• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

http://www.videorozpravky.sk/index.php

o lochneskach som viac nenasla :slight_smile:
10. jún 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. jún 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

tak dnes som bola na poslednej injekcii konecne :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz len tie vysetrenia u ocneho a MR :sweat_smile: ale to az v juli :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemame nic nove za dnes iba ze sme boli skoro stale vonku :dizzy_face:

Ajka behni k doki a neboj isto bude vsetko oki :slight_smile: inak vsetko najlepsie k narodeninkam 27 :dizzy_face: vela zdravicka lasky pohody a vsetkeho co by si si zelala :dizzy_face: cmuky cmuky cmuk :slight_smile:

Bzuci ty si to teda ponachadzala :wink: sikulka :dizzy_face:

TAmi gratulujeme k zubku :dizzy_face:

JAnkapardon natierku asi vyskusam :wink: a krasne miery :slight_smile: tesim sa na fotky izbicky :dizzy_face:

Ami krasne ste spinkali dnes :dizzy_face:

my sme dnes papali "topenicku " a veelmi chutila :wink: a to tak ze som mu rozslahala zltko s mliekom a trosicku morskej soli a normanle vysmazila na oleji :sweat_smile: nechala som mu to odstat na servitkoch takze to nebolo take mastne :wink: a teda spapkal skoro cely chlebik okrem korky :slight_smile: takze chutilo :wink: co sa spanku tyka tak poobede spime vo velkej posteli vacsinou spolu alebo aspon pri nom lezim a oddychujem :wink: a vecer som pri nom a ak nezaspi za nejakych cca 5 minut tak idem prec a sem tam zamrnci pridem ho kuk a znovu idem prec a tak dokola az nezaspinka :wink:
10. jún 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Danka vy mate super ten spanok :grinning: :wink:

Ami a ako uz krce presli ?? dufam ze hej :slight_smile:
10. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my zase s plačom :unamused: :frowning2:

Bzuci teda šikulka :slight_smile: Škoda že sa nedajú niekde nájsť v archíve tie rozprávky :unamused:

Inak ďalšie okienko spomienok... :sweat_smile: Pamätáte si niekto na nanuk Syráno? Bol takej farby ako syr, aj mal také priehlbinky ako ementál a takú zvláštnu dobrú sladkú chuť :slight_smile: To bol môj obľúbený ale potom ho prestali vyrábať.

Kde ste všetky po večeroch? :confused:
10. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bzuci par som popozerala super linky :dizzy_face: dakujem takze Petkovi budem pustat :wink: si zlata :slight_smile: :dizzy_face:
10. jún 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji topenicka je chlebík vo vajci? :confused: Kŕče už prešli, ďakujem :slight_smile:

Pozerám ako som prežil... :frowning2:
10. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami aj ja to pozeram..

a ten nanuk si nepamatam.. ale pamatam si Dolinku :grinning:
10. jún 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami hej topenicka je chlebik vo vajicku len teda ja som mu spravila len v zltku s mliekom ako som pisala :wink: a super ze krce presli :wink:

aj ja som to pozerala :frowning2:
10. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji nas miluje chlieb vo vajci... ale normalne robim aj s bielkom
10. jún 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som zatial nedala :sweat_smile: aj ked sice uz robim aj ked zapekam brokolicu z celeho vajca ale dala som len zltko a bol super :dizzy_face:
10. jún 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a mozno som teda uz mohla aj normalne dat :sweat_smile: :wink:
10. jún 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nam doky povedala ze uz moze kludne.. tak davame... aj prazenicu je z celeho vajca aj omeletu
10. jún 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridala som fotky :slight_smile:

Je mi hrozne ľúto Žitného... robia z neho horšieho človeka ako zákerného vraha :unamused:

Teraz ste mi narobili chute na chlebík vo vajci :grinning:

Danka netuším čo je Dolinka :sweat_smile:
10. jún 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami su trapny.. ved kolko ludi takto niekoho usmrtilo a nerobia z toho taku vedu... :frowning2:

ami dolinka bolo take nieco ako jogurt len to bolo redsie... a viem ze to bolo malinove :wink:
10. jún 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka no to si nepamätám zase ja :slight_smile:

Veď to, on chudák s tým bude žiť celý život a ešte tie krysy novinárske sa na ňom priživujú a trápia ho. Koľko je na svete pedofilov a vrahov alebo takých čo sadnú za volant opitých, o tých kto píše každý deň? :angry:
10. jún 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem si urobiť hranolky :sweat_smile:
10. jún 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
DAnka no super tak skusim aj prazenicu :slight_smile:

Ami super fotky a to okolie zavidim :slight_smile:

co sa tyka takychto veci ja mam nazor taky ze ak sa nieco stane " normalnemu " cloveku tak ho zavru ... a takym " nenormalnym " Žitny, Skrucany, LAbuda ... sa akosi nic nestane .......
10. jún 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved presne.. by som ich vsetkych zazalovala
10. jún 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami dobru chut :dizzy_face:

ja idem haji buvi kocky :dizzy_face: dobru nocku vsetkym :slight_smile: ))))))))))
10. jún 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji mas pravddu.. a bru nocku ti prajem...

ami???? hranolky????? takto na noc???
10. jún 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ďakujem :slight_smile: Okolie tu máme veru nádherné :slight_smile:

No ani nie Beji, len o týchto viac počuť. Toľko je ľudí čo aj zabijú alebo zavraždia a sú vonku :unamused:
10. jún 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji dobrú noc :slight_smile:

Danka dostala som na ne šialenú chuť a tatko povedal že by si tiež dal takže... :sweat_smile:
10. jún 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne by sa nechcelo to ist teraz robit.... mne je dobre v mojej postielocke :grinning:
10. jún 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani mne sa nechce, ale keď musíš, tak musíš :grinning:

pozerám Kosti... kedy sa dajú Brennanová a Booth dokopy? :angry:
10. jún 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami ozaj a krasne foto...

a vies co. asi ta nemam rada... si mi narobila chute s tymi hranolkami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka ďakujem za pochvalu :slight_smile: A hranolky už krásne voňajú a už si chystáme kečup a tatársku.... mňam :grinning:
10. jún 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami :grinning: :grinning: si urobim zajtra alebo dakedy :grinning:
10. jún 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prídi na večeru, pozývam ťa :wink: :grinning: U nás sú takéto šialené večere dosť časté :sweat_smile: Hlavne že včera sme si s tatkom povedali že po 18:00 nejeme :grinning:
10. jún 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved po osemnastej nejete ale po 22 uz mozte :grinning: ok idem k vam...
10. jún 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok