 2009

Bzuci nemáš za čo a ja ďakujem za pochvalu 🙂 Nevyšla mi tak ako som chcela ale hádam sa bude páčiť 😅 A s tým ochladením som na tom rovnako 😀

martina1982
19. júl 2009

ahojte

Tak uz mam po zube ☹ uz je vonku .bola tam taka stara doky nevladala mi ho vytrhnut potom mi ho polamala a vyberala korene.ani 2 injekcie mi nepomhli . ☹

Ami, krasna torta co sa ti nepaci.

Ajka ,prasiatko ako ozajstne 🙂

Aj u nas je skarede pocasie.

ciarka
19. júl 2009

Matka-tak si si vytrpela,nech sa zub rychlo zahoji.Potvora jedna.A ako Stevko uz dobre?

My uz nemame sopliky,tak o.k.Vcera Sabi povedal kocik,paci a este nieco,neviem.

Tami-aj tebe gratulujem k -2kg,len tak dalej.
Monique02- aj ty si sikulka.

Inak co som sa pytala ohladom to pamycoina,tak mne to povedala doki tak ze to mam zriedit este s nejakymi kvapkami,ci nasivinom,alebo to je jedno s akymi.

Krasny dnik prajem.I ked som trosku smutna,lebo Chorvatsko sa zrusilo, my by sme mohli ist,ale kamosi co maju ist s nami tak nemaju auto.Je to na dlhe vysvetlovanie.No a kedze nechceme ist sami,ale s nimi,lebo maju babulku iba o rok starsiu od Sabi,tak sa zahraju,tak asi len na Slovensko pojdeme.

ciarka
19. júl 2009

Ami-super dnik ste mali,torta je super!Aj Majko ako ti hryzie nohu.A krasnu zahradku mate.

Bejci- pekne fotecky!!!

izka
19. júl 2009

martinka ahoj.
cítim s tebou 😢 zuby jedny nepodarené 😉 ale ťa potrápila tá zubárka 😕
ja na pohotovosť nejdem, ani keby čo, lebo nikdy nevieš na koho natrafíš 😠 radšej vydržím na tabletkách a idem k mojmu. zatiať mi vždy zachránil zuby, čo mi iná zubárka, čo ho zastupovala, chcela trhať 😝

a števko už sa má lepšie?

izka
19. júl 2009

ami, torta je pekná, čo sa bojíš a chutiť určite bude 😉
majko je krásny smejko, len šibalstvo mu z očí kuká 🙂

ciarka, nebuď smutná. ja som tiež dovolenku zrušila a nahradila ju sencom a som spokojná. kebyže nemám robotu okolo domu, tak si tam zaplatím hotel. ale aj takto nám to vyhovuje, ani šoférovanie mi nevadí.
chodím len ja plus 4 deti a vystačíme si. aspoň nám nikto nefrfle ( tým myslím môjho muža, lebo on je večne nespokojný 😅 )
tak želám, nech aj na slovensku si oddýchnete. aspoň ušetríte za cestu 😉

amadora
19. júl 2009

Ajka piekla som kým malý spal a keď som ju chcela plniť už bol hore. Muž mal prácu, nemal sa mu kto venovať. Nemôžem si dovoliť babrať sa ďalší čas s tortou a nechať malého nech si robí čo chce, v prvom rade som mama. Tak som korpus kúpila, no a čo 😒 A na torte mi záleží, ako na každej, ale nezastrelím sa pre to.

Maťka, Ciarka, Izka ďakujem 🙂

Mati posielame pusu aby nebolelo.

Ciarka super že už ste zdraví 😉 A to Chorvátsko ma mrzí 😒

Aj moja mamina dnes bola na pohotovosti, seklo ju v krížoch 😖 Dali jej injekciu, dúfam že ju to prejde. Budúcu sobotu majú ísť na svadbu a hrozne sa tam teší 😒

martina1982
19. júl 2009

Ciarka ,dakujem .Stevko uz je ok uz aj papka tak sa tesim 🙂 Je mi luto ,ze dovca nevysla ,aj dovca na Slovensku bude ok.Chodte do Sturova ,tam je pekne.

Izka ,dakujem aj Tebe.Moja doky ho nechala rozvrtany a otvorila kanaliky nepomohlo to vcera som aj mala teplotu 37,5 tak tam uz bol zapal aj mi tam dala do vnutra gazu a mam ist zajtra k svojej doky.

Ami,dakujem.Ozaj aj som si pozrela fotky torticku som pochvalila len Majka nie .Krasny smejko
🙂

Ja som od rana nic nejedla bojim sa jest ☹ ocistny den nezaskodi 😀

danka.k
19. júl 2009

ahojte. tak my sme boli v bojniciach v zoo.. vsetko robilo hav hav hav 😀 maly vobec nie je unaveny a este siel s tatom ku starkym.. no ja by som uz hned spala

amadora
19. júl 2009

Maťka ďakujeme 🙂

Danka tak ste mali super deň 🙂 A teda Bojnice sa dosť zhoršili keď tam majú len samé psy 😀

My sme sa práve vrátili od babky. Torta mala obrovský úspech, ostal len jeden kúsok pre uja, ktorý bol v robote 🙂 A tie medové pláty tam boli super, normálne mi to chutilo ešte viac, dobre to pasovalo tá kombinácia. Všetci chválili chuť aj výzor, tak som spokojná. Posedeli sme celá rodina, malý sa vylietal, napráskali sme sa a môžeme ísť spať 😀

danka.k
19. júl 2009

ami vidis a tak si sa bala... si sikulka 😉

bzucinka2
19. júl 2009

fuha, matka, ja by som uz bola v mdlobach 😝
danka, krasny dnik za vami, super 🙂
ami no vidis a ako si sa bala, aj ja obcas pouzivam kupovane, vsak na tom nic nie je, suhlasim s tebou 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre